X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 3 marca 2020, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle nie mogliśmy zasnąć w nocy z ekscytacji tą wizytą 🙈
    Mąż chce córeczkę, ja synka 🙈
    Wczoraj w łóżku debatowaliśmy nad imieniem 😂 mąż chce nazwać córeczkę Florentyna, a ja synka Franciszek 🙈
    Dzieci to nas w przyszłości uduszą za nasze pomysły z imionami 😂🙈

    Nada jak wizyta? 😘

    Ruda kciukam za wizytę 😘

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 3 marca 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada jak wizyta?

    Megson i Ruda kciuki 😘

    Milenka moze bedzie jak miala Zanetka. Ja nie mialam lekarza z kliniki ale tez pracowalam jako ordynator w szpitalu i jeszcze mial prywatny gabinet plus przyjmował w 3 przychodniach w roznych miastach. Nie wiem jak to ogarnial 😂 ale zawsze dalo sie to jakos zorganizować. Wiadome raz byla na wizycie np w prywatnym (tu najczesciej i niestety wizyta dalej km), raz w spitalu a czasem jezdzilam do tych miast do przychodni ale na szczescie byly blisko mojego miasta.
    Moze u Ciebie tez da sie to jakos tak zorganizować. Mi np lekarz sam proponowal, ze bedzie gdzies w danym dniu cyklu i zebym sie tam umowila. A jesli juz nie ma godziny to ze przyjmie mnie miedzy pacjentkami..
    Trzymam kciuki 😘
    A moze ta reklama to jakis znak ✊☺️

    Abi Ovarin wielu dziewczynom pomaga utrzymać cykl w ryzach. Bylam jedna z nich. Czasem i tak zdarzyl sie jakis brzydki 60 dni itp ale najczesciej trzymal sie moich 30kilku dni. Wiadome tylka nie urywa ale wazne ze jaka regularnosc byla.

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 3 marca 2020, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta spoko. Nie było USG. Tylko sprawdził takim czymś czy serduszko bije :) dostałam skierowanie na USG połówkowe i już się umówiłam na 18 :) czytałam u mamy ginekolog, że lepiej trochę później pójść niż za wcześnie. 20 tydzień powinien być akurat.
    W ogóle wyszla mi anemia w badaniach i kazał mi suple brac. Patrzę a on na kartce pisze rzelazo. Myślę sobie, o matko, lekarz, doktor nauk medycznych i on nie wie że żelazo jest przez ż. A to taki suplement, szelazo haha tylko to s wyszło fantazyjnie jak r.

    Jeju pisałam wam, że slepne w ciąży? Wzrok mi się pogorszył i zastanawiam się czy warto iść do okulisty z tym.

    Ruda kciuki! Megson też. Ale śmiesznie bo na pewno ktoś wyjdzie z tej wizyty usatysfakcjonowany :D dawaj znac

    PplPp1.png
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 3 marca 2020, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha dobre z tym rzelazem 😂
    Oby pomoglo 😘

    Co do okulisty nie poradze.
    A co ze zwolnieniem??

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, idziesz już na zwolnienie lekarskie do końca?

    Ja chciałam zrobić obiad, ale od ponad godziny się przytulamy z Helenką, tylko ją odłożę to jest płacz, a jak jest na mamie to zadowolona.
    69885d816fc8.jpg

    W ogóle mam straszny stres przed tym badaniem, niby w szpitalu nie kazali mi się przejmować tym wynikiem i jakoś mi to uszło, ale jak teraz mamy iść to denerwuje się, że w jej główce coś jest nie tak.
    Matka to się chyba martwi od samego urodzenia dziecka, już chyba do końca swojego życia. Inaczej nie będzie.

    Megson, Franciszek super imię, a Florentyna mega oryginalne. W ogóle my daliśmy małej na imię Helenka, a widzę, że w tym roku robi się coraz bardziej popularne i już spotykam coraz więcej małych Helenek.
    Jak będziesz będziemy mieć kolejne dziecko kiedyś to chłopiec będzie Staś, a jak dziewczynka to już nie odpuszczę i uprę się na Różę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2020, 13:25

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 marca 2020, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 09:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2020, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, to fakt co pisze ABI, wada się pogłębia w ciąży i okuliści polecają dobór okularów po ciąży, ale przy stwierdzonej wadze wzroku warto zrobić badanie dna oka po 30 tc, żeby wykluczyć uszkodzenia siatkówki.
    Ja mam wadę - 8,75 i do tego astygmatyzm... W ciąży nie dałam rady nosić swoich okularów i chodziłam tylko w soczewkach, bo lepiej w nich widziałam.

    ABI, ja soczewki zamawiam przez internet w większej ilości i wychodzi mnie taniej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2020, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ja mam znajoma w pracy Helene i bardzo fajna z niej dziewczyna ☺️
    W sumie kaze wolac do siebie Lena i tak sie tez przedstawia ale w dowodzie ma Helena ☺️

    Megson Frankow teraz duzo ☺️

    Zreszta jest tyle imion ze jest z czego wybierac
    Ale faktem jest ze dopiero jak trzeba wybrac imie dla dziecka to czlowiek sobie uswiadamia ile ludzi nie lubi 😅😅

    Nada ja slyszalam tak jak Abi ze w ciazy wada postepuje ale dla pewnosci mysle ze mozna do okulisty isc ☺️

    Ruda dzisiaj derby mamy do ogladania haha 😅

    megson91 lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 3 marca 2020, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson, kciuki za wizytę. Za Helenkę też ściskam mocno kciuki ❤️🍀

    U mnie z tym lekarzem nie będzie tak latwo. W klinice na pewno już nie pracuje bo nawet go już nie ma wpisanego w listę pracowników na stronie. Nie wiem co z gabinetem prywatnym bo ma wyłączony kalendarz na znanylekarz, a zawsze była możliwość umówienia się przez neta.. Poza tym nigdzie indziej nie pracuje, oddał się w pełni klinice, był tam dyrektorem a teraz lipa..
    Jedynym ratunkiem byłby właśnie ten Radwan, ale z Łodzi do Kielc to jednak tak blisko nie jest dlatego mnie martwi czy będzie szansa żeby się do niego dostać.. A wydaje mi się że częściej będzie w Łodzi bo to klinika jego ojca..
    Kurcze nie wiem co robić, czy już szukać innej kliniki, może nawet zwykłego gina, a może rzucić to wszystko w diabły.. Ten rok jest okropny, chce żeby już się skończył..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 3 marca 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Milena ale pech. Jeżeli ogólnie byłaś zadowolona z tej kliniki to ja bym doradzała wybranie innego lekarza tam. Mają cała historię Twoich badań itd. Ten rok jeszcze może się okazać dla Ciebie dobry, nie skreślaj go :) trzymam kciuki, dawaj nam znać tutaj.

    Nie idę na zwolnienie, mówiłam lekarzowi o tym bólu głowy ale jeszcze wytrzymam trochę. Zresztą on nie był jakiś super chętny żeby mi je wypisać. Zapytał czy bym chciała tylko. Wolałabym najpierw przygotować zespół na odejście. Zobaczę jak się będę czuła w kolejnych tygodniach i najwyżej się zapisze do niego po zwolnienie tylko. W marcu jest premia i liczę, że się złapie na jakieś $$ trochę mnie to też trzyma.

    PplPp1.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 3 marca 2020, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda mocne kciuki. Wiadomo, że się przejmujesz. Każda by się przejmowała.

    PplPp1.png
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 3 marca 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Stookrotko, zdaje się że chyba Ty jesteś z okolic Łodzi.. Kojarzysz może lekarzy Pawła lub Michała Radwana? Jakieś opinie? Teraz sobie skojarzyłam że oni pracują w łódzkiej Gamecie i teraz ich widzę też w zespole kieleckiej Gamecie..

    Milenko, niestety nie kojarzę tych lekarzy :( ja większość ginekologów znam prywatnych i tych co
    Pracują w Salve/Medeor.

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 3 marca 2020, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada byłam zadowolona z lekarza, klinika to była jedyna możliwość żeby się do niego dostać.
    Z badań miałam tam robione jedynie prog, tsh i test na wrogość śluzu. Wszystkie wyniki mam też w domu. Jeśli mój lekarz nie pracuje inie dostanę się do Radwana to kończę z nimi przygodę. Nie będę jeździć na siłę 100km do kliniki, brać specjalnie urlop, płacić dwie stówy za wizytę która i tak nic nie wniesie bo lekarz nie potrafi znaleźć jajnika a owulacje określa po endometrium..

    Stookrotko szkoda że nie słyszałaś o nich, miałam nadzieję że powiesz mi o nich coś więcej. W sumie jestem już zdecydowana na dr Pawła Radwana. Jego brat jest profesorem ale opinie ma słabsze i ponoć charakterek ma paskudny. Tylko żebym się do niego dostała 🙏

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 3 marca 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to faktycznie lipa z tym lekarzem :/ 200 zł za wizytę sporo. My płaciliśmy w Bocianie 150 zl. Ale może inne badania mają tańsze. Tak trzymam kciuki. Kiedy będziesz się zapisywać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2020, 17:17

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra, jedziemy na to usg, ja w stresie.
    Jak zwykle, żeby ogarnąć siebie i małą muszę zacząć to robić 2 godziny wczesniej, bo mąż jest w pracy na popołudniu i jechałyśmy same.
    Przyjeżdżam, a okazało się że to nie na wtorek, tylko na czwartek!

    Do tego zepsuł mi się laktator, kupiłam sobie jakiś na szybko, bo cycki by mi wybuchły, czy ten dzień może być jeszcze gorszy?

    Tak, jestem przemęczona.

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 3 marca 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po badaniu 💜
    Na 98% córeczka 🙈😍🥰💜
    Wszystko jest na swoim miejscu 🥰🥰🥰
    Waga 133g 💜💜💜

    Iskierka87, RudaMaruda25, emdar, Żanetka93, MissKathy92, joana, nada, Stookrotka lubią tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja nastpena wrozba spelniona 😅
    Asi wroze synka 😅

    Swoja droga co tak malo tych kawalerow 🤔🤔🤔

    megson91 lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 3 marca 2020, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson gratuluję córeczki, cieszę się że wszystko ok 😙

    Ruda co za dzień.. Współczuję.. Nie dość że się stresujesz to jeszcze Ci się to wydłużyło do czwartku, ehh..

    Wiecie z tym lekarzem to jest tak, że ja spokojnie mogłabym poczekać, tylko że jestem w trakcie leczenia letrozolem i co ja mam zrobić? Przerwać stymulacje na cykl lub dwa?
    W dodatku ten cykl jest tak beznadziejny że ja już nie wiem co myśleć.. Myślałam że owulka była sobita/niedziela a tu dziś płodny śluz, jajnik minimalnie pyka i już nie wiem.. Bez sensu to wszystko jest..

    megson91 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson, ja też miałam takie przeczucie, że dziewuszka.
    To mąż pewnie przeszczęśliwy? 😍

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka, ja już studio oglądam 😂

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

‹‹ 919 920 921 922 923 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ