X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubie insta za mnostwo inspiracji np kulinarnych czy wczesniej slubnych. Jak i wnętrzarskich.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2020, 22:39

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się mało udzielam, ale Was dodam, bez podawania nicku tutaj, domyslicie się :P i też raczej oglądam inspiracje a nie się udzielam.

    Megson ale z Ciebie kolorowy ptak! 💙

    megson91 lubi tę wiadomość

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie mąż namówił na przebranżowienie się i to była najlepsza decyzja w życiu 🙈💜

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson z czego się przebranżowilas? :)
    Coś podobnego czy całkiem inna bajka?

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga dodalam 😊 ja pozniej tez usune tu nick 😋

    Megson jak cudnie 🥰

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Was pododawałam 😁 mój to

    Usunę jutro 🙈

    Btw, ja dzięki temu, że mam Instagram poznałam dużo wartościowych osób z ogromna wiedza typu : mama ginekolog, izebela dembinska położna, aktywna mama, Mariola kurczyńska i wiele innych :)
    Od takich wykształconych i doświadczonych osób można się dowiedzieć wielu wartościowych i przydatnych rzeczy :) Bez instagrama moja wiedza byłaby mniejsza 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2020, 23:28

    megson91, nada, joana lubią tę wiadomość

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po kosmetologii na uniwersytecie medycznym w Lublinie 😂😂😂😂😂😂😂😂

    Pracowałam w zawodzie 1,5 roku po studiach magisterskich ale okazało się, że to nie dla mnie. Pracowałam w sieciówce DepilConcept na laserach i tam mieliśmy przestrzegać protokołów obsługi klienta. Po każdej wizycie musieliśmy zapisywać temat rozmów, a przed kolejna wizytą wracać do tego, żeby pacjentka czuła się wyjątkowo. To skutkowało tym, że pacjentki traktowały mnie jak własnego psychologa, interes się kręcił, bo kupowały pakiety, żeby się spotkać ze mną raz w miesiącu i wydawałoby się, że każdy był zadowolony. Natomiast ja wracałam do domu z kwadratową głową, opowiadałam to co się działo w pracy mężowi, on tez miał kwadratową głowę. W pewnym momencie doszło do tego, że widzieliśmy w mężem sieć powiązań między tymi osobami, nagle przychodzili do mnie na wizyty kochankowie, kochanki i stwierdziłam, że to za dużo 😱

    Mąż dostał prace w Krakowie i w ciągu miesiąca przeprowadziliśmy się. Poszłam na UJ na podyplomówkę z programowania urządzeń mobilnych, zdałam międzynarodowy certyfikat ISTQB i oto jestem w IT 🙈💜

    Kaga, joana lubią tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3418 6196

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Widzę że jestem daleko za murzynami 🙄🙄🤔🤔
    Żanetka93, nie jesteś, nie jesteś, ja to jestem dopiero dinozaurem;nie mam ani instagrama, ani Facebooka, ani w ogóle w necie nigdzie mnie nie ma(odkąd zmieniła się strona firmy i nie ma naszych danych, w sieci po prostu nie istnieję😘)

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka ale piękne ciało! 😍
    I masz rację z tą wiedzą z różnych dziedzin. Ja np polecam Wam insta Marzeny Pilarz Herzyk (kiedyś nazywał się matka prawniczka), przyda się na pewno Wam w ciąży, przechodzącym na macierzyńskie a także przy powrocie do pracy.

    Megson super, inspirują mnie takie osoby jak Ty. ☺️ Ja też mam czasami ochotę rzucić wszytko w diabły i zająć się czymś całkiem innym, ale wciąż brak mi odwagi i wciąż żałuję ciężkich studiów. Ale najciężej podjąć decyzję, bo w sumie kocham swój zawód, ale niszczą go przepisy, biurokracja, ciągła zmienność prawa, grożenie nam karami finansowymi czy więzieniem na każdym kroku... kiedyś pracownik który podlegal mi na zmianie robił taka gafe, że gdybym tego szybko nie wyłapała to dziś pewnie miałabym wyrok. I takich sytuacji pewnie będę mieć jeszcze miliony w życiu...

    A teraz kończę sesje z laktatorem i idę spać.

    megson91, Stookrotka lubią tę wiadomość

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Stokrotka ale piękne ciało! 😍
    I masz rację z tą wiedzą z różnych dziedzin. Ja np polecam Wam insta Marzeny Pilarz Herzyk (kiedyś nazywał się matka prawniczka), przyda się na pewno Wam w ciąży, przechodzącym na macierzyńskie a także przy powrocie do pracy.

    Megson super, inspirują mnie takie osoby jak Ty. ☺️ Ja też mam czasami ochotę rzucić wszytko w diabły i zająć się czymś całkiem innym, ale wciąż brak mi odwagi i wciąż żałuję ciężkich studiów. Ale najciężej podjąć decyzję, bo w sumie kocham swój zawód, ale niszczą go przepisy, biurokracja, ciągła zmienność prawa, grożenie nam karami finansowymi czy więzieniem na każdym kroku... kiedyś pracownik który podlegal mi na zmianie robił taka gafe, że gdybym tego szybko nie wyłapała to dziś pewnie miałabym wyrok. I takich sytuacji pewnie będę mieć jeszcze miliony w życiu...

    A teraz kończę sesje z laktatorem i idę spać.

    Kochana, a kim jesteś z zawodu? 😘

    Dobrej nocy Dziewczynki 💜

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez Was dodam 😛 te które znalazłam 😀
    Stokrotko zostań moim trenerem ! Niesamowita forma 😍

    Megson jesteś niezła inspiracja 😍 pięknie wyglądasz

    Ruda ale masz ślicznie zarysowane kosci policzkowe 😍
    Pousuwalyscie nicki i tyle was znalazłam 🙈

    Wogole to dzień dobry ❤️
    Ja już kawa i brownie.
    Maks od 22 śpi..chwilo trwaj 🥳

    Stookrotka, megson91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🙂

    Żanetka, Emdar to ja z Wami w trójkącie też nie mam instagrama ani nawet fb. Kiedyś z powodu fb miałam sporo kłótni z moim więc obydwoje postanowiliśmy że usuniemy bo nam do szczęścia potrzebny nie był i tak jesteśmy szczęśliwi bez żadnych fb czy tp. 🙂

    Co do zwierzaków sama mam pinczerka miniaturkę i z opisów w necie nie jest to pies dla dzieci ale nic bardziej mylnego. Moja wychowała się od początku z dzieckiem i jest absolutnym przeciwieństwem opisów jej rasy w necie. Każdy ja uwielbia a ona jest bardzo przyjazna i uwielbia aportować 🐶

    Jeśli chodzi o cerę to u mnie sporadycznie coś wyskoczy ale ogólnie jest ok. Kiedyś mówiono też o tym że jak kobieta ma bardziej ochotę na słodkie to dziewczynka a na słone bądź kwaśne na chłopca ale ile w tym prawdy to też nie wiadomo 😂

    megson91, emdar lubią tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson ale kosmos z ta polityka firmy :o przecież teraz to by podeszło pod rodo. Nie? Takie trochę nieetyczne to mi się wydaje. Kosmetologia dla mnie brzmi super, na pewno domowo tez wykorzystujesz tą wiedzę, nawet jeżeli już nie pracujesz w tym zawodzie. musisz mieć rozbudowaną pielęgnacje :D

    Tez obserwuje sporo takich Influenserskich / celebryckich kont. naprawdę fajna wiedzę można czerpać z insta. Chociaż czasem niezle odmóżdża :p

    Ja głupia poszłam na administracje publiczną na studia, skończyłam nawet magisterkę. Na praktykach odkryłam jak nudna i mało opłacalna to praca. bez znajomosci nie dostaniesz się nigdzie. Na szczęście ogarnęłam się w porę i zrobiłam też licencjat z grafiki komputerowej. I teraz pracuje w zawodzie :) Naprawdę lubię swoją pracę :D

    Why ale jesteś niezły szpieg :D ja swojego niku nie dodałam ale i tak mnie znalazłaś :D

    megson91 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było jednak tak ciężko was odnaleźć 😊 wystarczyło wejść na megson91 i 4 z góry osoby obserwowane to akurat nowo dodane (w dodatku obserwowane przez Rudą również) 😛

    My od rana z netflix 😀 i 2 sezonem sex education

    megson91 lubi tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ostatnio nic nie mogę znaleźć do ogaldania na Netflixie😅 Moze wlasnie rusze z Sexeducation?
    Wczoraj obejrzalam jeden odcinek You, ale narazie wrazenia wielkiego nie robi..

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mnie przekonalyscie do założenia insta 🤯🤯

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj Żanetka :D ty robisz fajne foteczki możesz wrzucać na insta tez :D

    Oo my tez oglądamy sex education XD po pierwszym odcinku pierwszego sezony myślałam ze ten serial to kupa ale potem się wciągnęliśmy haha

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie dziewczyny
    Ja to chyba będę rodzic
    🤯

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko!!! Dawaj znać :D

    PplPp1.png
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Wszystkie jesteście takie pięknie! 😊 człowiek zupełnie inaczej sobie wyobraża osoby na forum... i nigdy bym nie powiedziała, że każda z nas miała/ma problem z poczęciem dziecka...

    Why - jak Twój Maksiu szybko rośnie 😱😍

    Myśle, że czasami ciąża i macierzyński to dobry moment na zmianę pracy :)

    Żanetkaaaaaaa 😱😱😱 wczoraj właśnie oglądałam wywiad na instagramie z położna Izabela Dembinska odnośnie porodu, ona napisała tą książkę o której Wam mówiłam „rodzic można łatwiej” - super, że są takie rzeczy. TRZYMAM KCIUKI! Masz skurcze ? Odeszły wody? Nie wiem czy jeszcze zdążysz cokolwiek napisać ale trzymam kciuki ❤️

    megson91 lubi tę wiadomość

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
‹‹ 812 813 814 815 816 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ