X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wczesne objawy okresu
Odpowiedz

Wczesne objawy okresu

Oceń ten wątek:
  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 18 lipca, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Serio jakiś chory dzień 🤦🏽‍♀️ nie mogę się dzisiaj ogarnąć…

    Ja bym chciała żebym i ja się dzisiaj ogarnęła i mój okres 🤦

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 18 lipca, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ja bym chciała żebym i ja się dzisiaj ogarnęła i mój okres 🤦
    Nie wiem, napewno potwierdzam że dziś jest okropny dzień.
    Nie dziwi Cię to jednak, że mamy czwartek a okresu brak? 😊🥰

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 18 lipca, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam skierowanie na mocz, kreatyninę, mocznik i USG jamy brzusznej. Ogólnie lekarka mi powiedziała że nerki mogą utrudniać zajście w ciążę i powiedziała że będziemy działać, żeby to umożliwić.

    A po okresie zapisuje się do ginekologa, może czas zbadać hormony 🙈

    Tyle że okresu nie ma nadal, ale brzuch boli🤣 a może to od pęcherza? Sama już nie wiem, zobaczymy jutro wyniki z moczu🙈

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 18 lipca, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Dziewczyny mam skierowanie na mocz, kreatyninę, mocznik i USG jamy brzusznej. Ogólnie lekarka mi powiedziała że nerki mogą utrudniać zajście w ciążę i powiedziała że będziemy działać, żeby to umożliwić.

    A po okresie zapisuje się do ginekologa, może czas zbadać hormony 🙈

    Tyle że okresu nie ma nadal, ale brzuch boli🤣 a może to od pęcherza? Sama już nie wiem, zobaczymy jutro wyniki z moczu🙈

    No dobrze to narazie nie ma co się martwić. Trzeba zrobić badania 😊 także głowa do góry!
    Hormony ktore pamiętaj bada się między 3-5 dniem cyklu, to w razie czego pilnuj tego.
    Też dalej nie mam okresu, ale brzuch mnie nie boli. Co już zgłupiałam czy właściwie to dobrze 🤦🏽‍♀️

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 18 lipca, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Nie wiem, napewno potwierdzam że dziś jest okropny dzień.
    Nie dziwi Cię to jednak, że mamy czwartek a okresu brak? 😊🥰

    Proszę Cię...ja już mam tego dość 🙈 dziś non stop latam do toalety, bo momentami mnie takie bóle chwytają że jestem przekonana że już dostałam a nadal nic :/ znowu pojawiły się biegunka, ból piersi nadal jest .... Myślałam że już wczoraj dostanę, z uwagi na Fakt że tak wcześnie zaczął mnie boleć brzuch. A tu widzę że jak na złość się wszystko wydłuża.
    Jeszcze dzień się nie skończył więc lada moment mam nadzieję będzie, bo chce już zacząć spokojny nowy cykl ;)

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 18 lipca, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    No dobrze to narazie nie ma co się martwić. Trzeba zrobić badania 😊 także głowa do góry!
    Hormony ktore pamiętaj bada się między 3-5 dniem cyklu, to w razie czego pilnuj tego.
    Też dalej nie mam okresu, ale brzuch mnie nie boli. Co już zgłupiałam czy właściwie to dobrze 🤦🏽‍♀️

    Co ja bym dała że mnie tak nie bolał. Hmmm mi się wydaje że każde odstępstwo od standardowego cyklu może być dobrym znakiem ;)

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 18 lipca, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Dziewczyny mam skierowanie na mocz, kreatyninę, mocznik i USG jamy brzusznej. Ogólnie lekarka mi powiedziała że nerki mogą utrudniać zajście w ciążę i powiedziała że będziemy działać, żeby to umożliwić.

    A po okresie zapisuje się do ginekologa, może czas zbadać hormony 🙈

    Tyle że okresu nie ma nadal, ale brzuch boli🤣 a może to od pęcherza? Sama już nie wiem, zobaczymy jutro wyniki z moczu🙈

    A badając mocz oznaczyłaś sobie od razu betę?

  • Cinka Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 18 lipca, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Może to delikatne krwawienie około owulacyjne? Uwierz mi że nasz organizm -nawet jak dotychczas chodził jak w zegarku, potrafi zachować się nagle inaczej w danym cyklu. Z tego co piszesz to ten śluz zabarwiony krwią pojawia się w okresie około owulacyjnym, więc ja bym obstawiała, że to jest to. Ale oczywiście obserwuj się i sprawdzaj czy nadal będzie się panował w kolejnych dniach


    A czy to możliwe, żeby występowało dwukrotnie aż?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 18 lipca, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinka wrote:
    A czy to możliwe, żeby występowało dwukrotnie aż?

    Bardzo rzadko zdarza się podwójna owulacja, aczkolwiek nie jest tu wykluczone. Tutaj natomiast miałam na myśli fakt że okres okoloowulacyjny trwa kilka dnia - przed owulacja i po niej. I w trakcie tego okresu może pojawić się niewielkie krwawienie.

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 18 lipca, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Co ja bym dała że mnie tak nie bolał. Hmmm mi się wydaje że każde odstępstwo od standardowego cyklu może być dobrym znakiem ;)
    Ja wiem, że Ty mi tak kraczesz 😂😂😂 ale naprawdę nie spodziewam się, że to to 🤪
    Nie ma właściwie nic co mogłoby na to wskazywać aktualnie 🤔 lepiej Ty sprawdź jak do rana nie przyjdzie okres bo czesto dziewczyny piszą, że właśnie tak się czują w pierwszej fazie 🤷🏽‍♀️

    ❤️❤️❤️

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 18 lipca, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Ja wiem, że Ty mi tak kraczesz 😂😂😂 ale naprawdę nie spodziewam się, że to to 🤪
    Nie ma właściwie nic co mogłoby na to wskazywać aktualnie 🤔 lepiej Ty sprawdź jak do rana nie przyjdzie okres bo czesto dziewczyny piszą, że właśnie tak się czują w pierwszej fazie 🤷🏽‍♀️

    ❤️❤️❤️

    A temperaturą, służ? Jak to nic, to bardzo dużo ;) ❤️

    Ja mam naprawdę silne bóle :/ myślę że jeszcze dziś, najpóźniej w nocy mnie nawiedziła 🙈

    Nie wyobrażają są ciszy przy tak silnych i długo trwających bólach. Muszę koniecznie sprawdzić u siebie hormonu, dlatego tak już chcę żeby ten okres przyszedł i się skończył 🤣

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 18 lipca, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    A temperaturą, służ? Jak to nic, to bardzo dużo ;) ❤️

    Ja mam naprawdę silne bóle :/ myślę że jeszcze dziś, najpóźniej w nocy mnie nawiedziła 🙈

    Nie wyobrażają są ciszy przy tak silnych i długo trwających bólach. Muszę koniecznie sprawdzić u siebie hormonu, dlatego tak już chcę żeby ten okres przyszedł i się skończył 🤣

    To akurat może być tak, że serio cykl mi się wydłuża. Zobaczymy jutro jak ta temperatura czy spadnie 🤦🏽‍♀️
    Wgl to widzicie mój wykres? Bo próbowałam udostępnić z aplikacji 🤔

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 18 lipca, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    A badając mocz oznaczyłaś sobie od razu betę?
    Dopiero jutro idę, albo w sobotę nawet. Nie wiem zastanawiam się. Może do soboty dostanę ten okres 🤣🤣

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 18 lipca, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, opowiem Wam coś na dobry humor 😁
    Mój 3,5 latek w nocy się kręcił i nagle mówi przez sen NO KURWA, przekręcił się na bok i spał smacznie dalej 🤣🤣
    Myślałam że się posikam… świadomie nigdy nie powtarza takich słów 🤣🤣a tu przez sen wyszło, że jednak nas czasem słucha, kiedy nie trzeba 🙈

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 18 lipca, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    To akurat może być tak, że serio cykl mi się wydłuża. Zobaczymy jutro jak ta temperatura czy spadnie 🤦🏽‍♀️
    Wgl to widzicie mój wykres? Bo próbowałam udostępnić z aplikacji 🤔
    Nic nie widzę 🙈

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 18 lipca, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Dziewczyny, opowiem Wam coś na dobry humor 😁
    Mój 3,5 latek w nocy się kręcił i nagle mówi przez sen NO KURWA, przekręcił się na bok i spał smacznie dalej 🤣🤣
    Myślałam że się posikam… świadomie nigdy nie powtarza takich słów 🤣🤣a tu przez sen wyszło, że jednak nas czasem słucha, kiedy nie trzeba 🙈

    Mój prawie 4 latek przyniósł z przedszkola powiedzonko Kurwa mac i pieldole 🙈🤣

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 18 lipca, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Dopiero jutro idę, albo w sobotę nawet. Nie wiem zastanawiam się. Może do soboty dostanę ten okres 🤣🤣

    To zrób sobie przy okazji betę, będziesz wiedziała za jednym razem :)

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 18 lipca, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Dziewczyny, opowiem Wam coś na dobry humor 😁
    Mój 3,5 latek w nocy się kręcił i nagle mówi przez sen NO KURWA, przekręcił się na bok i spał smacznie dalej 🤣🤣
    Myślałam że się posikam… świadomie nigdy nie powtarza takich słów 🤣🤣a tu przez sen wyszło, że jednak nas czasem słucha, kiedy nie trzeba 🙈
    Hahaha hit 😂😂😂 dobry agent
    Tylko co mu się śniło ciekawe, że aż taki nerw był 😂

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 18 lipca, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Mój prawie 4 latek przyniósł z przedszkola powiedzonko Kurwa mac i pieldole 🙈🤣
    O to już takie historie słyszałam, że w przedszkolu się dzieje 🤪

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 18 lipca, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Nic nie widzę 🙈
    To ja nie wiem co tu nagrzebalam 😂
    Widzę że link się da wkleić bab708106b7e50f75d8994c5017118e5.png
    To u mnie o taki

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ