X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 14 września 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why piekny widok😊 Miss laska jesteś 😘😋 mnie tak cycki bolą że masakra...

    Why_not_now87 lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, jaki brzusio! ❤️

    Kaga, to i ja na trochę takiego serka się skuszę, tak mi ich mocno brak.

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 14 września 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2020, 13:09

    Why_not_now87 lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 14 września 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why pięknie urządziliście łóżeczko, nie mogę się napatrzeć ❤️

    Miss jaki piękny brzusio, juz niedługo, coraz bliżej i lokator tego brzuszka będzie w Twoich ramionach ❤️

    Dziewczyny a mnie znowu po południu trzepie zimno i spanie łamie.. Siedzę opatulona w koc jak truskawka w naleśnik 😁

    Why_not_now87 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 14 września 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2020, 13:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why słodkie łóżeczko 😍

    Miss pięknie wyglądasz ❤

    Milenka padlam ze śmiechu 🤣 jak truskawka w naleśnik 😁 muszę zapamiętać 😋

    Why_not_now87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłabym naleśniki z truskawkami 🍓🍓🍓!
    Pyszka!

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 14 września 2019, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna a jak tam Twoje wyniki ? :)

    Ja mam koty w domu od 14 lat które wychodzą na podwórko i nie wiem jakim cudem ale nigdy nie zaraziłam się toksoplazmoza , wyniki mam ujemne. Byłam przekonana, że wirusa mam już za sobą ... ale niestety nie :/ muszę się badać tylko tez nie wiem co ile czasu.

    Może któraś z Was może wie ?

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam toxo negatywny ale nie mam badać tego. Robiłam w tamtym roku w 1 szej ciąży ale z uwagi ze minęło ponad pół roku musiałam powtórzyć. Ale nie mam kotów w domu może dlatego 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja toxo robiłam dwa razy, w miałam w zaleceniach w pierwszym trymestrze i w drugim.
    Jedno i drugie badanie negatywne.
    Ale ja nie mam styczności z kotami.

    Tak samo robiłam cytomegalię, ale wyszło, że przechodziłam już.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania wyniki raczej dobre. Tylko wyszły mi jakieś bakterie w moczu.
    A co do kota... niestety wynik w poniedziałek. Eh myślałam, ze juz pokaze im wynik i dadza mi spokój 🤣 moj kot to na szczęście taki niewychodzący przytulak..
    A toxo słyszałam, że w ciąży robi się dwa razy. No lekarza pytałam to mówił, ze prędzej zaraze surowym mięsem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Podczytuję Was trochę. Nigdy nie pisałam ale teraz muszę :) . Jestem lekarzem weterynarii.
    Toxoplazmozę powoduje pierwotniak, nie wirus. I to prawda, że koty są ostatecznym żywicielem i siewcą, ale tylko raz w życiu i przez krótki okres czasu. Koty niewychodzącę karmione karmą komercyjną, a nie surowym mięsem praktycznie nie mają szans na zarażenie toxo. Wychodzące owszem.
    Dużo osób zapomina, że obecnie głównym źródłem zakażenia jest surowe lub niedogotowane/niedosmażone mięso i niemyte owoce i warzywa. Szczególnie z przydomowych ogródków. Zanieczyszczona woda. I jeśli ciężarna wykonuje prace w ogródku to wyłącznie w rękawiczkach.
    Nie demonizujmy kotów. Po 6 latach studiów, a potem pracy z kotami od zadbanych po bezpańskie zbadałam przeciwciała i nigdy nie przechorowałam toxoplazmozy.Ja mam 5 kotów wychodzących, jestem w ciąży i po kontakcie z nimi zawsze myję ręce. Nie sprzątam ich kupek bo załatwiają sie poza domem.
    Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)

    RudaMaruda25, joana_aska89, Why_not_now87, Kaś28, Stookrotka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, bakterie w moczu w ciąży to standard, ja się z tym bujałam, 4 razy robiłam posiewy moczu, cały czas biorę urosept.
    Podobno dużo kobiet w ciąży ma z tym problemy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza dziękuję za te słowa ❤ Moj ginekolog powiedzial to samo.. kuwete od czasu już starań zawsze sprząta tato. A kot dostaje sucha karme i czasem surowa pierś z kuraka czy wątróbkę (ale zawsze po odmrozeniu bo gdzieś czytalam, ze lepiej tak robie dla zdrowia zwierzaka). No o ogolnie to taki pieszczoch. Kto tylko pojawia się w domu to musi iść na kolana. A u mnie caly czas spi na brzuchu i śmieje się, że zaprzyjaznia sie z dzidzia 😁

    Też tak czytalam właśnie, ze to raczej standard. Narazie sie nie martwie za ponad tydzień wizyta u lekarza to coś zaradzi 😊

    Mysza lubi tę wiadomość

  • Luśka94 Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 14 września 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) Wracam pod innym nickiem, bo do starego nie mogę odzyskać hasła :( Z tego strony niegdyś Clariethin czyli Paula z pierwszego postu Miss :) Wracamy po długim czasie do ponownych starań :) Wcześniej za dużo emocji plus chora zawodowa ambicja doprowadziły do rezygnacji, ale po ostatniej degradacji stanowiskowej w pracy (spowodowanej zawistną koleżanką :D) doszłam W KOŃCU (ku uciesze mojego męża :D) do porażających wniosków, iż to, że ja całe życie poświęcam pracy i nieetyczne byłoby teraz zajść w ciąże i ją zostawić na jakiś czas, doprowadziło mnie do tego, że i tak nikt tego nie docenił,a ja zaniedbałam swoją rodzinę, a przecież razem z mężem marzymy o dziecku!

    Nadal mam IO, nadwagę (:|) i rzucam palenie oraz biorę tonę leków :) Obecny cykl już spalony i czekam z niecierpliwością na @... A no i postanowiliśmy budować dom :) Mamy pozwolenie czekamy na kredyt ^^

    Miss jaki piękny wielki brzusio... Pamiętam, jak dopiero co odkryłaś dwie kreski :3! Masz termin porodu w moją pierwszą rocznicę ślubu :D

    Esti lubi tę wiadomość

  • Jutkaa Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 14 września 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny musze się komuś wygadac, ostatnio z nadzieją pisałam o objawach jakie mi towarzyszyły, niestety jak zwykle skończyło się na marzeniach. Znowu końcówka 11 cyklu starań, ale tym razem coś we mnie pękło. Wiem że małpa znowu przyjdzie nie proszona juz na dniach. Znowu nadzieja zniknęła. Dzisiaj jestem załamana, nie rozumiem tego wszystkiego. Od samego początku twierdziłam nie ten cykl to następny ale dzisiaj jakoś się podłamałam nie wiem czemu może to dlatego że moje 2 koleżanki urodziły nad ranem. Nie mam pojęcia od rana wyje jak bobr. W poniedziałek umawiam wizytę u lekarza i zaczynam coś z tym robić bo moje nerwy chyba się wyczerpały...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutka 😘 Każda z nas miewała/miewa gorsze dni. Ale nie pozwól by takie chwile zabierały Ci radość z życia ☀️ Za każdą z nas stoi jakaś historia, niejednokrotnie smutna, dołująca. Ale jesteśmy też przykładem ze na każdą przyjdzie pora 😊
    To szczęśliwy i życzliwy wątek więc zostań z nami a sama się przekonasz 😊

    Miss, Kaga 🙂 my już ostatnia prosta. Która się pierwsza rozpakuje? 🥰

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś moje wzruszenie sięgnęlo zenitu ❤️

    Lezelismy sobie z mezem po czym mąż się przytulił do brzuszka i powiedział do niego : uczyniles mnie synku Najszczesliwszym na świecie

    A nasz mały synek w tym momencie tak cudnie się poruszył ❤️❤️

    Why_not_now87, joana_aska89, Kasztanek, Esti, Jane208 lubią tę wiadomość

  • Jutkaa Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 14 września 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why_not_now87, wiem dziękuję 😘 i napewno zostanę z wami. Czytając te rozmowy robi się człowiekowi cieplej na sercu bo się wie że są osoby które rozumieją twoje emocje i uczucia. Zawsze starałam się być twarda, bardziej mój mąż czuł się źle że jeszcze się nie udało, teraz jest w delegacji myślałam że będzie super niespodzianka a tu znowu nic, i to wszystko razem może wywołało moje załamanie. Nowy cykl nowa nadzieja trzeba żyć dalej, ale powoli robi się ciężko. Życzę szczęśliwego rozwiązania tym którym się udało i trzymam kciuki za staraczki ❤️

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 14 września 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza - bardzo dziękuje za ten wpis ❤️ Uspokoił mnie bardzo :)

    Dzisiaj mojego męża chrześniak został z nami na cały dzień i zostaje na noc , ma roczek i dwa miesiące. Jak widzę męża który opiekuje się chłopcem trochę się martwię, że może być mniej zadowolony z córeczki... te męskie rozmowy, zabawy, nawet chodzenie do toalety, mecze itp. Oczywiście nigdy nie dał mi tego odczuć ale tak mi się wydaje. Powiedział, że bardzo się cieszy ale z dziewczynką jest więcej kłopotów i zamartwień w przyszłości. Chłopak sobie da radę :)

    Człowiek tak się martwi, żeby zajść w ciąże , później żeby dzieciątko było zdrowe ... a teraz ma takie głupie myśli :/ może to te hormony.

    Dzisiaj czytałam tez gdzieś na forum, że na pierwszym USG para dowiedziała się ze będą mieli zdrowa córeczkę- oczywiście szczęście i ulga. Na następnym USG wyszło, że jednak będzie chłopak - podobno mąż tej Pani skakał z radości, był dumny jak paw i obdzwonił wszystkich , że będzie miał syna. Zupełnie inna reakcja.

    Jakie jest Wasze zdanie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2019, 22:10

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
‹‹ 588 589 590 591 592 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ