X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka, a od jakiego rozmiaru kupujesz?
    Mi przyszły te 56 rozmiar i wydają mi się trochę duże.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ja też mam parę 56 a np taki kombinezon zimowy i dres i parę jeszcze sweterkow mamy 62
    A body i pajace to 56...

    Chyba lepiej jak dziecku jest troszkę luźniej niż scisniety tak mi się wydaje hehe

    Ale np nasz mały chyba będzie długi 🙈
    Wiec nie wiem w co go trzeba będzie wepchnac wolę się przygotować na dwie opcje i mieć parę większych ubranek...

    Nawet jak od razu bd duże to przecież będzie rosnąl...

    Ale najmniejszy jakie mamy to właśnie 56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, Żanetka - nasz ma 59cm ale body spokojnie 56 ubieramy ❤️
    Dziś odpadł nam kikut z pępka - uf !
    Ból głowy mi rozrywa czaszkę dziś, oby nie choroba 😢

    Kaga, megson91 lubią tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 24 października 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why not haha
    Nam też dziś odpadł kikut 🙈 nasze dzieci wciąż idą łeb w łeb (brzydkie określenie jeżeli chodzi o dzieciaki) 😁

    Nie polecam kupować mniejszych ubrań niż 56. Ja miałam jednego pajaca na 50 i się nie przydał. Niektórzy radzili, żeby kupować od razu 62, ale to też troszkę przesada, bo i 56 są luźne a co dopiero 62. Moja ma 53 cm i 56 było idealne.

    Why_not_now87, Lajni85, megson91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co z 62 mam kurteczka i kombinezon...
    Wzięliśmy większy z myślą że to bd zima więc trzeba ma niego wepchac Wczensiej jakieś ubranka a dopiero komb i kurtkę więc niech ma większe
    Najwyżej się na szybko gdzie kupi mniejsza i już...

    Ale body pajace koszulki to wszystko 56

    A na spodenkach pisze przedział 0-3 Msc

    Nie wiem w co wepcham tego faceta na dzień dobry ale jestem przygotowana na każdą opcje 😂

    Minisia82, nien lubią tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 24 października 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kombinezon to tak, zdecydowanie większy. ;)

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 24 października 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem przygotowana na 62 bardziej, ale na 50/56 też mam kilka ubranek.

    Wróciliśmy z ktg, niestety średni zapis i jutro powtarzamy. Z usg wszystko ok, ale jutro się dowiem czy idę do szpitala w sobotę czy w poniedziałek :/ tak czy siak jestem kłębkiem nerwów...

    Mamy zdjęcia z sesji, ale i tak nie poprawiają mi humoru... Mały przybrał na wadze może 50gram w ciągu 6 dni i to też mnie martwi, ale lekarz twierdzi, że to nic złego....

    https://naforum.zapodaj.net/885edf71bb48.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2019, 18:29

    MilusińskaMilena, RudaMaruda25, joana_aska89, Żanetka93, megson91, Kasztanek, Kaś28, Stookrotka, MissKathy92, Kaga, Jane208, Esti lubią tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcie jest przepiękne ❤️❤️❤️
    Lajni, ale Ci do twarzy z tym brzuszkiem, na pewno ciężko się z nim będzie pożegnać.
    Ja te co zamówiłam to 56, wydają się być duże, ale zobaczymy.
    Są przekochane! Takie różowe i sweetaśne.

    Jak mąż zobaczył fakturę to zaniemówił, bo zapłaciłam 180 zł, a jemu powiedziałam że "sto coś", no nie okłamałam go. Poza tym zapowiedziałam mu, że ja na pierwszym dziecku oszczędzać na pewno nie będę.

    Lajni85, Silvia, megson91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga aż się uśmiałam z mężem z Tego „łeb w łeb”😊 Będę musiała syna wysłać do swojej „siostry” jak podrośnie 😅 żeby się zapoznał 😀

    Lajni piękna 😍 subtelne zdjęcie ❤️

    A ja dziś doszłam do wniosku ze połowy ubranek nawet mu nie założę 😢 bo na noc wiadomo pajac bo wygoda. A w dzień body zapinane od góry do dołu.. A mój smerfik przy nocnym przebieraniu lubi nasikać na matkę - uroki posiadania syna 😂

    Lajni85, Kaga lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu przytulam ja rowniez kiedys ujrzalam cien cienia a tu beta negatywna teraz mam naucze ze beta tylko po terminie bo rozczarowania bola.
    Wczoraj mialam kiepski nastroj dzisiaj juz lepiej.
    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2019, 20:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why "uroki posiadania syna"
    Wez nie strasz 😂
    Będę chodzić osiusiana? 😂😂

    Lajni piękna pamiatka ❤️

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Samosiowa ja tez juz dostalam dobra nauczke...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia a jak się czujesz wogole?
    Pewnie się nastawilas a tutaj taki psikus...
    To niesprawiedliwe...

    Nie łam się proszę ❤️

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 24 października 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka nie straszę 😅 ale nawet w szkole rodzenia to mówili ze przy zmianie pampersa chlopczyki lubią sobie fontannę zrobić 🤣. Dlatego ja mam na noc naszykowane zapasowe śpiochy 🤭
    Śmieszniej i tak jest kiedy przebierasz kupkę a tu dziecko jest w trakcie jej robienia 😂
    Macierzyństwo jest piękne ! ❤️

    Asia! Mam nadzieje ze cień cienia jednak coś znaczył. Póki co nie trać nadziei Kochana.

    Samosiowa co u Ciebie? Jak w pracy?

  • Syrena Przyjaciółka
    Postów: 130 45

    Wysłany: 24 października 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, miałam podobną historię z testem Facelle w ubiegłym cyklu pokazał się cień cienia drugiej kreski. Niestety test następnego ranka inne firmy pokazał biel. Ponieważ w kolejnym dniu dalej nie miałam okresu zrobiłam betę i wynik był 0,2.
    Chyba będę unikać testów tej firmy.
    Oby w Twoim przypadku było inaczej trzymam kciuki za jutrzejszy test :)

    35 l. starania od grudnia 2017 r.,
    ja: AMH 2,61, niedoczynność tarczycy (letrox), hiperprolaktynemia czynnościowa, mutacje mthfr(hetero) i pai-1 (homo), KIR haplotyp AA, laparoskopia luty 2020r.,: endometrioza, adenomioza, jajowody drożne,
    on: morfologia 10%, HLA-C C2C2
    01.07.2020 r. punkcja 11 komórek --> 7 ❄️
    05.10.2021r. III transfer wspomagany accofilem, atosibanem. AH, embryo glue i jest ❤️
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 października 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde byłam na treningu. Tak mi się nie chciało ale poszłam 💪🏼 A potem poszłam na kebaba XD ale tak mnie naszło. Albo to albo maczek wiec stwierdziłam, ze kebab zdrowiej. Nie jadłam kebaba wieki, zwale to na pmsa.

    Asia przytulam :( jak coś to pisz. Jesteśmy i wspieramy jak możemy.

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why_not_now87 wrote:
    Żanetka nie straszę 😅 ale nawet w szkole rodzenia to mówili ze przy zmianie pampersa chlopczyki lubią sobie fontannę zrobić 🤣. Dlatego ja mam na noc naszykowane zapasowe śpiochy 🤭
    Śmieszniej i tak jest kiedy przebierasz kupkę a tu dziecko jest w trakcie jej robienia 😂
    Macierzyństwo jest piękne ! ❤️

    Asia! Mam nadzieje ze cień cienia jednak coś znaczył. Póki co nie trać nadziei Kochana.

    Samosiowa co u Ciebie? Jak w pracy?
    W pracy w porzadku czasami jest duzo pracy czasami mniej dzisiaj bylo fajnie szkoda ze nie da sie tak wyposrodkowac. Zapisalam sie tez na warsztaty makijazu w sephorze ostatnio mam bzika na punkcie makijazu a sa darmowe.
    Bylam u siostry bo juz urodzila niestety bardzo to przezylam ten widok matek z dziecmi szpital w ktorym lezalam z cp. Az wczoraj spbie poszlochalam w wannie w szpitalu silna udawalam ale dziecka na rece nie wezme mam blokade i nie da sie tego zmienic i tak sukces, że sie pojawiłam caly tydzien chora chodzilam

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 24 października 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie 3 dzien boli głowa....
    Joanna tak mi przykro

    Dziewczyny mamusie pełną parą jesteście 😍

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście najkochansze ❤ wszystkie i każdej dziękuję ❤

    Cały czas tli sie we mnie nadzieja... zawsze to mowie, ze poki nie ma @ to jest nadzieja...

    Test zrobil mi niezlego psikusa...
    Ale zastanawia mnie czemu wlasnie tej bety nie mam dokladnie okreslonej tylko taki glupi miernik.... gdybym zobaczyła 0.2 itp to do 2 to wiedzialabym ze sprawa skreslona.. a tak to oczywiscie rozkmina, ze moze dzis jest 1,8 ale jutro moze byloby wiecej i wiecej...
    Tak sobie lubie sama sie znecac nad soba psychicznie...🙄

    Test Kasztanku robilam dziś z jeden... dopiero jutro powtorze, ale juz kupilam inny.. tyle ze tez z tych czulych..
    A jesli nie to czekam na termin @ (wyznaczona za 3 dni)..

‹‹ 669 670 671 672 673 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ