X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wczesne objawy okresu
Odpowiedz

Wczesne objawy okresu

Oceń ten wątek:
  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 17 lipca, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Te cykle to ruletka po prostu... masakra.
    Ja to czasem zapominam, że mam mieć i dopiero w 1 dzień łapie lekki brzuch, a czasem to jak aktualnie masa objawów.. i przypisywanie sobie ciąży :(
    Ale tak szybko to jeszcze mnie brzuch nie bolał co prawda.

    Jak tam u Was? :) Dzień dobry tak w ogóle🤣

    Marii, serio ale w Google chyba tego nie pokazują hehe

    Ja też w tym cykli objawy okresowe zaczęłam mieć już 11 dni przed dramat 🙉🙈

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 17 lipca, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,

    Ja wczoraj miałam takie bóle wieczorem że aż mi było zimno, no koszmar 🙈 właśnie jadę odwieźć młodego do przedszkola, potem praca i czekam na okres żeby zakończyć moje męczarnie 🤦

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Witajcie dziewczyny,

    Ja wczoraj miałam takie bóle wieczorem że aż mi było zimno, no koszmar 🙈 właśnie jadę odwieźć młodego do przedszkola, potem praca i czekam na okres żeby zakończyć moje męczarnie 🤦
    Kurcze slabo 😢 jakoś bardzo mocno Cię wzięło ech.
    Może termofor ogarnij jak będziesz miała to samo dzisiaj wieczorem?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 17 lipca, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Kurcze slabo 😢 jakoś bardzo mocno Cię wzięło ech.
    Może termofor ogarnij jak będziesz miała to samo dzisiaj wieczorem?

    Ten cykl jest po prostu wyjątkowo okropny🙈 Myślałam właśnie o tym wczoraj, tylko przy tym upale chyba bym się ugotowała 🙈 pocieszam się tym że dzis lub jutro będzie po wszystkim :)

    A Ty jak się dziś czujesz?

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ten cykl jest po prostu wyjątkowo okropny🙈 Myślałam właśnie o tym wczoraj, tylko przy tym upale chyba bym się ugotowała 🙈 pocieszam się tym że dzis lub jutro będzie po wszystkim :)

    A Ty jak się dziś czujesz?

    No tak też prawda, że w taki upał plus termofor to zaraz byłabyś cała zgrzana 😓
    Jakoś się nie wyspałam strasznie dzisiaj, dalej mam temperaturę wyższą, więc znów dziś okres zapewne nie nadejdzie 🤦🏽‍♀️

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 17 lipca, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Witajcie dziewczyny,

    Ja wczoraj miałam takie bóle wieczorem że aż mi było zimno, no koszmar 🙈 właśnie jadę odwieźć młodego do przedszkola, potem praca i czekam na okres żeby zakończyć moje męczarnie 🤦

    Jeju, ja dosłownie godzinę temu miałam taki ból, że aż poszłam sprawdzić czy nie ma okresu. Okresu nie ma, ból zelżał... już nie ogarniam tego 🙈
    Niech już przyjdzie, jak ma przyjść bo zaczynam być wściekła, bo bawi się ze mną w kotka i myszkę 🤣

    W ogóle, dziewczyny.. ja wiem, że temp. się mierzy cały cykl, żeby coś z tego wywnioskować... ale zaczęłam wczoraj rano, żeby sprawdzić czy za miesiąc przed okresem będzie tak samo. Wczoraj miałam 36,6 a dziś 36,8, a niby przed okresem spada... znowu na ciążę powinien być około 37? Dziwne, następny cykl będę skrupulatnie prowadzić wykres...

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Jeju, ja dosłownie godzinę temu miałam taki ból, że aż poszłam sprawdzić czy nie ma okresu. Okresu nie ma, ból zelżał... już nie ogarniam tego 🙈
    Niech już przyjdzie, jak ma przyjść bo zaczynam być wściekła, bo bawi się ze mną w kotka i myszkę 🤣

    W ogóle, dziewczyny.. ja wiem, że temp. się mierzy cały cykl, żeby coś z tego wywnioskować... ale zaczęłam wczoraj rano, żeby sprawdzić czy za miesiąc przed okresem będzie tak samo. Wczoraj miałam 36,6 a dziś 36,8, a niby przed okresem spada... znowu na ciążę powinien być około 37? Dziwne, następny cykl będę skrupulatnie prowadzić wykres...

    Tak przed okresem temperatura spada 😊
    A w temacie temp na ciążę - nie zawsze z tego co czytałam dziewczyny mają 37 stopni. Niektórym się po prostu utrzymuje wyższą niż podstawowa 😊
    Jak u Was z jedzeniem przed okresem?

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 17 lipca, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio co okres miałam ochotę na chińczyka 🤣 A teraz nic, niedobrze mi z bólu, pewnie dlatego. A Ty? :)

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Ja ostatnio co okres miałam ochotę na chińczyka 🤣 A teraz nic, niedobrze mi z bólu, pewnie dlatego. A Ty? :)
    Haha dlaczego akurat Chińczyk 😂
    Ja przed okresem to jem jak psychol i to w jakiś miksach typu czekolada z chipsami 😂

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 17 lipca, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Haha dlaczego akurat Chińczyk 😂
    Ja przed okresem to jem jak psychol i to w jakiś miksach typu czekolada z chipsami 😂

    Haha o nie to ja tak nawet w ciąży nie miałam :D

    Często mi się chce zwykłej czekolady i wtedy wiem, że max za 2 dni będzie okres. A chińczyk to tak od jakichś 3 miesięcy, na kilka dni przed 😂 Najlepiej sajgonki hehe😂

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Haha o nie to ja tak nawet w ciąży nie miałam :D

    Często mi się chce zwykłej czekolady i wtedy wiem, że max za 2 dni będzie okres. A chińczyk to tak od jakichś 3 miesięcy, na kilka dni przed 😂 Najlepiej sajgonki hehe😂
    Śmiesznie, ze tak Cię bierze na sajgonki hyhy 😊
    Czyli właściwie teoretycznie, zaraz powinno Ci sie chcieć to zjeść? 🤔

    kxllla lubi tę wiadomość

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 17 lipca, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Śmiesznie, ze tak Cię bierze na sajgonki hyhy 😊
    Czyli właściwie teoretycznie, zaraz powinno Ci sie chcieć to zjeść? 🤔

    No w sumie tak, zaraz powinno mi się czegoś chcieć... ale nie chce.

    Pytanie czy przez upał czy z bólu brzucha😂Za to od kilku dni pochłaniam nektarynki i brzoskwinie kilogramami, uwielbiam😂😂

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    No w sumie tak, zaraz powinno mi się czegoś chcieć... ale nie chce.

    Pytanie czy przez upał czy z bólu brzucha😂Za to od kilku dni pochłaniam nektarynki i brzoskwinie kilogramami, uwielbiam😂😂
    O jezuuuu nektarynki najlepiej!!! Tylko ja to lubię takie twarde jak jabłka hyhy
    A te upały dramat fakt 🤦🏽‍♀️ coś masz jeszcze poza bólem brzucha?

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 17 lipca, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    O jezuuuu nektarynki najlepiej!!! Tylko ja to lubię takie twarde jak jabłka hyhy
    A te upały dramat fakt 🤦🏽‍♀️ coś masz jeszcze poza bólem brzucha?

    Twarde najlepsze :D

    Ból piersi, nie mogę dotykać i co jakiś czas pieką całe w środku. Trochę tak jak wtedy gdy urodziłam, ale pamiętam że już tak miałam raz przed okresem, więc się tym nie nakręcam.
    Brzuch aktualnie odpuścił😂masakra już jestem znudzona tym rollercoasterem.
    No i ta temp. wyższa niż wczoraj, ale tak jak mówiłam nigdy wcześniej nie mierzyłam, więc nie sugerowałabym się tym póki co.

    Co dziwne, na słodkie nie mam ochoty, ale od dwóch tygodni pije szoty z imbiru i kurkumy rano, a podobno one hamują apetyt 😂😂

    Ogólnie to w weekend byłam tak wściekła, że byłam pewna że zaraz będzie okres, aż płakałam ze złości bez powodu. A teraz totalny luz 😂 wykończę się...

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Twarde najlepsze :D

    Ból piersi, nie mogę dotykać i co jakiś czas pieką całe w środku. Trochę tak jak wtedy gdy urodziłam, ale pamiętam że już tak miałam raz przed okresem, więc się tym nie nakręcam.
    Brzuch aktualnie odpuścił😂masakra już jestem znudzona tym rollercoasterem.
    No i ta temp. wyższa niż wczoraj, ale tak jak mówiłam nigdy wcześniej nie mierzyłam, więc nie sugerowałabym się tym póki co.

    Co dziwne, na słodkie nie mam ochoty, ale od dwóch tygodni pije szoty z imbiru i kurkumy rano, a podobno one hamują apetyt 😂😂

    Ogólnie to w weekend byłam tak wściekła, że byłam pewna że zaraz będzie okres, aż płakałam ze złości bez powodu. A teraz totalny luz 😂 wykończę się...

    Ładnie Ci hormony szaleją 😳
    Ja temperatura no i mam brzuch i piersi spuchnięte takto jest ok w miarę 😊 nie lubię się tak czuć, więc już ten okres mógłby nadejść żeby mieć to za sobą 🤦🏽‍♀️
    A no i od tych 2 tyg mnie coś wysypuje na twarzy.
    Ile jesteś po owulacji 11dni? 🤔

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 17 lipca, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Ładnie Ci hormony szaleją 😳
    Ja temperatura no i mam brzuch i piersi spuchnięte takto jest ok w miarę 😊 nie lubię się tak czuć, więc już ten okres mógłby nadejść żeby mieć to za sobą 🤦🏽‍♀️
    A no i od tych 2 tyg mnie coś wysypuje na twarzy.
    Ile jesteś po owulacji 11dni? 🤔

    Oj szaleją.
    Ogólnie nie wiem kiedy była dokładnie, wg kalendarza jestem 11 dpo dziś. Ostatnie miesiące miałam cykle dokładnie 30-dniowe jak w zegarku więc powinna być zgodna z kalendarzem, ale wiesz jak to jest...

    Na testy się obraziłam, nie zrobię do niedzieli, no chyba że @ przyjdzie szybciej. Ale jeśli to nie ciąża, to ja wolę żeby przyszedł nawet dziś, bo ile można... :(

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 17 lipca, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I w ogóle to strasznie mnie ciągną jajniki, aż mnie zgina czasem. Chyba po @ umówię się na usg, może jakieś torbiele...

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Oj szaleją.
    Ogólnie nie wiem kiedy była dokładnie, wg kalendarza jestem 11 dpo dziś. Ostatnie miesiące miałam cykle dokładnie 30-dniowe jak w zegarku więc powinna być zgodna z kalendarzem, ale wiesz jak to jest...

    Na testy się obraziłam, nie zrobię do niedzieli, no chyba że @ przyjdzie szybciej. Ale jeśli to nie ciąża, to ja wolę żeby przyszedł nawet dziś, bo ile można... :(

    To mamy podobnie bo też mam dziś teoretycznie 11dpo.
    Aczkolwiek ten cykl mam tak dziwny, że nawet nie zakładam że to może być zgodne z prawdą 😂
    Dobrze, że nie robisz narazie testów. Szkoda nerwów 😊

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 17 lipca, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    To mamy podobnie bo też mam dziś teoretycznie 11dpo.
    Aczkolwiek ten cykl mam tak dziwny, że nawet nie zakładam że to może być zgodne z prawdą 😂
    Dobrze, że nie robisz narazie testów. Szkoda nerwów 😊


    Mój też dziwny :D

    Ale nie ukrywam, że jak @ przyjdzie, to będę rozczarowana.
    Póki co piersi bolą coraz mocniej, brzuch tak samo z przerwami i senna jestem.

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 17 lipca, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Jeju, ja dosłownie godzinę temu miałam taki ból, że aż poszłam sprawdzić czy nie ma okresu. Okresu nie ma, ból zelżał... już nie ogarniam tego 🙈
    Niech już przyjdzie, jak ma przyjść bo zaczynam być wściekła, bo bawi się ze mną w kotka i myszkę 🤣

    W ogóle, dziewczyny.. ja wiem, że temp. się mierzy cały cykl, żeby coś z tego wywnioskować... ale zaczęłam wczoraj rano, żeby sprawdzić czy za miesiąc przed okresem będzie tak samo. Wczoraj miałam 36,6 a dziś 36,8, a niby przed okresem spada... znowu na ciążę powinien być około 37? Dziwne, następny cykl będę skrupulatnie prowadzić wykres...

    Ja powiem Ci że odkąd wczoraj popołudniu złapały mnie te silne bóle, to non stop chodzę do toalety z nadzieją, że już ten okres przyjdzie 🙏

    Co do temperatury nie pomogę bo Nidy jej mierzyłam :)

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ