X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki 😙 jak Wam mija weekend?

    Nie wchodziłam ostatnie 2 dni na forum bo ogarnął mnie szał sprzątania 😁

    Dziś sobie leniuchujemy. Poszlibyśmy na spacer, kawałek za podwórkiem mamy łąki i las.. No aż się prosi żeby tam pójść się przejść no ale nie wolno 🤦‍♀️

    Nada mam pytanie do Ciebie. Z tego co pamiętam to Ty masz Lidlomixa. Powiedz mi, jak Ci się sprawuje? Faktycznie warto? Czaimy się z siostrą na niego i czekam aż wrzucą je online żeby można kupić bo w obecnych czasach nie ma co liczyć żeby go dostać stacjonarnie.. Tylko właśnie zastanawiam się czy to rzeczywiście taki rewolucyjny robot 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Ja tak na chwile się pochwalić i ponarzekać ;)

    Będziemy mieli pierwszego ząbka 😁🦷😁
    Dziś dla Amelii pękło dziąsło 🤗 a ja się zastanawiałam czemu taka maruda ostatnio 🤔

    A poza tym rozwalilam sobie kolano 😭 chyba źle stanęłam wczoraj i teraz ledwo chodzę 😟 czuję taką blokadę w kolanie... A jeszcze wczoraj pomimo bólu umyłam podłogi w mieszkaniu na kolanach 😕 myślałam że przejdzie a zrobiło się jeszcze gorzej 😓 ech a teraz nawet do specjalisty się nie dostanę nigdzie 😟 mam nadzieję że mascie i okłady pomogą...

    Życzę Wam udanego wieczorku 😘

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka!

    U nas weekend leniwie, ale jakoś nie dałam rady wejść na forum (przepraszam!) My wychodzimy na spacery (mamy psa). Oszalałabym w domu siedząc 24h na dobę w tych 4 ścianach. I ciągle myślę co ze świętami... Teściowa zaproponowała, żeby na kawę/ciasto przyjechać i posiedzieć w ogrodzie. Zresztą pisałam wam. Męczy mnie to bo bardzo chciałabym wyjść już do ludzi :|.

    Byłam w tej biedrze w końcu. Poszliśmy w sobotę najpierw na spacer z psem w tę okolice. I było pusto (godzina 20) to mówię do męża, dawaj wracamy i jedziemy od razu. I powiem wam, że idealnie. W sklepie pusto. On chciał z samego rana jechać (o 6) mowie mu, najwięcej osób się tak pcha.

    Skończyliśmy wczoraj 3 sezon Ozark. Ale kosmos :D polecam wam dziewczyny, bardzo dobry serial.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2020, 14:04

    joana lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 09:42

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada
    Ładny brzusio

    A co do świąt. Ja wychodzę z założenia żeby nie ryzykować ale każdy podejmuje sam decyzje.

    Wiem dobrze że jak większość wyjedzie na święta to napewno zdadzą się przypadki rozprzestrzeniania wirusa dalej.

    Ja ze względu na pracę nigdzie nie jadę. Będę siedzieć w domu.

    U nas w biedrze obojętnie o której godzinie jest mega kolejka. Nie wiem jak pojadę zrobić zakupy mamie i sąsiadce :(

    Właśnie firany wyprałam. Powiesiłam i wiem że to był zły pomysł. Zachciało mi się takich dlugich i ciężkich firan. Odrazu rękę posmarowałem maścią.

    Szwagierki dziś lub jutro dostaną prezenty dla młodych. Kupiłam im ciuszki ale rozmiar większe bo rosną jak na drożdżach. Dla każdego zestaw :)

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej!
    Jestem i ja!

    Ogólnie mam ostatnio urwanie głowy, Maluch ostro daje popalić mi teraz, ale mamy okres taki, że dziecko chce być non stop noszone na rękach.
    Ogólnie to jest tak: Drżyj matko jeśli mnie tylko odłożysz.
    Można wręcz powiedzieć, że wyrósł mi dwumiesięczny wymuszacz i terrorysta.

    Co do wirusa, to śmiem twierdzić, że niszczy mi życie.
    1. Z tego powodu nie pojadę do rodziców, pal licho, że zakazy, ja się po prostu boję, że mogłabym im przywieść jakieś świństwo, a tato cierpi na astmę,
    2. Mieliśmy szukać mieszkanie, co nam teraz zostało uniemożliwione, więc nie wiem jakie rozwiązanie znajdziemy jak mąż będzie musiał zacząć pracę w DG, albo będzie dojeżdżał codziennie kupę kilometrów, albo będzie musiał coś tam wynająć i się wyprowadzić,
    3. U mnie w pracy zupełnie z tego co się dowiedziałam wszystko posypało, zamknęli u nas produkcję dla włoskich klientów, więc ja jestem tu w Polsce bezużyteczna, a ja działam na umowie oddelegowania, więc po macierzyńskim musiałabym wrócić do Włoch, żeby dalej pracować we firmie, więc po powrocie od razu najprawdopodobniej złożę wypowiedzenie i wybiorę urlop.
    4. Mam tak nerwową sytuację w domu przez to wszystko dookoła, że cały czas z mężem mamy ciche dni, jeśli ta kwarantanna wirusowa potrwa dłużej, to ja się chyba rozwiodę.

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie napisałam o tym lidlomiksie! Mam tego samego co Abi (edit. mam wersje connect - pomyleczka), ogólnie jestem zadowolona, ale przez to, że teraz nie mogę dźwigać (muszę wołać męża o wszystko) to mniej go używam. U mnie on stoi nie podłączony tak z boku i jak używam przenoszę go na środek blatu. I ciągle mam wrażenie, że nie robię nic takiego co byłoby warte mycia całej maszyny. Ale i tak jestem zadowolona. Nie ogarniam, ze lidl wprowadził go teraz tylko do sprzedaży stacjonarnie...

    Ruda a jak znajomi we Włoszech? Co mówią? Ja napisałam do byłego szefa ze stanów i na razie cisza. Mam nadzieje, że coś odpisze. A co się tak kłócicie? on ciągle do pracy chodzi?

    Ja mam wrażenie, że się z mężem do siebie jeszcze zbliżyliśmy przez to wszystko. Codziennie sobie myślę, że jak to dobrze, że go mam i nie muszę siedzieć samiutenka ( a mam znajomych co już miesiąc sami zamknięci siedzą). Jeju tak mi się nie chce dzisiaj pracować.... zamówiłam 6kg mąki i drożdże z internetu haha. będę musiała zagrozić, bo zamówiłam ich kg!! (tylko takie byly)

    Phiczek współczuje tej ręki, byłaś u ortopedy? Teraz to ciężko o cokolwiek, ale może jakaś konsultacja online? Dostałabyś zwolnienie i nie musiała pracować...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2020, 14:04

    PplPp1.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson tutaj fajnie mówią o kredytach, co się dzieje: https://youtu.be/pPwToiMdo4A

    PplPp1.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada super filmik 😘
    Kredyty teraz to kaplica 😜
    Ale sytuacja się zmieni za rok - półtora 👌🏻
    Wtedy też spadną ceny nieruchomości o kilka procent i dostępność kredytów będzie lepsza 😜
    My i tak w Krakowie musimy mieszkać jeszcze 3 lata, bo taki zapis mamy w MDM. Budowa domu będzie trwała do 2 lat, także czas nas nie goni 😁

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada
    Byłam u lekarza przez tą koroną.
    Było dobrze 2 tygodnie a teraz znowu się zaczyna a do lekarza dzwoniłam to mi powiedziała że nie przyjmą.
    I takie teraz interesy. Gadałam z pielęgniarka od nas z ośrodka. To mówiła że jak najmniej mam nią coś robić i smarować. Powinno pomóc. Jest dzień że pomoże a jest dzień że się męczę.
    Wiem że mam mocno nadwyrezona.

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada sliczny bobasek Ci rosnie 😍

    Ruda u nas podobnie 😅
    Moze nie musi byc na rekach ale... Musisz byc obok 😅
    Jak lezy w lozeczku i wydziwia to Ty musisz siedziec i na to patrzec (on oczywiscie udaje ze ciebie nie ma)
    A jak bys sie oddalila chociaz do szafki to jest zlosc 😅
    A no i bardzo go smieszy wirowanie w pralce 😅😅

    Miss gratuluje zabka ☺️

    Kas i jak staranka?

    Milenka jak zdrowko meza?

    Phiczek powrotu do zdrowka zycze Twojej rece 😅

    Podczytuje Was oczywiscie regularnie i cieplutko o Was mysle i jak tylko mam moment to zawsze cos naskrobie 😘

    Teraz maly zasnal dosc twardym snem a ja sie biore za prasowanie ☺️

    Phiczek, nada, MissKathy92, megson91 lubią tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może trzeba poczekać, czasami czas najlepsze lekarstwo.

    Milena a jak Twój Mąż?

    Megson, no to my w innej sytuacji. Od maja/czerwca mój mąż będzie pracował za granicą, wiec będę musiała wziąć kredyt na siebie tylko. Myślę, że i tak bym go dostała, ale na pewno nie na tak dobrych warunkach jak w dwie osoby. Także trzeba działać. A w sierpniu to juz w ogolę mój dochód sie na 3 podzieli :P a ile macie metrow mieszkania? My sie w naszych 40 jakoś byśmy się może pomieścili ale czy warto czekać? pokoju dla dziecka tutaj nie zrobię. Co najwyżej kącik, a po porodzie, rok karmienia (wiadomo jak bywa) i kolejne za ciosem :P a poza tym mąż będzie pracował dwa tygodnie tu, dwa tygodnie tam. Przydałby się gabinet. Dużo człowiek myśli na tej kwarantannie :P

    PplPp1.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada 😍 jaki śliczny brzunio i o mamo jak Ty młodziutko wyglądasz 😍 normalnie dałabym Ci max 25lat ❤️

    Dzięki dziewczyny za opinie. Właśnie sobie zamarzyłyśmy z siostrą takiego robota i teraz problem gdzie je wyhaczyc żeby były 2szt.. Stacjonarnie nie ma szans bo z tego co wiem rzucą ze 2szt na sklep.. Online są niedostępne a na allegro/olx kosztują tysiaka więcej 🤦‍♀️

    Dziewczyny mój mąż już dobrze. Te bańki go postawiły na nogi. Wypocil się po nich i wstał jak nowonarodzony, żadnej gorączki, jedynie nieco jeszcze osłabiony. Teraz już jest ok, nawet rozpoczelismy sexy w nowym cyklu 🙂
    Za to teściową mam chorą od soboty, jakiegoś bakcyla złapała chyba, bo na brzuch narzeka i jest słaba..

    A dziś wzięłam się za ogarnięcie szafki z ubraniami. Masakra mam szafkę pełną ubrań a nie mam w co się ubrać 😅

    Ahh no i Miss, gratuluję ząbka ❤️ jejku tak czasem myślę sobie.. Jakie to jest niesamowite, najpierw takie mikro komórki jak plemnik i jajeczko się łączą, potem rośnie nowe życie, a jak już maleństwo jest na świecie rozwija się tak cudownie. Pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwsze słowo, pierwszy krok.. To jest cudowne ❤️ i ta bezgraniczna miłość i zaufanie do najbliższych, którą wręcz widać w tych niemowlęcych oczkach ❤️

    Mówiłam Wam, że kiedyś marzyłam żeby być przedszkolanką. 😅 Zł sobie przypomniałam 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2020, 16:57

    Żanetka93, MissKathy92, nada lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenko cud natury 😍

    Bardzo wierze w to ze pewnego dnia beda patrzec na Ciebie oczka tak bardzo podobne do twoich 😍

    U nas np maly jest bardziej podobny do mnie
    Oczywiscie z taty tez cos ma ale na pierwszy rzut oka to cala mama

    I jak tak czasem patrze na niego i widze w nim siebie to... Nie ma takiej drugiej milosci jak ta 😍
    I tak jak napiasalas to spojrzenie pelne zaufania...

    Dzis jeszcze bardziej nie moge pojac tych zwyrodnialcow ktorzy krzywdza wlasne dzieci...
    Niepojete...

    Ale dzis piekna pogoda
    Na balkonie tak grzalo ze pranie mialam suche w dwie godziny a i ja dzis zazylam duzo witaminki D i czuje sie cudnie 😅
    Taka piekna wiosna... Az przykre ze taka pusta i cicha...

    Ale maz na moje zyczenie jak byl na zakupach to udalo mu sie dostac tez wiazanke tulipanow
    Zmienilam tez poszewki w poduchach na takie musztardowe i zrobila sie nam aura w mieszkaniu taka wiosenna i od razu przyjemniej 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2020, 17:08

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetko z całego serca wierzę że kiedyś takie słodkie małe oczka będą na mnie patrzyły z taką miłością i zaufaniem.
    Na razie zadowalam się tymi kochanymi rączkami i oczkami zrodzonymi z krwi rodzeństwa.
    Wczoraj np podskoczyłam na chwilę do siostry po Drożdże i mój mały chrześniak rzucił mi się w objęcia, wycalowal i mówi mi że mnie kocha i strasznie za mną tęskni ❤️ no rozpłynęłam się, skoczyłabym za tymi dzieciakami w ogień.

    Ale masz rację, ja też nie potrafię pojąć tego jak można zrobić krzywdę dziecku, jakiemukolwiek. Przecież to tak cudowne, niewinne istoty, tak otwarte i szczere. Naprawdę kocham dzieci, wszystkie bez wyjątku ❤️

    Matko ja muszę sobie zrobić listę co kupić na święta i aż mnie skręca na myśl o pójściu do sklepu.. Nigdy nie lubiłam zakupów, a teraz to już ich nie cierpie..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 25 tulipanów w domu 😁😁😁
    Żanetka wczoraj półtorej godziny spalam na balkonie w słońcu 😁 no właśnie jak jest tak ciepło to pranie super schnie😁😁 a seks w owulacje byl i po też 😊

    Nada brzusio piekny i potwierdzam slowa Milenki max 25 lat😁

    Miss pierwszy ząbek to już pannica rośnie 😁

    Megson no dom trochę sie buduje. A teraz ile m2 macie?

    MissKathy92, Żanetka93, megson91 lubią tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka zobaczysz że też takie oczka będą na Ciebie patrzyły 😊 i reszcie dziewczyn też tego życzę 😊

    Nada piękny baklazanek Ci rośnie ☺️

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada śliczny brzusio ❤️
    Miss gratulacje zębuszka😍
    Żanetka, Ruda jakbym o sobie czytała sprzed 2-3 mcy 🙈 a za 3 dni będę miała już półrocznego kawalera 🥺 kiedy to zleciało.
    Powiem Wam ze przez ta epidemie można zwariować. W czw Maks wymiotował tak ze serce mi się kroiło. Blady prawie zielony. Leżał bezwiednie. Temp 36.2.. nigdzie nie szło się dodzwonić. Jak już zwrócił xhyba cały brzusio dałam mi troszkę wody żeby się nie odwodnil. Na szczęście wrócił mój promyczek. Siedzieliśmy przy nim cała noc.. 🥺

    A z i ej beczki na netflix polecam film „Cud w celi nr7” 2/3 filmu przeplakane.

    Dziś moja druga połowa kończy 33lata 🎉

    Zdrowia Koxhane 💛

    nada lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why, myślałam dziś o Tobie 😙
    To straszne co mały i Wy przeszliście. Najgorzej patrzeć jak cierpi dziecko i nie potrafi się mu pomóc. Ale cieszę się że już jest w porządku 😙
    Wydaje mi się że "coś jest w powietrzu" bo bardzo dużo osób w moim otoczeniu narzeka na dolegliwości żołądkowe.

    No i przede wszystkim wszystkiego co najlepsze dla męża. Zdrówka przede wszystkim 😙❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why wszystkiego najlepszego dla męża ☺️ przede wszystkim zdrowia bo to najważniejsze 😉

    A z Maksiem to przykro bardzo że tak się męczył 😓
    Najgorsze jest to że teraz skonsultować się z kimkolwiek to graniczy z cudem, tak jakby wszystkie inne choroby/dolegliwości zniknęły i był tylko koronawirus... Ja dziś próbowałam się dodzwonić do przychodni po receptę i też się nie dodzwoniłam :(

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
‹‹ 973 974 975 976 977 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ