X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA
Odpowiedz

WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA

Oceń ten wątek:
  • Zemraa Autorytet
    Postów: 296 342

    Wysłany: 12 października 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka04 wrote:
    ja tam najbardziej lubię KADARKĘ czerwoną z biedronki :):):):) i nawet łeb nie boli następnego dnia, niedawno przetrenowałam wypiłam całe sama a był to litr...wwwooooowwww mój M patrzył i nie wierzył w to co widzi, :)
    a słodkie ??
    bo ja to lubię słodkie i mocno schłodzone :)

    Mama 3 Aniołków ***

    16ud3e3kuuesqoa4.png
  • mulan44 Koleżanka
    Postów: 43 34

    Wysłany: 13 października 2013, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    małż mi tu podpowiada że wczoraj to nasze wino też było odkręcane :D
    hahahaaha :D to już wiem dlaczego się tak zrobiliśmy :D
    nie wazne jakie grunt by sponiewierało :P

    biedronka1982, MalutkaEve, celia, mała_mi lubią tę wiadomość

    nzjdgywlg3lp3mte.png
    bhywanlitxyhgu09.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem dlaczego tak jest ze czesto alko poprawia nastroj, ale na sama mysl, ze cos dzisiaj drinkne mam banana :) a w lodowce mam pyszne ukrainskie bacardi o smaku zielonej herbaty :D bede zapijac niedzielne smutki :)

    mała_mi lubi tę wiadomość

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 13 października 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    nie wiem dlaczego tak jest ze czesto alko poprawia nastroj, ale na sama mysl, ze cos dzisiaj drinkne mam banana :) a w lodowce mam pyszne ukrainskie bacardi o smaku zielonej herbaty :D bede zapijac niedzielne smutki :)
    Mam to samo ;D Całe szczęście, że jeszcze na fazę lutealną się spinam, bo myślałabym już o kółku wzajemnej pomocy AA ;D

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 13 października 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja w lodówce na dziś mam tylko piwko,ale jakoś nie mam na nie ochoty :/ aż dziwne :/

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 13 października 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj robiłam urodzinki mężusiowi więc było dużo % a dziś odpoczynek od napojów wyskokowych ;p


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jednak nie bacardi. zrobiłam sobie grzańca :)
    co prawda brakuje goździków, ale ciepłe winko z bakaliami mam. kicham jak 150 więc idealne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i pojechał sam...

    podły nastrój i niesmak po wczorajszej kłótni spowodowały, że niespodzianka która małżyk na dzisiaj przygotował, olałam :/ pojechał sam na jakiś koncert a wychodząc powiedział tylko że ma nadzieję, że jednak dojadę.
    a ja zwyczajnie nie mam nastroju. i piję grzańca, w sumie to już kończę i zaraz ide po dolewkę

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 13 października 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka pojechałaś?

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, siedzę i drinkuję

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 13 października 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Ty =-O
    Ja bym miała wyrzuty później. Ale też bym nie poszła bo zawzięta jestem.
    No cóż to drinkujemy razem ;-)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tu napisałam troche więcej bo tematycznie, a i tak wszystko resztę duszę w sobie..
    https://ovufriend.pl/forum/meskie-sprawy/problem-z-erekcja-podczas-moich-dni-plodnych,416,2.html


    to nawet nie jest foch, to po prostu bezradność momentami...

  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 13 października 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka tulę mocno.. u nas też czasami jest przerwa.. i to ja mam większe potrzeby niż on.. ale się już przyzwyczaiłam.. nie wiem jak to będzie przy staraniach. Ale teraz to jemu zaczyna bardziej zależeć.

    :*

    MalutkaEve, celia lubią tę wiadomość

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 13 października 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam twój post,oj malutka poprostu czasem bezradność jest okrutna nie wiemy jak się wtedy powinniśmy zachować,może faktycznie faceci mają z tym problem przeżywają to na swój sposób że nie wychodzi...my chociaż o tym gadamy czy z przyjaciólką czy tu na naszym forum,możemy sie po prosu wygadać a faceci o takich rzeczach nie mówią duszą to w sobie...JAk mój dzisiaj wyjeżdżał to też miałam świadomośc ze może go ominąc owulka powiedzialam mu ze musi zostawić zołnierzyki było mi tak strasznie głupio,poczyułam się jakby mi tylko na tym zależało...

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Japoneczko, ja myslę, że my daleko na takim stresie i napięciu nie zajdziemy i te nasze starania po prostu nie wypalą. A nie mam pomysłu co zrobić, żeby zawsze był "na baczność" kiedy jest taka potrzeba.
    Może Dziewczyny dobrze radzą, że to może być wina tego, że chce stanąć na wysokości zadania bo wie, że sa dni płodne i stres wywraca wszystko?

    Oboje na bieżąco śledzilismy cykl, ale chyba na dłuższą metę powoduje to u niego zbyt dużo stresu żeby nie zawieść. Już sama nie wiem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka04 wrote:
    czytałam twój post,oj malutka poprostu czasem bezradność jest okrutna nie wiemy jak się wtedy powinniśmy zachować,może faktycznie faceci mają z tym problem przeżywają to na swój sposób że nie wychodzi...my chociaż o tym gadamy czy z przyjaciólką czy tu na naszym forum,możemy sie po prosu wygadać a faceci o takich rzeczach nie mówią duszą to w sobie...JAk mój dzisiaj wyjeżdżał to też miałam świadomośc ze może go ominąc owulka powiedzialam mu ze musi zostawić zołnierzyki było mi tak strasznie głupio,poczyułam się jakby mi tylko na tym zależało...


    najgorsze jest to, że po owu potrafimy się nie kochać wiele dni, tak jakby w ogole nie czuł potrzeby :/ a ja mam babską dumę i nie chce za każdym razem zachęcać go do tego i inicjować seksu :/

    celia lubi tę wiadomość

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 13 października 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też jestem w konflikcie z moim. Już od 3 dni śpie 'u mamusi' ale u mnie to bardziiej o urażoną dumę chodzi. I nawet nie wiem czyją bardziej czy jego czy moją.
    To chyba jednak jakieś fatum jak głowa boli to połowe staraczek, jak siè nie odzywają z chłopem to też ...

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    No ja też jestem w konflikcie z moim. Już od 3 dni śpie 'u mamusi' ale u mnie to bardziiej o urażoną dumę chodzi. I nawet nie wiem czyją bardziej czy jego czy moją.
    To chyba jednak jakieś fatum jak głowa boli to połowe staraczek, jak siè nie odzywają z chłopem to też ...

    no my też w dwóch rożnych pokojach, bo focha wczoraj strzelilam, ze nie będę z nim spać, a źle mi było jak cholera i przebeczałam pół nocy

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 13 października 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi to juz jest czasami głupio ja chcę poprostu seksu a on zaczyna wymyślać..."a może byś sie w cos dla mnie przebrałam itp" kiedyś wystarczyło że jestem obok i juz atakował aż czasem ja mu odmawiałam a teraz mam wrażenie żę to ja musze inicjować sytuację,nie wiem już jak to wszystko rozumieć :/

    aż mu się zapytałam w końcu czy może go juz nie pociągam albo możde już nie chce drugiego dziecka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2013, 21:05

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 13 października 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym scen nie robiła i spała w innym pokoju ale mamy tylko jedno łóżko bo drugie oddaliśmy zza flaszkę :-D
    A nowego jeszcze nie ma :-P

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ