X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 1 marca 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas ten rozmiar wynika z tego że Amelcia jest mega długa :) a ja nie mogę patrzeć na to jak się nie mieści w pajace 68 i jej się tak nóżki kurczą tam 🙈

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 1 marca 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę. U nas byli Ci przyjaciele i ta ich mała też tak rośnie w oczach !! My się widujemy prawie co tydzień i jestem w szoku, że dzieciaki tak szybko rosną.

    Dzięki dziewczyny za wsparcie z chrztem :)

    megson91 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why ale gentelmen 😎😎😎

    Why.Not.Now lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, dzisiaj coś u nas robią z prądem i nie ma prądu od 8 do 13, ja nie wiem jak ludzie funkcjonowali bez prądu wcześniej.
    Ja nawet nie mam jak wyparzyć butelek dla małej, bo kuchenkę mamy elektryczną, woreczki do wyparzania też nie pomogą, bo mikrofala nie zadziała. Dobrze, że rano wyparzyłam sobie 4 butelki i smoczki.
    W ogóle pomyślałam wcześniej i zaopatrzyłam się w baterie, bo nawet bym sobie cycków nie odciągnęła. Chociaż mam chyba jakiś mały kryzys laktacyjny, bo odciągam nie więcej niż 100, a dla młodej to mało, bo zjada mi 120 (!). Jak wyszła że szpitala to nie chciała jeść, a teraz to taki mały głodomorek-potworek co pochłonie wszystko co widzi do zjedzenia 😂 muszę ją raz dziennie dokarmić mm, z czego nie jestem zadowolona, ale też nie będę dziecka głodzić.
    Dzisiaj przyjeżdża położna po raz czwarty i mam nadzieję, że ostatni.
    Tata znów ma dzisiaj dniówkę, wróci do domu po 14stej. Teraz jak wstaje o 4tej rano to go nawet nie budzę, żeby mi pomógł coś z małą w nocy, a ona w nocy ma tak wilczy apetyt, że zdarza się, że jest głodna po 2 godzinach. No chyba, że to moje mleko jest jakieś cienkie i mało sycące.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamietacie jak mowilam ze maz sie zapisal na badanie nasienia?
    A wiec wyniki wyszly okropne
    Zapisal sie do androloga na wizyte i chce zrobic wymaz bo mozliwe ze bakteria wrocila
    Chcemy sie zabrac za to bo nim sie obejrzymy bedziemy chcieli wracac do staran a tu znow takie cos

    Ten nasz syn to naprawde jakis cud ❤️

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 2 marca 2020, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę Żanetka 😱 ale jakie konkretnie parametry wyszły źle jeżeli mogę spytać? Wymaz to bardzo dobry pomysł, trzymam za Was kciuki 😘

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 2 marca 2020, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂
    Jak Wam minął weekend? U mnie wczoraj był mój 4,5letni chrześniak. Jest przegigant i.. Bluzga że o matko 😅😱 ja nie wiem skąd on to bierze ale siostra mówi że boi się z nim gdzieś wyjść 😂
    Wyciągnął rodziców do babci i dziadka mówiąc że się stęsknił a jak my dojechaliśmy jeszcze to nie odchodził ode mnie na krok, jak nigdy. Nawet gdy siedzieliśmy przy stole obok siebie to trzymał mnie za rękę i co chwilę przytulał. A jak zapytałam czy mnie lubi troszkę to powiedział "troszkę nie, dużo" ❤️ a potem wzięliśmy go do nas na 2 godzinki i o mamuniu ileż on ma energii, chyba z 50 razy był u mojej teściowej na dole (nie wstydzi się nawet trochę) i wdawał się z nią w dyskusje. Kazał dzwonić do mamy żeby powiedzieć jej że już nigdy nie wraca do domu, a gdy w końcu po niego przyjechali to się popłakał. I to nie był taki płacz żeby coś wymusić, tylko schował buzię w rączki i szlochał cichutko, pękło mi serce, naprawdę.. I jakie to było cudowne gdy dom ożył trochę tą dziecięcą radością.. Choć nieco zwątpiłam, czy mając dziecko na pewno dam radę..

    No i skontaktowała się dziś ze mną dziewczyna, z którą gadałam o klinice do której jeździmy i o moim lekarzu.. Dzwoniła dziś tam i dowiedziała się że mój lekarz już nie przyjmuje w klinice 😭
    Muszę się dowiedzieć czy prywatnie przyjmuje czy może ma jakiś problem ze zdrowiem i już odpuścił.. W razie czego mam "na oku" innego lekarza w tej klinice ale ciekawe czy nie będzie problemu żeby się do niego dostać.. Jeśli nie, to muszę szukać pomocy gdzie indziej..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 2 marca 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stookrotko, zdaje się że chyba Ty jesteś z okolic Łodzi.. Kojarzysz może lekarzy Pawła lub Michała Radwana? Jakieś opinie? Teraz sobie skojarzyłam że oni pracują w łódzkiej Gamecie i teraz ich widzę też w zespole kieleckiej Gamecie..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson wyszlo tak jak podczas staran czyli tylko pojedyncze plemniki w nasieniu 🤯

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 2 marca 2020, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka super, ze juz zaczeliscie, więc zobacz ile jestescie juz do przodu..
    Macie czas, zeby to ogarnąć zanim bedziecie gotowi na drugiego dzidziusia.
    A ja trzymam za Was mocno kciuki 😘

    Milenka wspolczuje.. ciagle klody pod nogi. Ale mam nadzieje, ze uda Ci sie szybko znalezc innego lekarza. Moze ze wzg na to, ze bylas pacjentka tamtego lekarza to jakos uda Ci sie dostac do jego kolegi z kliniki skoro tamten przestal przyjmowac.
    Ale warto wlasnie sprawdzic czy nie polega na tym, ze sam zaczal przyjmowac prywatnie. I tyle. Oby tak bylo.

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 2 marca 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, gdyby okazało się że mój lekarz d a lej przyjmuje prywatnie gdzieś w Kielcach, wciąż bym do niego jeździła. Ale jeśli nie, do tego nie będę miała możliwości zapisać się do tego Radwana (a czuję że będę miała utrudniony dostęp do niego skoro pracuje w dwóch klinikach) to muszę poszukać kogoś innego. Najwyżej będziemy musieli wyruszyć gdzieś dalej..

    W ogóle, heh, mój mąż dziś po pracy, odpala fejsa żeby mieć jakąś łączność ze światem a tam na spotted pytanie o polecenie najlepszego ginekologa w Starachowicach do prowadzenia ciąży. I pokazuje mi czy widziałam i żebym sobie poczytała opinie 😂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 2 marca 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę 😢 Żanetka, a jaki zestaw leków dostał mąż poprzednim razem podczas starań?

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    O kurczę 😢 Żanetka, a jaki zestaw leków dostał mąż poprzednim razem podczas starań?


    Mezowi wtedy wyszla bakteria i mial antybiotyki

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 2 marca 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki w takim razie 😘

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 2 marca 2020, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka dobrze że już pomysleliscie, a teraz łatwiej przez to bedzie Wam się przechodzic bo jest Fabi😊😊
    Ja dziś kupiłam illadian i bede aplikować.
    W ogole dzwonilam po wynik cytologi i w piątek mam wizyte prywatna bo na nfz brak miejsc a cos zle wyszlo

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 3 marca 2020, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😘

    Dzisiaj dowiemy się czy w środku siedzi sezamek, czy sezamkowa 🙈 nie mogę się już doczekać wizyty 💜💜💜

    joana lubi tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 marca 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 09:41

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 3 marca 2020, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mamy o 16:30 💜💜💜

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 3 marca 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Żanetka raz zaleczyliście to i teraz się uda! może faktycznie nawrót tej bakterii. Kurde ale ogarnięty mąż, że tak się pilnuje! Wielki szacunek!

    Milena ale pech :/ to trzymam kciuki że to jednak zwolnienie albo, że przeniósł się gdzieś bliżej ciebie :)

    Megson ja też wizyta, ale moja o 9 :) mam nadzieję że z USG :p wczoraj rozmawialam z koleżanką i mówiła że nie zawsze miała USG na tych kontrolnych. Liczę na skierowanie na połówkowe i może zwolnienie dostanę już. Ostatnio mnie tak boli głowa. I jeszcze cukier coraz gorszy mi wychodzi ;((( mimo insuliny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2020, 08:45

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, jak po wizycie?
    Megson, za Twoją trzymam kciuki. Ja coś czuję wewnętrznie, że będzie dziewuszka 👶🏻

    My też potrzebujemy dzisiaj kciukow, bo dzisiaj o 17:30 mamy usg przezciemiączkowe, bo mieliśmy powtórzyć za 4 tygodnie, bo małej wyszedł jeden parametr poza normą. Oby wszystko się okazało, że jest dobrze.

    megson91 lubi tę wiadomość

‹‹ 918 919 920 921 922 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ