WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
cedr697 wrote:O bosze masz 23 lata i stara jesteś. ja pierdziele to co o niej powiedzieć. to moja mi powtarza że jeszcze młoda jesteś... (mam 26lat)
a co to znaczy btw. tylko się nie śmiejta bo jo prosto dziłucha ze wsi jezdem
Moja teściowa to ma lat 62 i 7 dzieciWięc stale każe mi brać się w końcu do roboty, szczególnie, że jej córeczka jedyna już 3cie rodzi
btw - by the way. Wybacz, czasem mam nawyk wtrącania takich angielskich skrótówcedr697 lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
biedronka1982 wrote:Hej! Nie czytalam calosci (nie da sie po 8 godzinach zapieprzu) i widze, ze jakies cyferki sie pojawily. To i ja jakas zarzuce:
69
Moja ulubiona!
tą to ja też lubię
cedr697, biedronka1982, Unlike, Lucy91 lubią tę wiadomość
-
cedr697 wrote:to twój mąż jest turkiem? sorki musiałam coś przeoczyć jak doczytywałam.
nauczyć się tureckiego to sobie obrałaś cel...powodzenia
Kurdem wychowanym w TurcjiTaka mieszanka
Po turecku nie mówię, ale w miarę rozumiem jak się do mnie podstawy mówi, jak mi Hasan podpowie to parę zdań sklece. Jemu się bardzo marzy, żebym po kurdyjsku mówiła, bo on z małej wioski, więc wiecie mają bardzo silne poczucie przynależności do Kurdów i tą całą otoczkę pokrzywdzonego narodu. Wie, że już turecki dla mnie trudny, więc rozmawiamy po angielsku. Chciałabym zobaczyć jego minę, jakbym sobie z nim pogawędkę po kurdyjsku ucięłacedr697 lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny