X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair już z mężem jestem umówiona na wieczorne seksy :D więc znając życie nic nie wyjdzie :/ ale nic na siłę- już teraz to wiem :) No a z tą owulacją to raz na kilka cykli mi się zdarza właśnie taka boląca :/ Z rana tak mnie kłuło że przy siadaniu była masakra- musiałam drugim bokiem kombinować :)

    Werka- a który dziś jest dpo? Może z nerwów się spóźnia?

    Miska to chyba jest najgorsze że niby jest wszystko ok a dalej nie wychodzi :/

    Ja zaraz kończę pracę i idę szukać prezentu dla babci i dziadka na ich święto :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 14 dpo, 4 dni temu odstawiłam duphaston a @ dostawałam zawsze dzień po odstawieniu .... Objawy ciagle takie same : (

  • Miska _a Autorytet
    Postów: 343 341

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa dajcie jakieś rady ,bo mam doła:((((

    Wrzesień 2018-ciąża biochemiczna,
    niedoczynność tarczycy-Letrox50
    hiperprolaktynemia(dostinex) wyrownana-tsh-1,2,prolaktyna-11,
    -badanie nasienia uległo poprawie(profertil)
    -Hyfosy - 27grudnia 2019 drozne!
    -Ureaplasma... - pokonana!!!!! :)
    15.01.20-betahcg 247,56 🐻progesteron 39,70
    17.01.20-beta 626,7
    29.01.20-❣️😘

    Walczę o cud:)
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska _a wrote:
    Aaa dajcie jakieś rady ,bo mam doła:((((
    A mąż się badał?

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska _a wrote:
    U mnie @......,ja już nie wiem co robie nue tak..., ginekolog-endokrynolog mowi,ze wszystko ok , pęcherzyki rosną,slyz jest , testy owu + ,i co dalej?


    Przyczyn moze byc wiele ;)
    Nasienie , hormony ktorych moze nie badalas( warto rozszerzyc doagnostyke jezeli starania trwaja dlugo)
    Niedroznosc jajowodow
    Niepekajace pecherzyki
    I wiele wiele innych
    ;)

    Pogadaj ze swoim ginem ktory zna twoja historie niech zaleci co robic dalej;)

    Przy prawidlowych owulacjach napewno warto zbadac meze jesli to wyjdzie wporzadku moze droznosc jajowodow;)

    Ciezko stwierdzic nie wiem na jakim etapie jestes ale pamietaj ze nawet zdrowa para czasme potrzebuje czasu ;)

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka a mierzysz temperaturę? Może nie było owulacji w tym cyklu i dlatego się wydłużyl? albo owulacja była później i jeszcze test nie wychodzi

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka może tak jak MissKathy mówi, stres może opóźnić. Po odstawieniu progesteronu może chyba do tygodnia przyjść @, u mnie zwykle było to po 3 dniach, ale były dziewczyny które czekały i 7 dni.

    MissKathy udało się znaleźć prezent? :)

    Miska, tak jak dziewczyny mówią możliwości co może iść nie tak jest ogrom. Jeśli badaliscie, i u męża wszystko w porządku, a staracie się już długo, to pewnie trzeba rozszerzyć diagnostykę u Ciebie.

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam 2 x duphaston i 2x dostawalam okres dopiero po 7-8 dniach po odstawieniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatury nie mierze a owulacja była bo pierwszy raz miałam ją tak dobrze widoczną, a co duphastonu to zawsze dostawałam odrazu dzień po odstawieniu więc nie wiem co jest grane ..... muszę chyba czekać nic innego mi nie zostało : ( Za tydzień jadę na kontrole na polną do poznania to może dowiem się czegoś więcej

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair taaaak :D kupiłam im takie ładne kubeczki z napisami na dzień dziadka i babci :) na pewno będą zadowoleni- szczególnie babcia :) dorzucimy jakaś czekoladki i będzie elegancko :) A dla mojej babci kupiłam kartkę i wyśle pocztą :) bo mi została tylko jedna babcia i mieszka daleko :/ to przynajmniej jej kartkę wyśle :)

    Co do dupka i okresu po nim to ja zawsze jak biorę ostatnią wieczorną tabletkę, dzień przerwy i na następny dzień już rano okres :) nigdy dłużej nie czekałam a raz nawet podczas brania dostałam :/

    Werka no tylko czekanie (i nie stresowanie sie) Ci pozostało :) może niedługo się rozkręci- albo okres albo druga kreska na teście :) oczywiście wiadomo- życzę tej drugiej opcji :)

    Werka 0456, blair. lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Tasia88 Ekspertka
    Postów: 125 96

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo fajne te prezenty! Ja akurat 21.01 będę u mojej babci to osobiście złożę jej życzenia.

    10.01 beta 16,3
    11.01 beta 34,3
    14.01 beta 202,2
    22.01 beta 7315,7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam takiego doła.... Moja przyjaciółka rodzi właśnie i z jednej strony cieszę się mega mimo że nie zobaczę jeszcze jakiś czas maleństwa bo mieszkają za granicą a z drugiej tak strasznie mnie doluja ciążę i porody.... A w dodatku na to wszystko to chyba zaraz dostanę okres....
    :(

  • Miska _a Autorytet
    Postów: 343 341

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Ja dzisiaj mam takiego doła.... Moja przyjaciółka rodzi właśnie i z jednej strony cieszę się mega mimo że nie zobaczę jeszcze jakiś czas maleństwa bo mieszkają za granicą a z drugiej tak strasznie mnie doluja ciążę i porody.... A w dodatku na to wszystko to chyba zaraz dostanę okres....
    :(
    Ja dziś tez nie bardzo, jutro ide na badania tarczycowe i prolaktyne.. ,w czwartek wizyta u endo , zapisałam sie do homy pod koniec stycznia ,zobaco mi powie

    Wrzesień 2018-ciąża biochemiczna,
    niedoczynność tarczycy-Letrox50
    hiperprolaktynemia(dostinex) wyrownana-tsh-1,2,prolaktyna-11,
    -badanie nasienia uległo poprawie(profertil)
    -Hyfosy - 27grudnia 2019 drozne!
    -Ureaplasma... - pokonana!!!!! :)
    15.01.20-betahcg 247,56 🐻progesteron 39,70
    17.01.20-beta 626,7
    29.01.20-❣️😘

    Walczę o cud:)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie została jedna babcia (mama mamy) i mieszka daleko :( jak dostanie karteczkę to na pewno jej się ciepło na sercu zrobi :)
    Na miejscu mamy babcie męża- też jedna została u mojego no i babci nowego męża bo dziadek "prawdziwy" zmarł gdy mój miał kilka lat :) ja ich traktuje jak swoich dziadków <3

    Sylwia całkowicie Ciebie rozumiem :/ niby wspaniała wiadomość a jednak boli :( ale w końcu nam też się uda <3 nawet nie będziemy się tego spodziewać :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska _a wrote:
    Ja dziś tez nie bardzo, jutro ide na badania tarczycowe i prolaktyne.. ,w czwartek wizyta u endo , zapisałam sie do homy pod koniec stycznia ,zobaco mi powie

    Też miałam zamiar zrobić wszystkie badania typu testosteron prolaktyna lh itd i iść z wynikami i oszczędzić czasu ale wiem że każde badanie robi się w innym dc i różnie lekarz może sobie zazyczyc więc pójdę do niej najpierw i niech mi powie kiedy co. Od dawna do niej chodzisz? Do homedu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:

    Sylwia całkowicie Ciebie rozumiem :/ niby wspaniała wiadomość a jednak boli :( ale w końcu nam też się uda <3 nawet nie będziemy się tego spodziewać :)

    No właśnie to jest najlepsze i myślę jak zająć głowę żeby nie myślała tylko o jednym i zaskoczyło. Tamte poprzednie dwa zajścia właśnie tak wyglądały. Co najgorsze już nawet praca mnie ostatnio nie cieszy a pracuje z dziećmi więc mogę się potulic hehe

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvia widzę, że jedziemy na jednym wozku jezeli chodzi o tarczyce. Tez mam usunięty jeden płat. Jak Twoje TSH aktualnie?

    Mi w tym roku zmarł dziadek :( i mojemu mezowi tez. Wiec smutne to będą dni. :(

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    No właśnie to jest najlepsze i myślę jak zająć głowę żeby nie myślała tylko o jednym i zaskoczyło. Tamte poprzednie dwa zajścia właśnie tak wyglądały. Co najgorsze już nawet praca mnie ostatnio nie cieszy a pracuje z dziećmi więc mogę się potulic hehe
    Oj kochana ciężko jest zająć głowę :( bo zawsze się jednak choć odrobinkę o tym myśli... Ale jakoś trzeba troszkę odpuścić te myśli i skupić się na czymś innym :) ja ciągle szukam sobie jakiegoś hobby ale jakoś nie umiem :/

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Sylvia widzę, że jedziemy na jednym wozku jezeli chodzi o tarczyce. Tez mam usunięty jeden płat. Jak Twoje TSH aktualnie?


    Szczerze to nie wiem bo jak robiłam badania to poszły od razu do endo i wiem tyle że od momentu po operacji jak zaczęłam brać letrox 50 to jest zawsze ok. A z jakiego powodu u Ciebie?


    Bardzo mi przykro z powodu Waszej straty:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2019, 19:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Oj kochana ciężko jest zająć głowę :( bo zawsze się jednak choć odrobinkę o tym myśli... Ale jakoś trzeba troszkę odpuścić te myśli i skupić się na czymś innym :) ja ciągle szukam sobie jakiegoś hobby ale jakoś nie umiem :/

    Tez nie umiem. Poszłam nawet na studia na dwa kierunki żeby nie mieć czasu ale i tak nic z tego...

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ