X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wczesne objawy okresu
Odpowiedz

Wczesne objawy okresu

Oceń ten wątek:
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 16 lipca, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Cykle zazwyczaj 30-dniowe
    Dziś wychodzi około 10dpo, bo nie wiem kiedy dokładnie była owulacja :(
    O to masz podobnie jak ja 😊
    Testu rozumiem, że nie robiłaś?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 16 lipca, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny 🥰
    Wiec u mnie tak, 10 dpo, machnęłam test ale negatywny, cycki dalej spore (co jest całkiem spoko 😂), temperatura 37,1, śluzu rano po dach.
    Oczekiwanie na okres trwaaaaaa

    A Wy jak?

    Może po prostu za wcześnie zrobiłaś ;) odczekaj jeszcze parę dni i koniecznie powtórz, bo objawu masz rokujące ;)

    Ja jutro lub pojutrze powinnam dostać okres, więc czekam z utęsknieniem na koniec tej męczarni - brzucha nadal boli - raz mniej raz bardziej...no i bolą piersi ;/

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 16 lipca, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Hej dziewczyny, witam się po raz pierwszy :) mimo, że podglądam forum od pół roku.

    Też staramy się od czerwca zeszłego roku (średnio co dwa/trzy cykle, partner był za granicą), jednak po tym czasie zaczynam czuć presję i złość, że się nie udaje..

    Od dwóch miesięcy jest już na miejscu, poprzedni cykl nieudany.
    Obecnie jestem w 26dc. silny okresowy ból brzucha od 24dc., ból piersi od wczoraj... czuję się jakby za chwile okres miał przyjść. Czuję, że znów się nie udało.

    Od nowego cyklu zaczynam mierzyć temperaturę :)

    Witaj:)

    Fajnie że dołączyłaś :) jeszcze nie przekreślaj wszystkiego, dopóki nie ma okresu ;) ja w tym cyklu wyjątkowo odczuwam już bóle okresowe od 15 DC :/ też zaczęliśmy się starać z mężem na razie na zasadzie luźnego podejścia. I widzę że masz rok młodszego ode mnie synka :)

    kxllla lubi tę wiadomość

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 16 lipca, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phoebe, a u Ciebie jak tam? Testowałaś dzisiaj? ;)

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 16 lipca, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    O to masz podobnie jak ja 😊
    Testu rozumiem, że nie robiłaś?

    Robiłam, bo nie wytrzymałam przedwczoraj, oczywiście negatywny, ale to by był 8dpo mniej więcej.. czułość 10mlu/ml

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 16 lipca, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Witaj:)

    Fajnie że dołączyłaś :) jeszcze nie przekreślaj wszystkiego, dopóki nie ma okresu ;) ja w tym cyklu wyjątkowo odczuwam już bóle okresowe od 15 DC :/ też zaczęliśmy się starać z mężem na razie na zasadzie luźnego podejścia. I widzę że masz rok młodszego ode mnie synka :)

    Staram się, ale naprawdę czuję jakby za chwilę miała nadejść @.. ale to i tak bardzo wcześnie bo cykle mam 30-dniowe, a jest 26dc...
    Tak, z lutego 2021r. planowany na zasadzie co ma być to będzie, bez spiny, po prostu luz bez zabezpieczenia, praktycznie nie myślałam o ciąży i sama przyszła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca, 10:52

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 16 lipca, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Staram się, ale naprawdę czuję jakby za chwilę miała nadejść @.. ale to i tak bardzo wcześnie bo cykle mam 30-dniowe, a jest 26dc...
    Tak, z lutego 2021r. planowany na zasadzie co ma być to będzie, bez spiny, po prostu luz bez zabezpieczenia, praktycznie nie myślałam o ciąży i sama przyszła :)

    Ja mam z ostatniego lipca 2020 i dokładnie takie samo mieliśmy podejście - planowany, bardzo chciany, ale na zasadzie co ma być to będzie.

    Hmmm kurczę to rzeczywiście też wcześnie odczuwasz bóle okresowe;/ ja w tym cyklu zaczełam się tak czuć już 11 dni przed terminem okresu - dramat. Nawet nie zdążyłam pożyć nadzieją, że a nuz się udało 🙈

    kxllla lubi tę wiadomość

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 16 lipca, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ja mam z ostatniego lipca 2020 i dokładnie takie samo mieliśmy podejście - planowany, bardzo chciany, ale na zasadzie co ma być to będzie.

    Hmmm kurczę to rzeczywiście też wcześnie odczuwasz bóle okresowe;/ ja w tym cyklu zaczełam się tak czuć już 11 dni przed terminem okresu - dramat. Nawet nie zdążyłam pożyć nadzieją, że a nuz się udało 🙈

    Ja od niedzieli mam bóle i przez chwile się próbowałam łudzić, że to może implantacja, no ale przyszedł ból piersi, nerwówka straszna no i negatywny test :(
    Ale tak to jest, że jak się bardzo chce to nie chce wyjść. 4 lata między dziećmi by było dla mnie idealne, 5 to max i już mam schizę że się nie uda przez tyle czasu

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 16 lipca, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Phoebe, a u Ciebie jak tam? Testowałaś dzisiaj? ;)
    No właśnie bo Nam Phoebe gdzieś zaginęła 😊

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 16 lipca, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Ja od niedzieli mam bóle i przez chwile się próbowałam łudzić, że to może implantacja, no ale przyszedł ból piersi, nerwówka straszna no i negatywny test :(
    Ale tak to jest, że jak się bardzo chce to nie chce wyjść. 4 lata między dziećmi by było dla mnie idealne, 5 to max i już mam schizę że się nie uda przez tyle czasu
    Spokojnie, test robiłaś mega wcześnie więc jeszcze jest szansa 😘
    Coś poza bólem brzucha i piersiami? Zacznij mierzyć temperaturę - pomaga w monitorowaniu tego jak wygląda Twój cykl 😊

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 16 lipca, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Może po prostu za wcześnie zrobiłaś ;) odczekaj jeszcze parę dni i koniecznie powtórz, bo objawu masz rokujące ;)

    Ja jutro lub pojutrze powinnam dostać okres, więc czekam z utęsknieniem na koniec tej męczarni - brzucha nadal boli - raz mniej raz bardziej...no i bolą piersi ;/
    A no właśnie bo to już jutro albo czwartek! Dobra trzymam kciuki żeby jednak nie przylazł 😂😘😘😘😘
    Ja dziś do tego kicham i mam jakiś katar 🤦🏽‍♀️ oszalejeeeeeee

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 16 lipca, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Spokojnie, test robiłaś mega wcześnie więc jeszcze jest szansa 😘
    Coś poza bólem brzucha i piersiami? Zacznij mierzyć temperaturę - pomaga w monitorowaniu tego jak wygląda Twój cykl 😊

    Właśnie wczoraj kupiłam termometr owulacyjny i od nowego cyklu zacznę monitorować :)
    Troszkę jeszcze mam nadzieję, ale nikłą.

    Widzę, że mamy podobny cykl i objawy.. będziesz jeszcze testować? Kiedy planowo @?

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 16 lipca, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Spokojnie, test robiłaś mega wcześnie więc jeszcze jest szansa 😘
    Coś poza bólem brzucha i piersiami? Zacznij mierzyć temperaturę - pomaga w monitorowaniu tego jak wygląda Twój cykl 😊

    Tylko mega wkurw w weekend, że aż płakałam ze złości hehe :) I mega senna jestem, ale zganiam na pogodę no i okres oczywiście.

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 16 lipca, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny 🥰
    Wiec u mnie tak, 10 dpo, machnęłam test ale negatywny, cycki dalej spore (co jest całkiem spoko 😂), temperatura 37,1, śluzu rano po dach.
    Oczekiwanie na okres trwaaaaaa

    A Wy jak?
    Dzień dobry 😃 ale wiesz, że 10 dpo może nic nie wyjść więc jest nadzieja 😃

  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 16 lipca, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Hej dziewczyny, witam się po raz pierwszy :) mimo, że podglądam forum od pół roku.

    Też staramy się od czerwca zeszłego roku (średnio co dwa/trzy cykle, partner był za granicą), jednak po tym czasie zaczynam czuć presję i złość, że się nie udaje..

    Od dwóch miesięcy jest już na miejscu, poprzedni cykl nieudany.
    Obecnie jestem w 26dc. silny okresowy ból brzucha od 24dc., ból piersi od wczoraj... czuję się jakby za chwile okres miał przyjść. Czuję, że znów się nie udało.

    Od nowego cyklu zaczynam mierzyć temperaturę :)
    Hej 😊 nie jest powiedziane, że się nie udało. Ja zrobiłam wczoraj test i wyszedł pozytywny, a od 22 dc miałam ból miesiączkowy ból jajników z przerwami, ból brzucha nie ciągle ale co jakiś czas i zdarza się że dalej to czuję. Także nic straconego 😃

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 16 lipca, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    A no właśnie bo to już jutro albo czwartek! Dobra trzymam kciuki żeby jednak nie przylazł 😂😘😘😘😘
    Ja dziś do tego kicham i mam jakiś katar 🤦🏽‍♀️ oszalejeeeeeee

    Dziękuje, ale ja mam tak typowy dla mnie ból, który jest przed każdym okresem, że absolutnie nie biorę pod uwagę ciąży ;/

    TakE oby ten cykl już się zakończył 🙏

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 16 lipca, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Hej 😊 nie jest powiedziane, że się nie udało. Ja zrobiłam wczoraj test i wyszedł pozytywny, a od 22 dc miałam ból miesiączkowy ból jajników z przerwami, ból brzucha nie ciągle ale co jakiś czas i zdarza się że dalej to czuję. Także nic straconego 😃

    Gratuluję 😘


    Dziękuję za słowa otuchy :)
    W którym dpo wyszedł test?

    Anikaa lubi tę wiadomość

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 16 lipca, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Gratuluję 😘


    Dziękuję za słowa otuchy :)
    W którym dpo wyszedł test?
    Dziękuję 😊 13dpo, 28 dc

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 16 lipca, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Dziękuję 😊 13dpo, 28 dc

    Ah.. To jeszcze jest cień szansy :)

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 16 lipca, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Dziękuje, ale ja mam tak typowy dla mnie ból, który jest przed każdym okresem, że absolutnie nie biorę pod uwagę ciąży ;/

    TakE oby ten cykl już się zakończył 🙏

    Oby te kolejne cykle nie były takie bo dopiero będzie jazda 😂

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ