X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wczesne objawy okresu
Odpowiedz

Wczesne objawy okresu

Oceń ten wątek:
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 16 lipca, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Właśnie wczoraj kupiłam termometr owulacyjny i od nowego cyklu zacznę monitorować :)
    Troszkę jeszcze mam nadzieję, ale nikłą.

    Widzę, że mamy podobny cykl i objawy.. będziesz jeszcze testować? Kiedy planowo @?

    O no to super😊 ja akurat mierzę po prostu zwykłym i to nawet nie z tych elektrycznych bo one jak dla mnie nie są wiarygodne 🤦🏽‍♀️ teoretycznie za jakies 4 dni, ale nie czuję się jak zawsze na okres. Zakładam u mnie, że może hormony czy coś

    kxllla lubi tę wiadomość

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 16 lipca, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    O no to super😊 ja akurat mierzę po prostu zwykłym i to nawet nie z tych elektrycznych bo one jak dla mnie nie są wiarygodne 🤦🏽‍♀️ teoretycznie za jakies 4 dni, ale nie czuję się jak zawsze na okres. Zakładam u mnie, że może hormony czy coś

    Oo, to może to będzie ten szczęśliwy cykl :) życzę Ci tego z całego serca.
    Ja termin @ za 5 dni, ale czuję się meeega jak na okres 🙈

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 16 lipca, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Oo, to może to będzie ten szczęśliwy cykl :) życzę Ci tego z całego serca.
    Ja termin @ za 5 dni, ale czuję się meeega jak na okres 🙈
    Wiecie ja nie byłam nigdy w ciąży, więc nie wiem kompletnie jak to jest 😊 nawet właściwie nie wiem jak to mogłoby się u mnie objawiać.
    A jak Ty miałaś w pierwszej ciąży?

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 16 lipca, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Wiecie ja nie byłam nigdy w ciąży, więc nie wiem kompletnie jak to jest 😊 nawet właściwie nie wiem jak to mogłoby się u mnie objawiać.
    A jak Ty miałaś w pierwszej ciąży?

    Ja w pierwszej totalnie nie myślałam o tym, że będę. To był miesiąc, gdzie totalnie o tym zapomniałam. Nawet nie pamiętam czy miałam PMS, dopiero jak okres się spóźnił 1-2 dni to zrobiłam test i od razu wyszły 2 kreski.
    I dopiero wtedy po 2-3 dniach lawina objawów, ból piersi, okropne mdłości, co chwilę siku. Ale to już wiedziałam, że jestem.

    Za to teraz doszukuję się objawów od czasu ewentualnego zagnieżdżenia 🙈 Już jestem zmęczona sobą 🫣

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 16 lipca, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Ja w pierwszej totalnie nie myślałam o tym, że będę. To był miesiąc, gdzie totalnie o tym zapomniałam. Nawet nie pamiętam czy miałam PMS, dopiero jak okres się spóźnił 1-2 dni to zrobiłam test i od razu wyszły 2 kreski.
    I dopiero wtedy po 2-3 dniach lawina objawów, ból piersi, okropne mdłości, co chwilę siku. Ale to już wiedziałam, że jestem.

    Za to teraz doszukuję się objawów od czasu ewentualnego zagnieżdżenia 🙈 Już jestem zmęczona sobą 🫣

    Ja się czułam mega fatalnie przez spokojnie ponad tydzień. Bóle brzucha, jajników ale to czasami tak mnie zakuło że jeju. Piersi nie bolały mnie całe tylko sutki przy dotykaniu.
    Dzisiaj właściwie póki co jest bardzo ok vs poprzednie dni 😊 temperatura podwyższona co czuję, a dodatkowo oczywiście mierze.
    Śluz lawinowo wylewał się ze mnie rano - teraz już nie czuję się jak posikana 😂

    W kontekście tego co napisałaś. Nie zamęczaj się, jeszcze jest chwilka i zrobisz spokojnie test. Jak nie ten cykl to kolejny. Trafiłaś w takie miejsce na forum, że masz wsparcie i baaaaaardzo mocno trzymamy za Ciebie kciuki 😘😘😘

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 16 lipca, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Wiecie ja nie byłam nigdy w ciąży, więc nie wiem kompletnie jak to jest 😊 nawet właściwie nie wiem jak to mogłoby się u mnie objawiać.
    A jak Ty miałaś w pierwszej ciąży?

    Ja myślę że każda ciąża daje tak naprawdę inne objawy - a nawet nie ciąża tylko cykl, który ja zwiastuje. Można np wogóle nie mieć PMS i to jest oznaką ciąży, albo można mieć kompletnie taki sam PMS i też być w ciąży. Jedne objawy u jednej kobiety zwiastują ciążę, a druga którą ma dokładnie takie same objawy, ciąży nie jest. Tu jest Chianti naprawdę loteria 🙈

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 16 lipca, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Ja się czułam mega fatalnie przez spokojnie ponad tydzień. Bóle brzucha, jajników ale to czasami tak mnie zakuło że jeju. Piersi nie bolały mnie całe tylko sutki przy dotykaniu.
    Dzisiaj właściwie póki co jest bardzo ok vs poprzednie dni 😊 temperatura podwyższona co czuję, a dodatkowo oczywiście mierze.
    Śluz lawinowo wylewał się ze mnie rano - teraz już nie czuję się jak posikana 😂

    W kontekście tego co napisałaś. Nie zamęczaj się, jeszcze jest chwilka i zrobisz spokojnie test. Jak nie ten cykl to kolejny. Trafiłaś w takie miejsce na forum, że masz wsparcie i baaaaaardzo mocno trzymamy za Ciebie kciuki 😘😘😘

    Dziękuję 🥹
    Cieszę się bardzo, że w końcu odważyłam się tu napisać. Zawsze to raźniej 🥰

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • MadziaaL Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 16 lipca, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny muszę się Was poradzić:( lekarz co innego internet i ulotki co innego …
    Staram się o dzidzie mam zalecenie leczyć się na grzybicę. Dostałam lek Trioxal i mam go przyjmować w 1 dzień miesiączki. Moja P. Ginekolog powiedziała, że mogę starać się o dziecko przyjmując ten lek, bo jak stwierdziła że czekamy do wystąpienia miesiączki jak pojawia się to oznacza brak ciąży i tym sposobem nie szkodzimy dziecku. Ale w internecie oraz producent zaleca stosowanie antykoncepcji podczas trwania kuracji … omijanie cykli na starania podczas przyjmowania tego leku i kogo się słuchać ?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 16 lipca, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadziaaL wrote:
    Dziewczyny muszę się Was poradzić:( lekarz co innego internet i ulotki co innego …
    Staram się o dzidzie mam zalecenie leczyć się na grzybicę. Dostałam lek Trioxal i mam go przyjmować w 1 dzień miesiączki. Moja P. Ginekolog powiedziała, że mogę starać się o dziecko przyjmując ten lek, bo jak stwierdziła że czekamy do wystąpienia miesiączki jak pojawia się to oznacza brak ciąży i tym sposobem nie szkodzimy dziecku. Ale w internecie oraz producent zaleca stosowanie antykoncepcji podczas trwania kuracji … omijanie cykli na starania podczas przyjmowania tego leku i kogo się słuchać ?

    Witaj :)
    Ja co prawda nie znam tego leku, ani też nie jestem lekarzem, ale jeśli chodzi o mnie to pewnie do czasu zakończenia kuracji wstrzymałabym się że staraniami. Po pierwsze miałabym w głowie że ten lek może wywołać jakieś niepożądane skutki uboczne i mieć np wpływ na dzidzię, jeśli by się pojawiła. A po drugie słyszy się nieraz historie ze w dniu planowanej miesiączki występuje krwawieniem, a kobieta jest w ciąży...

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 16 lipca, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadziaaL wrote:
    Dziewczyny muszę się Was poradzić:( lekarz co innego internet i ulotki co innego …
    Staram się o dzidzie mam zalecenie leczyć się na grzybicę. Dostałam lek Trioxal i mam go przyjmować w 1 dzień miesiączki. Moja P. Ginekolog powiedziała, że mogę starać się o dziecko przyjmując ten lek, bo jak stwierdziła że czekamy do wystąpienia miesiączki jak pojawia się to oznacza brak ciąży i tym sposobem nie szkodzimy dziecku. Ale w internecie oraz producent zaleca stosowanie antykoncepcji podczas trwania kuracji … omijanie cykli na starania podczas przyjmowania tego leku i kogo się słuchać ?

    Hej hej,
    Sprawdziłam Chpl produktu.
    Nie należy stosować w ciąży Trioxalu.
    Tu masz link do chpl: https://rejestrymedyczne.ezdrowie.gov.pl/api/rpl/medicinal-products/12252/characteristic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca, 15:51

    MadziaaL lubi tę wiadomość

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 16 lipca, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Dziękuję 🥹
    Cieszę się bardzo, że w końcu odważyłam się tu napisać. Zawsze to raźniej 🥰

    To jaki masz plan? Czekasz dnia dnia okresu z testem?

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 16 lipca, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    To jaki masz plan? Czekasz dnia dnia okresu z testem?

    Czekam, chociaż brzuch boli coraz bardziej, nie mam już nadziei…

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 16 lipca, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Czekam, chociaż brzuch boli coraz bardziej, nie mam już nadziei…
    Wiesz niektóre dziewczyny pisały, że je bolał brzuch i właściwie się czuły jakby miały dostać ten okres. Myślę, że dopóki go nie dostaniesz to nie ma co się nastawiać negatywnie 😘😘

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 16 lipca, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Wiesz niektóre dziewczyny pisały, że je bolał brzuch i właściwie się czuły jakby miały dostać ten okres. Myślę, że dopóki go nie dostaniesz to nie ma co się nastawiać negatywnie 😘😘

    Zobaczymy, testy schowałam głęboko żeby nie kusiły 🤣
    A Ty jak się czujesz?

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • MadziaaL Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 16 lipca, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny:)

    Co teraz z tymi lekarzami się dzieje to nie wiem … ufasz mu a tu takie coś

    A na wstępie mówiłam, że staram się o dziecko:(
    Jestem załamana lek miałam brać przez 6 miesięcy docelowo chociaż mówiła że po 3 jeśli objawy nie wystąpią będę mogła się dostawić ..

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 16 lipca, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadziaaL wrote:
    Dzięki dziewczyny:)

    Co teraz z tymi lekarzami się dzieje to nie wiem … ufasz mu a tu takie coś

    A na wstępie mówiłam, że staram się o dziecko:(
    Jestem załamana lek miałam brać przez 6 miesięcy docelowo chociaż mówiła że po 3 jeśli objawy nie wystąpią będę mogła się dostawić ..

    Skonsultuj może temat jeszcze z jakimś lekarzem. Chociaż jakaś teleporada czy coś 😊

    MadziaaL lubi tę wiadomość

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 16 lipca, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam u Was dziewczyny?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 16 lipca, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Jak tam u Was dziewczyny?

    Ja dziś mialam dramat jeśli chodzi o brzuch. Do południa w pracy jeszcze było znośnie, ale odkąd wróciłam z pracy do teraz ból jest okropny ;/

    A Ty jak się masz ?

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 16 lipca, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wytrzymałam i zrobiłam test, bez sensu😩 ani cienia drugiej kreski. A brzuch jak bolał tak boli, piersi obolałe, sutki duże, wyglądają jak ciążowe, ale ja wiem że są przedokresowe😭

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 16 lipca, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ja dziś mialam dramat jeśli chodzi o brzuch. Do południa w pracy jeszcze było znośnie, ale odkąd wróciłam z pracy do teraz ból jest okropny ;/

    A Ty jak się masz ?
    Mnie o dziwo nic nie boli 😳
    Ewentualnie może już się przyzwyczaiłam 😂😂😂
    Poważnie jakoś jest ok. Muli mnie, ale ja jestem wrażliwcem pogodowym, a idzie burza u mnie

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ