X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wczesne objawy okresu
Odpowiedz

Wczesne objawy okresu

Oceń ten wątek:
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Marii876 wrote:
    🥰🥰🥰🥰
    Możemy sobie pomarudkowac 😊

    Jak Wasze dolegliwości? Lepiej trochę?[/QUOTE

    I mnie bez zmian :/ brzuch boli raz mniej raz bardziej. Póki co okresu nie ma więc pewnie będzie jutro.
    A u Ciebie?
    Jak Cię zacznie mocno boleć to serio weź coś i się nie męcz albo machnij sobie jakąś mięte 😊
    U mnie tak samo bez zmian, bólu brzucha brak uff, sutki przy dotyku, ale nie jest to jakieś uciążliwe, śluz dalej jakiś przezroczysto biały. Zakładam, że jutro nie dostanę okresu skoro temperatura rano nie spadła

  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 17 lipca, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Dokładnie tak! Co się nie wydarzy - jesteśmy 😘
    Dziękuję Wam dziewczyny 😣

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Dziękuję Wam dziewczyny 😣
    Hej nie smutaj Nam się 😘

    Anikaa lubi tę wiadomość

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 17 lipca, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a mnie znowu mocno boli brzuch, spałam trochę przed chwilą i mam jakieś dreszcze dziwne 😤 już nie wiem co mam myśleć. Jeśli jutro temperatura będzie wyższa znowu może zrobię ten test? To by był 12 dpo a jeśli ta niższa temp wskazywałaby na zagnieżdżenie to już powinno coś wyjść chyba nie?

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Dziewczyny, a mnie znowu mocno boli brzuch, spałam trochę przed chwilą i mam jakieś dreszcze dziwne 😤 już nie wiem co mam myśleć. Jeśli jutro temperatura będzie wyższa znowu może zrobię ten test? To by był 12 dpo a jeśli ta niższa temp wskazywałaby na zagnieżdżenie to już powinno coś wyjść chyba nie?
    Poczekaj kochana do dnia może miesiączki, właściwie to powinnaś mieć kiedy? Niedziela?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 17 lipca, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Dziewczyny, a mnie znowu mocno boli brzuch, spałam trochę przed chwilą i mam jakieś dreszcze dziwne 😤 już nie wiem co mam myśleć. Jeśli jutro temperatura będzie wyższa znowu może zrobię ten test? To by był 12 dpo a jeśli ta niższa temp wskazywałaby na zagnieżdżenie to już powinno coś wyjść chyba nie?

    Ja miałam dokładnie tam samo wczoraj po południu/wieczorem :/ złapał mnie silny ból brzucha a jak się kładłam spać to aż złapały mnie dreszcze....

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 17 lipca, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Poczekaj kochana do dnia może miesiączki, właściwie to powinnaś mieć kiedy? Niedziela?

    Ja też bym zaczekała do dnia miesiączki. Wtedy będziesz mieć pewność ;)

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 17 lipca, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Dziękuję Wam dziewczyny 😣

    Nie ma za co ❤️ napewno nie jest Ci łatwo, Dlatego pamiętaj że z nami zawsze możesz pogadać. Spróbujemy pomóc najlepiej jak potrafimy. Trzymaj się ciepło 🫶

    Anikaa lubi tę wiadomość

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 17 lipca, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Poczekaj kochana do dnia może miesiączki, właściwie to powinnaś mieć kiedy? Niedziela?

    Tak niedziela planowo 🙄

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Tak niedziela planowo 🙄
    No to zobaczysz jak szybciutko zleci 😘a czułaś się podobnie w pierwszej ciąży?

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ja miałam dokładnie tam samo wczoraj po południu/wieczorem :/ złapał mnie silny ból brzucha a jak się kładłam spać to aż złapały mnie dreszcze....
    Jak tak piszecie to się zaczynam martwić, że mnie nie boli brzuch 🤦🏽‍♀️

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 17 lipca, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Jak tak piszecie to się zaczynam martwić, że mnie nie boli brzuch 🤦🏽‍♀️

    Haha, nie martw się tylko się ciesz ;)

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Haha, nie martw się tylko się ciesz ;)
    No właśnie tak się staram 😂
    Jeszcze jakbym nie miała właśnie brzucha jak balon i bolących sutkow to byłoby najlepiej na świecie! 🤪

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 17 lipca, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży w ogóle nie myślałam że w niej jestem 🤣 Dopiero jak drugi dzień się czułam jakbym miała dostać okres a nie dostałam to zrobiłam test i od razu 2 kreski 😃
    Wcześniej miałam masę rzeczy innych na głowie i ten cykl akurat kompletnie mnie ciążowo nie interesował 🤣

    Marii ciesz się że nie boli, ja już się martwię że może coś jest ze mną nie tak, jak okres przyjdzie to czas na Gina. Mimo że w grudniu było wszystko w porządku…

    Dziewczyny, a jak u was ze śluzem ogólnie? Ja przed samym okresem zawsze sucho mam, teraz w sumie też 😄

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 17 lipca, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Ja w pierwszej ciąży w ogóle nie myślałam że w niej jestem 🤣 Dopiero jak drugi dzień się czułam jakbym miała dostać okres a nie dostałam to zrobiłam test i od razu 2 kreski 😃
    Wcześniej miałam masę rzeczy innych na głowie i ten cykl akurat kompletnie mnie ciążowo nie interesował 🤣

    Marii ciesz się że nie boli, ja już się martwię że może coś jest ze mną nie tak, jak okres przyjdzie to czas na Gina. Mimo że w grudniu było wszystko w porządku…

    Dziewczyny, a jak u was ze śluzem ogólnie? Ja przed samym okresem zawsze sucho mam, teraz w sumie też 😄

    Ja też udaję się do gin zaraz po okresie, bo ten cykl jest dla mnie tak męczący że drugiego takiego nie zniosę 🙈

    Ja nie mam śluzu tak jak zawsze przed okresem, ale jak byłam w ciąży to też go nie miałam, wiec to u mnie chyba żaden wyznacznik ;)

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 17 lipca, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ja też udaję się do gin zaraz po okresie, bo ten cykl jest dla mnie tak męczący że drugiego takiego nie zniosę 🙈

    Ja nie mam śluzu tak jak zawsze przed okresem, ale jak byłam w ciąży to też go nie miałam, wiec to u mnie chyba żaden wyznacznik ;)
    No pewnie tak🙈

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Ja w pierwszej ciąży w ogóle nie myślałam że w niej jestem 🤣 Dopiero jak drugi dzień się czułam jakbym miała dostać okres a nie dostałam to zrobiłam test i od razu 2 kreski 😃
    Wcześniej miałam masę rzeczy innych na głowie i ten cykl akurat kompletnie mnie ciążowo nie interesował 🤣

    Marii ciesz się że nie boli, ja już się martwię że może coś jest ze mną nie tak, jak okres przyjdzie to czas na Gina. Mimo że w grudniu było wszystko w porządku…

    Dziewczyny, a jak u was ze śluzem ogólnie? Ja przed samym okresem zawsze sucho mam, teraz w sumie też 😄

    Ja przed okresem zawsze miałam sucho ew bardzo mało i raczej gesty. Teraz mam wodnisty przezroczysto biały - tak ten cykl jest dziwny 🤪🤪🤪

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 17 lipca, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ja też udaję się do gin zaraz po okresie, bo ten cykl jest dla mnie tak męczący że drugiego takiego nie zniosę 🙈

    Ja nie mam śluzu tak jak zawsze przed okresem, ale jak byłam w ciąży to też go nie miałam, wiec to u mnie chyba żaden wyznacznik ;)

    Ustalmy, że kolejne cykle mają być ekstra i bez żadnego bólu! 😂

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 17 lipca, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Ja przed okresem zawsze miałam sucho ew bardzo mało i raczej gesty. Teraz mam wodnisty przezroczysto biały - tak ten cykl jest dziwny 🤪🤪🤪
    Podejrzanie mi to wygląda, powiem Ci😁

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 17 lipca, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Ustalmy, że kolejne cykle mają być ekstra i bez żadnego bólu! 😂

    Koniecznie ,:) ten już wyczerpał wszystkie możliwości bólowe ;)

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ