X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA
Odpowiedz

WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA

Oceń ten wątek:
  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 18 października 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cedr697 wrote:
    będziemy z mężusiem winkować i trenować robienie potomka :)

    i o to chodzi :)

    cedr697 lubi tę wiadomość

    694032qf33k11a3t.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się wieczornie :D

    mam puścić listę obecności? :P

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 18 października 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nadal jestem ;)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 18 października 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ale tylko na chwilke bo jestem u tesciow i mecze sie z tableta corki pisac'masakra jakas nie da sie tak niestety ,a poza tym doszlam do szokujacego wniosku nie malam owu przez ketonal o ja glupia taka gdzie ja mialam rozum,ja sie pytam i teraz wszystko jasne,no chyba ze bedzie psikus od natury w co szczerze watpie

    Bede rycec buuuuuuuuuu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2013, 20:29

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem. Wino tez jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka04 wrote:
    Jestem ale tylko na chwilke bo jestem u tesciow i mecze sie z tableta corki pisac'masakra jakas nie da sie tak niestety ,a poza tym doszlam do szokujacego wniosku nie malam owu przez ketonal o ja glupia taka gdzie ja mialam rozum,ja sie pytam i teraz wszystko jasne,no chyba ze bedzie psikus od natury w co szczerze watpie

    Bede rycec buuuuuuuuuu


    spokojnie, jeszcze nic straconego :*


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Jestem. Wino tez jest.


    ja też już z kielichem półlitrowym siedzę :D
    ołł jeeee ..... :D

  • Zemraa Autorytet
    Postów: 296 342

    Wysłany: 18 października 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też się melduje :)

    Mama 3 Aniołków ***

    16ud3e3kuuesqoa4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak sie wstawia zdjęcie na forum? chciałam coś zapodać :)

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 18 października 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    spokojnie, jeszcze nic straconego :*
    Ale myslisz ze owulacja jeszcze moze byc czy co?bo ja obstawialam ze przez mojekrotkie i skape @ milam w 9/10 dc owu czyli jak mialam wodnisty ,nie wiem mam dola wypijcie za psikusa natury dla mnie,bo ja nawet wypic nie moge ale zonk :(

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka04 wrote:
    Ale myslisz ze owulacja jeszcze moze byc czy co?bo ja obstawialam ze przez mojekrotkie i skape @ milam w 9/10 dc owu czyli jak mialam wodnisty ,nie wiem mam dola wypijcie za psikusa natury dla mnie,bo ja nawet wypic nie moge ale zonk :(


    właśnie ta skąpa @ trochę zmyla i tempka troche szaleje. może w tym nieporządku żołnierzyk dotrze gdzie trzeba :) nie brałabym za bardzo do siebie wykresu Izka :*

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 18 października 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki,
    czasem juz sama sie wkurzam na siebie, od kilku juz lat sie nie zabezpieczmy (przerywany) i zadnej wpadki? Az niemozliwe,zaczynam sie martwic i dlatego moze przesadzam

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka04 wrote:
    Dzieki,
    czasem juz sama sie wkurzam na siebie, od kilku juz lat sie nie zabezpieczmy (przerywany) i zadnej wpadki? Az niemozliwe,zaczynam sie martwic i dlatego moze przesadzam


    ale zawsze masz takie skąpe @

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 18 października 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co,no juz jais dluzszy czas,zastanawiam sie czy nie od czasu wymrazania nadzerki,lekarz twierdzi ze taka moja uroda i ze powinnam sie cieszyc,bo inne dziewczyny mi by zazdroscily ale ja mam watpliwosci chyba zrobie jakies badania bo mnie zaczyna to porzadnie martwic,a co ty bys sugerowala tzn badania na co bym mogla zrobic? Bo ja nie mam zielonego pojecia o tym...

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 18 października 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i ja się melduję z winkiem na zakrętkę ;D
    Jaki dziś temat przewodni? ;D

    A wiecie co sobie pomyślałam. Czy a jeśli nie to dlaczego nasze nie lub/i małże nie mają takiej grupy wsparcia? Ja wiem, że nie muszą mierzyć tempki, ale info o żołnierzach mogliby wymieniać, hę ;D :P

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka04 wrote:
    Wiesz co,no juz jais dluzszy czas,zastanawiam sie czy nie od czasu wymrazania nadzerki,lekarz twierdzi ze taka moja uroda i ze powinnam sie cieszyc,bo inne dziewczyny mi by zazdroscily ale ja mam watpliwosci chyba zrobie jakies badania bo mnie zaczyna to porzadnie martwic,a co ty bys sugerowala tzn badania na co bym mogla zrobic? Bo ja nie mam zielonego pojecia o tym...


    nie chcę się tu mądrzyć i pewnie wiele dziewczyn ma skapsze, ale jeśli jest problem z zajsciem w ciążę przy takiej miesiączce, to lekarz powinien zlecić badania w kierunku np. wydolności jajników. no chyba że to u Ciebie np. rodzinne.

    na pocieszenie dodam, że ja mam obfite a i tak zajść nie mogę :) i też mnie pewnie badania niedługo czekają :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    No to i ja się melduję z winkiem na zakrętkę ;D
    Jaki dziś temat przewodni? ;D

    A wiecie co sobie pomyślałam. Czy a jeśli nie to dlaczego nasze nie lub/i małże nie mają takiej grupy wsparcia? Ja wiem, że nie muszą mierzyć tempki, ale info o żołnierzach mogliby wymieniać, hę ;D :P


    musimy koniecznie zmienić temat bo zaczęły sie ciężkawe tematy a przy alko to nie wskazane :)

    popijam pyszne winko i jest naprawdę dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p.s. Celuś wiesz jak wstawic zdjęcie na forum bo chcę coś zarzucić a nie wiem jak :)

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 18 października 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka04 wrote:
    Wiesz co,no juz jais dluzszy czas,zastanawiam sie czy nie od czasu wymrazania nadzerki,lekarz twierdzi ze taka moja uroda i ze powinnam sie cieszyc,bo inne dziewczyny mi by zazdroscily ale ja mam watpliwosci chyba zrobie jakies badania bo mnie zaczyna to porzadnie martwic,a co ty bys sugerowala tzn badania na co bym mogla zrobic? Bo ja nie mam zielonego pojecia o tym...

    Wiesz, logicznie patrząc, skąpe okresy mogą wskazywać na słabe, cienkie endometrium. Zwróć też na to uwagę. Ja to mam totalnie odwrotnie czasem nawet 8 dni trwają :/

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 18 października 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    p.s. Celuś wiesz jak wstawic zdjęcie na forum bo chcę coś zarzucić a nie wiem jak :)

    Nie mam pojęcia niestety :( Możesz plastycznie opisać ;D

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ