X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra moze i tak. :) Kiedy kazdy radził odpuszczac to tego nie robiłam. A teraz faktycznie skupilam się na sobie i zrzuceniu kilku kg. Myśle, że bez ovitrelle by sie nie udało, ale wzielam go de facto po to, żeby nie miec torbieli w kolejnym cyklu.

    Betę będę powtarzać na pewno i dopoki nie zobacze jej wzrostu to chyba się nie uciesze. :P

    Dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa <3 mam nadzieje, że ten szczęśliwy wątek pomoże Wam wszystkim. <3

    Najlepsze jest to, ze wciaz czekam na wyniki dwoch badan z "diagnostyki niepłodności". A tu taka beta :O

    blair., Alexandra88 lubią tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Gratulacje!!! <3 super tak niespodziewanie :)

    Mąż już wie? :)

    Wie, wie. Zawsze myslalam, że kupie buciki. Wytrzymam. Zrobię niespodzianke. A ja z tym obsikanym testem polecialam.

    blair., Lajni85, Esti, anna1990 lubią tę wiadomość

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Wie, wie. Zawsze myslalam, że kupie buciki. Wytrzymam. Zrobię niespodzianke. A ja z tym obsikanym testem polecialam.

    Planować sobie człowiek może, ale tak myślę jak po kilku miesiącach starań człowiek zobaczy II kreski na teście to ze szczęścia oszaleć można :) i tak najpiękniejszy prezent dla męża :)

    Kaga lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Alexandra moze i tak. :) Kiedy kazdy radził odpuszczac to tego nie robiłam. A teraz faktycznie skupilam się na sobie i zrzuceniu kilku kg. Myśle, że bez ovitrelle by sie nie udało, ale wzielam go de facto po to, żeby nie miec torbieli w kolejnym cyklu.

    Betę będę powtarzać na pewno i dopoki nie zobacze jej wzrostu to chyba się nie uciesze. :P

    Dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa <3 mam nadzieje, że ten szczęśliwy wątek pomoże Wam wszystkim. <3

    Najlepsze jest to, ze wciaz czekam na wyniki dwoch badan z "diagnostyki niepłodności". A tu taka beta :O

    To mam nadzieje ze druga betę wzrośnie prawidłowo :) daj znać oczywiście :)
    Domyślałem się ze nie cieszysz się w pełni, zawsze lepiej jest mieć 100% pewności :) ale przy takiej becie nie może byc inaczej ! :)

    Co do planowania jak powiedzieć mężowi to planować można, a emocje i tak biorą górę :)))
    Cieszę się ze zmotywowalysmy Cię do pójścia na betę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 20:42

    Kaga lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dokładnie tydzień temu robiłam pierwszy test i też obudziłam męża o 3.30 żeby zobaczył że są dwie kreski :D o dziwo dziś też obudziłam się o 3.30 :)
    Emocje zawsze biorą górę- szczególnie te pozytywne ;)

    Kaga lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Akexandra :)

    Och tak Miss :) emocje robią swoje. :)

    Ja nie wiem czy u mnie będzie szczęśliwe rozwiązanie... Boję się... Ale nieustannie trzymam kciuki za wszytkie z Was. <3 Juz fakt, ze jesteście w tym szczesliwym wątku dobrze wróży. :)

  • Jane208 Przyjaciółka
    Postów: 97 52

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga ogromne gratulacje!!! Idealna niespodzianka :) :)

    Kaga lubi tę wiadomość

    35cs - oficjalnie, ponad 9 lat współżycia bez antykoncepcji
    Krzywa insulinowa 6,8/21,5/23,3
    Krzywa cukrowa 76,9/70/66,4
    Homa IR 1.29
    TSH 1,995
    10.2018 - histeroskopia , usunięty polip
    12.2018 - HSG , oba jajowody drożne
    AMH 4,14, Nadwaga, 32lata

    On - 08.2018 oligoastheoterratozoospermia , profertil 10.2018- 07.2019
    08/2018: koncentracja 13,1mln/ml, morfologia 3%, ruch postępowy 13%
    02/ 2019: koncentracja 38,9mln/ml, morfologia 1%, ruch postępowy 12%
    07/2019: koncentracja 24,4mln/ml,morfologia 1% , ruch postępowy 23%
    12/2019: koncentracja 84,0 mln/ml, morfologia 3%, ruch postępowy 28%
    01/2020 (klinika): koncentracja 10,0 mln/ml, morfologia 0%, ruch postępowy 50%
    07/2020 (klinika): koncentracja 11,2 mln/ml, morfologia 0%, ruch postępowy 25%
    Podwyższona prolaktyna, bromergon od 10-12.2019, obecnie w normie. 38lat

    Gyncentrum od 01.2020
    I IUI 6/2021🍷
    II IUI 8/2021 🍷
    Od 21.09 krótki protokół IVF, 02.10 punkcja, objawy hiperstymulacji, transfer odroczony
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga widzisz - żadna stymulacja nie jest Ci potrzebna! Chyba u Ciebie zadziałała teoria z wyluzowaniem i zajęciem myśli czymś innym! :) a Mężowi pogratuluj ;) teraz to dopiero moze chodzić dumny jak Paw a raczej Tata! ;) ale sie ciesze!!! Wiedziałam, ze ten nowy lekarz Ci pomoże!!! Gdybym tak bardzo nie lubiła swojego, to bym sie chyba do Niego przeniosła!

    Kaga lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha trzeba przyznać ma skuteczność :) w 1 cyklu u niego i pozytyw. Idę do niego w przyszlym tyg, bo muszę z nim skonsultowac wyniki badan (na które wciaz czekam).

    Wyluzowanie mega pomoglo, ale bez Ovitrelle na pewno by się nie udało.

    Mąż widzę, że sie cieszy, ale na razie trzymamy radosc na wodzy i w czw powtarzam wynik. :)

    blair. lubi tę wiadomość

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 5 lutego 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga będzie dobrze <3

    Jestem po wizycie, 21dc i pęcherzyk 17mm, endo 8,1, tym razem z prawego jajnika. Od czwartku mamy działać na całego :) w następny wtorek wizyta, czy peknal (te z prawego czasem nie pękają) i czekanie na @

    blair., MissKathy92, Kaga, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 5 lutego 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni super, no to do roboty :)

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 6 lutego 2019, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni dokladnie - do roboty!!! :) :)
    I czekamy na pozytyw nie na @. :*

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 6 lutego 2019, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni się pomyliła- czekanie na BRAK @ :D

    Lajni85 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 6 lutego 2019, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to się witam :)
    Ja znowu od 3 nie śpię :/ pewnie będę drzemac w pracy :) odstawiłam kawę całkowicie i jest mi z tym dobrze :D wczoraj już nie brałam glucophage- dziś do pracy wzięłam warzywka i małą kanapeczke :) ogólnie trochę schudłam znowu bo czasem męczą mnie biegunki- gin powiedział że być może tak u mnie się objawia ciąża- zwracam drugą stroną hehe
    Życzę Wam udanego dnia :) ja dziś z szefem będę negocjować kilka dni wolnego :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 6 lutego 2019, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy, no to oby udało się dostać wolne :) no i msm nadzieję że dolegliwości szybko miną!

    A ja po tym wysypie II kresek tutaj, melduję 1 dzień cyklu. Walczymy dalej.

    Miłego dnia dziewczyny :)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 6 lutego 2019, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair przykro mi :( ale głowa do góry!!! Może to wlasnie Ty bedziesz nastepna?

    Miss ja wlasnie tez cala noc nie spałam. Jestem bardzo zestresowana tym, co się dzieje.

    blair. lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 6 lutego 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair trzymam kciuki za ten nowy cykl :*

    Kaga i komu to mówisz o tym stresie :P ja największa panikara haha

    blair. lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 6 lutego 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny! Hormony wróciły do normy, stan zapalny wyleczony, no to już musi się udać (może siła perswazji zadziała :P)

    A Wy się nie stresujcie! Teraz musicie być spokojne dla fasolek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Wie, wie. Zawsze myslalam, że kupie buciki. Wytrzymam. Zrobię niespodzianke. A ja z tym obsikanym testem polecialam.
    Strasznie się cieszę:* tak ja też myślałam, że kupię buciki będziemy się tylko cieszyć. I też polecialam to budzić z testem w ręce, nie ciesząc się tylko badać w szoku i stresie:D

    Kaga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85 kciuki!!!! Działajcie i obyś wybierała wózki a nie wakacje ;)
    Kaga widac u Ciebie był problem z pęknięciem pęcherzyka, generalnie wystarczyło żeby Ci lekarz zrobił monitoring cyklu i zagadka rozwiązana :) szkoda, ze chodziłaś do jakis beznadziejnych lekarzy, którzy wymyślali zamiast diagnozować i leczyć.
    Wczoraj rozmawialiśmy z Mężem jak daleko juz zaszliśmy przez rok starań! Jak dużo juz wiemy i jakby to było cieżko gdybyśmy dopiero teraz poszli do lekarza... takze nie ma tego złego! Działamy dalej ;) tylko niech ten okres przychodzi..

    Lajni85 lubi tę wiadomość

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ