X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 maja 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stookrotka wrote:
    Cześć Adjas :) miło, że dołączyłaś!

    Nie wiem która dziewczyna poleciła książkę „niepłodność , pomoc medyczna i psychologiczna” ale pochłonęłam ja w dwa dni :-O
    Zajebista książka! Polecam każdej dziewczynie :-)
    To byłam ja :D książka jest naprawdę super, przeczytałam kilka w tym temacie i ta wygrywa

    Samosiowa, myśle ze warto spróbować.

    Ale się cieszę, ze już piątek.

    Stookrotka lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 24 maja 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada wrote:
    To byłam ja :D książka jest naprawdę super, przeczytałam kilka w tym temacie i ta wygrywa

    Samosiowa, myśle ze warto spróbować.

    Ale się cieszę, ze już piątek.

    Nada, za Twoim poleceniem mam teraz legimi i czytam tę książkę. Podrzuć jeszcze jakieś tytuły! :)

    nada lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 maja 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo super! naprawdę spoko jest ta aplikacja. Co do książek, to mam osobna półkę
    na pozycje legimi w lubimyczytac :) z ostatnich takich wow to polecam mali bogowie obie części.

    http://lubimyczytac.pl/polka/6467096/legimi/lista


    Jakby któraś z was jeszcze chciała założyć konto to wygrzebałam jakiś link polecający, 30 dni za darmo się dostaje za założenie, a ja dwa tygodnie:
    http://www.legimi.pl/kod/NM2YF

    PplPp1.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 maja 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz chce zacząć:

    https://www.legimi.pl/ebook-jak-mniej-myslec-dla-analizujacych-bez-konca-i-wysoko-wrazliwych-christel-petitcollin,b348688.html

    https://www.legimi.pl/ebook-nie-przeprosze-ze-urodzilam-historie-rodzin-z-in-vitro-karolina-domagalska,b127190.html

    i moja romansowa słabość, Pani Magdalena Witkiewicz, normalnie łykam jej książki na raz haha
    https://www.legimi.pl/ebook-jeszcze-sie-kiedys-spotkamy-magdalena-witkiewicz,b349250.html

    Salome lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 18:53

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 maja 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo ja przeczytałam cała serie o Milaczku na wakacjach. Świetna jest. A Pani Piontek nie znam, d przeczytam. Dzięki Kasztanek :D

    Kasztanek lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chyba musze sie wciagnac w jakies ksiazki albo znalezc inne zajecie ciagle mysle o zmianie oracy w nastepnym tygodniu chce sie wybrac do paru miejsc i wypytac co i jak mam juz dosyc czekania na ciaze.
    Dzisiaj podeszla do mnie kolezanka z pracy miala lzy w oczach starsza o prawie 9 lat mowila mi jak siw z mezem starali dlugo o dziecko nikt o tym nie wie poronila 2 razy poddali sie zupelnie nie miala juz wiary ze bedzie dobrze mowila ze miala sprzeczki z mezem ze wszystko przezywala tak jak ja a gdy zaszla to swirowala ciagle i tak sobie pomyslalam.my juz z zycia stracilismy 4 lata od kad podjelismy decyzje ze chcemy miec dziecko fizycznie psychicznie to jestesmy wrakami moj maz zaczal siwiec w wieku 33 lat na co to wszystko nam potrzebne czlowiek zyje od cyklu do cyklu tez tak macie i z czaswm chyba jest coraz ciezej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całe szczęście JESZCZE tak nie mam. Być może dlatego, że to początek drogi, może dlatego, że mam absorbującą pracę i kilka wspólnych pasji z mężem i jakoś tak czasu mniej na to wszystko.
    Ale może się to zmieni gdy już czasu upłynie więcej i dotrze jakaś niepewność, żal, desperacja.. Oby nie!

    Ja dopiero wróciłam z pracy, a byłam od 6tej. Miałam kilka spotkań biznesowych i znów byłam na pysznym obiedzie na koszt firmy.
    Jadłam przepyszny krem z buraka i mango, a do tego wątróbka kacza z karmelizowanym rabarbarem i pure z batatów, no i pyszne ciacho.

    Dzisiaj jak mąż wróci o 22 z pracy muszę go chyba ostro dosiąść, żeby spalić te pyszności, haha!

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 24 maja 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej rozsylam cv, w poniedziałek do urzędu miasta zanosze. Ja miałam mega ciezki dzien w pracy i oczywiście jak chciałam wolne to kręcenie nosem...

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wiem co to znaczy, u mnie jak jeden dzień urlopu mam wziąć to muszę się prosić...
    Tydzień w maju dali mi z łaską, żebym w lecie zapomniała o urlopie i rozpisana jestem dopiero na październik -.-.

    Ja miałam spotkanie dzisiaj z Włochami, więc było super, bo nie musiałam patrzeć na te fałszywe gęby ode mnie z pracy. Teoretycznie mogłabym zostać dłużej, bo tak byłam tylko na obiedzie, no ale musiałam wrócić, bo ja jadę na weekend do rodziców i mężowi gotuje obiad na dwa dni, ogarniam pranie i zrobiłam zakupy.

    Ale dobrze, że @ sobie już poszła!

    Kaś kochana, trzymam kciuki, oby Ci się trafiła praca marzeń.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jak Was czytam o tej pracy to cieszę się że mam taką jaką mam. Fakt jestem zwykłym robolem, często muszę dźwigać, może nie dostaje kokosów, pracuje na 3 zmiany, często w soboty i niedziele.. ale nie mam większych problemów z wolnym gdy potrzebuje, odbębniam 8 godzin i nic więcej mnie nie interesuje, ludzi też mam spoko (z kilkoma wyjątkami).. Myślałam nad zmianą ale niestety w najbliższej okolicy pozostaje mi kasa w markecie albo w galerii 😑 ale ten grajdoł znam już na tyle dobrze ze póki co chyba zostanę..

    W ogóle to dzisiaj robiłam po pracy pazurki 2 koleżankom szwagierki. Trochę się cykałam bo zwykle robię tylko sobie, ale ostatecznie jestem usatysfakcjonowana swoją pracą 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 19:53

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napisalam wypowiedzenie teraz tylko trzeba sie odwazyc i spojrzec prosto w oczy szefowi. Ja ide do szpitala wiec tym bardziej sie denerwuje :(

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 24 maja 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa w jakim celu idziesz do szpitala? Wybacz jeśli już pisałaś..

    Zmiany są stresujące.. Tzn jednych pobudzają do działania innych przytłaczają.. Trzymam kciuki za nowy rozdział w Twoim życiu 🙂 pomyśleć że zaczęło się od fryzjera 😁

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Samosiowa w jakim celu idziesz do szpitala? Wybacz jeśli już pisałaś..

    Zmiany są stresujące.. Tzn jednych pobudzają do działania innych przytłaczają.. Trzymam kciuki za nowy rozdział w Twoim życiu 🙂 pomyśleć że zaczęło się od fryzjera 😁

    Do pracy
    No cholernie sie denerwuje tak mi dalo to siedzenie na dupie w jednym miejscu ze teraz boje sie zmian

    Troszke duzo tych zmian fryzjer lekarz praca nie za duzo???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 21:34

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 25 maja 2019, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro ide do sklepu poszukać jakiś fajnych ciuszkow.
    Musze jutro w domu posprzątać i zapowiada mi się samotna noc bo mąż pracuje

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 25 maja 2019, 02:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko zrozumiałam że do szpitala, w sensie położyć się bo jakiś zabieg albo coś.. Uff.. To dobrze.

    Ja się z Wami już witam, noc była krótka, lecę niedługo do pracy.. Miłej soboty, zajrzę wieczorem 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 05:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś28 wrote:
    Ja jutro ide do sklepu poszukać jakiś fajnych ciuszkow.
    Musze jutro w domu posprzątać i zapowiada mi się samotna noc bo mąż pracuje
    Ja juz mam dom ogarniety niestety dzisiaj caly dzien poza domem.
    Mam taki balagan w glowie zwiazany z ta praca ze mowie Wam zarobki o 1 tys wieksze za to wiecej obowiazkow i zmiana sytemu pracy jesli nie podejme teraz to pozniej bedzie mi ciezko sie wdrozyc jesli podejme to zastanawiam sie co bedzie dalej z postepowaniem z ciaza ehh no nigdy nie mialam tyle watpliwosci naraz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 06:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam plan taki, że jak do października się nie uda to ja zmieniam pracę, no chyba, że dogadam się z szefem na większe pieniądze, jeśli nie to bez zawahania szukam wtedy innej.
    No i jak znajdę to chyba wtedy na jakiś rok wstrzymam się ze staraniami.
    Wiadomo, idalnie byłoby mi zajść w tej pracy, gdzie już mam umowę na czas nieokreślony itp., ale jak nie wyjdzie to nie będę zwlekać w nieskończoność.

    Wczoraj mój mąż obiecał, że ograniczy palenie! I będzie dążył do całkowitego odłożenia i kupił sobie jakieś witaminy :D i jeszcze mi powiedział, że jak będzie jakiś seks na rzeczy to wtedy nie będzie pił piwa.
    Wczoraj czekałam na niego jak wróci z pracy, że będzie szalona noc, a on wrócił i po 4 dniach wstrzemięźliwości skończyło się na szybkiej akcji.

    Samosiowa, trzymam kciuki za zmiany!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 07:59

    Samosiowa staraczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 Jestem w ciąży <3

    RudaMaruda25, MilusińskaMilena, Kasztanek, PJUR, Kaga, Salome, Phiczek, nada, Jane208 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetko ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    Graaaaatuluję!!!!!!!
    Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę z Twojego szczęścia!

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

‹‹ 320 321 322 323 324 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ