X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirka no ładne te wyniki :) I faktycznie ta morfologia 15% a w normie że ma być powyżej 4 :D
    Jest czym strzelać :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    My robimy podstawowe komputerowe Klinika Bocian :)
    Mój kawy nie pije, z energetykami próbowaliśmy i jak widać bez efektów :(
    u nas tez to badanie w Bocianie ;) Maz sie śmiał, ze idziemy po dziecko ;)

  • Tasia88 Ekspertka
    Postów: 125 96

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    ojej niech spada z tym uprzedzaniem- mała kropeczka rośnie <3 za dwa tyg będzie już piękne serduszko :)

    Wierzę, że będzie wszystko dobrze :-) tak samo jak wierzę w to za zaraz do mnie wszystkie dołączycie <3

    Ag1988, ABI90, MissKathy92, Lajni85 lubią tę wiadomość

    10.01 beta 16,3
    11.01 beta 34,3
    14.01 beta 202,2
    22.01 beta 7315,7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasia88 wrote:
    Wierzę, że będzie wszystko dobrze :-) tak samo jak wierzę w to za zaraz do mnie wszystkie dołączycie <3
    Grunt, ze sie udało! Na pewno będzie dobrze! A chętnie dołączymy ;)

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 09:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez poki co moj Gin, bo działa cały czas i ma pomysły, do tego jak cos to do szpitala i np hsg bede miała na NFZ.

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys gdzies obilo mi sie o uszy, że szklanka coca-coli przed seksem przyspiesza plemniki. :P

    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:26

    blair., syllwia91, Jane208, Beti82 lubią tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My narazie też do kliniki nie chcemy tylko te badanie i hsg zrobimy i jeśli nasienie będzie ok a jajowody drożne to będziemy próbować coś z ginem zakombinowac :) po 2 latach starań dopiero do kliniki
    Mój mąż ostatnio się dowiedział że jego kumpel z roboty jeździ z żoną co miesiąc już 1.5roku do kliniki w Białym i nic :(

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Kiedys gdzies obilo mi sie o uszy, że szklanka coca-coli przed seksem przyspiesza plemniki. :P

    Ale juz sobie wyobrazam taki seks. Najpierw lekarz wyznacza datę i godzinę. Pozniej facet wypija szklanke coli, dwadziescia minut później kobieta wstrzykuje sobie żel conceive plus. 10 min pozniej jeee w koncu moze byc seks. I sprzet ze stresu nie dziala. 8) I po seksie. 8)
    Haha skąd ja to znam :D tak to jest jak się chce za bardzo :D niektórzy o kilku takich "ustawianych" cyklach odpuszczają całkowicie i właśnie wtedy się udaje - bez coli, bez żeli itp

    Kaga lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspomagana Komputerowo Analiza Nasienia - SCA. Tak się to nazywa? I ile u was kosztuje? W parensie 130zl

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Kriobanku 150zl :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga a jak wizyta Twojego Męża dziś? :)

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż całkiem osiadł na laurach. Chodzi dumny jak paw. Miał USG i żylaków nie ma (ufff tego bałam się najbardziej). Mówi, że ten urolog/androlog powiedzial mu, ze juz kilka miesiecy nie widzial tak dobrej morfologii (10%) i w ogole tak dobrych wyników. A pracuje tez w klinice nieplodnosci.

    W zwiazku z obizona ruchliwością zlecil mu trzy badania z nasienia - kwas cytrynowy, fruktoze i NAG. Jezeli wyjda złe to oznacza stan zapalny i trzeba podleczyc penwymi czopkami.

    Dzis to był nasz dzien. :) Jestem przeszczesliwa, ze w koncu dostałam leki i ze on nie ma żylaków do operacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 22:23

    Lajni85, Ag1988 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga to macie co świętować!!! :) Cieszę się!!!

    No u nas nie jest różowo.. dziś dla odmiany Mąż już nie chce jeść witamin.. Ja się chyba wykończę.. albo rozwiodę jak tak dalej pójdzie...

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie buty w góry, ktorych nie umiem zwiazac tak, żeby mi sie nie rozwiązaly. Wiec zawsze proszę o to męża a on zawsze wtedy mi mówi "po co mi dziecko jak mam ciebie". Chyba to samo wypadałoby mi napisać o Twoim mezu...

    Bardzo mocno Ci kibicuje od samego początku Ag :( i bardzo Ci współczuję... Naprawdę... Jak na doroslego faceta zachowuje się skrajnie nieodpowiedzialne i dziecinnie.
    Mimo wszytko wierzę, że się ogarnie. <3

    Ag1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) ja Wam tez! Poki co u mnie jakas czarna fala.. ale od lutego silownia i mam nadzieje kilogramy w dol! To sie na tym skupie! Szkoda .. bo tak mi cieżko.. znowu spac nie moge, popłacze w poduchę i do przodu! Zastanawiam sie tez nad przerwaniem starań, bo długo juz tak nie pociągnę..

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Ty Ag. Nie zalamuj się... Poplacz z sobie trochę, moze odpusc na miesiąc/dwa a później głowa do góry i runda druga. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 23:33

    Ag1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby teraz jak nie mam stymulacji miał byc czas oddechu, ale znowu to badanie Męża i ciagle jakies przepychanki ... mam wrażenie, ze dopóki tylko problem był po mojej stronie to było mi dużo łatwiej, bo dawałam z siebie ile mogłam i chociaz czułam, ze walczę z całych sił i w koncu sie uda.. a teraz jak musze jeszcze Męża ogarnac to ciezko... zwłaszcza ze nie chce chociazby tych głupich witamin jeść, które mogą pomoc tylko potrzeba czasu... chyba te tabletki zostawię, moze sam w koncu je zacznie brać..

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag ale u mnie też mąż średnio chcial brac te witaminy... Daję mu Salfazin i l-karnitynę. Codziennie musiałam przypominać. Kiedyś odstawil sobie po trzech tyg wszytko, bo myślał że musi mieć przerwę. :O Wtedy zrobiłam mu awanturę :P od tego czasu nic nie muszę przypominac. Codziennie słyszę szeleszczace blistry z tabletkami. :P A jeszcze dziś lekarz pochwalił ten zestaw to juz w ogole. :P

    blair. lubi tę wiadomość

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 04:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga super wiadomości! Oby dodało Wam to skrzydeł :)

    Ag, przykro mi z powodu postawy męża, mam nadzieję że zrozumie szybko, i zacznie współpracować :)

    Mój stwierdził że jak trzeba to będzie brał, ma takie pojemniczki na leki na 5 dni, i to on mnie pilnuje czy uzupełniam jak zaczyna brakować :P

    Kaga lubi tę wiadomość

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ