X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś ja bralam bromergon. 2× po 1/2 tab.
    Początkowo skutki takie, ze bole glowy nie dawaly mi zyc. Ale po tygodniu bylo juz wszystko dobrze.
    U mnie akurat sama prolaktyna byla w normie, gorszy wynik mialam ten po obciazeniu. I stad decyzja o leku.

    Kasztanku rozbawilas mnie 😅 w sumie masz racje.. czlowiek nie stresowalby sie tak tymi staraniami gdyby wiedzial, ze uda sie zajsc w szczęśliwa ciążę. Wiecie nawet bez podania kiedy, ale zeby bylo wiadome, ze ten moment nadejdzie. Od razu bylabym spokojniejsza 😅

    Abi dobra wiadomosc.. rozumiem tak dlugiw cykle.. a nieraz czekalam na @ i 3- 4 miesiace... szczerze gdyby policzyc moje @ w ciagu roku to moze 6-7 maksymalnie by sie uzbieraly.. bo czesto mam cykle 64 dni.. i tak jakby jeden mi wypada.. a kolejny przychodzi jak zegarku w terminie...

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 9 października 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2020, 06:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas ja pamiętam że normy miałam podane w ng
    I max wtedy miała być 23 a ja miałam coś koło 30

    Doktor mi wtedy pow że dla starających się najlepiej jest jak jest na poziomie okolic 15 więc dal mi przez tydzień dawkę 1/4 tego bromergonu a po tygodniu jadłam 1/2

    Mój organizm jakoś dobrze tolerowla ten lek w sumie nie widziałam różnicy że go biore...

    Nawet cycki mnie mniej bolaly przed okresem później ;d

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to Zanetke muszę poprzeć, bo ja jak go bralam to nie bolały mnie wogole.. a teraz o ile owu mnie nie myli, ze byla to bola mnie okropnie...
    I u mnie też normy były do 23.. a ja mialam cos kolo 16... ale po obciążeniu powinno być koło 11-12krotnosci pierwszego wyniku a ja mialam chyba 18krotnosc...
    Dziś byliśmy zamówić obrączki 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 19:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek wrote:
    Bromergon jest okropny w skutkach, ale pomocny. Jeśli masz nieznacznie podwyższoną to możesz spróbować castagnusem.
    Zgadzam sie ale jesli sie zaczyna od 1/2 napewno jest lepiej ja chorowalam prawie 2 tyg od brania bromergonu bardzo niskie cisnienie zawroty w glowie plus straszne mdlosci a lekarz kazal brac 1 tabletke aktualnie nie biore i nawet nie wiem jaka mam prolaktyne znam tez dziewczyny ktore maja wysoka prolaktyne i pomimo tego zaszly w ciaze bez brania bromergonu.

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 9 października 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgodnie z przliczeniem mam 27 to i tak za dużo

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma zaszła w ciążę z bardzo wysoka prolaktyne ale niestety później się okazało że to było przyczyną Poronienia...
    Bo robiła jakieś badanie które wykazuje to, coś koło tysiąca wiem że zapłaciła
    I wyszło że to PRL później na unormowala zaszła w ciążę znowu i już naszczescie udało się utrzymać...

    Asia super chwila hehe
    Jakie te obrączki wybraliscie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas nie najgorszy wynik
    To akurat daje sie szybko unormowac ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Moja znajoma zaszła w ciążę z bardzo wysoka prolaktyne ale niestety później się okazało że to było przyczyną Poronienia...
    Bo robiła jakieś badanie które wykazuje to, coś koło tysiąca wiem że zapłaciła
    I wyszło że to PRL później na unormowala zaszła w ciążę znowu i już naszczescie udało się utrzymać...

    Asia super chwila hehe
    Jakie te obrączki wybraliscie?
    Moja znajoma zaszla z wysoka i utrzymala wiec nie ma reguly ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 19:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie ma heh
    Jak ze wszystkim ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka Ty to jesteś twarda babka, wszystko dobrze znosisz 💪

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka takie zwykle zlote zolte.. dosyć grube bo 5mm.. ale my mamy grube paluchy, więc tak masywnie nie wyglądają😅 Takie tradycyjne lekko okrągłe. A i dodatkowo grawer z datą ślubu 😊

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ślicznie lubię takie klasyczne rzeczy nie zwydziwiane hehe

    Ruda no cos w tym jest :D

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 9 października 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 18:20

    MilusińskaMilena lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się złość rozlala bo odebralismy obrączki 4 dni przed slubem a pomylili rozmiary i moja zrobili o rozmiar mniejsza...

    Miała być 11 a zrobili taka malusia 10 że doszła tylko do kostki heh

    No więc szybko do zwiekszenia

    I tak oto zwiększona odebrałam w piątek dzień przez slubem ;d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 20:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzia 😊Ojej to mieliście przeżycie.. My wlasnie zamowilismy wczesniej, żeby przy odbiorze jak cos wyjdzie to na spokojnie można będzie coś zmienić 😊 odbiór 12.11.
    Masz rację Kasztanku 😍 to już bylo fantastyczne wrażenie wogole je zamawiac a co dopiero podczas odbioru 😁
    Szczerze to juz nie moge doczekać się dnia ślubu 😊 tylko nadal sukienki brak 🙄

    Ciekawe jak Kaga... Mam nadzieje, ze to juz milczenie, bo tuli malutką 😍

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu ❤️ Cudownie być mama 20.30 leżę i płacze ze szczęścia

    Żanetka93, ABI90, Kasztanek, joana_aska89, Stookrotka, MissKathy92, Jadwiga38, Kaga, RudaMaruda25, Kaś28, Esti, Jane208, Silvia lubią tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 9 października 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie dam radę przeczytać, bo ledwo leżę. Nadrobię jutro.

    Po 10 h walki na porodówce urodziłam dzisiaj! 🥰🥰🥰
    Ból nieziemski, ale jak mi ją położyli na piersi to wszytko przeszło. Jest boska. Niestety musieli mnie uśpić do szycia i czyszczenia macicy, więc jestem słaba i teraz tatuś tuli. 🥰🥰🥰 A mama odpisuje na wiadomości. 😀

    ABI90, MilusińskaMilena, Miska _a, Kasztanek, joana_aska89, Why_not_now87, Stookrotka, MissKathy92, RudaMaruda25, Kaś28, Esti, Jane208, Silvia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny gratuluję wam z całego serca ❤️❤️❤️

    Achoj przygodo ❤️

    Kaga, Why_not_now87, Kaś28 lubią tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 9 października 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2020, 06:18

    Kaga, Why_not_now87 lubią tę wiadomość

‹‹ 633 634 635 636 637 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ