Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wczesne objawy okresu
Odpowiedz

Wczesne objawy okresu

Oceń ten wątek:
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 16 lipca 2024, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Cykle zazwyczaj 30-dniowe
    Dziś wychodzi około 10dpo, bo nie wiem kiedy dokładnie była owulacja :(
    O to masz podobnie jak ja 😊
    Testu rozumiem, że nie robiłaś?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 16 lipca 2024, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny 🥰
    Wiec u mnie tak, 10 dpo, machnęłam test ale negatywny, cycki dalej spore (co jest całkiem spoko 😂), temperatura 37,1, śluzu rano po dach.
    Oczekiwanie na okres trwaaaaaa

    A Wy jak?

    Może po prostu za wcześnie zrobiłaś ;) odczekaj jeszcze parę dni i koniecznie powtórz, bo objawu masz rokujące ;)

    Ja jutro lub pojutrze powinnam dostać okres, więc czekam z utęsknieniem na koniec tej męczarni - brzucha nadal boli - raz mniej raz bardziej...no i bolą piersi ;/

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 16 lipca 2024, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Hej dziewczyny, witam się po raz pierwszy :) mimo, że podglądam forum od pół roku.

    Też staramy się od czerwca zeszłego roku (średnio co dwa/trzy cykle, partner był za granicą), jednak po tym czasie zaczynam czuć presję i złość, że się nie udaje..

    Od dwóch miesięcy jest już na miejscu, poprzedni cykl nieudany.
    Obecnie jestem w 26dc. silny okresowy ból brzucha od 24dc., ból piersi od wczoraj... czuję się jakby za chwile okres miał przyjść. Czuję, że znów się nie udało.

    Od nowego cyklu zaczynam mierzyć temperaturę :)

    Witaj:)

    Fajnie że dołączyłaś :) jeszcze nie przekreślaj wszystkiego, dopóki nie ma okresu ;) ja w tym cyklu wyjątkowo odczuwam już bóle okresowe od 15 DC :/ też zaczęliśmy się starać z mężem na razie na zasadzie luźnego podejścia. I widzę że masz rok młodszego ode mnie synka :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 16 lipca 2024, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phoebe, a u Ciebie jak tam? Testowałaś dzisiaj? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2024, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    O to masz podobnie jak ja 😊
    Testu rozumiem, że nie robiłaś?

    Robiłam, bo nie wytrzymałam przedwczoraj, oczywiście negatywny, ale to by był 8dpo mniej więcej.. czułość 10mlu/ml

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2024, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Witaj:)

    Fajnie że dołączyłaś :) jeszcze nie przekreślaj wszystkiego, dopóki nie ma okresu ;) ja w tym cyklu wyjątkowo odczuwam już bóle okresowe od 15 DC :/ też zaczęliśmy się starać z mężem na razie na zasadzie luźnego podejścia. I widzę że masz rok młodszego ode mnie synka :)

    Staram się, ale naprawdę czuję jakby za chwilę miała nadejść @.. ale to i tak bardzo wcześnie bo cykle mam 30-dniowe, a jest 26dc...
    Tak, z lutego 2021r. planowany na zasadzie co ma być to będzie, bez spiny, po prostu luz bez zabezpieczenia, praktycznie nie myślałam o ciąży i sama przyszła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2024, 10:52

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 16 lipca 2024, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Staram się, ale naprawdę czuję jakby za chwilę miała nadejść @.. ale to i tak bardzo wcześnie bo cykle mam 30-dniowe, a jest 26dc...
    Tak, z lutego 2021r. planowany na zasadzie co ma być to będzie, bez spiny, po prostu luz bez zabezpieczenia, praktycznie nie myślałam o ciąży i sama przyszła :)

    Ja mam z ostatniego lipca 2020 i dokładnie takie samo mieliśmy podejście - planowany, bardzo chciany, ale na zasadzie co ma być to będzie.

    Hmmm kurczę to rzeczywiście też wcześnie odczuwasz bóle okresowe;/ ja w tym cyklu zaczełam się tak czuć już 11 dni przed terminem okresu - dramat. Nawet nie zdążyłam pożyć nadzieją, że a nuz się udało 🙈

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2024, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ja mam z ostatniego lipca 2020 i dokładnie takie samo mieliśmy podejście - planowany, bardzo chciany, ale na zasadzie co ma być to będzie.

    Hmmm kurczę to rzeczywiście też wcześnie odczuwasz bóle okresowe;/ ja w tym cyklu zaczełam się tak czuć już 11 dni przed terminem okresu - dramat. Nawet nie zdążyłam pożyć nadzieją, że a nuz się udało 🙈

    Ja od niedzieli mam bóle i przez chwile się próbowałam łudzić, że to może implantacja, no ale przyszedł ból piersi, nerwówka straszna no i negatywny test :(
    Ale tak to jest, że jak się bardzo chce to nie chce wyjść. 4 lata między dziećmi by było dla mnie idealne, 5 to max i już mam schizę że się nie uda przez tyle czasu

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 16 lipca 2024, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Phoebe, a u Ciebie jak tam? Testowałaś dzisiaj? ;)
    No właśnie bo Nam Phoebe gdzieś zaginęła 😊

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 16 lipca 2024, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Ja od niedzieli mam bóle i przez chwile się próbowałam łudzić, że to może implantacja, no ale przyszedł ból piersi, nerwówka straszna no i negatywny test :(
    Ale tak to jest, że jak się bardzo chce to nie chce wyjść. 4 lata między dziećmi by było dla mnie idealne, 5 to max i już mam schizę że się nie uda przez tyle czasu
    Spokojnie, test robiłaś mega wcześnie więc jeszcze jest szansa 😘
    Coś poza bólem brzucha i piersiami? Zacznij mierzyć temperaturę - pomaga w monitorowaniu tego jak wygląda Twój cykl 😊

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 16 lipca 2024, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Może po prostu za wcześnie zrobiłaś ;) odczekaj jeszcze parę dni i koniecznie powtórz, bo objawu masz rokujące ;)

    Ja jutro lub pojutrze powinnam dostać okres, więc czekam z utęsknieniem na koniec tej męczarni - brzucha nadal boli - raz mniej raz bardziej...no i bolą piersi ;/
    A no właśnie bo to już jutro albo czwartek! Dobra trzymam kciuki żeby jednak nie przylazł 😂😘😘😘😘
    Ja dziś do tego kicham i mam jakiś katar 🤦🏽‍♀️ oszalejeeeeeee

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2024, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Spokojnie, test robiłaś mega wcześnie więc jeszcze jest szansa 😘
    Coś poza bólem brzucha i piersiami? Zacznij mierzyć temperaturę - pomaga w monitorowaniu tego jak wygląda Twój cykl 😊

    Właśnie wczoraj kupiłam termometr owulacyjny i od nowego cyklu zacznę monitorować :)
    Troszkę jeszcze mam nadzieję, ale nikłą.

    Widzę, że mamy podobny cykl i objawy.. będziesz jeszcze testować? Kiedy planowo @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2024, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Spokojnie, test robiłaś mega wcześnie więc jeszcze jest szansa 😘
    Coś poza bólem brzucha i piersiami? Zacznij mierzyć temperaturę - pomaga w monitorowaniu tego jak wygląda Twój cykl 😊

    Tylko mega wkurw w weekend, że aż płakałam ze złości hehe :) I mega senna jestem, ale zganiam na pogodę no i okres oczywiście.

  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 16 lipca 2024, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny 🥰
    Wiec u mnie tak, 10 dpo, machnęłam test ale negatywny, cycki dalej spore (co jest całkiem spoko 😂), temperatura 37,1, śluzu rano po dach.
    Oczekiwanie na okres trwaaaaaa

    A Wy jak?
    Dzień dobry 😃 ale wiesz, że 10 dpo może nic nie wyjść więc jest nadzieja 😃

  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 16 lipca 2024, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Hej dziewczyny, witam się po raz pierwszy :) mimo, że podglądam forum od pół roku.

    Też staramy się od czerwca zeszłego roku (średnio co dwa/trzy cykle, partner był za granicą), jednak po tym czasie zaczynam czuć presję i złość, że się nie udaje..

    Od dwóch miesięcy jest już na miejscu, poprzedni cykl nieudany.
    Obecnie jestem w 26dc. silny okresowy ból brzucha od 24dc., ból piersi od wczoraj... czuję się jakby za chwile okres miał przyjść. Czuję, że znów się nie udało.

    Od nowego cyklu zaczynam mierzyć temperaturę :)
    Hej 😊 nie jest powiedziane, że się nie udało. Ja zrobiłam wczoraj test i wyszedł pozytywny, a od 22 dc miałam ból miesiączkowy ból jajników z przerwami, ból brzucha nie ciągle ale co jakiś czas i zdarza się że dalej to czuję. Także nic straconego 😃

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 16 lipca 2024, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    A no właśnie bo to już jutro albo czwartek! Dobra trzymam kciuki żeby jednak nie przylazł 😂😘😘😘😘
    Ja dziś do tego kicham i mam jakiś katar 🤦🏽‍♀️ oszalejeeeeeee

    Dziękuje, ale ja mam tak typowy dla mnie ból, który jest przed każdym okresem, że absolutnie nie biorę pod uwagę ciąży ;/

    TakE oby ten cykl już się zakończył 🙏

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2024, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Hej 😊 nie jest powiedziane, że się nie udało. Ja zrobiłam wczoraj test i wyszedł pozytywny, a od 22 dc miałam ból miesiączkowy ból jajników z przerwami, ból brzucha nie ciągle ale co jakiś czas i zdarza się że dalej to czuję. Także nic straconego 😃

    Gratuluję 😘


    Dziękuję za słowa otuchy :)
    W którym dpo wyszedł test?

    Anikaa lubi tę wiadomość

  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 16 lipca 2024, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Gratuluję 😘


    Dziękuję za słowa otuchy :)
    W którym dpo wyszedł test?
    Dziękuję 😊 13dpo, 28 dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2024, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Dziękuję 😊 13dpo, 28 dc

    Ah.. To jeszcze jest cień szansy :)

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 16 lipca 2024, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Dziękuje, ale ja mam tak typowy dla mnie ból, który jest przed każdym okresem, że absolutnie nie biorę pod uwagę ciąży ;/

    TakE oby ten cykl już się zakończył 🙏

    Oby te kolejne cykle nie były takie bo dopiero będzie jazda 😂

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ