X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wczesne objawy okresu
Odpowiedz

Wczesne objawy okresu

Oceń ten wątek:
  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 17 lipca, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie dużo ciemniejsza kreska z dziś i to jeszcze nie z pierwszego moczu, niż w poniedziałek. No ale widocznie testy kłamią, krew nie

  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 17 lipca, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Przykro mi😣
    Widzę, że miałaś ciążę biochemiczną ? Jak to u Ciebie wyglądało mogę wiedzieć ?

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 17 lipca, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Widzę, że miałaś ciążę biochemiczną ? Jak to u Ciebie wyglądało mogę wiedzieć ?

    3 dni przed terminiem miesiączki test pozytywny, kreska jasna ale widoczna, dzień przed też ale kreska ledwo widoczna, a po 2 dniach od terminu @ okres z silnym bólem i krwawieniem. Nawet nie zdążyłam pójść na betę.

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 17 lipca, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    3 dni przed terminiem miesiączki test pozytywny, kreska jasna ale widoczna, dzień przed też ale kreska ledwo widoczna, a po 2 dniach od terminu @ okres z silnym bólem i krwawieniem. Nawet nie zdążyłam pójść na betę.
    Dziękuje, że się podzieliłaś. Mnie zastanawia ta mocniejsza kreska dziś no ale już nie ważne. czyli krwawienie przyjdzie pewnie w ciągu 2-3 dni

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 17 lipca, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Beta urosła tylko troszkę i progesteron spadł więc czekam na krwawienie 😢 już raczej nie ma szans

    Nie wierzę :( jaki miałaś przyrost bety? Robiłaś w tym samym czasie o tej samej godzinie betę?

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 17 lipca, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Dziękuje, że się podzieliłaś. Mnie zastanawia ta mocniejsza kreska dziś no ale już nie ważne. czyli krwawienie przyjdzie pewnie w ciągu 2-3 dni
    Może jeszcze nie wszystko stracone?

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 17 lipca, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Nie wierzę :( jaki miałaś przyrost bety? Robiłaś w tym samym czasie o tej samej godzinie betę?
    Tak dokładnie po 48 h. W poniedziałek 18.9 a dzisiaj 21.5 więc nic z tego

  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 17 lipca, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Może jeszcze nie wszystko stracone?
    Starałaś się od razu w kolejnym cyklu?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 17 lipca, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Tak dokładnie po 48 h. W poniedziałek 18.9 a dzisiaj 21.5 więc nic z tego

    To rzeczywiście bardzo niski przyrost :(. Bardzo, bardzo mi przykro :( dla pewności zrób jednak jeszcze betę jutro zobaczysz czy beta spada.

  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 17 lipca, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    To rzeczywiście bardzo niski przyrost :(. Bardzo, bardzo mi przykro :( dla pewności zrób jednak jeszcze betę jutro zobaczysz czy beta spada.
    A już nie będę się stresować, myślę, że jakby miało być dobrze to by urosła już dzisiaj. Progesteron też z 9,46 spadł na 3,39, lekarka mi napisała że wygląda to na ciążę biochemiczną i że dodanie progesteronu na tym etapie nie pomoże, trzeba czekać i jeśli krwawienie nie przyjdzie za 2-3 dni to wtedy zrobić betę.

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 17 lipca, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Zastanawia mnie dużo ciemniejsza kreska z dziś i to jeszcze nie z pierwszego moczu, niż w poniedziałek. No ale widocznie testy kłamią, krew nie

    Ciemniejsza jest pewnie dlatego że w porównaniu do poniedziałku jest większa beta, ale niestety nie przyrosła poprawnie. Teraz kontroluj kochana czy beta rzeczywiście spada, żeby mieć pewność że to nie jest ciąża ciąża pozamaciczna.

  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 17 lipca, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ciemniejsza jest pewnie dlatego że w porównaniu do poniedziałku jest większa beta, ale niestety nie przyrosła poprawnie. Teraz kontroluj kochana czy beta rzeczywiście spada, żeby mieć pewność że to nie jest ciąża ciąża pozamaciczna.
    Zrobię tak jak lekarka napisała więc poczekam jeszcze te 2-3 dni i najwyżej zrobię w sobotę.

    Arletka lubi tę wiadomość

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 17 lipca, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    A już nie będę się stresować, myślę, że jakby miało być dobrze to by urosła już dzisiaj. Progesteron też z 9,46 spadł na 3,39, lekarka mi napisała że wygląda to na ciążę biochemiczną i że dodanie progesteronu na tym etapie nie pomoże, trzeba czekać i jeśli krwawienie nie przyjdzie za 2-3 dni to wtedy zrobić betę.

    To bardzo wczesny etap żeby czymkolwiek tutaj zadziałałać natomiast dla pewności na bym jeszcze sprawdziła betę, nawet dlatego żeby właśnie mieć pewność że rzeczywiście ona spada.

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 17 lipca, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Zrobię tak jak lekarka napisała więc poczekam jeszcze te 2-3 dni i najwyżej zrobię w sobotę.

    Trzymaj się ciepło ❤️ zawsze możesz tu z nami pogadać i się wyglądać ❤️

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 17 lipca, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Starałaś się od razu w kolejnym cyklu?
    Nie, dopiero w październiku, bo partner wyjeżdzał wtedy za granicę i nie zgrywały się dni płodne z jego przyjazdem.. ale później od października praktycznie co cykl starania, może z dwiema przerwami i do dziś dupa…
    Może i po drodze były też biochemiczne ale już nie sprawdzałam przed terminem, żeby znowu nie przeżyć tego rozczarowania 😩
    Dopiero od tego cyklu znowu świruje. Może dlatego że właśnie wczoraj była rocznica tej biochemicznej..

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Noo niestety, nie tym razem
    Jeju kochana 😢 ściskamy bardzo bardzo ❤️❤️❤️❤️

    Anikaa lubi tę wiadomość

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Trzymaj się ciepło ❤️ zawsze możesz tu z nami pogadać i się wyglądać ❤️
    Dokładnie tak! Co się nie wydarzy - jesteśmy 😘

    Arletka, Anikaa lubią tę wiadomość

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 17 lipca, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Dokładnie tak! Co się nie wydarzy - jesteśmy 😘

    Dobrałyśmy się tu w całka fajną ekipę ;)

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Dobrałyśmy się tu w całka fajną ekipę ;)
    🥰🥰🥰🥰
    Możemy sobie pomarudkowac 😊

    Jak Wasze dolegliwości? Lepiej trochę?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 17 lipca, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    🥰🥰🥰🥰
    Możemy sobie pomarudkowac 😊

    Jak Wasze dolegliwości? Lepiej trochę?[/QUOTE

    I mnie bez zmian :/ brzuch boli raz mniej raz bardziej. Póki co okresu nie ma więc pewnie będzie jutro.
    A u Ciebie?

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ