Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wczesne objawy okresu
Odpowiedz

Wczesne objawy okresu

Oceń ten wątek:
  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 12 lipca 2024, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Dobra to wysyłam deszcz ☔️

    Coś o sobie hmm…
    Mam 31 lat, od jakiś 10 jestem marketingowcem ale nie z zawodu. Z zawodu jestem projektantem po wydziale artystycznym. Mniej projektuje online więcej maluje 😊
    Pochłaniam książki o samorozwoju, duchowości.
    Narzeczony, 3 psy i uwaga dalej bolą mnie sutki 😂

    Dzieki za deszcz oby szybko dotarł 🤣
    To ja jestem rok starsza :) mam 32 lata, 4 latka na pokładzie i męża prawie od 7 lat ( w sierpniu mamy rocznicę ). Z wykształcenia i zawodu jestem pedagogiem, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju, pracuje w poradni psychologiczno- pedagogicznej. Jestem też z wykształceniem dziennikarzem - ale to kierunek skończony główne z zainteresowania :) Uwielbiam czytać książki, choć żałuję że ostatnio mam coraz mniej na nie czasu. Ale w każdej wolnej chwili czytam 🙂
    Mnie też bolą i swędzą piersi tak świetnie 🤣

    Marii876 lubi tę wiadomość

  • Phoebe46 Przyjaciółka
    Postów: 113 100

    Wysłany: 12 lipca 2024, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 30 lat. Pielęgniarka w małej przychodni ( w tym w poradni ginekologicznej).
    Pochłaniam książki, opowieści, opowiadania... W sumie każde, zwłaszcza fantasy, thrillery, komedie.
    Kocham podcasty historyczne ( zwłaszcza dobrze zrobione). I newsy bez wirusa ( właśnie z mężem oglądamy).
    Mam koło 50 rybek w akwarium 🐠 które lubią mnie gryźć ( coś jak pies)
    Mnie też bolą sutki 😁

    Marii876 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 09/23
    Ona:
    31 lat
    AZT
    Insulinooporność ( w remisji)
    AMH 2.7 - 2 lata później 4.1
    Słabe wchłanianie wit D
    Prolaktyna, testosteron, SHBG ✅
    W 3DC LH 3.30, FSH 5.67, estradiol 46, kortyzol 10.4✅
    W 7 dpo prog 16,2 / 15.7 , estradiol 129.
    05/24 - HSG - udrożnione jajowody✅
    B12, homocysteina, ferrytyna ✅
    Pai 4G/4G - homo, " od zawsze" za wysokie płytki, krzepliwość krwi ok,
    Ana1 - ujemny

    On:
    36 lat
    W USG jąder - torbiele do 8mm, zwiększona ilość płynu - brak przyczyn urologicznych niepłodności
    LH, Prolaktyna,Testosteron,TSH ✔️
    Badanie nasienia - 533mln/ml✅ 2241 mln w ejakulacie✅, 63% żywych plemników✅, ruch postępowy (a+b) 38,5%🟡, plemniki prawidłowe 2% ❌,
    Po leczeniu HCV morfologia 0% ❌, 112mln w ejakulacie
    12/25- kwalifikacja do IVF
    24.01.26 - punkcja, 4❄️ na 3 słomkach
    26.02.26 - transfer 4.1.1❄️❌
    02.04.26 - II transfer ❄️, 6dpt- 34.21, 8 dpt- 149, 11dpt - 754 🤞
  • Phoebe46 Przyjaciółka
    Postów: 113 100

    Wysłany: 13 lipca 2024, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam Test, ponoć Pink nie oszukuje i nie robi fałszywych kresek
    Test ujemny. Temperaturę jeszcze mam 37.2 więc na pewno dziś i jutro okresu nie będzie

    Starania o pierwsze dziecko od 09/23
    Ona:
    31 lat
    AZT
    Insulinooporność ( w remisji)
    AMH 2.7 - 2 lata później 4.1
    Słabe wchłanianie wit D
    Prolaktyna, testosteron, SHBG ✅
    W 3DC LH 3.30, FSH 5.67, estradiol 46, kortyzol 10.4✅
    W 7 dpo prog 16,2 / 15.7 , estradiol 129.
    05/24 - HSG - udrożnione jajowody✅
    B12, homocysteina, ferrytyna ✅
    Pai 4G/4G - homo, " od zawsze" za wysokie płytki, krzepliwość krwi ok,
    Ana1 - ujemny

    On:
    36 lat
    W USG jąder - torbiele do 8mm, zwiększona ilość płynu - brak przyczyn urologicznych niepłodności
    LH, Prolaktyna,Testosteron,TSH ✔️
    Badanie nasienia - 533mln/ml✅ 2241 mln w ejakulacie✅, 63% żywych plemników✅, ruch postępowy (a+b) 38,5%🟡, plemniki prawidłowe 2% ❌,
    Po leczeniu HCV morfologia 0% ❌, 112mln w ejakulacie
    12/25- kwalifikacja do IVF
    24.01.26 - punkcja, 4❄️ na 3 słomkach
    26.02.26 - transfer 4.1.1❄️❌
    02.04.26 - II transfer ❄️, 6dpt- 34.21, 8 dpt- 149, 11dpt - 754 🤞
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 13 lipca 2024, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super 🥰 wgl widzę że każda z Nas uwielbia książki 🥰🥰🥰🥰

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 13 lipca 2024, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phoebe46 wrote:
    Zrobiłam Test, ponoć Pink nie oszukuje i nie robi fałszywych kresek
    Test ujemny. Temperaturę jeszcze mam 37.2 więc na pewno dziś i jutro okresu nie będzie

    Wiesz z tymi testami to jest różnie. W sensie jednym wychodzi przed okresem innym po.
    Niektórym wgl wychodzi np 3-4 dni po okresie z tego co czytałam na forum.
    Jeśli temp masz taka to napewno ten okres nie przyjdzie dziś to fakt.

    Jak się wgl dziś czujecie? 😘

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Ale super 🥰 wgl widzę że każda z Nas uwielbia książki 🥰🥰🥰🥰
    Dokładnie 💪🙂

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phoebe46 wrote:
    Zrobiłam Test, ponoć Pink nie oszukuje i nie robi fałszywych kresek
    Test ujemny. Temperaturę jeszcze mam 37.2 więc na pewno dziś i jutro okresu nie będzie

    Z tego co pamiętam, to w poniedziałek masz dopiero termin, więc ja bym jeszcze nie przywiązywała wagi do wyniku tego testu, tylko w poniedziałek powtórzyła jeszcze raz

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Wiesz z tymi testami to jest różnie. W sensie jednym wychodzi przed okresem innym po.
    Niektórym wgl wychodzi np 3-4 dni po okresie z tego co czytałam na forum.
    Jeśli temp masz taka to napewno ten okres nie przyjdzie dziś to fakt.

    Jak się wgl dziś czujecie? 😘

    Ja się czuję i dziwo ok :) ból brzucha nie jest taki duży jak we wcześniejsze dni. Jedyne bolą mnie piersi :)

  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phoebe46 wrote:
    Zrobiłam Test, ponoć Pink nie oszukuje i nie robi fałszywych kresek
    Test ujemny. Temperaturę jeszcze mam 37.2 więc na pewno dziś i jutro okresu nie będzie
    Termin miesiączki masz na poniedziałek?

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się teraz zastanawiam w kontekście testów.
    Jak to jest, że promują testy które wykrywają ciążę np 8 dni po stosunku, a wychodzą często dopiero przy terminie miesiączki 🤦🏽‍♀️

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Tak się teraz zastanawiam w kontekście testów.
    Jak to jest, że promują testy które wykrywają ciążę np 8 dni po stosunku, a wychodzą często dopiero przy terminie miesiączki 🤦🏽‍♀️

    Ja wogóle nie wierzę w takie testy. Bo nawet jak znamy termin owulacji, dojdzie do zapłodnienia, to przecież zagnieżdżenie się komórki może trwać 6- 12 dni. Wiec jak już po 8 dniach od stosunku może wykrywać 🤷To że był stosunek i doszło do zapłodnienia, to zanim zacznie się produkować beta trochę mija. Znam przypadki że testy o czułość 10 wykryły np 2 dni przed terminem, ale nie aż tak wcześnie.

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ja się czuję i dziwo ok :) ból brzucha nie jest taki duży jak we wcześniejsze dni. Jedyne bolą mnie piersi :)

    O to fajnie, że już lepiej się czujesz 😊 trochę spokoju hyhy

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    O to fajnie, że już lepiej się czujesz 😊 trochę spokoju hyhy
    Tak, dokładnie 💪 Korzystam bo znając mój organizm 2 dni przed terminem wrócą te okropne bóle brzucha 🙈A Ty jak się czujesz?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Tak się teraz zastanawiam w kontekście testów.
    Jak to jest, że promują testy które wykrywają ciążę np 8 dni po stosunku, a wychodzą często dopiero przy terminie miesiączki 🤦🏽‍♀️

    Ja najbardziej fam testom robionym w terminie, lub dzień po jeśli okres się spóźni :)

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Tak, dokładnie 💪 Korzystam bo znając mój organizm 2 dni przed terminem wrócą te okropne bóle brzucha 🙈A Ty jak się czujesz?

    Ja póki co w miarę, chociaż obudziłam się ze strasznym bólem pleców więc chyba kiepsko spałam.
    Temperatura wczoraj spadła, a dziś znów 37.
    No i dalej bez zmian bolą mnie sutki 🤦🏽‍♀️ dziwi mnie też mój śluz bo bardzo go dużo, ale jest taki hmm przezroczysyo mleczny i wodnisty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2024, 09:52

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że tak to zapytam, jak u was temat śluzu? 😳

  • Phoebe46 Przyjaciółka
    Postów: 113 100

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w poniedziałek. Ale... Nie mam już jakoś nadziei że się udało.

    Starania o pierwsze dziecko od 09/23
    Ona:
    31 lat
    AZT
    Insulinooporność ( w remisji)
    AMH 2.7 - 2 lata później 4.1
    Słabe wchłanianie wit D
    Prolaktyna, testosteron, SHBG ✅
    W 3DC LH 3.30, FSH 5.67, estradiol 46, kortyzol 10.4✅
    W 7 dpo prog 16,2 / 15.7 , estradiol 129.
    05/24 - HSG - udrożnione jajowody✅
    B12, homocysteina, ferrytyna ✅
    Pai 4G/4G - homo, " od zawsze" za wysokie płytki, krzepliwość krwi ok,
    Ana1 - ujemny

    On:
    36 lat
    W USG jąder - torbiele do 8mm, zwiększona ilość płynu - brak przyczyn urologicznych niepłodności
    LH, Prolaktyna,Testosteron,TSH ✔️
    Badanie nasienia - 533mln/ml✅ 2241 mln w ejakulacie✅, 63% żywych plemników✅, ruch postępowy (a+b) 38,5%🟡, plemniki prawidłowe 2% ❌,
    Po leczeniu HCV morfologia 0% ❌, 112mln w ejakulacie
    12/25- kwalifikacja do IVF
    24.01.26 - punkcja, 4❄️ na 3 słomkach
    26.02.26 - transfer 4.1.1❄️❌
    02.04.26 - II transfer ❄️, 6dpt- 34.21, 8 dpt- 149, 11dpt - 754 🤞
  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Że tak to zapytam, jak u was temat śluzu? 😳

    Ja nie mam wogóle 🤷

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phoebe46 wrote:
    Tak w poniedziałek. Ale... Nie mam już jakoś nadziei że się udało.

    Dopóki nie ma okresu nadzieja zawsze jest ;)

  • Phoebe46 Przyjaciółka
    Postów: 113 100

    Wysłany: 13 lipca 2024, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mam go niemało - ale jest taki... Nijaki, ani lepki ani ciągnący ani szczególnie wodnisty. Ale np jeszcze 2 dni temu miałam taki jak płodny i przezroczysty lub perłowobialy.

    Starania o pierwsze dziecko od 09/23
    Ona:
    31 lat
    AZT
    Insulinooporność ( w remisji)
    AMH 2.7 - 2 lata później 4.1
    Słabe wchłanianie wit D
    Prolaktyna, testosteron, SHBG ✅
    W 3DC LH 3.30, FSH 5.67, estradiol 46, kortyzol 10.4✅
    W 7 dpo prog 16,2 / 15.7 , estradiol 129.
    05/24 - HSG - udrożnione jajowody✅
    B12, homocysteina, ferrytyna ✅
    Pai 4G/4G - homo, " od zawsze" za wysokie płytki, krzepliwość krwi ok,
    Ana1 - ujemny

    On:
    36 lat
    W USG jąder - torbiele do 8mm, zwiększona ilość płynu - brak przyczyn urologicznych niepłodności
    LH, Prolaktyna,Testosteron,TSH ✔️
    Badanie nasienia - 533mln/ml✅ 2241 mln w ejakulacie✅, 63% żywych plemników✅, ruch postępowy (a+b) 38,5%🟡, plemniki prawidłowe 2% ❌,
    Po leczeniu HCV morfologia 0% ❌, 112mln w ejakulacie
    12/25- kwalifikacja do IVF
    24.01.26 - punkcja, 4❄️ na 3 słomkach
    26.02.26 - transfer 4.1.1❄️❌
    02.04.26 - II transfer ❄️, 6dpt- 34.21, 8 dpt- 149, 11dpt - 754 🤞
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ