X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 17 września 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lezalam w szpitalu, dwa dni szukali serca, sugerowali, że ciąża się nie rozwija. Trzeciego dnia zrobili USG na bardzo nowoczesnym aparacie (ordynator mówił, że to jeden z najlepszych aparatów do USG, obraz faktycznie był super) i serce znaleźli do strzału a ciąża po prostu była młodsza niż wynikało to z daty okresu.

    Mój lekarz też ma spoko sprzęt a wiem jak różne czasami wychodzą te pomiary, nawet teraz gdy nie mierzą mi już mm a cm. Nie chodzi o dawanie fałszywej nadziei, ale trzeba ją jednak mieć do końca. Trzymaj się. ❤️

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 17 września 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana nadzieja umiera ostatni :) ja wierzę że będzie dobrze i trzymam kciuki żeby tak było :*

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak było...
    Jutro idę na pierwszą betę, mam nadzieję, ze kolejna wszystko wyjaśni...
    Jak zawsze dajecie wsparcie i dajecie nadzieje, ze nie jest zle... 😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia pamiętaj że jeśli coś nie rozwija się książkowo to nie oznacza że nie rozwija się wcale 😘

    Natura robi czasem figle...

    Wystarczy że ciąża jest jednak późniejsza niż wynika z obliczeń i już wszystko się miesza...


    Póki jest nadzieja to nie przybieraj do głowy najgorszego scenariusza...

    Owszem możesz myslec o tej gorszej wersji nastawić się na nią ale nie trać wiary że jednak to będzie ta lepsza...

    Trzymam kciuki za Twoje wyniki✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 21:18

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 17 września 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna trzeba być dobrej myśli 😘 jeśli teraz sie nie uda to wiesz już, że możesz być w ciąży i może warto próbować odrazu ponownie😊

    Ja chyba jutro spróbuje rano zrobić test bo ten biust nie daje mi spokoju, nawet nie mogę sie przytulić. Miałam już tak ale to na 3 dni przed okresem a nie na 2 tygodnie

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś, ja tak miałam z biustem, już prawie 2 tygodnie przed terminem @ bolał mnie biust i był taki twardy, no taki jak nigdy tzn. podobne do PMSu, ale bardziej i wysikałam sobie dwie kreski!
    I właśnie mi się pojawił śluz, a ja zawsze przed @ miałam sucho.

    Nie wspominając o tym, że seksu w tamtym cyklu było mało, bo tylko dwa razy w okolicach dni płodnych, brałam leki na nogę i w ogóle się tego nie spodziewałam. Kaś, Ty też leczyłaś teraz coś innego :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 21:22

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 17 września 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mąż ma wizytę u androloga. Mam nadzieję że coś się więcej dowiemy.. Ale się strasznie boję, jeszcze musi sam jechać bo ja z pracy nie dam rady wyjść 😔 najgorsze bo wizyta dopiero o 18.. Macie jakieś rady, o coś popytać itp?

    Kaś28 ja mam zawsze ból piersi zaraz po owulacji aż do okresu.. Czyli bite 2 tygodnie ból taki, że bez stanika ani rusz, i najlepiej nie dotykać piersi wtedy.. Wcześniej też miałam na 3 dni przed @, i jakoś samo z czasem się przestawilo na te 2 tyg.

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 17 września 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój biust nie jest twardy, ani nabrzmialy jedynie taki jakby ciężki i to co Wam pisałam czuje, że go mam. Sikne a co mi tam

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś trzymam mocno kciuki za II na teście ✊❤ Miałam dokładnie takie samo wrażenie z biustem..

    Wiadome, ze cos nie musi miescic sie w wahadelkach ksiazkowych, ale bardziej mnie martwi, ze jak pęcherzyk ciążowy mial niecałe 4mm.. tak dalej je ma... niby to 1.5 tyg między usg ale ciut powinien urosnac..
    A co do toxo to zarazilam sie przed ciaza, wiec dziecku nie zagrażala.. I ze nie mudialabym nawet sie leczyc..

    Nadzieje mam, ale nastawiam sie na najgorsze..

    Jedyny plus w tej calej sytuacji jest taki, ze znow przekonalam sie jak cudownego mam narzeczonego.. dal mi tyle wsparcia mimo, ze sam ze mna płakał.. i dodal, ze nawet gdyby TO nie byl ten moment na dziecko to on juz nie zmieni daty slubu i nadal chce grudzien. I ze zrobimy remont, zajme sie soba i wtedy zaczniemy starania.
    Ostatnio mialam duzo stresow zwiazanych z bratem.. to taka czarna owca rodziny. Nawet jak ostatnio wyganialam go z taty mieszkania pijanego to zyczyl mi, zeby ten bachor w brzuchu zdechl.....
    I Pawel powiedzial ze wtedy odetne sie od tego, a on zadba o mnie i fasolke.. i bedzie jak powinno byc..

    Kochane a wiecie jak jest ze zwolnieniem przy poronieniu....? Wiem nie powinnam o tym myslec.. ale w pracy nie wiedza o ciazy... i nie chcialabym, zeby wogole wiedzieli tym bardziej gdybym stracila ciaze..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 21:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana mam nadzieje ze to tylko jakieś złe myśli i wszystko się ulozy ❤️ Do końca trzeba wierzyć !
    Jeśli chodzi o zwolnienie - w tamtym roku miałam poronienie zatrzymane i L4 jescze 4tyg po zabiegu (wystawiła mi L4 4czerwca ciążowe, 7czerwca mialam zabieg a wrocilam do lracy 7lipca). Lekarka chciała ciągnąć L4 aż się znów uda zajść ale na szczęście zmieniłam lekarza.
    Pogadaj z lekarzem ale na chwile obecną nie myśl o tym teraz bo masz za sobą multum zaciśniętych kciuków 😘😘😘😘

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 18 września 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test zrobiłam, biel 😊😊 10dpo. Tak jak myślałam, że nic z tego😊😊

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 18 września 2019, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ależ miałam piękny sen.. Śniło mi się że wysikałam sobie dwie kreseczki na teście.. Jak się obudziłam to aż mi się przykro zrobiło że to tylko sen.. 😑
    Chyba mnie przeziębienie bierze mimo że praktycznie nie wychodzę z domu. Tak mnie boli okrutnie gardło.. Muszę sobie jakiś domowy specyfik zrobić.

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 18 września 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana, nie trać wiary! Jeszcze wszystko się może zmienić!

    Kaś, przykro mi :/ Wiem, co czujesz...

    U mnie też całkiem biało, to tylko potwierdzenie tego, co wiedziałam już wczoraj :( Lecimy dalej z tym koksem...

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria, ale Cię długo nie było!

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 18 września 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria ☺️ witaj, dawno Cię u nas nie było.

    Kaś 10dpo to może być za wcześnie na dwie kreseczki. Nadal wierzę i trzymam kciuki 🍀❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 18 września 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny :)
    A no nie było mnie długo, fakt :)
    Musiałam sobie odpocząć od forum, za bardzo się nakręcałam... Ale widać, że przerwa wcale nie pomogła :( Znowu nam nie wyszło, ech :/
    Jestem już po sonoHSG, które bolało najbardziej na świecie! Jeszcze jeden cykl i przystępujemy do IUI, nie ma na co czekać.

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria hejjj ;)

    Kas 😠😠

    Milenka imbir pij i najlepiej się wygrzewaj w łóżeczku

    Sisska o co popytać? Hm myślę że lekarz sam będzie wiedział co powiedzieć
    Pewnie zrobi usg zaleci jakieś badania rozszerzone nasienia itp

    Ale dziś zimno 🤯

  • Luśka94 Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 18 września 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu mam jakieś koszmarne sny :////

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 18 września 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria tak mi przykro, że się nie udało. Mocno trzymam kciuki, bo wiem, że zmagacie się z problemem, który my mieliśmy. Trzymam kciuki za ten cykl! ❤️

    Kas 10 dpo to jednak dość wcześnie jak na test. Ciągle jest nadzieja. 😊

    Salome lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś ja jeszcze wierze, że jeszcze jest nadzieja ✊❤

    Maria dziękuję bardzo.. z tymi Waszymi kciukami i wiara jak napisała Why musi być dobrze 😘 Trzymam kciuki, żeby kolejny kciuk przyniósł dobre wieści 😊 i współczuję bieli....😔

    Milenka współczuję snu i powrotu do rzeczywistości.. ale moze on wrozy, ze za jakis czas bedzie jak w snie 😊 co do przeziębienia to ostatnio uratowalo mnie mleko z czosnkiem i miodem, no i herbata z naturalnym sokiem z czarnego bzu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2019, 09:25

    Salome lubi tę wiadomość

‹‹ 596 597 598 599 600 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ