X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 1 marca 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały smoczusiowy potworek Amelka pozdrawia ciocie w pierwszy dzień marca 🥰 idzie wiosna- moja ulubiona pora roku ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 18:18

    RudaMaruda25, Iskierka87, Żanetka93, megson91, emdar, Kaga, Kaś28, joana, MilusińskaMilena, Why.Not.Now, nada lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2020, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jaka piękna dziewczynka!
    I jaką ma śliczną spódniczkę 😍

    No ja mam brak czucia w miejscu rany i dla mnie to lekko przerażające, że dotykam i nie czuję, ale moja mama mi mówiła jak do niej dzwoniłam, że ona tak po tym jak rodziła mojego brata i mnie ma do tej pory.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2020, 10:36

    MissKathy92, megson91 lubią tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 1 marca 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ja też byłam lekko przerażona na początku :)
    Jednak teraz jest lepiej a może to już kwestia przyzwyczajenia ? Sama nie wiem :)
    Wiadomo każda kobieta inaczej wszystko przechodzi, być może takie odczucie już zostanie albo moze przejdzie, zobaczymy :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 1 marca 2020, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda a Amelke dziś pierwszy raz ubrałam w sukieneczkę tak na cały dzień bo miałam kupione sukienki od 74 rozmiaru dopiero i właśnie wchodzimy w ten rozmiar 🙈 ja nie wiem kiedy to moje dziecię tak urosło 🙊🙈🙉

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Takie pieluchowe pytanie. Jakich pieluch używacie? Które waszym zdaniem są najlepsze a które kiepskie? Czy kupowałyście wcześniej pieluchy by mieć zapas, jeśli tak to kiedy zaczęłyście?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2020, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko ny uzywamy Dada
    Ale pieluchy to na sam koniec i to najlepiej po pare sztuk z kazdej zeby sprawdzic ktore dziecku najlepiej podpasuja w sensie dla skory
    My mamy dade bo sie sprawdza bo maly nie jest czerwony itp
    Po innych troszke byl
    I dopiero jak te sie sprawdzily zaczelismy kupowac po calych paczkach zapasy
    Wczesniej nie ma co robic zapasow bo lepiej sprawdzic co podpasuje poprpstu 😊

    Miss rosnie dziewczyna juz taka powazna ❣️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tak ostatnio też pomyślałam że nie ma co kupować na zaś chociaż byłoby to dużo wygodne. Jednak trzeba sprawdzić jak maluszek będzie reagował. Patrzyłam w necie które są najwyżej oceniane i polecane to pampersy ku mojemu zdziwieniu dostały ostatnie miejsce na liście że względu na ich tzw brzydki zapach, kobiety pisały wprost że śmierdzą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko po nich nasz maly mial czerwona skore i rzeczywiscie zapach dosc intensywny...
    Na sam koniec kupcie pare sztuk z roznych zeby wyprobowac co wam pasuje

    Udanej niedzieli ❣️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2020, 11:49

    Iskierka87, Kaga, Kaga, Kaś28, joana, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Żanetka 🙂 dla Was również miłej niedzieli 🤗😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na samym początku mieliśmy kupione dwie paczki Pampers Premium Care, ale obecnie też przeszliśmy na Dada i się u nas sprawdzają.
    Teraz będzie promocja na pampersy w Lidlu Lupilu i też mam zamiar kupić paczkę i przetestować.
    Faktem jest, że pampersów idzie sporo i tym lepiej jak się przyjmą tańsze, ale ja bym nie robiła zapasów, bo sama nie robiłam, jedynie to co wzięłam do szpitala, bo trzeba było mieć swoje i mój szpital rekomendował właśnie Pampers Premium Care.

    My już też powoli przechodzimy z rozmiaru 56 na 62, bo dziewczyna niby nam się urodziła z mniejszą masą, ale długa, ale po nas dwoje to w genotypie ma wpisane, że będzie wysoka. Nogi ma bardzo długie, takie nieproponcjonalne na razie do całości, ale nawet przy usg zawsze wychodziło że kość udową jest o tydzień-dwa większą, obwod brzuszka w normie, a główki o tydzień mniejszy. I mała faktycznie dużej głowy nie ma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2020, 11:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to czy któraś z was ma może bujaczek czy taką huśtawkę interaktywną i coś możecie polecić, bo chciałabym coś takiego małej kupić.

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 1 marca 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss 74??? 😳
    Moja generalnie 68, ale niektóre to jeszcze 62 są dobre.

    Dla mnie tylko Pampers Premium Care. Wszystkie inne przetestowane były albo jakieś wielkie, nieporęczne, albo uczulały. Nie wiem skąd opinie o brzydkim zapachu, dla mnie są ok. Jedynie Dady nie przetestowaliśmy jeszcze.

    Ruda my mamy Lionelo Ruben i jak dla mnie jest bardzo fajny. Z tym że do tej pory rzadko ją tam wsadzałam (fizjoterapeuci zalecają chyba max pół h dziennie), np. na odciągnięcie mleka. Dopiero teraz zaczyna ten bujaczek akceptować na tyle, że ona w nim siedzi a ja robię np. obiad.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2020, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o pampersy to tylko te premium care właśnie miały dobrą opinię a pozostałe nie bardzo. Dady natomiast uważane za mało chłonne. Pytam Was bo mimo iż sama miałam styczność i to sporo bo w pracy ale dla swojego dziecka to co innego 😉 no i nigdy nie wiadomo jak dziecko zareaguje na dane pieluchy. W pracy przeważnie spotykałam tylko pamers albo dade ale przecież jest tego sporo więcej i tylko nie wiadomo które lepsze bo nie przewidzi się. Jednak w skład może warto się zagłębić bo niektóre bazują na lateksie bądź środkach zapachowych które nie są polecane

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2020, 12:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie po to mi ten bujaczek, bo dzisiaj zostałyśmy same pierwszy raz, mąż w pracy na rano i ja obiad ledwie zrobiłam..
    Bo mała od rana nie bardzo chciała spać i jedynie wisiała na matce, a śniadanie zjadłam o 11:40, bo wcześniej się nie dało, a kiszki mi już marsza grały z dwie godziny.
    Nie wspominając o tym jak trzymałam ją na rękach i jednocześnie odciągałam cycki 🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2020, 12:59

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 1 marca 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ogólnie mam też coś z pęcherzem. Żadnego zapachu tylko świąd przy wejściu do pochwy, u męża nic nie ma. No wczoraj kupilam inny plyn i jest lepiej,ale i tak muszę kupić mój ukochany płyn facelle .

    Zabobony zabobobami ale odnośnie wieszania firanek to lekarze zabrania bo łożysko może zacząć się odklejać.
    Wczoraj byli znajomi z coreczka 2,5 miesiąca i młoda spać nie chciała do 22 bo ciągle obserwowala nowe otoczenie 😁😁

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2020, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam tę huśtawkę Lionelo Ruben, zobaczymy czy się sprawdzi, bo szumiś się nie przydał w ogóle.

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 1 marca 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda u mnie niestety tak wyglądały pierwsze trzy miesiące... Tak jakby jej brakowało tej bliskosci. Non stop na mnie i non stop tak odciagalam mleko. 🤦 Dopiero od niedawna mogę ją odłożyć na matę czy do lezaczka i spokojnie sciagnac mleko, więc nie jest już to uciążliwe. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona, ja nie mam porównania z innymi lezaczkami, ale opinie w necie miał fajne. No i na tyle na ile używamy jestem zadowolona. Ale warto powiesić jakieś swoje zabawki, bo te z zestawu są raczej daremne i malo ciekawe dla dziecka 😁

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 1 marca 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga tak 74 🙈
    Body i pajace już tylko 74, bluzeczki, spodenki itp jeszcze 68 :)

    Co do pieluch my testowaliśmy Pampers premium care, lupilu i dady- żadne nie uczulaly więc nosimy Dady fioletowe :) teraz te właśnie zmieniają na złote droższe :( ale mamy zapas rozmiaru 3 i 4 ;)

    Co do bujaczkow, my nie mamy, tak samo jak szumisia :) wczoraj Amcia zasnęła przy mikserze i to miksowalam w szklanej misce więc szumis nie dałby rady 😂

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez tylko pampers premium care.
    A huśtawkę mieliśmy ale tydzień temu sprzedaliśmy bo gagatek juz potrafił z niej „zejsc” 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

    Ogłaszam ze dziś pozbyliśmy się „felernego” auta - znalazł się kupiec a raczej kupująca.
    Próbowałam Maksowi zrobić dziś inhalacje (no katarek spływa do gardła i kaszle ze aż mu się dźwiga), niestety bardzo się bal i tego szumu i tej „bryzy”. Maski nie dał założyć ale trochę ją pogryzł, oglądał - trzymałam. 5-10cm od buzi to mam nadzieje ze coś tam zaciągnął do noska. No i jak ja mam szczepić?! Znów termin przepadnie 😑😒

    Nada, oczywiście bądź chrzestna. To tylko głupie gadania 😘

    Miss ładny wynik 74, my jescze 68 a niektóre dresiki 62 (0-3mca)🙈

    17marca ide w końcu na kontrole do gina na przegląd.

    nada lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak można tak szybko rosnąć 😢🥺🥺🥺

    27b23d849932.jpg

    nada, Żanetka93, Kaga, MilusińskaMilena, Kaś28 lubią tę wiadomość

‹‹ 917 918 919 920 921 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ