X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 9 października 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 18:20

    Kaga lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 9 października 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wiesz, aż się wzruszyłam. Gratulacje dla Was i zdrówka dla Was 😘

    Czyli tak jak obstawiały dziewczyny, Miss pierwsza się rozpakowała 🙂 ciekawe jak tam Why?

    Jeśli chodzi o obrączki to miałam tak samo jak Kasztanek opisywała. Jak odebralismy obrączki, byłam nimi niesamowicie oczarowana, nie mogłam się napatrzeć ❤️ nam robił zlotnik wg wzoru z neta, mieliśmy trochę swojego złota, w tym była obrączka ukochanego dziadka mojego męża, z którą wiąże się niesamowita i wzruszająca historia, więc tym bardziej są magiczne..

    Kaga lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 9 października 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 18:20

    Żanetka93, Kaga lubią tę wiadomość

  • Syrena Przyjaciółka
    Postów: 130 45

    Wysłany: 9 października 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga Gratulacje :) 10h jesteś dzielna i .... kochana, że pomimo takiego zmęczenia nie zapomniałaś żeby się z nami podzielić tak wspaniałą wiadomością ❤️. Dużo odpoczynku teraz.


    Co do prolaktyny to ja biorę Dostinex 1 tab. raz w tygodniu (na początku 0,5 tab)i bardzo sobie chwalę. Chyba nie ma tych wszystkich skutków ubocznych co Bromergon.

    Kaga lubi tę wiadomość

    35 l. starania od grudnia 2017 r.,
    ja: AMH 2,61, niedoczynność tarczycy (letrox), hiperprolaktynemia czynnościowa, mutacje mthfr(hetero) i pai-1 (homo), KIR haplotyp AA, laparoskopia luty 2020r.,: endometrioza, adenomioza, jajowody drożne,
    on: morfologia 10%, HLA-C C2C2
    01.07.2020 r. punkcja 11 komórek --> 7 ❄️
    05.10.2021r. III transfer wspomagany accofilem, atosibanem. AH, embryo glue i jest ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest forumowe bliźniaki ;)

    Wczoraj Miss
    Dzis Kaga i Why...

    3 nowe wspaniałe istotki na świecie ;)

    Jeszcze raz wam gratuluję kochane
    A waszym dzieciaczkkm gratuluję że mają tak wspaniale mamy...

    Wymarzyly sobie was i wyczekaly i dzieki temu będziecie mieć teraz raj na ziemi ❤️❤️❤️

    MissKathy92, Kaga, Why_not_now87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , jestem Kaśka oczywiście nowa i jeszcze nieobeznana z profilem .
    Mam 30 lat (9 po ślubie ) od 2 lat staramy się o maleństwo . W chwili obecnej jestem na etapie badań . Piątek drożność :( czego się ogromnie boje .
    Macie jakieś wspomnienia z tego badania ?

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 9 października 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 18:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo Wam gratuluję ❤ dużo zdrowia dla Was i dzieciaczkow 😘😘😘
    Aż się wzruszylam 😍

    Milenka tym bardziej takie obrączki z historią wywołują emocje 😊

    Why_not_now87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla szczęśliwych mam ❤️
    Kasztanek dziękuje za odpowiedź 😚

    Kasztanek, Why_not_now87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/c0d3e4b23fc8f.jpg.html

    Taka słodka minka mówię Wam dobranoc ;*

    Kasztanek, Why_not_now87, joana_aska89, Jane208 lubią tę wiadomość

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 9 października 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 18:21

    Żanetka93, joana_aska89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    76a486f6717a.jpg

    Maksymilian chociaż wszyscy na oddziale mówią do mnie Maksio.
    Mam 59cm i wazę 3800g / godz 20:25 No i mam burze czarnych włosków jak moi rodzice kiedyś.
    Trochę się zaplątałem przy wyjściu i aż 11 osób pomagało mnie i mamie. Ale udało się 🥰
    Mama płakała jak mnie zobaczyła ❤️
    Ide na noc do solarium na obserwacje a jutro już będę z mamusia 🥰

    Kocham go ❤️ Nie mogę ze wzruszenia.

    MissKathy92, Kaga, MilusińskaMilena, joana_aska89, Żanetka93, ABI90, Kaś28, Kasztanek, Esti, Lajni85, Stookrotka, Jane208, Silvia lubią tę wiadomość

  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 9 października 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje!!!! Jesteście bohaterkami i juz możecie tulić Wasze wywalczone cudy!!! A cudy sa cudne!!!! I tylko marze zeby i mi sie taki cud wydarzył!!!!

    Kaga, Why_not_now87 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 października 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale super :D mamy forumowe bliźniaki haha
    Jesteście mega dzielne :) gratulacje 😘

    Kaga, Why_not_now87 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 10 października 2019, 01:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam chwilę, bo leże. U mnie ostatnio były ciężkie dni. Indukcja w sobotę nic nie dała, cewnik niby powiększy rozwarcie, ale jakimś cudem później było takie samo.
    We wtorek druga indukcja, miałam podany zel z prostaglandynami i leżałam 4 h na porodowce. Wróciłam zaplakana i załamana, że druga metoda nie podziałała. Płakałam pół nocy z wt na sr. W środę rano wstałam i nagle wypłynęło ze mnie morze wód płodowych. O 9 leżałam już na porodówce, zaczęło się podawanie kroplówek z oksytocyna. Poród był długi, bo gdy poszłam na porodowke miałam jeszcze szyjkę na 2 cm a powinno być 0. Rozwarcie miałam na 2 cm, więc gdzie tam do 10... najgorzej było osiągnąć 4 cm rozwarcia... Trwało to chyba z siedem godzin a pozniej wystrzeliło i mialam 10. Bóle parte straszne, na szczęście trafilam na cudowna położna. Później o 19.45 wyciągnęli moja kruszynkę 🥰 na dzień dobry zrobiła na mnie kupę. 🤣 Niestety nie mogłam z nią spędzić 2 h, bo musiałam być uśpiona, czyszczona i szyta. Ból straszny. Krocze boli nieziemsko. Straciłam też mnostwo krwi i dlatego teraz nie śpię, bo postawiłam szpital na nogi, bo ciśnienie spadło mi strasznie.

    Jestem wykończona, ale szczęśliwa jak nigdy. Kluseczka ma 3500 i 10 pkt 😍

    Dziękuję Wam 🥰🥰🥰

    Z całego serca życzę Wam tego tego samego doswiadczenia!!! 😘😘😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 04:49

    Why_not_now87, MilusińskaMilena, Żanetka93, ABI90, Kasztanek, Esti, Lajni85, Stookrotka, MissKathy92, Jane208 lubią tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 10 października 2019, 03:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga jesteś bardzo dzielna, w ogóle wszystkie jesteście, a ja jestem z Was dumna.
    Cieszę się że najgorsze chwilę macie już za sobą i mam nadzieję że szybko dojdziecie do siebie po porodzie. Jeszcze raz ogromne gratulacje i dużo zdrówka dla Was i maluszków.
    A ja tu sobie po cichu posiedzę w nadziei że i mnie będzie dane to przeżyć 🙂

    Why_not_now87, Kaga, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 03:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja coś naskrobie bo spać nie mogę.. emocje❤️
    Przyjechaliśmy rano do szpitala rozwarcie 4cm skurcze (myslalam ze to te porodowe właściwe i rodzę- jak się pomyliłam 🙈). Akcja ustala i chcieli dac mnie a oddział żebym „dojrzała”.
    Mówię im ze mi ta data pasuje i z zamiarem dzisiejszego porodu przyjechałam wiec dostałam jakieś czopki piłkę i miałam rozkręcić skurcze.
    Płakałam z bólu ale twierdzili ze jestem dzielna i wytrwale walczę o tą akcje. A potem jakoś poszło 6cm, 8cm i pełne i na ktg zaczęłam czuć parte.
    Nie ukrywam poród to maraton bolesny.
    Maksowi spadło tętno w kanale na tyle ze wszyscy biegali a lekarz wziął vacum. Płakałam ze się boje, mąż wyszedł z sali.. i nagle czuje mega party skurcz mysle teraz nam się uda no i wyszedł cały (bolało bardzo ale położna mówiła ze jemu tam zle ze muszę mu pomoc). Słuchać położnych to jedyne co wtedy można zrobić najlepszego 🙂 popłakałam się jak spojrzał czarnymi oczkami ❤️ Potem kolejny raz i jak mąż do mnie przyszedł znów.
    Usłyszeć ze jestem najdzielniejsza osoba na ziemi od osoby która nie jest wylewna to coś pięknego.
    Pisze to i łzy same leca ale to z radości.

    Poród zaczal się o 14, o 20.25 był Maks ❤️
    Najcięższe 6,5h w mojej 32 letniej karierze życiowej ale nie ma nic piekniejszego.
    To nic ze boli, wierze że otrzymanie cudu które przyszło by za łatwo nie byłoby wtedy CUDEM ❤️

    Zwalniam brzuszek 😘
    Kaga gratulacje 😘 bliźniaki forumowe ale czad.
    Miss jestem z nas Trzech dumna a za resztę trzymam kciuki. Dziękuje za Wasze ❤️ Lepszych ovucioć nie mogłam sobie wymarzyć dla mojego Maksia ❤️

    Kaga, Żanetka93, Kasztanek, Esti, Lajni85, Stookrotka, MissKathy92, Jane208 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 04:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tak bardzo z całego serca wam gratuluję!
    Jejku, jak bardzo się wzruszyłam was czytając.
    Jesteście takie dzielne! ❤️

    Życzę wam dużo zdrowia dla was i waszych wspaniałych maluszków!
    Maksio jest prześlicznym chłopcem, dziewczyny to się kiedyś o niego będą bić!

    Asia, a co do obrączek my też mamy zwykłe, żółte, jedynie z małym frezem. I tak jak u Milenki, my mieliśmy swoje złoto, a wzór wybraliśmy ze wzornika. Czekaliśmy na nie z tego co pamiętam chyba 1,5 miesiąca.

    Kaga lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 10 października 2019, 05:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka jestem pewna, że dane będzie Ci to przeżyć. Jak ja zaczynałam na forum i czytalam o porodach to też często zadawałam sobie pytanie czy tego doswiadcze i teraz nie wierzę, że już jest po. 😘 Będzie dobrze i na pewno się uda 😘 mam nadzieję, że los nie każe Wam długo czekać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak sie wzruszylam, że az sie poplakalam ❤ tak sie z Wami ciesze, ze kruszynki sa zdrowe i juz z Wami 😘 jesteście megadzielne i bedziecie najlepszymi mamami 😘

    Zanetka słodka minka 😍

    Ruda no my mamy czekać miesiąc, wiec nie jest jakoś zle 😊 oby byly dobre 😁

    Kaga lubi tę wiadomość

‹‹ 634 635 636 637 638 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ