X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wczesne objawy okresu
Odpowiedz

Wczesne objawy okresu

Oceń ten wątek:
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 18 lipca, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadziaaL wrote:
    Jeszcze nie 😀 ale dzisiaj jeszcze poczekam jak jutro rano nie będzie @ to robię
    Zobaczymy
    Daj znaka Madzia!

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 18 lipca, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Właśnie nic, a nic. Rok temu miałam już infekcję i chyba nie doleczyłam do końca. A niby jak idzie na nerki to już objawów pęcherz nie daje...
    A naczytałam się dziś że nieleczone infekcje mogą prowadzić do niepłodności :(
    Teraz to się załamałam... i od razu się na dziś do lekarza umówiłam.
    I na którą masz tego lekarza?
    Spokojnie, nie zawsze tak się dzieje że infekcje to od razu niepłodność! Będzie dobrze 😘

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 18 lipca, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadziaaL wrote:
    Jeszcze nie 😀 ale dzisiaj jeszcze poczekam jak jutro rano nie będzie @ to robię
    Zobaczymy

    A czujesz się wogóle jak na okres ? :)

  • MadziaaL Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 18 lipca, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Właśnie nic, a nic. Rok temu miałam już infekcję i chyba nie doleczyłam do końca. A niby jak idzie na nerki to już objawów pęcherz nie daje...
    A naczytałam się dziś że nieleczone infekcje mogą prowadzić do niepłodności :(
    Teraz to się załamałam... i od razu się na dziś do lekarza umówiłam.
    Mówisz o infekcji pęcherza czy bardziej intymnej ?
    Ja się leczę od pół roku na infekcję intymne i byłam u 3 specjalistów i każdy uspokajał 🙂 bo też się naczytałam
    Oczywiście trzeba leczyć, ale nie ma co panikować 😀

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 18 lipca, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    I na którą masz tego lekarza?
    Spokojnie, nie zawsze tak się dzieje że infekcje to od razu niepłodność! Będzie dobrze 😘

    Marii 15:50

    Madzia, pęcherza, która już przeszła na nerki :( mam lekko podwyższoną kreatyninę i lekko obniżony GFR...

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • MadziaaL Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 18 lipca, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Marii 15:50

    Madzia, pęcherza, która już przeszła na nerki :( mam lekko podwyższoną kreatyninę i lekko obniżony GFR...
    Aaa to już inna sytuacja jak u mnie
    Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze daj koniecznie znać co po wizycie ☺️

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 18 lipca, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Marii 15:50

    Madzia, pęcherza, która już przeszła na nerki :( mam lekko podwyższoną kreatyninę i lekko obniżony GFR...
    No dobrze to daj znać co i jak.
    I nie denerwuj się bo to naprawdę niepotrzebne.
    Lekarz zobaczy co i jak, zaradzi 😘

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 18 lipca, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadziaaL wrote:
    Aaa to już inna sytuacja jak u mnie
    Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze daj koniecznie znać co po wizycie ☺️
    Test robiłaś dziś ? 😊

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 18 lipca, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, dam znać po lekarzu :)

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 18 lipca, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Dzięki dziewczyny, dam znać po lekarzu :)
    😘😘😘😘😘

  • MadziaaL Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 18 lipca, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    A czujesz się wogóle jak na okres ? :)
    Na chwilę obecną mam takie objawy czasem zakłuje mnie lewy jajnik, kłują szczypią jakby od środka sutki. Zawsze kilka dni przed okresem bolał mnie mocno na dole kręgosłup teraz nie czuję tego 😉 możliwe, że to tylko chwilowe przesunięcie
    Chociaż wspierałam się testami owulacyjnymi i w tym czasie były przytulasy 😊
    Jak jutro rano nie dostanę okresu robię test

  • MadziaaL Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 18 lipca, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Test robiłaś dziś ? 😊
    Czekam do jutra jak się nie pojawi @
    Troszkę się stresuje

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 18 lipca, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadziaaL wrote:
    Czekam do jutra jak się nie pojawi @
    Troszkę się stresuje
    Będzie dobrze nic się nie stresuj 😊a czujesz się jak?

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 18 lipca, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny ja mam jakieś zaćmienie mózgu dzisiaj powaga. Totalny nieogar 😳 więc jakbym milion razy pytała o to samo to wybaczcie, ale nie wiem co mi

  • MadziaaL Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 18 lipca, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Boże dziewczyny ja mam jakieś zaćmienie mózgu dzisiaj powaga. Totalny nieogar 😳 więc jakbym milion razy pytała o to samo to wybaczcie, ale nie wiem co mi
    Haha ja dzisiaj też zaćmiona 🤣

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 18 lipca, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadziaaL wrote:
    Na chwilę obecną mam takie objawy czasem zakłuje mnie lewy jajnik, kłują szczypią jakby od środka sutki. Zawsze kilka dni przed okresem bolał mnie mocno na dole kręgosłup teraz nie czuję tego 😉 możliwe, że to tylko chwilowe przesunięcie
    Chociaż wspierałam się testami owulacyjnymi i w tym czasie były przytulasy 😊
    Jak jutro rano nie dostanę okresu robię test

    To może akurat jest szansa skoro spóźnia Ci się okres, nie masz typowych objawów a jeszcze dodatkowo masz potwierdzoną owulację ;) trzymam kciuki i koniecznie dawaj nam znać ;)

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 18 lipca, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Boże dziewczyny ja mam jakieś zaćmienie mózgu dzisiaj powaga. Totalny nieogar 😳 więc jakbym milion razy pytała o to samo to wybaczcie, ale nie wiem co mi

    Ja to samo dzisiaj mówiłam w pracy 🙈 jestem mega zakręcona - dziś ewidentnie nie jest mój dzień 🤣

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 18 lipca, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ja to samo dzisiaj mówiłam w pracy 🙈 jestem mega zakręcona - dziś ewidentnie nie jest mój dzień 🤣
    Serio jakiś chory dzień 🤦🏽‍♀️ nie mogę się dzisiaj ogarnąć…

  • Cinka Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 18 lipca, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Na wstępie zaznaczę, że mam dość długie, ale regularne cykle (co 33-34 dni). Nigdy nie mialam plamień okoloowulacyjnych, a olwulacja zazwyczaj była około 20-21 dnia. W tym miesiącu 16 dc zobaczyłam w śluzie kilka nitek krwi, a on sam był lekkoróżowy. Nie martwiłam się tym specjalnie, jednak dzisiaj (23 dc) ponownie pojawił się zabarwiony śluz, nitki krwi oraz taki mały skrzepik (nie większy niż 5mm). Trochę mnie to zaniepokoiło. Przez pół roku monitorowałam cykle i nic podobnego się nie działo, a to jest pierwszy cykl, w którym odpuściłam monitoring.

    Czy ta sytuacja to powód do niepokoju? Co mogłoby to być?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 18 lipca, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinka wrote:
    Hej. Na wstępie zaznaczę, że mam dość długie, ale regularne cykle (co 33-34 dni). Nigdy nie mialam plamień okoloowulacyjnych, a olwulacja zazwyczaj była około 20-21 dnia. W tym miesiącu 16 dc zobaczyłam w śluzie kilka nitek krwi, a on sam był lekkoróżowy. Nie martwiłam się tym specjalnie, jednak dzisiaj (23 dc) ponownie pojawił się zabarwiony śluz, nitki krwi oraz taki mały skrzepik (nie większy niż 5mm). Trochę mnie to zaniepokoiło. Przez pół roku monitorowałam cykle i nic podobnego się nie działo, a to jest pierwszy cykl, w którym odpuściłam monitoring.

    Czy ta sytuacja to powód do niepokoju? Co mogłoby to być?

    Może to delikatne krwawienie około owulacyjne? Uwierz mi że nasz organizm -nawet jak dotychczas chodził jak w zegarku, potrafi zachować się nagle inaczej w danym cyklu. Z tego co piszesz to ten śluz zabarwiony krwią pojawia się w okresie około owulacyjnym, więc ja bym obstawiała, że to jest to. Ale oczywiście obserwuj się i sprawdzaj czy nadal będzie się panował w kolejnych dniach

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ