X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA
Odpowiedz

WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA

Oceń ten wątek:
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 13 października 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę,że właśnie boją się tej odpowiedzialności. Od zawsze przecież powtarzano im, że baba do garów, a oni muszą utrzymać dom, spłodzić syna zasadzić drzewo i o ile nam łatwiej jest pojąc to, że mamy kłopot ze śluzem, pękającymi pęcherzykami itp. To im ciężej jest przyswoić to, że coś z ich nasieniem jest nie tak.. powtarzano im, że mają być herosami i Panami..

    Więc im mniej wiedzą jaki mamy etap cyklu tym lepiej, takie moje zdanie. Żaden facet chyba nie chciałby wiedzieć, że jest maszynką do robienia dzieci a poza dniami płodnymi jest nie ważny i nie potrzebny..

    więc dziś zdrówko za naszych małżów i niemałżów :*

    biedronka1982, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem, czy powinno mi być lepiej, że mamy podobne problemy i nie jestem w tym osamotniona, ale to chyba jednak mimo wszystko słabe pocieszenie :/

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 13 października 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka nie płacz nie warto i tak się pogodzicie tylko najważniejsze żeby to facet przepraszał
    Izuś jak wròci i będzie już po owu to siè nie dobieraj do niego poczekaj ile mu to zajmie

    izabelka04, MalutkaEve, Zemraa lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Japoneczka z Porcelany wrote:
    Myślę,że właśnie boją się tej odpowiedzialności. Od zawsze przecież powtarzano im, że baba do garów, a oni muszą utrzymać dom, spłodzić syna zasadzić drzewo i o ile nam łatwiej jest pojąc to, że mamy kłopot ze śluzem, pękającymi pęcherzykami itp. To im ciężej jest przyswoić to, że coś z ich nasieniem jest nie tak.. powtarzano im, że mają być herosami i Panami..

    Więc im mniej wiedzą jaki mamy etap cyklu tym lepiej, takie moje zdanie. Żaden facet chyba nie chciałby wiedzieć, że jest maszynką do robienia dzieci a poza dniami płodnymi jest nie ważny i nie potrzebny..

    więc dziś zdrówko za naszych małżów i niemałżów :*


    i chyba przyjmę taką taktykę i koniec z nim rozmów na temat mojego okresu, dni płodnych, owulacji i samego robienia dzieci i zobaczymy. może wtedy ja też będę miała na to wszystko mniejsze ciśnienie

    Japoneczka z Porcelany, Zemraa lubią tę wiadomość

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 13 października 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może i masz rację Japoneczko nie trzeba im nic mówić,choć mój ostatnio po seksie powiedział "no jak z tego nie będzie dziecka to ja już nie wiem" :) a ja w myślach "ale to są dni nie płodne,nie ma opcji"heheheh

    Jus taki mam właśnie plan,nie będę nic robiła napewno sie zregeneruje i przyjedzie naładowany i sam zacznie :) tylko czy wtedy nie będzie za późno??? heeh zobaczymy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2013, 21:11

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 13 października 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba nasza cecha narodowa, że chcemy żeby inni mieli gorzej :)

    ale my drogie Panie na jednym wózku jedziemy :) Dzisiaj będziemy zabijać tżtów a jutro ich kochać ponad normę :)

    Jus1985 lubi tę wiadomość

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 13 października 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka04 wrote:
    może i masz rację Japoneczko nie trzeba im nic mówić,choć mój ostatnio po seksie powiedział "no jak z tego nie będzie dziecka to ja już nie wiem" :) a ja w myślach "ale to są dni nie płodne,nie ma opcji"heheheh
    I trzeba tak mówić a nie tylko myśleć
    Ja dla swojego mam zawsze nie płodne. A jak mam płodne i się na sex nie zanosi to kładę się obok i obetrę sie tak jak on lubi i ... lecą wioory
    Ale tylko ja wiem że owula jest

    biedronka1982, izabelka04, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no, na pewno się pogodzimy, tego jestem pewna. przyjdzie zaraz z koncertu i będzie się przymilał, ja już go znam. kocham go nad życie, ale odkąd zaczęliśmy na poważnie o dziecku myśleć, to częściej się niestety kłócimy. a to że nie będzie jadł witamin, a to że ma ochotę na fajkę a ja mu zabraniam z teściową raz na jakiś czas zapalić (dzisiaj sama paliłam w pracy choć nie palę w ogóle-myślalam, ze mnie to uspokoi), itp.
    a potem i tak przyznaje mi rację, choc nagadać sie trzeba długo i mozolnie...

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 13 października 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Japoneczka z Porcelany wrote:
    To chyba nasza cecha narodowa, że chcemy żeby inni mieli gorzej :)

    ale my drogie Panie na jednym wózku jedziemy :) Dzisiaj będziemy zabijać tżtów a jutro ich kochać ponad normę :)
    No KOCHAM KOCHAM buziaczek.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2013, 21:17

    Japoneczka z Porcelany lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 13 października 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus ja mojego też :) nie ma go tu to mnie nie wqrwia :D

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 13 października 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie tylko spokój może Nas uratować!!!!! niech moc spokoju będzie z Nami :)

    Jus1985, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 13 października 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze dzisiaj same w domu tylko na forum ;-) znaczy bez facetów

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amen, choć niełatwo ten spokój zachować czasem...

    izabelka04 lubi tę wiadomość

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 13 października 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak niestety...

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 13 października 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra kochane ja spadam bo źle się czuję lofciam i tule :*

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 13 października 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    najgorsze jest to, że po owu potrafimy się nie kochać wiele dni, tak jakby w ogole nie czuł potrzeby :/ a ja mam babską dumę i nie chce za każdym razem zachęcać go do tego i inicjować seksu :/
    Ło matko Malutka czemu ty piszesz o mnie??
    Napisałam też na męskim wątku. Dziewczyny dla mnie najgorszym problemem jest błędne koło - on nie ma ochoty (stresuje się, za dużo myśli itp.), mnie frustruje 'proszenie się' i sama przestaję mieć przyjemność - w końcu on ma ochotę - ja myślę, że pewnie się zmusza, więc nie chcę - to on się znowu stresuje i tak w kółko :( masakra !!!!

    MalutkaEve, MILA lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 13 października 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nie znikajcie wszystkie :/ bo z kim o endo zawalczę z bardzo dobrym winkiem ;D

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 13 października 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-D no i zadzwonił udawał że jest pijany (no bo jak na trzeźwo nie będzie prosił żebym wróciła)
    A ja jutro będę bo dzisiaj jestem zajęta :-D padam normalnie ze śmiechu
    Najgorsze jest to że pewnie bałagan będzie ehh ... śmiech mi przeszedł

    MalutkaEve, celia lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 13 października 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Tylko nie znikajcie wszystkie :/ bo z kim o endo zawalczę z bardzo dobrym winkiem ;D
    Ja jestem zaczęłam whisky z tatusiem ;-)

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Ło matko Malutka czemu ty piszesz o mnie??
    Napisałam też na męskim wątku. Dziewczyny dla mnie najgorszym problemem jest błędne koło - on nie ma ochoty (stresuje się, za dużo myśli itp.), mnie frustruje 'proszenie się' i sama przestaję mieć przyjemność - w końcu on ma ochotę - ja myślę, że pewnie się zmusza, więc nie chcę - to on się znowu stresuje i tak w kółko :( masakra !!!!

    egh...no to mamy tak samo, jak Cię to pocieszy...

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ