Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walentynki słodkie jak miód 🍯 za dziewięć miesięcy przywitamy nasz cud 👶🤱
Odpowiedz

Walentynki słodkie jak miód 🍯 za dziewięć miesięcy przywitamy nasz cud 👶🤱

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Widzę że nie tylko u mnie w pracy cyrki 😅 od dłuższego czasu nowy kierownik mi truję 4 litery że powinnam się rozwijać, że w jednej firmie się powinno max 5 lat siedzieć, potem że to nie dla mnie, że ja według niego nie jestem szczęśliwa i że nie będę szczęśliwa, on chce jak najlepiej dla mnie, on mnie zna, on mi pomoże szukać czegoś nowego, że ja to i to powinnam robić. Potem różne pytania czy wysyłam cv, czy szukam czegoś, gdzie się widzę za 6
    5 lat, rozmowy że on to wie lepiej i że podobno tyle szans dawał mi na wykonywanie dodatkowych funkcji które doszły nam do działu doszły... robiłam je jak wykonałam swoje główne obowiązki ale nie zawsze było jak.. zawsze było coś za coś i patrzenie co jest ważniejsze... a dziś dyrektor zaprosił na dywanik 😅 że oni dla mnie pracy nie mają...

    Jakby coś to od końca zeszłego roku już szukam czegoś bo kierownika już nie mogłam słuchać i znosić. Bałam się przebywać z nim w biurze..

    O mamo, współczuję strasznie.. A jakie masz perspektywy na zmianę pracy?

  • ellevv Autorytet
    Postów: 4629 6465

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Prezesoowa myślałam że jakoś to będzie i coś znajdę ale zawsze jest jakieś ale albo coś nie pasuję. Też ciężko mi coś znaleźć na pół etatu i miałam nadzieję że jeszcze jakoś mentalnie wytrzymam to +- do czerwca bo prawo jazdy robię i miałabym wtedy większy wybór w wyborze. Ale ja nie daję rady no i dziś oficjalnie dowiedziałam się że mnie nie chcą 😅 więc taka patowa sytuacja. Jakoś to będzie i dam radę ale od dnia dzisiejszego to już mi się wcale a wcale tam nie chcę chodzić i pokazywać 🤢 bo wiesz że nie jesteś "mile widziana".

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Kasia111 Autorytet
    Postów: 1102 1911

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czytałam o tym ibuprofenie i starałam się go nie brać. Sauny unikałam na początku starań po owulacji, ale potem już nie zwracałam na to uwagi, i tak rzadko chodzę. Alkohol piłam.

    Oczywiście moich wyników jeszcze nie ma 🫣 ostatni raz robiłam w alabie 😬 jeszcze słabo, że nie wysyłają powiadomienia jak jest wynik, więc ciągle trzeba sprawdzać czy to już.

    We wtorek mam spotkanie z menadżerką i zapowiada się na to, że dostanę awans. W czas 😅🤪

    Dropsik, Sikoreczkaaa, Zbuntowana, MummyYummy lubią tę wiadomość

    1️⃣4️⃣cs

    12.02. ⏸️ beta 10,7 ❤️
    14.02. beta 68 🎊
    16.02. beta 244

    age.png
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1849 2206

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowa?
    https://zapodaj.net/plik-o4QjF1Umsz

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)💔
    2018 👶
    2019 👶
    Listopad 2024 ⏸️ 13 cs
    Grudzień 2024 - Aniołek (10 tc)💔
    6 cs po poronieniu chybionym ( w sumie 19 cs) 🍀🍀🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MummyYummy wrote:
    A tak mi się przypomniało: gdzieś ostatnio mignął mi temat ibuprofenu i jego wpływu na płodność. Ktoś coś? 🤔

    Jeżeli chodzi o ibuprofen to były przeprowadzone badania na mężczyznach i zostało wykazane, że zażywanie sporych ilości ibuprofenu (1200mg dziennie przez dwa tygodnie) wpływa na obniżenie parametrów nasienia.

    Ogólnie mówi się, że w I trymestrze ciąży nie można zażywać żadnych niesteroidowych leków przeciwzapalnych ze względu na to, że skoro mogą wpływać na zwiększenie ryzyka zawału i udaru to mogą powodować problemy z utrzymaniem ciąży. Co do II trymestru to generalnie nie jest zakazany, ale nie stosuje się ibuprofenu jako leku przeciwbólowego pierwszego wyboru, bo nie było żadnych konkretnych badań przeprowadzonych na ludziach i nieznana jest jego szkodliwość w ciąży.

    Co do starań, to widziałam informacje, że lek zażywany doraźnie, przy wyraźnej potrzebie nie wpływa w żaden znaczący sposób na płodność.

    Dropsik lubi tę wiadomość

  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Testowa?
    https://zapodaj.net/plik-o4QjF1Umsz
    A masz test inni firmy, żeby sprawdzić? Jaką mają czułość? Trzymam kciuki, bo jest widoczna 🤞🏻🤞🏻

    Kasia, ja miałam wynik już o 11, naprawdę polecam Diagnostykę 😁 a kiedy wypada Ci termin z OM?

    AnitaK, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    @Prezesoowa myślałam że jakoś to będzie i coś znajdę ale zawsze jest jakieś ale albo coś nie pasuję. Też ciężko mi coś znaleźć na pół etatu i miałam nadzieję że jeszcze jakoś mentalnie wytrzymam to +- do czerwca bo prawo jazdy robię i miałabym wtedy większy wybór w wyborze. Ale ja nie daję rady no i dziś oficjalnie dowiedziałam się że mnie nie chcą 😅 więc taka patowa sytuacja. Jakoś to będzie i dam radę ale od dnia dzisiejszego to już mi się wcale a wcale tam nie chcę chodzić i pokazywać 🤢 bo wiesz że nie jesteś "mile widziana".

    Ale to dostałaś oficjalne wypowiedzenie? Nie masz możliwości pójścia na zwolnienie chorobowego i poszukiwanie pracy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia111 wrote:
    Też czytałam o tym ibuprofenie i starałam się go nie brać. Sauny unikałam na początku starań po owulacji, ale potem już nie zwracałam na to uwagi, i tak rzadko chodzę. Alkohol piłam.

    Oczywiście moich wyników jeszcze nie ma 🫣 ostatni raz robiłam w alabie 😬 jeszcze słabo, że nie wysyłają powiadomienia jak jest wynik, więc ciągle trzeba sprawdzać czy to już.

    We wtorek mam spotkanie z menadżerką i zapowiada się na to, że dostanę awans. W czas 😅🤪

    OO to ekstra :) a jakie masz podejście do pracy w ciąży - możesz? zamierzasz pracować?

    Zbuntowana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Testowa?
    https://zapodaj.net/plik-o4QjF1Umsz

    Może to kwestia oświetlenia do zdjęcia, że wygląda na szarą, a jak Ty ją widzisz?
    Masz jakiś inny test? Może wybierzesz się rano na betę? :)

    AnitaK lubi tę wiadomość

  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1849 2206

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    A masz test inni firmy, żeby sprawdzić? Jaką mają czułość? Trzymam kciuki, bo jest widoczna 🤞🏻🤞🏻
    Tak mam, jutro powtórzę :)

    aszin, nick nieaktualny, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)💔
    2018 👶
    2019 👶
    Listopad 2024 ⏸️ 13 cs
    Grudzień 2024 - Aniołek (10 tc)💔
    6 cs po poronieniu chybionym ( w sumie 19 cs) 🍀🍀🍀
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1849 2206

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Może to kwestia oświetlenia do zdjęcia, że wygląda na szarą, a jak Ty ją widzisz?
    Masz jakiś inny test? Może wybierzesz się rano na betę? :)
    No właśnie gołym okiem pięknie ją widać i mam wrażenie, że jest delikatnie różowa. Na betę pojadę dopiero w przyszłym tygodniu, bo dzieci z ospą leżą :/

    Zbuntowana lubi tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)💔
    2018 👶
    2019 👶
    Listopad 2024 ⏸️ 13 cs
    Grudzień 2024 - Aniołek (10 tc)💔
    6 cs po poronieniu chybionym ( w sumie 19 cs) 🍀🍀🍀
  • Kasia111 Autorytet
    Postów: 1102 1911

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    A masz test inni firmy, żeby sprawdzić? Jaką mają czułość? Trzymam kciuki, bo jest widoczna 🤞🏻🤞🏻

    Kasia, ja miałam wynik już o 11, naprawdę polecam Diagnostykę 😁 a kiedy wypada Ci termin z OM?
    Duagnostykę też mam pod nosem, złe decyzje podjęłam 🤪 co znaczy OM? Flo pokazuje mi 26 października

    1️⃣4️⃣cs

    12.02. ⏸️ beta 10,7 ❤️
    14.02. beta 68 🎊
    16.02. beta 244

    age.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia111 wrote:
    Duagnostykę też mam pod nosem, złe decyzje podjęłam 🤪 co znaczy OM? Flo pokazuje mi 26 października
    Ostatnia miesiączka, a co to Flo? 🤪

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Zimozielona Autorytet
    Postów: 647 1253

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wreszcie doczekałam kreski pięknej na teście:)🤭😱 test na grypę. Więc startuje nowy cykl z grypą typu a:) 🤧🤧😅😅

    Zbuntowana lubi tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    No właśnie gołym okiem pięknie ją widać i mam wrażenie, że jest delikatnie różowa. Na betę pojadę dopiero w przyszłym tygodniu, bo dzieci z ospą leżą :/

    To sikaj rano, trzymam mocno kciuki :)

    AnitaK, Zbuntowana lubią tę wiadomość

  • Kasia111 Autorytet
    Postów: 1102 1911

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    OO to ekstra :) a jakie masz podejście do pracy w ciąży - możesz? zamierzasz pracować?
    Zamierzam pracować tyle ile dam radę, ale raczej nie dłużej niż do końca 7 mięsiąca :)

    Anitami jest różowa na żywo ta krecha? :) 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2024, 20:42

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1️⃣4️⃣cs

    12.02. ⏸️ beta 10,7 ❤️
    14.02. beta 68 🎊
    16.02. beta 244

    age.png
  • Kasia111 Autorytet
    Postów: 1102 1911

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Ostatnia miesiączka, a co to Flo? 🤪
    Inna apka do śledzenia okresu 😁

    A Ty?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2024, 20:44

    1️⃣4️⃣cs

    12.02. ⏸️ beta 10,7 ❤️
    14.02. beta 68 🎊
    16.02. beta 244

    age.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia111 wrote:
    Inna apka do śledzenia okresu 😁

    A Ty?
    28.10 pokazuje, ale myślę że wg USG może być spora różnica, bo dziś dopiero 23dc, więc owulacja musiała być wcześniej :)

    Kasia111 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1849 2206

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia111 wrote:

    Anitami jest różowa na żywo ta krecha? :) 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
    Mam wrażenie, że tak, ale może to tylko mój mózg mi płata figle 😂

    Kasia111, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)💔
    2018 👶
    2019 👶
    Listopad 2024 ⏸️ 13 cs
    Grudzień 2024 - Aniołek (10 tc)💔
    6 cs po poronieniu chybionym ( w sumie 19 cs) 🍀🍀🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2024, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ellevv, współczuję na maxa... trzymam kciuki żebyś znalazła coś fajnego bez takich toksyków

    @Zaczarowan, piękny przyrost!

    Zaczarowan, ellevv lubią tę wiadomość

‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ