Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 lutego 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 11:37

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 25 lutego 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super ! Dziwny jest ten świat.... niby wszystko u dobrze a tez się kilka miesięcy staracie :-/
    I nikt nie wie od czego to zależy.

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Lajni85 to bede czekać na dobre wieści! I mam nadzieje, ze w 2020 r. Sie umawiamy wiosna/latem na spacerek w parku z wózkami - jeszcze Kage zgarniemy i robimy Śląski zlot Mamuś ;)
    Jak śląski to się podpinam :D

    Kaga, Lajni85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja ważę jakieś 67 kg przy wzroście 176 cm i chciałabym zejść poniżej 60 do 59 kg, ale ani drgnie mi waga....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam ;)

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6663

    Wysłany: 25 lutego 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    A badałaś też przeciwciała antyTPO i antyTG? ciekawi mnie to bo ja niby ft3 i ft4 piękne, tsh też odpowiednie do starań ale któreś z przeciwciał miałam wysoko. Endokrynolog stwierdził że samych przeciwciał się nie leczy skoro tamte wyniki są OK podczas starań...

    Hashimoto wyszło mi właśnie w antyTPO i usg tarczycy. I tego faktycznie się wyleczyć nie da, choć odpowiednią dietą i suplementacją można sporo zdziałać.

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 25 lutego 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 ja też Śląsk :) robisz hsg prywatnie czy na nfz? Ja robiłam prywatnie w gyncentrum.

    Esti super że czas spędzony z mężem się super udał!

    Esti, Kaga, Lajni85 lubią tę wiadomość

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6663

    Wysłany: 25 lutego 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k_star wrote:
    Mierzę, udostępniłam wykres. Chyba będę musiała doprosić się lekarza o jakieś skierowanie, bo sam totalnie nic nie zalecił... nawet usg czy cytologii.

    Twój wykres nie jest udostępniony chyba...
    Ja prawie wszystkie badania sama opłacałam.
    USG i cytologię miałam zlecone i to też sobie zrób koniecznie. Tak samo różyczka i toxoplasmosa.

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robie na NFZ u mojego lekarza (chodzę prywatnie) w szpitalu

  • Esti Autorytet
    Postów: 353 639

    Wysłany: 25 lutego 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Śląsk :-)

    Ruda Ty taka wysoka hoho wagę masz książkową :-) chyba nie ma z czego redukować :-)
    Ja 168 cm i 60 kg, choć zwykła moja waga przed 30tką była 58, ale teraz mam trochę więcej tkanki mięśniowej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2019, 10:15

    Kaga, Lajni85 lubią tę wiadomość

    2019 zdrowy syn - ciąża naturalna

    3 straty - puste jajo x 2 i dodatkowy x
    02.23 - I IVF - 1 blastka z dodatkowym x
    03.03.23 - cykl po stymulacji - ciąża naturalna

    12 dpo beta 27mlU/mL
    16 dpo beta 244 mlU/mL
    18 dpo beta 747 mlU/mL

    oby tym razem dobrze się skończyło <3
  • k_star Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 25 lutego 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Twój wykres nie jest udostępniony chyba...
    Ja prawie wszystkie badania sama opłacałam.
    USG i cytologię miałam zlecone i to też sobie zrób koniecznie. Tak samo różyczka i toxoplasmosa.

    e463010a8bc88ab4885f9ec62da551b6.png
    Teraz powinien być widoczny mój poprzedni wykres.

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 25 lutego 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie dziewczyny! Widze, ze tu prawdziwy bastion wojewodztwa slaskiego :) spokojnie niedlugo bociany z Afryki beda wracac i nad Slaskiem polecą :p

    blair., Esti, nick nieaktualny, Lajni85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga ja to chce sama do Afryki poleciec zeby bocian o nas nie zapomniał ;) ale zobaczymy!

    Kaga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esti wrote:
    Ja też Śląsk :-)

    Ruda Ty taka wysoka hoho wagę masz książkową :-) chyba nie ma z czego redukować :-)
    Ja 168 cm i 60 kg, choć zwykła moja waga przed 30tką była 58, ale teraz mam trochę więcej tkanki mięśniowej.

    Ja ważyłam 57 kg i taka czułam się najlepiej :)

    Całe liceum ważyłam 53 kg i byłam takim chodzącym kościotrupkiem.
    Z moją wagą to cały czas mam przeboje, przy sterydach przytyłam później do 80 kg, schudłam do tych 67 kg bardzo powoli bo sukcesywnie od 3 lat po odstawieniu tamtych tabsów.
    Aktywna byłam od zawsze i jadłam w miarę racjonalnie, chociaż czasami wiadomo raz na jakiś czas syfek wpadnie :D
    No i od teraz waga ani drgnie.... może jak odstawię anty całkowicie, to chociaż trochę wody zejdzie..

    Dziewczyny, to niech ten bocian i przez Małopolskę przeleci :D

    Esti, Kaga lubią tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 25 lutego 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy wysyp dziewczyn ze Śląska :)
    Kaga niech te bociany tez poleca przez Mazowsze :-P

    Co do wróżek i wróżb - ja w to nie wierze, dla mnie to zwykle naciągactwo.

    Witaj k_star :)

    Lajni - cały czas kciuki za betę ! :)))

    Kaga, Lajni85 lubią tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 25 lutego 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Kaga ja to chce sama do Afryki poleciec zeby bocian o nas nie zapomniał ;) ale zobaczymy!
    Ja go przywiozłam z Kenii, tylko musiał się zaklimatyzowac :p

    nick nieaktualny, blair. lubią tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • inkaa Autorytet
    Postów: 476 210

    Wysłany: 25 lutego 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why_not_now87 wrote:
    Jak śląski to się podpinam :D

    ee to ja też :D

    Lajni85 lubi tę wiadomość

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie wierzę we wróżki, chciałam się kiedyś przejść tak testowo, ale bałabym się, że bezsensownie zasadzę sobie w głowie takie ziarno niepewności.

    Wolę nie wiedzieć co mnie czeka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85 wrote:
    Ja go przywiozłam z Kenii, tylko musiał się zaklimatyzowac :p
    To ja tam musze pojechać! Po tego bociana!!!

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 25 lutego 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie sobie ściągnęłam darmowy jadłospis ze strony Akademia Płodności :) spróbuje a co !

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ