WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
Co za tematy tu widzę
Drogie panie, powiedzcie mi czy nie przeszkadza, że jutro mam 15dzień cyklu przy badaniu usg piersi? Gin. po ich oglądnięciu stwierdził, że dobrze zrobić USG, bo nie jest przekonany czy nie zaczyna się zapalenie. Jak na złość jestem w połowie cyklu, dziś albo jutro owulka, a nie chce czekać jeszcze 2-3 tygodni plus żeby wbić się na początek cyklu musiałabym iść prywatnie za kasęAnia_84 lubi tę wiadomość
-
"Według zaleceń badanie ultrasonograficzne oraz badanie ręczne piersi należy wykonywać w I fazie cyklu, a więc w trakcie lub tuż po miesiączce."
http://kobieta.wp.pl/eid,12,eqid,12193909,title,W-ktorym-dniu-cyklu-zrobic-USG-piersi,pytanie.html?ticaid=111d42
Cos takiego nalazlam -
A tu druga opinia Badanie USG można wykonać w dowolnym momencie cyklu miesiączkowego, ale najlepiej zgłosić się na nie w pierwszej połowie cyklu, kilka dni po miesiączce
-
Unlike, dokładnie jak Ania pisze, w pierwszej fazie cyklu najlepiej na USG piersi. Mi zawsze lekarz mówił, że najlepiej 2-6 dzień, no ale skoro masz termin teraz, to chyba lepiej iść.
Unlike lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnyMalutkaEve wrote:idę na znak protestu wysikać SIĘ
nie jadam słodyczy prawie w ogóle
za to lubię wypićjutro mam spotkanie AA
MalutkaEve lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualnybiedronka1982 wrote:Moj chetnie pojdzie z Toba. Ale ja tez bede musiala, jako biernie uzalezniona, bo nie umiem zasnac bez tych wyziewow alkoholowych!
no nie wiem czy chcesz go puścićbedzie tam całe moje grono - 18 bab
hahaha
nie wiem czy byłby bezpieczny -
nick nieaktualnyMalutkaEve wrote:no nie wiem czy chcesz go puścić
bedzie tam całe moje grono - 18 bab
hahaha
nie wiem czy byłby bezpiecznySam by nie dal!
Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2013, 18:33
-
nick nieaktualny
-
MalutkaEve wrote:no nie wiem czy chcesz go puścić
bedzie tam całe moje grono - 18 bab
hahaha
nie wiem czy byłby bezpieczny
ej, zaczęłam się poważnie zstanawiać gdzie ty pracujesz
bo 18 bab i jeden chłop to mi się jednoznacznie kojarzyWiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2013, 18:30
Japoneczka z Porcelany lubi tę wiadomość