X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wczesne objawy okresu
Odpowiedz

Wczesne objawy okresu

Oceń ten wątek:
  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 15 lipca, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Wow! Ale super! Ogromne gratulacje 💪💪🫶 Czyli ból brzucha niczego nie przekreśla ;)

    Super wiadomość ❤️
    Jak widać 😃 dalej się czuję jakbym miała dostać za chwilę okres. Mam nadzieję, że testy nie pokłamały 😂

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 15 lipca, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Dziękuję 😊 mam nadzieję, że beta wyjdzie też pozytywna 🙈 już się nie mogę doczekać wyników, powinny być po 16
    Daj znać jak będą wyniki 🥰 jak się czujesz? Dalej szok?

    Anikaa lubi tę wiadomość

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 15 lipca, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    A Ty kiedy się mniej więcej spodziewasz okresu? Oczywiście pod warunkiem że przyjdzie ;)
    To mój 25 dc, a ja mam cykle takie ok 31 dni także tak 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ a czuję się źle już tydzień

  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 15 lipca, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Daj znać jak będą wyniki 🥰 jak się czujesz? Dalej szok?
    Cieszę się, dalej trochę nie wierzę i mam nadzieję, że te testy mnie nie zrobiły w konia i beta wyjdzie pozytywna 🙈

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 15 lipca, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Cieszę się, dalej trochę nie wierzę i mam nadzieję, że te testy mnie nie zrobiły w konia i beta wyjdzie pozytywna 🙈
    No błagam Cię, 3 testy !!!
    Oczywiście, że wyjdzie pozytywna 😘

    Anikaa lubi tę wiadomość

  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 15 lipca, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    No błagam Cię, 3 testy !!!
    Oczywiście, że wyjdzie pozytywna 😘
    Beta 18.900 ale progesteron chyba za niski 9.46. Czekam na telewizyte lekarka ma dzwonić

  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 15 lipca, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Beta 18.900 ale progesteron chyba za niski 9.46. Czekam na telewizyte lekarka ma dzwonić
    Dobra uspokoiłam się trochę. Lekarka mówi, że to jest na tyle wcześnie jeszcze, że powinien progesteron wzrosnąć i powtórzyć w środę z betą i że ona by się nie przejmowała za bardzo 😊 czyli może będzie dobrze

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 15 lipca, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Dobra uspokoiłam się trochę. Lekarka mówi, że to jest na tyle wcześnie jeszcze, że powinien progesteron wzrosnąć i powtórzyć w środę z betą i że ona by się nie przejmowała za bardzo 😊 czyli może będzie dobrze
    Widzisz mówiłyśmy że będzie dobrze 😌
    Bardzo się cieszę! Mega info

    Anikaa lubi tę wiadomość

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 15 lipca, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Wam mija wieczór? Ja jakiś dół 🤦🏽‍♀️

    Anikaa lubi tę wiadomość

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 15 lipca, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Jak Wam mija wieczór? Ja jakiś dół 🤦🏽‍♀️

    Celu sól? Co się dzieje? Ja miałam długi dzień w pracy ;/ ból brzucha daje mi coraz bardziej we znaki, i jeszcze ten upał.....to jest jakiś dramat 🙈

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 15 lipca, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Celu sól? Co się dzieje? Ja miałam długi dzień w pracy ;/ ból brzucha daje mi coraz bardziej we znaki, i jeszcze ten upał.....to jest jakiś dramat 🙈
    Nie wiem kurczę, ale jakoś mnie złapało i jest słabo 😒
    Mnie też coś boli brzuch i czuję się zmęczona, ale nie tak żeby spać 🤦🏽‍♀️ tak źle i tak niedobrze ech.
    Już też mogłabym dostać ten okres bo się męczę.

    Tak upał dramat, dopiero teraz jest chłodniej akurat jak jest milion komarów.

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 15 lipca, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Nie wiem kurczę, ale jakoś mnie złapało i jest słabo 😒
    Mnie też coś boli brzuch i czuję się zmęczona, ale nie tak żeby spać 🤦🏽‍♀️ tak źle i tak niedobrze ech.
    Już też mogłabym dostać ten okres bo się męczę.

    Tak upał dramat, dopiero teraz jest chłodniej akurat jak jest milion komarów.

    Ja się pocieszam tym, że już niedługo mi zostało. Chociaż u mnie jest tak, że im bliżej okresu tym większy ból 🙈

    Mam nadzieję że wkrótce Ci się poprawi humor, na szczęście już ten dzień dobiega końca ;)

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 15 lipca, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ja się pocieszam tym, że już niedługo mi zostało. Chociaż u mnie jest tak, że im bliżej okresu tym większy ból 🙈

    Mam nadzieję że wkrótce Ci się poprawi humor, na szczęście już ten dzień dobiega końca ;)

    Dziękuję to kochane bardzo 😘
    Ciężki miesiąc…
    A ten cykl jeszcze jakiś dziwny. Wgl normalnie też mam przed biegunke, a teraz wszystko odwrotnie. Jak tak ma być co miesiąc to boże.
    Oby kolejny był dla Nas lepszy

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 15 lipca, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Dziękuję to kochane bardzo 😘
    Ciężki miesiąc…
    A ten cykl jeszcze jakiś dziwny. Wgl normalnie też mam przed biegunke, a teraz wszystko odwrotnie. Jak tak ma być co miesiąc to boże.
    Oby kolejny był dla Nas lepszy

    Miejmy nadzieję, że tylko ten cykl jest taki dziwny, a kolejny będzie za to dla nas łagodny. Musi być sprawiedliwość :)

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 15 lipca, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Miejmy nadzieję, że tylko ten cykl jest taki dziwny, a kolejny będzie za to dla nas łagodny. Musi być sprawiedliwość :)
    Tego się trzymajmy bo ja to już umieram.
    Nie wiem jak u Ciebie, ale ja zaczęłam puchnąć. Czuję się jak balon. To jest jedna z rzeczy przed okresem, której mega nie lubię

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 15 lipca, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Tego się trzymajmy bo ja to już umieram.
    Nie wiem jak u Ciebie, ale ja zaczęłam puchnąć. Czuję się jak balon. To jest jedna z rzeczy przed okresem, której mega nie lubię

    Ja już nie wiem czy pulchne od okresu czy od gorąca. Natomiast w tym cyklu oprócz bólu brzucha bolą mnie też piersi i to jest dramat 🤦

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 16 lipca, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny 🥰
    Wiec u mnie tak, 10 dpo, machnęłam test ale negatywny, cycki dalej spore (co jest całkiem spoko 😂), temperatura 37,1, śluzu rano po dach.
    Oczekiwanie na okres trwaaaaaa

    A Wy jak?

    Anikaa lubi tę wiadomość

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 16 lipca, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, witam się po raz pierwszy :) mimo, że podglądam forum od pół roku.

    Też staramy się od czerwca zeszłego roku (średnio co dwa/trzy cykle, partner był za granicą), jednak po tym czasie zaczynam czuć presję i złość, że się nie udaje..

    Od dwóch miesięcy jest już na miejscu, poprzedni cykl nieudany.
    Obecnie jestem w 26dc. silny okresowy ból brzucha od 24dc., ból piersi od wczoraj... czuję się jakby za chwile okres miał przyjść. Czuję, że znów się nie udało.

    Od nowego cyklu zaczynam mierzyć temperaturę :)

    Anikaa lubi tę wiadomość

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 16 lipca, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Hej dziewczyny, witam się po raz pierwszy :) mimo, że podglądam forum od pół roku.

    Też staramy się od czerwca zeszłego roku (średnio co dwa/trzy cykle, partner był za granicą), jednak po tym czasie zaczynam czuć presję i złość, że się nie udaje..

    Od dwóch miesięcy jest już na miejscu, poprzedni cykl nieudany.
    Obecnie jestem w 26dc. silny okresowy ból brzucha od 24dc., ból piersi od wczoraj... czuję się jakby za chwile okres miał przyjść. Czuję, że znów się nie udało.

    Od nowego cyklu zaczynam mierzyć temperaturę :)
    Hej hej 😊
    Jak długie masz cykle? I który to dzień po owulacji?

    Koalaa lubi tę wiadomość

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 16 lipca, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Hej hej 😊
    Jak długie masz cykle? I który to dzień po owulacji?

    Cykle zazwyczaj 30-dniowe
    Dziś wychodzi około 10dpo, bo nie wiem kiedy dokładnie była owulacja :(

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ