X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2020, 17:58

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, ja niestety na zaparcia cierpię od dawna i jedynie po czym mnie momentalnie goni to kuchnia mojej teściowej, obiad u niej kończy się zawsze bolem brzucha i wiztą w toalecie.
    Czasem problem trwa nawet tydzień :/ ale wtedy przed ciążą w takiej sytuacji dwie tabletki xenna extra na noc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Ruda tesciowie sposobem na zaparcia to jest dobre
    Wez napisz do niej co dodaje do tych dań bo koleżanka potrzebuje pomocy ;P

    Megson ja z tortów nigdy nie byłam mistrzem wolę placki ale raz zrobiłam placek 3 bit w formie tortu...
    Uoieklam trzy biszkopty okrągłe i zrobiłam tak :

    Biszkopt na niego masa kajmamowa (toffi)
    Na to biszkopt na niego masa bydniowa, biszkopt na niego ubita śmietanka 30 procent , poruszyłam czekolada i kakaem wbilam świeczki i było pyszne...

    Raz u siostry jadłam pyszny tort przekładamy był masa orzechowo śmietankowa a innym razem śmietankowo jagodowa

    Można poszperac na jakiś blogu że słodkościami może wpadnie Ci w oko jakoś przepis 😊

    megson91 lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 24 października 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson tort dla 30latka z Elsą, mega 😂😂😂
    Namocz kawą rozpuszczalną może i do tego krem smietanowy będzie lekki, nie za słodki..

    Nada u mnie zaparcia pojawiły się odkąd wróciłam do mety, na szczęście nie bardzo i powoli wracam do normy. Trzymam kciuki żeby Cię szybko puściło. Raz kiedyś wzięłam xenne na noc, skończyło się to biegunką i koszmarny bólem brzucha przez cały kolejny dzień. Od tamtej pory jej unikam jak ognia. A może spróbuj jogurtów Activia, koleżance pomagały.

    megson91 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda a moze to efekt z pobytu u tesciowej a nie jej jedzenia 😂😂😂 moze to ona ma na Ciebie taki wplyw 😅

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fakt, ja jak wezmę xennę to nad ranem budzę się bólem brzucha, ale pomaga mi to w ten sposób, że idę do toalety raz a porządnie. Jednak z takimi lekami to trzeba totalnie uważać.

    A co do jedzenia teściowej? Ja raczej staram się jeść lekko i mój żołądek chyba nie jest przyzwyczajony do smażenia wszystkiego na smalcu, bo później kotlet to w nim pływa. Dlatego jak jeździmy tam na obiad to jem tak minimalnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz nada jak się naje tego wszystkiego z naszych doaradzt to przez cały dzień z kibelka nie zejdzie 🤗😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda moi teście to samo...
    Lubia tłuste
    Jak piecze mięso to jest masakra zawsze odsaczam papierem bo nie przelknelabym heh kotleta
    Nawet rosół u niej jest tłusty bo gotuję na tlustym miesie...

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 24 października 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to samo, teściowa rosół gotuję na kaczce.. Raz że mięso kaczki mi nie smakuje więc i rosół jest dla mnie nie bardzo, a dwa że jest niesamowicie tłusty.. Ja mieszkam z teściową więc często jestem zdana na jej obiady niestety..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 24 października 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:22

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek co ty opowiadasz?
    Co się dzieje....


    Milenka ja wlasnie między innymi przez obiady wiem że nie zylabym w zgodzie z teściową pod jednym dachem ehh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2019, 09:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku przypadkowo polubiłam..

    Kochana co sie dzieje? Prosze Cię nie poddawaj się ❤ Jestesmy z Toba i kazda rozumie co przezywasz... To napewno zaden znak z gory.. nawet tak nie mysl.. Napewno teraz jest ciezko, ale wiem, ze wreszcie usmiechnie sie szczescie i do Ciebie..


    U mnie tez tesciowa to tylko tlusto, smazone albo pieczone... i mieso mięsem poganiane..

  • Esti Autorytet
    Postów: 353 639

    Wysłany: 24 października 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula trzymam kciuki z całej siły.


    Kasztanku za Ciebie też trzymam kciukasy, żebyś poczuła się lepiej. Zupełnie Cię rozumiem. Nieraz trzeba przypomnieć sobie o sobie <3

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    2019 zdrowy syn - ciąża naturalna

    3 straty - puste jajo x 2 i dodatkowy x
    02.23 - I IVF - 1 blastka z dodatkowym x
    03.03.23 - cykl po stymulacji - ciąża naturalna

    12 dpo beta 27mlU/mL
    16 dpo beta 244 mlU/mL
    18 dpo beta 747 mlU/mL

    oby tym razem dobrze się skończyło <3
  • Esti Autorytet
    Postów: 353 639

    Wysłany: 24 października 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i update od nas, po wczorajszej wizycie mały ma 3,3 kg i na razie nigdzie się nie wybiera.

    joana_aska89, Kaga, megson91, Why_not_now87, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    2019 zdrowy syn - ciąża naturalna

    3 straty - puste jajo x 2 i dodatkowy x
    02.23 - I IVF - 1 blastka z dodatkowym x
    03.03.23 - cykl po stymulacji - ciąża naturalna

    12 dpo beta 27mlU/mL
    16 dpo beta 244 mlU/mL
    18 dpo beta 747 mlU/mL

    oby tym razem dobrze się skończyło <3
  • Esti Autorytet
    Postów: 353 639

    Wysłany: 24 października 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kochane i jeszcze Wasze dzieciątka!


    No cudne po porstu. Do schrupania <3

    Kaga, Why_not_now87, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    2019 zdrowy syn - ciąża naturalna

    3 straty - puste jajo x 2 i dodatkowy x
    02.23 - I IVF - 1 blastka z dodatkowym x
    03.03.23 - cykl po stymulacji - ciąża naturalna

    12 dpo beta 27mlU/mL
    16 dpo beta 244 mlU/mL
    18 dpo beta 747 mlU/mL

    oby tym razem dobrze się skończyło <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esti to już kawał chłopca 😍😍😍

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dziewczyny to jest powód dlaczego ja z teściową wytrzymałam tylko kilka miesięcy. To naprawdę w porządku kobieta, ale często jedzeniowo byłam na nią skazana i jej nadgorliwość.
    Wyciągała z kosza moje pranie i prała, a to takie krępujące, że dotykała moje np. majtki.

    Kasztanku, nie możesz się poddawać, nie teraz. Pamiętaj, że my wszystkie tu mocno w Ciebie wierzymy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2020, 17:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda moja teściowa też jest taka z jedzeniem...
    Nie rozumie tego że ktoś np nie jest głodny albo że ma ochotę na coś innego...
    Masz zjeść i koniec...


    Kasztanek ja się nie zgadzam na twoje smutki...
    Napisz co się dzieje i wspólnie znjadziemy jakieś wyjście 😍

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 października 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za rady. Gdzieś tam mam jakieś śliwki, to zaraz zaleje je wrzątkiem. Ogólnie ja nie wiem, gdzie to się mieści wszystko?? przecież jem normalnie....

    Wizyta u homeopaty była super. Podobno napinam bardzo miednice i mi się tam wszystko kumuluje.
    Kasztanek wrote:
    Joana, oby szczęście się do Ciebie uśmiechnęło.

    Ja chyba muszę się trochę odizolować. Miałam wrócić do starań, ale chyba jakaś siła mówi mi, że nie dla mnie posiadanie dziecka. Ciągle wyskakuje coś, co sprawia, że kolejne cykle są stracone albo świadomie muszę je odpuszczać. Ten cykl najprawdopodobniej też muszę przepuścić. Stoję w miejscu, zamiast iść naprzód, bo ciągle coś. Chyba jaka znak z góry. Już nawet mąż to zauważył. Muszę to wszystko przemyśleć i dojść z sobą do ładu.

    Kurcze kasztanek, a może wizyta u psychologa? Przecież to nic złego szukać pomocy

    Moja tesciowa gotuje tak slabo.......... nigdy nie gotuje z przepisem, tylko eksperymentuje i te eksperymenty ida w zla storne czesto. Ogolnie wole swoja kuchnie xD

    PplPp1.png
‹‹ 666 667 668 669 670 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ