X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Siska mój mąż też miał zlecone te trzy parametry do zbadania, ale nie zdążył ich zrobić, bo zaszłam w ciążę. W każdym razie też znaleźliśmy chyba tylko jedne lab, które to robiło. Nie są to często zlecanie badania, więc chyba nikt Ci nic nie podpowie ☹️ i musicie czekać na wizytę u lekarza.

    Nada kiedy masz jakieś USG? 🙂

    Why u nas Żółwik wygląda tak samo 😁 jak ją włożę do chusty to zamiast spać to wychyla główkę i ogląda świat. W ogóle jak u Was wygląda przeciętny dzień? Synek śpi w dzien?
    U nas ostatnio apogeum... W nocy śpi fajnie, ale nie ma szans na najmniejsza drzemkę w ciągu dnia. Dziś 9 h nosilam, śpiewałam (kończy mi się repertuar), tańczyłam. Później mąż wrócił z pracy i robi to samo już piątą godzinę. 🤯 Już plecy odmawiają nam posłuszeństwa. 🙈

    To jest najgorsze ze teraz wyszły one całkiem na odwrót.. I nie wiadomo czy to wina laboratorium, o którym właśnie czytałam że różnie te wyniki wychodzą, czy serio się tak wszystko zmienia u męża jak w kalejdoskopie.. Już mnie to tak wkurza i zaczynam mieć dość wszystkiego..

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda trzymam mocno kciuki za Helenke, tam, gdzie jesteście jest najlepsza opieka, jaką możesz teraz mieć. Wiec spokojnie, pośpij, poczytaj. Może jakieś seriale? Żeby ten czas szybciej zleciał.

    Kasztanek, tez mam przepisany Neoparin juz 3 tydzień go biorę :O mi mąż robi zastrzyki, sama chyba bym nie podołała. Ale dzisiaj tez jakoś słabo się wbiliśmy i jest siniaczek. Masakra z tymi zastrzykami... A z dołkiem przeokresowym sama wiem jak to jest :( trzymaj się tam. Moze spraw sobie jakas mala przyjemnosc? kup sobie jakis prezent/spotkaj sie z przyjaciolka? Czasami warto zainwestowac w takie rzeczy dla poprawy humoru.

    Kurde boli mnie brzuch dzisiaj :( boje się, że coś tam się dzieje... no nic. Rano beta i kciuki za wyniki. Dzisiaj mam wyjście z pracy to chociaż nie będę myśleć. Transfer był 15, zarodka z 12 listopada, wiec z tego, co piszesz jest szansa na serduszko dopiero pod koniec grudnia... bez serduszka nie chce mówić. Kurczaki. No nic. Poczekamy zobaczymy.

    Przyszly mi wczoraj kolczyki z ali, ale ladne :D zadowolona jeste, zaloze dzisiaj cos na imprezkę :)

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska my robiliśmy pierwsze badania w Parensie, który wyszły bardzo źle i wraz z odbiorem wyników dostaliśmy propozycje jakiego lekarza androloga nam u siebie polecają...

    Maz wybrał innego i do niego się udaliśmy on nam polecił klinikę macierzyństwo...

    Owszem wyniki nie były rewelacyjne ale nie brzmiały tak tragicznie jak w parens co najlepsze nawet z pojedynczych plemników w nasieniu wykonali badanie ich budowy co w parens stwierdzili że to nie możliwe...

    Gdy mąż skończył antybiotyk powtórzył badanie nasienie w parens bo tylko tam mieli wolny termin a mężowi akurat pasowała tylko sobota
    Wyszly ponizej normy...

    Za jakies 10 dni wykonał badanie w macierzyństwie na wizytę do swojego androloga i byliśmy w szoku bo wszystko było powyżej normy 🤯

    Później się okazało że jestem w ciąży...

    I nie wiem jakoś nie ufam od tej pory klinice Parens ale gdy mieliśmy problemy akurat siedziałam w problemie męskim na krakowskim forum i wiele dziewczyn pisało że parens zaniza wyniki

    Może coś w tym jest?
    Nie wiem nie chce osadzac ale my wykonując badania w dwóch klinikach w przeciągu 10 dni wyniki były naprawdę bardzo różniące się

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:46

    nada lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie wczoraj kupiłam mega grube skarpety świąteczne 🤯🌲😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada ale 6/7 tydz liczony od dnia okresu wiec w Twoim przypadku 4/5tydz od transferu 🤗 ja tam
    Mysle ze może się uda ❤️

    Zanetko wiem o jakich sluchaweczkach piszesz, mamy zamiar mu takie sprawić przed weselem. Zobaczymy, do jutra czas. Może nie ma co panikować.

    KasZtanku po to tu wszystkie jesteśmy żeby się wzajemnie „wysłuchać” i zgadzam się z hasłem Zrób coś dla siebie. Np zakupy z kolezanka a potem pyszna kawa z piankami w knajpce🔥 bo gdy mała istotka pojawi się w Twoim życiu jedyne zakupy jakie będziesz robić to te dziecięce, które mnie osobiście mega cieszą 😅😃 a kawe z piankami robię sobie w domu a co ! 😅

    Kasztanek, nada lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada dzieje się dzieje 😁 rozwija się wasze maleństwo ❤️ Nic innego nie może się dziać 😘🐻

    Kaga, nada lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada u mnie serduszko było w 5 tc., więc szansa jest spora!
    U mnie był lekarz na obchodzie, powiedzieli, że to nadciśnienie nie jest spore, ale niestety niepokojące. Podają mi sterydy, żeby maluchowi dobrze się rozwinęły płucka, w razie gdy trzeba będzie rozwiązywać ciążę wcześniej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda mam nadzieję że wszystko się ułoży i bd ok

    Ale na pocieszenie powiem moja znajoma urodziła dziecko w 34 tygodniu i było to dziecko określone jako późny Wczesniak (skrajny jest chyba do 28 tyg jeśli się nie mylę) i naprawdę jest z nim wszystko ok dobrze się rozwija...

    Owszem pierwsze dni jego życia były ciężkie ale był naprawdę silny, zaczął przybierać, a co najważniejsze prawidłowo się rozwija...

    Rozwój psychoruchowy jest wporzadku itp

    Będzie dobrze musi być 😘

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku kochana głową do góry. Wiem, że łatwo mówić, zwłaszcza jak się już komuś udało... Ale w końcu będzie dobrze. Tutaj na forum i w różnych pamiętnikach można przeczytać takie wzruszające historie zakończone happyendem, ze wiem że i Tobie się uda. 😘 I potwierdzam, że fraxiparine ma okropną i tępa igłę...

    Nada ja przez pierwsze tygodnie ciąży ciągle biegałam do toalety ze strachem, że coś się stalo, bo miałam bóle brzucha jak na okres.

    Why u nas chyba ewidentnie trwa skok rozwojowy. Dobrze że mąż ma tak dużo zaległego urlop i wziął dziś wolne, bo ja już nie wyrabiam. I uwaga wyszłam dziś do sklepu i nie było mnie prawie 2 h. Mała.... przespała ten czas, więc mąż nie miał okazji się wykazać, siedział sobie i odpoczywał. 😎 I teraz mąż do urzędu pojechał. Gdy tylko zamknął za sobą drzwi to obudziła się z ogromnym płaczem, więc znów noszę i śpiewam. 👩‍🎤 😁

    Ruda ale nie reagujesz w ogóle na leki? Ta babka co ze mną na sali w szpitalu leżała miała bardzo wysokie ciśnienie od samego początku właściwie, ale donosiła do 39 tygodnia dzięki lekom.
    Pamiętaj, że przy dzisiejszej medycynie wcześniactwo to nie wyrok. Mimo to trzymam kciuki, by Helenka nie musiała jeszcze wychodzić. 😘


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 14:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga to u nas na odwrót, zamykam drzwi a on oczy jak 5zl 😂
    Tez śpiewam i nucę.. kolędy 😂😁 i tak święta ida to przyzwyczajam 😅

    Ruda ❤️ Sercem z wami jestem. Lekarze wiedza co robią

    PS: moja kolezanka urodziła w 26tyg. Tatianka ma 1,5roku i jest małą łobuziarą 😃

    Kaga lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka dziękuję że pytasz o nas 😘
    Ja tak po łebkach czytam Was ale niestety nie mam za bardzo czasu żeby się udzielać 😕
    Moj Melinek to bardzo absorbujace dziecko, ciągle by chciała się bawić, a gdy śpi to mama nadrabia zaległości w ogarnianiu domu 😊
    Ogólnie jak narazie wszystko u nas ok, staramy się żyć normalnie, dni strasznie szybko mijają a mała rośnie jak na drożdżach 🤗 przesyłamy dużo uśmiechu e-ciociom 😘

    a93d4c34f71b.jpg

    Ruda trzymaj się w tym szpitalu i bądź dobrej myśli, jesteś na pewno pod dobrą opieką :) ja też walczyłam z nadciśnieniem w ciąży i dopiero 6 tabletek dopegytu trzymalo te ciśnienie w ryzach... trzymam kciuki za Was 😘

    Why_not_now87, Seli, Żanetka93, Kasztanek, RudaMaruda25, Kaga, Stookrotka, nada, MilusińskaMilena, joana_aska89 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss cudna macie córeczkę

    Taka... Wasza ❤️

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:46

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why u nas kolędy też już w użyciu 😁

    Miss ♥️ dużo zdrówka dla Was 🥰

    Żanetka co to za awatar? To Wy? 🙂

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga nieee
    Jakas grafika internetowa ;P

    Nasz gad jeszcze w brzuchu ;D

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa myślałam, że to już taki przyszłościowy obrazek ^^

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dla rozluźnienia pokaże Wam co „matka wariatka” nakupiła na Black Friday 🙈🙈🙈

    https://zapodaj.net/e9d3432dd9181.jpg.html

    Czy Was też tak czasem ponosi? 😆

    Żanetka93, Kaga, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie i się taki pojawi w naszym wydaniu 😊😊

    Dziewczyny wam też się tak przesuszaja ręce na to zimno?
    Mi strasznie
    Stosuje kremy ale jak wroce z zewntarz to od razu takie szorstkie nie fajne
    Może jakaś masc by się przydała?
    Tylko jaka 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka zakupu fest 😂

‹‹ 722 723 724 725 726 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ