X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda no my spróbowaliśmy po 6tyg, było delikatnie i jakby pierwszy raz. Gdzieś tam w głowie miałam ciagle ze byłam szyta, ze tak bolało itd ale w końcu gdzieś te myśli ulecialy. 😊 oczywiście nie było jak w 50twarzach Greya ale dążymy do tego 😂

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Nada, a masz tą nową betkę?
    Właśnie idę. Wyniki są po godzinie. Także proszę o kciuki

    U mnie wczoraj impreza firmowa, pojadłam, poszerzałam miło czas. Ale poszłam spać o 2 i jestem taka padnięta :o

    PplPp1.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami dziewczyny w ten mikołajkowy poranek 😘

    Nada kciuki jak zawsze 😘🍀

    Ja już przebiera nóżkami żeby dać prezenty mężowi. Ma w czwartek urodziny i przez to że praktycznie nie będziemy się widzieć, planuję mu dać oba prezenty jutro, no chyba że zmienię zdanie i spakuję mu prezent pod choinkę 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszły nam wyniki z badań genetycznych. Tzn nie ma jeszcze chyba kariotypu bo jest napisane tylko o ctfr i azf i z tego co napisali nie ma żadnych mutacji, czyli jest wszystko dobrze.. Za cholere nie wiem dlaczego badania wychodzą okej a ciągle plemników nie ma 😔😔

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda polog trzeba wytrzymać a później jakoś damy radę 😂😂😂

    Mnie już nawiedzil Mikołaj 🤯
    Rano się obudziłam a w kuchni na stole leżała paczka i kartka : piękna pani tak pięknie spała że nie miałem serca budzić, wiec zostawiam tutaj coś co mam nadzieję że wywoła równie piękny uśmiech na twarzy 🎅

    Już na samo czytanie się uśmiechnęłam otworzyłam a tam parę ulubionych slodyczy, komplet szalik i czapka który oglądałam kiedyś w galeri ale było mi żal kupić haha i łańcuszek z koniczynka 🥰

    Też się Mikołajowo odwdzięczę bo szykuje wieczór mocna niespodziankę 🎅🎅

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki :) 4265 mIU/ml
    Także u mnie był już u Mikołaj też :D za tydzień usg ❤️❤️❤️

    Ja się wczoraj nastaralam i schowałam prezent mężowi. Kupiłam mu taką grę o której marzył :D a on oczywiście zapomniał i mnie tak przepraszał XD ale ja się nie gniewam :p coś tam pewnie i tak wymyśli :)

    MissKathy92, Kaga, Why_not_now87, Jane208, Żanetka93, MilusińskaMilena, Sisska, OlaaM, Kasztanek, megson91, joana_aska89, Salome, Stookrotka, Kaś28 lubią tę wiadomość

    PplPp1.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże jak czytam jakie Wy jesteście romantyczne i Wasi mężowie też to aż mi wstyd, że mój mąż był sobie sam w paczkomacie odebrać swój prezent hahaha

    My z mężem jesteśmy tak do bólu praktyczni i tak mało romantyczni, że my nawet nie mieliśmy etapu randkowania i strojenia się po 3 godziny. Od początku oglądaliśmy siebie nawzajem w dresach, ja bez makijażu i fryzury, zwracaliśmy się do siebie jak 10-letnie małżeństwo itd 😁

    Nada super!!! Najlepszy Mikołaj 🎅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2019, 11:33

    nada, megson91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada super prezent, Mikołaj w tym roku bardzo łaskawy 🎅😂😂

    Kaga my też nie jestesmy jacyś przesadni chociaż nie ukrywam że mąż lubi czasem mi zrobić jakąś niespodziankę, przynieść kwiaty, gdzieś zabrać i takie tam...
    Ale to nie tak ze jakieś regulki wtedy sypie tylko poprostu mi to daje, a ten sam gest jest dla mnie jakis taki uroczy w nim
    On jest taki typ typowego mocnego faceta więc jak czasem posłuży jakims wylewnym gestem albo na fajny sposób podarowanym prezentem no to tak to uroczy wygląda haha
    Bo on umie jakoś tak ująć słowa i tak wszystko zorganizować że wygląda to jak jakiś romantyzm haha

    Maz mi podarował szlafroczek satynowy ostatnio i koronkowa koszulkę nocna ciążowa żebym mimo powiększonego brzucha wyglądała sexy więc poprostu wymyśliłam że jak dzisiaj wróci z pracy to specjalnie wloze klucze do drzwi żeby nie mógł sobie otworzyć swoimi i mu właśnie otworze drzwi w tym jego prezenciku do tego przygotuję jego ulubiona zapiekanke, winko dla niego, prezencik już mam spakowany i niech będzie tak coś seksi bardziej niż przesadnie romantycznie 😂

    nada lubi tę wiadomość

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza relacja podobnie tak jak ma Kaga, ani ja, ani mąż nie jesteśmy przesadnie wylewni, a romantymz na poziomie absolutnego minimum.
    Mój mąż to już w ogóle nie jest romantyczny, ale ten typ tak ma, widziały gały co brały i nie narzekam.
    Kwiatka od niego dostałam raz w życiu, storczyka na urodziny 😂😂😂
    Ale są takie gesty i słowa, które z romantyzmem nie mają nic wspólnego, a dają pewność, że mamy z Helenką mężczyznę, który nas kocha bezgranicznie ❤️

    Nada, ale super ❤️to fasolka już z pewnością widoczna na usg!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2019, 12:48

    Kaga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie te gesty są najważniejsze
    Ostatnio np jak byliśmy gotowi na andrzejki to mąż mnie objął od tyłu złapał za brzuszek i mówi : no synek, slicznotka się nam trafiła, musimy o nią dbać

    Haha

    Takie niby słowa a takie miłe 🥰🥰🥰

    Mi np jest miło jak mąż tak mówi i okazuje bo fajnie czuć że mimo lat wciąż mu się podobam taak baaardzo 🥰

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ciąża też wiele pokazała jak i mnie dba i jak się o mnie troszczy...
    Wiele rzeczy zabrania, tego nie rób tamtego nie rób, firanki wiesza jakby miał dwie lewe ręce ale nie pozwoli mi wyjsc na krzesło 😂
    A jak byłam w szpitalu bo z małego tetnem byly problemy był z nami cały czas
    Wzial opiekę na mnie, mówię jedz do domu przyjedziesz później a on niee i koniec on z nami siedzi...

    A jak widzę z jaką miłością szykuje królestwo dla naszego synka to... No wspaniałe uczucie 🥰

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh my tak samo jak Kaga. Nie jesteśmy zbyt wylewni ale ja czasem potrzebuję tej czułości, nie prezentów a raczej tego żeby mnie przytulił, dał buziaka. Kiedyś mówię mu ze mi w ogóle nie mówi że mnie kocha a on na to "no przecież raz ci powiedziałem, nie wystarczy?" 🤦‍♀️ w prezencie dostaję książki Kinga bo w sumie tak wolę, kwiatek uschnie a książki będę miała zawsze..

    Kaga lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wizytę, ciśnienie zbite i mogłabym wyjść, ale mam skróconą szyjkę, ma 2 cm.
    Czekają jeszcze na wyniki wymazów, dostałam luteinę, no i najprawdopodobniej założą mi pessar.

    Wyjdę pewnie po weekendzie.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda to dobre wieści. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz, mała zostanie w brzuchu jeszcze ładnych kilka tygodni 😘

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda to dobre wieści
    Jak zaloza pessar to trzeba ograniczyć aktywność fizyczna, nie przemeczac się i chyba koniec z seksem Ruda 🤯
    No i podobno trzeba zwiększyć higienę intymna ale to i tym wszystkim napewno juz lekarz zalecenia zrobi
    Najważniejsze żeby mała siedziała dopóki nie będzie w pełni gotowa na zdobywanie świata ;D

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh.... 😠

‹‹ 724 725 726 727 728 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ