X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka
    Może wrócę niedługo do pełni sił. Dzięki

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, jaki słodki bakłażanik 💜💜💜

    My mamy 65 m kw w aktualnym mieszkanku, ale strasznie zepsuliśmy rozkład podczas generalnego remontu 🥴 mamy kuchnie połączona z jadalnią, sypialnię, garderobę i salon. Jak planowaliśmy zmianę rozkładu, byliśmy na etapie w życiu: nie chcemy / nie umiemy w dzieci 😞 i tym sposobem nie mamy pokoju dla malutkiej 😞

    Póki co u nas też praca zdalna, ja po macierzyńskim też zamierzam pracować z domu i siedzieć z Małą przynajmniej do 3 roku życia 🙈 nie wyobrażam sobie, że wysyłam ją do żłobka w wieku roczku 🥺🥺🥺

    Narazie przenosimy biurko z fotelem z sypialni do salonu, będzie stało na tyłach za kącikiem z tv.
    Jak będę wracała do pracy, to dokupimy i dołożymy tam biurko dla mnie i będziemy mieć we dwójkę tam bazę 😁

    W sypialni w miejscu po biurku będzie stało łóżeczko Małej 🙈 aaa z sypialni będę musiała wynieść jeszcze moją toaletkę, też jakoś na tyły salonu. I w miejscu po toaletce będzie komoda dla malutkiej 💜

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why najlepsze zyczenia dla meza 🎂🎂🎂

    Phiczek pewnie od noszenia np ciezkich rzeczy w pracy...
    😥

    Hehe megson napewno ulozycie wszystko tak ze wszyscy sie pomieszcza ;D

    megson91 lubi tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why najlepszego dla męża 🥳🎂🍹
    Wspolczuje, ale dobrze ze z Maksiem juz lepiej 😘

    Ruda rozumiem.. u nas tez myslimy, ze korona niezle nam doklada... remont stoi.. gora rozebrana do cna a nie ma kogo wziac do pracy bo strach.. tym sposobem przed narodzinami pewnie nie wyrobimy sie skonczyc 🤦‍♀️ a tu w salonie nie wiem gdzie ma byc miejsce dla dziecka... ale cos sie wykombinuje..
    O prace meza caly czas drzymy..
    U nas narazie koniec klotni, ale ostatnie dwa tyg byly non stop..

    Phiczek wspolczuje z reka, oby szybko przeszlo 😘

    Nada zaczelismy ogladac Ozarl, jest super 😊 a brzusio przepiękny 😍😍😍 nie moge doczekac sie ruchów..




    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    23:30 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2020, 13:48

    megson91, MilusińskaMilena, Why.Not.Now, MissKathy92, Kaś28, joana, Kaga lubią tę wiadomość

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka
    Niestety tak. W pracy niestety się sporo nadzwigamy.

    Joana
    Dzięki. Mam 2 dzień wolnego. Mąż opierdzielili mnie o firany i każe siedzieć i nic nie robić. Szalu dostaje heh

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha dzięki. Często mi mówią, że nie wyglądam na moje 31 lat :p ale chociaż nikt już o dowód nie pyta :p a z tym kiedyś były śmieszne akcje.

    Biedny Maksio :/ jeju macierzynstwo to jest pernamentny stres. Chcialam sie zapisac na kurs mindfulness, żeby się jakoś wcześniej ogarnąć ale teraz to ze wszystkim dupa. Zdrówka dla męża!

    Kurde Megson 65 to sporo!! My chcieliśmy kupić 70 jako takie kolejne przejściowe ale ceny w Warszawie zaporowe. Wolę wybudować dom i spłacić go w 10-15 lat... A jak się po drodze noga powinie i ktoś z nas straci pracę. Trochę się cykam takich długów. A co do Twoich przemeblowań to u nas podobnie będzie hehe biurko out, łóżeczko in :p

    Phiczek ty to jesteś kobieta pracująca :d ciasto jakieś proste zrób to i ręce zajmiesz bezpieczniej i mąż zadowolony będzie :D

    Asia a co mąż robi? Że się tak kłócicie ?



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2020, 10:52

    megson91 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetko, na tym zdjęciu Fabianek wygląda jakby wcale nie zamierzał iść spać 😁 no przeuroczy jest ❤️

    Phia wracaj do zdrowia szybciutko. Współczuję bólu 😣

    A ja dziś dostałam maila z zaproszeniem do wirtualnej szkoły rodzenia od WP 🤦‍♀️😂
    Heh będzie musiało jeszcze trochę zaczekać 😅

    A jeśli chodzi o seriale, to dla mnie to zło. Jak już się w jakiś wkręcę to będę oglądać i oglądać.. I mam potem wyrzuty sumienia że mogłam jednak ten czas spożytkować inaczej.. A tak mi się nie chce nic robić dzisiaj że najchętniej spędziłabym ten dzień bezproduktywnie.. Ehh to może pójdę okna w ganku umyć i drzwi wejściowe, żebym mogła być z siebie wieczorem dumna że choć tyle się dziś zmusiłam 😅

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenko zasnal po 1 a po 6 juz byl gotowy 😅😅😅

    Tez dzis myje okna 😅
    Jest tak piekna pogoda ze mam jakas taka energie do pracy 😅

    Maz jest w domu dzisiaj wiec opiekuje sie mlodym a ja jak skoncze okna biore sie za segregacje szafy 😅
    Czas pochowac te grubasy na samo dno a wyciagnac juz te lekkie rzeczy ☺️

    Sasiadka nizej ma na balkonie kwiaty i powsadzala do nich takie male kurczaczki zeby zrobic atmosfere swiat 😅😅

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada
    Ciasto. On co jakiś czas ma ciacho. Bo mi wymyśla na tym jego wolnym. Nic mu nie będę piekła do świąt hehe
    Bo na świeta robię nowy placek a już mi o nim marudził ile czasu.

    Milena
    Szybko to raczej nie będzie :(

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetko no nie powiem, niezły ten Wasz Fabianek skoro potrzebuje jedynie 5h snu 😁

    Phia, dbaj o siebie, to nie są żarty.. Może jakiś plaster rozgrzewający na ramie? Albo wysmaruj amolem.. Niewiele przychodzi mi do głowy 😐

    Matko dziewczyny jaka jestem leniwa 😱 miałam iść myć okna i nie poszłam.. Aż mi wstyd.. Zamiast tego siedzi łam w telefonie i oglądałam przepisy.. Jest tyle różnych superaśnych rzeczy które chciałabym wypróbować.. Marzę o tym lidlomixie, wczoraj na oglądałam się filmików z jego użyciem, już nawet sobie zaplanowałam gdzie będzie stał jak go kupię (jeśli kiedyś go fistane w ogóle) 😅

    Na pierwszy rzut do wypróbowania pójdą sakiewki z ciasta francuskiego ze szpinakiem, kurczakiem i fetą, a potem focaccia z rozmarynem i pomidorkami koktajlowymi ❤️

    No dobra a teraz to już naprawdę idę 😂 chyba..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek i maz ma racje 😊 mysle, ze plaster to tez fajny pomysl. Mojemu tacie czesto pomagalo.


    Zanetka ale on jest słodki 😍 i jaki juz duzy 😍😍😍

    Milenka lece do Ciebie 😊 umyje Ci na rozladowanie emocji 😅 w lazience przed chwila skonczylam razem z mezem slac glosno pioruny slowne na tesciowa 😇😇😇
    A co do wp, to moze oni wiedza ze to Twoj szczesliwy cykl 😅✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:36

    megson91 lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada brzuszek przesłodki, a nie wiem o co się czepiała Twoja teściowa tak jak kiedyś pisałaś, że masz za dużo ciałka, jak nawet w ciąży wyglądasz mega korzystnie! ❤️
    Trzymajcie się zdrowo!

    Ja z szefem włoskim mam dosyć ograniczony kontakt, jedynie wysłał mi pocztówkę z gratulacjami jak urodziła się mała, natomiast mam stały kontakt z trzema dziewczynami z pracy tam z Włoch i z kilkoma tu z Polski, więc mam pogląd na sytuację jaka teraz się rozgrywa w pracy, no i z Włoszkami jak wygląda sytuacja z wirusem i szczerze boję się tego, że u nas może być to samo. To chyba najczarniejszy scenariusz jaki mógłby się teraz u nas sprawdzić, zwłaszcza że informacje mam z północnych Włoch, tam gdzie wirus szaleje najbardziej.

    A mój mąż pracuje cały czas i cały czas będzie pracował, boję się że przyniesie jakieś dziadostwo do domu, ale co ja mogę?
    Cała ta atmosfera, zamknięcie w domu, to że Hela jest taka ostatnio "wymagająca" sprawiło, że jestem bardzo rozdrażniona, zwłaszcza że wstaje do niej często w nocy i chodzę niemalże na rzęsach.
    Ale mimo wszystko i tak jest dla mnie najcudowniejsza! ❤️

    Przesyłamy trochę uśmieszków (BTW. To wyraz twarzy po zrobieniu i przebraniu kupy😂).
    dc1fadf32a96.jpg

    Miłego dnia/dni bo ostatnio mimo że czytam was regularnie, nie mam czasu żeby coś skrobnąć.

    megson91, MissKathy92, Kaga lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to, przez tą pandemię ja odkryłam w sobie mowy talent, przez to że salony fryzjerskie są zamknięte, a mój mąż chodził strasznie już zarośnięty to go ogoliłam maszynką na najkrótsza długość z nakładką, a jak chciałam go podrownać z tyłu bez nakładki to go tak wygryzlam, że dobrze, że się nie widzi z tyłu 😂😂😂

    joana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Ruda u nas to samo 😅
    Ja meza golilam maszynka a mi maz nakladal farbe 😅😅
    Jak na pierwsze kroki z fryzjerstwem nie tak zle nam poszlo 😅

    Asia 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    Nawet nie skomentuje tego bo nie ma slow 😅

    Milenko po tacie ma te krotkie sny 😅
    Zdecydowanie woli wariowac 😅😅
    A co do kucharzenie moja znajoma wziela na raty ten thermomix i jakie cuda ma
    Na sniadanie drozdzoweczki buleczki obiady takie pyszne
    Fajny sprzet tez o nim mysle tylko czekam na okazje jak beda raty zero procent

    A co do obiadu zrobilam dzis kluski slaskie a maz miesko 😅😅
    Tak sie najedlismy ze az po obiedzie nie mielismy sily sie ruszyc ale mielismy strasznego smaka na to 😅

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, Asia jakby mi tak ktoś wszedł jakby była bez gaci to chyba bym go rozniosła.
    Jak mieszkaliśmy z teściami i ktoś mi wszedł, jak ja byłam w koszuli nocnej, albo jak leżałam w łóżku to już robiłam awanturę mężowi, żeby ich opierniczyl, a co dopiero taka sytuacja...
    Współczuję, ale to bra słów!

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Męskie strzyżenie- teraz moja kolej na historie dramatyczną w skutkach dla mojego męża...

    Leżymy sobie w niedziele wieczorem przed tv i padło stwierdzenie , że mąż ma długie włosy. No to godzina 22.30 wyciągamy maszynkę, odkurzacz , ustawiamy krzeslo w łazience i do boju, dosłownie. Zaczynam obcinac najpierw boki 3mm i jestem na tyłach głowy i tu następuje tragedia!!! Zajechalam maszynka za wysoko i wjechałam na tzw "kręcioła", o co ja uczynialam?? Mąż zaczyna panikowac, że za wysoko go obcielam, ale próbuje uratować sytuacje i wycieniowac resztę włosów, w myśl poprzednich strzyżeń. No ale cóż niecierpliwi ludzie maja to do siebie, że już cos musi być naprawione. Tu następuje punkt zwrotny sytuacji i mąż zabiera mi maszynkę i zaczyna sam się strzyc. Niestety ta historia nie ma happy endu. Tak strzygl i cieniował, że aż pomylił długości i górę przejechał sobie 9. W tym momencie ja mam oczy wielkosci słońca, a na jego twarzy maluje sie cos wiecej jak wkurw, takie mega pierdolnie***. Teraz nie pozostało już nic innego jak skrócić to co zostalo, coś wycieniowac, a to co trzeba ogolić do zera. Jak już mąż skończył to patrze na Niego i stwierdzam, że naprawdę mi się podoba a fryzura trochę odzwierciedla jego charakter. A mój mąż jak to na typowego faceta przystało stwierdził, że mówię tak bo po części jestem temu winna i jestem jego żona więc nie mogę też powiedzieć ,że źle wygląda. Dziś mamy wtorek ciepło na dworze, a on woli chodzi w czarnej czapce, żeby nikt nie widział jego fryzury, bo przecież facet włosami sie nie przejmuje.

    joana, Żanetka93, megson91 lubią tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka - kluski śląskie 😍😍😍 pychota 😍😍😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:36

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski

    Mój to chyba ma ręce które leczą haha

    Po obiedzie nasmarował,wymasowal mi rączkę i szczerze mówiąc jest lepiej niż było :)
    Chodzi dumny jak paw że ciut pomogło. Na wieczór robi poprawkę haha

    Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca bo jutro do pracy i pewnie popołudniu będę zdychac

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie mam teraz czasu czytać za bardzo wszytkich wiadomości:( ale wchodzę i patrzę, bo czekam na informacje od Stokrotki i Katarynki. Oby wszytko było u nich ok 💓 moze już są po porodach? 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2020, 00:35

‹‹ 974 975 976 977 978 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ