X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka trzymam kciuki! 😁😁 Pierwsze zdjęcie na insta będzie synka 😅

    Why jak tam Maksiu sypia? U nas Misia nasza dobrze sypia, ale już nie daje nam pospać do 10 tylko pobudka o 7 i koniec. 😁 Nie pomaga przeniesienie do łóżka do nas i tulenie 😔

    Megson jestem mgr farmacji. Gdy szłam na studia wiele rzeczy inaczej wyglądało. No i spoko, za swoje błędy mogę odpowiadać, ale nie zdawałam sobie do końca sprawy z tego, że to ja będę musiała odpowiadac za błędy popełnione przez techników na mojej zmianie. Teraz pracuje z fajnym personelem, ale kiedyś trafiła się nam taka wariatka, która była tak potrzepana, że prawie wysłała noworodka na drugi świat. I to ja bym za to odpowiadała...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2020, 10:47

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka trzymam kciuki!!

    Ja od wczoraj walczę z wysokim ciśnieniem, nawet leki nie dają rady mi już go zbić i oscyluje na granicy po lekach 140/90.
    Cała noc nie spałam, bo strasznie bolała mnie głowa, normalnie chciało mi ją rozwalić.
    Byłam dzisiaj rano zrobić badanie na białkomocz, jeśli pojawiło mi się białko w moczu to się nawet nie zastanawiam, tylko jadę prosto do szpitala.
    Nie będę się stresować i denerwować w domu, a te 2-3 tygodnie jakoś w szpitalu przetrzymam.

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to zawsze wejdę na forum jak się temat wyczerpie 😅 ja też insta nie mam, myślałam żeby założyć ale jakoś mnie nie ciągnie, jedynie snapa mam bo koleżanka namawiał, ale mam tam aż 😂 5 osób, i rzadko robię zdjęcia 😜. A inspiracje lubię oglądać na aplikacji Pinterest, która polecam wam ogromnie 😊 ja tam teraz przeglądam wystrój wnętrz bo nie mogę się sama zdecydować jak urządzić dom 😜.

    A ogólnie to od kilku tygodni chodzę taka śpiąca że szok, ciężko mi wstać, nawet jak mam wolne i śpię no do 10 to mi i tak ciężko się podnieść z łóżka.. I w ciągu dnia mam czasem tak, że zaczynają się mi ręce trzasc, i serce dziwnie bije i muszę zjeść coś słodkiego żeby przestało. Obawiam się czy nie zaczyna się u mnie cukrzyca, mój tato ma, najstarszy brat i boję się że ja również mogłam ją dostać w spadku.. 😕 A to będzie najgorsze co może być bo będzie ciężko z ewentualną ciąża, robię teraz depilację laserową na nogi a to też przeciwwskazanie, i marzy się mi kiedyś zrobić operacje laserową oczu, a też przy cukrzycy nie można 😭

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na szybko :
    W nocy już bolał mnie brzuch ale tak około 8 dostałam takiego mega bólu że nie byłam w stanie się wyprostować...
    A na wkładce pojawiła się lekka ilość jakby sluzu krwi wszystkiego na raz wzietego
    Maz dzwonił do lekarza kazał wziąść torbę i jechać na szpital

    Myślcie o mnie ciepło 😘

    Stookrotka, Kaga, megson91, Sisska, RudaMaruda25, Iskierka87, Why_not_now87, MissKathy92, emdar, joana, Magdalena 😀 lubią tę wiadomość

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka czekamy na zdjęcia małego 😃

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka, trzymamy mocno kciuki!!! 🤞🏻🤞🏻🤞🏻💜💜💜😘😘😘 dawaj znać Kochana 🍀🍀🍀

    Kaga, naprawdę takie jaja są w aptekach? 😳😳😳 ja studiowałam na wydziale farmacji i kurczę za czasów studiów, to się o tym nie słyszało 😱🤯 jestem w ciężkim szoku po prostu, przecież nie da się mieć oka na wszystkich pracowników i to jeszcze odpowiadasz za ich pomyłki i błędy 😳 no masakra jakaś 🤯🤯🤯

    Ruda, dawaj znać koniecznie co u Ciebie 😘😘😘
    Trzymamy mocno kciuki 🤞🏻🤞🏻🤞🏻 Do jakiego szpitala się wybierasz Kochana? 😘

    My tez oglądamy drugi sezon sex education na netflixie 😂 jest wesoło 😂

    Nada, z tego co wiem do dalej jest to praktykowane w tej sieciówce 🤯 sama się zastanawiam, czy się nie przejść dla jaj, bo są 3 salony w Krakowie 🙈 a tak serio, to polecam skorzystać, tylko za dużo na wizycie nie mówić 🙈 maja fajną ofertę - pierwszy zabieg epilacji laserem za 10 zł - do wyboru pachy, bikini lub wąsik. A z takich pro tipów, to można się umówić z miesiąca na miesiąc na tą pierwszą wizytę w 3 różnych salonach i podać inne dane osobowe i skorzystać za każdym razem z tej promocji 10 zł 🙈🙈🙈 w Warszawie też mają kilka gabinetów 🙈 ja 5 lat temu zrobiłam sobie całe ciało i jedyna rzecz, którą musiałam powtórzyć do tej pory to bikini 🙈 wiec ogólnie polecam 🙈

    Kaga lubi tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka mocne kciuki i ode mnie. Z niecierpliwością czekam na info 🌞❤️😘

    Ja natomiast sobie czerpie inspiracje z szywki 🙂 też są fajne pomysły.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotko niestety czas szybko leci, teraz wiem co znaczy ze widać po dzieciach 🙈
    Rośnie, rośnie a zarazem to dalej moja kruszynka ❤️

    Kaga noce nawet fajne - dwie ostatnie przespane do 5 (pobudka na cyca). Wstajemy ok 8-9 😊
    Martwi mnie tylko trochę marudnosc jego ostatnio.. dość dużo śpi( teraz już ma druga drzemkę).

    Żanetka kciuki ❤️✊🏼✊🏼✊🏼

    Sex education - skończyliśmy 2 sezon. I co tu oglądać ? 🤦🏼‍♀️

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka kciuki ✊✊✊😘😘

    Ja dziś mam dwie imprezy

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny nie sposób Was nadrobić 🙈
    Napiszę tylko co wyłapalam i wracam do małej bo maruda dziś się włączyła :(

    Zanetka kciuki ogromne !!! Dajesz dajesz !!!!
    Informuj i pokazuj ciotkom Fabianka jak już przyjdzie na świat i emocje opadną :D

    Ruda myślę że powinnaś się zgłosić do tego szpitala :( ze mną było tak samo, lek nie działał a ciśnienie się trzymalo... Te parę tygodni wytrzymasz :*

    Spróbuję Was odnaleźć na insta :) jakby co Iza ;)

    I na szybko co u mnie: wczoraj mieliśmy bardzo nieprzyjemną kwalifikacje na rehabilitacje ale na szczęście to już za mna, mamy turnus w marcu i to był cel a już moje nerwy swoją drogą :( a z fajnych rzeczy to od jutra przechodzę na diete, mam od dietetyka plan posiłków i treningów :) zobaczymy co z tego będzie :D

    megson91 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam tylko dać znać że zostałam przyjęta, bóle są nadal coraz mocniejsze i pojawiają się skurcze ale nie chciałam na tą chwilę żadnego znieczulenia, zaraz badanie ktg, rozwarcie poki co na 2 cm

    MissKathy92, emdar, joana, Stookrotka, Iskierka87, Why_not_now87, megson91, Sisska, Kaga, nada lubią tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka kurde jakie emocje będą dziś :D
    Powodzenia życzę kochana 🥰

    Dziewczyny dodałam chyba wszystkie :)
    Wszystkie jesteście piękne ale niestety moje serce skradł Maks 😘 Why masz cudownego synka 😊

    Why_not_now87 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska zbadaj cukier i krzywą. Nie ma co czekać. Ja mniemam czasami podobne objawy przy IO jak nie trzymam dietki :(

    Żanetka kciuki! :D

    Megson ja robiłam cale nogi i pachy i tak żałuje, że nie zrobiłam od razu bikini. Ale włoski odrastają :/ zwłaszcza teraz. Będę musiała powtórzyć. Szkoda, że to jest taki czasochłonny proces.

    I jak ten drugi sezon?

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak coś mi wyjdzie z moczu to się pakuję i od razu Ujastek, bo już nie ma co się wahać tylko uderzać tam gdzie chcę rodzić.
    Oby jednak wyszło wszystko ok, ja to się nawet nie podnoszę z łóżka żeby nie ryzykować ciśnieniem.

    Dziewczyny, a oglądacie Dwóch Papieży?
    Dużo osób mi poleca, a skończyła mi się Wataha i muszę sobie coś poszukać.

    megson91 lubi tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss kciuki za dietke i treningi 🤞🤞🤞

    Zanetka jestesmy z Tobą ❤🥰😘

    Ruda masz rację co do szpitala 😊 nie ma co sie martwic w domu...

    To chyba i ja wlacze sexeducation 😄 ale sezon 1 😉 ja deoch papiezy nie oglądałam. Ale tez slyszalam dobre opinie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2020, 13:17

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • emdar Autorytet
    Postów: 3418 6196

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka, ✊✊✊ trzymaj się dzielnie i koniecznie dawaj znać co i jak.
    Ruda, o której masz mieć wyniki? Może będzie dobrze i dotrzymasz w domu ;życzę Ci tego z całego serca ❤️
    Miss, super z dietą! A czemu nieprzyjemna kwalifikacja? Coś się stało, czy ogólnie niemiła atmosfera?
    Kaś, udanych imprezek 🎉🍷🍸 Wypij coś za mnie 😘
    Sisska, tak jak pisze Nada, zbadaj cukier.
    Nada, a może powtórz cukier za parę dni? Kurde, cukrzyca w ciąży to przekichana sprawa 😓 moja przyjaciółka miała i wiem przez co przechodzila. Tyle podobno dobrego, że ona mega pilnowala diety (bo musiala) , i mówi że w życiu się tak zdrowo nie odżywiała😀(no i bardzo mało przytyła, coś koło 7czy 8 kg). Ale trzymam kciuki zebys oczywiście nie miała cukrzycy ✊
    Ja słuchajcie od wczoraj czuje się jakby mnie czołg przejechał😒Wszystko mnie boli, ciągnie, kłuje, mały mi wali nogami gdzieś po przeponie/zebrach/wątrobie, a główką po pęcherzu...Chciałabym żeby już było za miesiąc 😓

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczyny, ale coś ostatnio u nas nie ma Kasztanek, mam nadzieję, że nie opuściła nas na stałe...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss ❤️ Może Amelce skradnie serce 😊☺️


    Drugi sezon fajny. Co do Dwóch Papieży tez wszyscy polecali, ale włączyliśmy po północy i zasnelam. Ale jescze obejrzę.

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to jestem tak zmęczona, że nie mam siły na imieniny mamy i na parapetowke.

    Żanetka myślę, że dziś utulisz mlodego😊😊😊

    Ruda co się dzieje? Bo chyba przeoczylam...

    Stokrotka jakie ciało 😳😳

    Co do insta to ja nawet nie umiem tego obsłużyć. Więcej fot mam na fb😁

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno zbadam cukier, chociaż tata mi często mierzył jak byłam młodsza i zawsze było w porządku. Ostatnio mi też zmierzył i też wyszło okej. A te rzeczy dzieją się mi w pracy zazwyczaj, w domu jeszcze nigdy, może dlatego że w domu co chwila coś wcinam 😂a w pracy nie mam tyle czasu.

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
‹‹ 813 814 815 816 817 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ