X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 28 marca 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa nic a nic. Cycki tylko bolały ale czasem tak miałam przed @. Okres się spóźnial ale tym też się nie przejelam bo mam mega nieregularny. Raz pół roku nie miałam.
    Nie spodziewałam się bo staraliśmy się rok i już straciłam nadzieję, nie analizowalam niczego bo myślałam, że i tak nic z tego nie będzie.
    Teraz też się staram nie doszukiwać niczego i pokornie czekam na @, biorę lute więc jak nie przyjdzie to poprostu zatestuje. Czasem tak wcześnie objawów nie ma, ale osobiście wierzę w przeczucie. Teraz tak miałam, wiedziałam, że nic z tego. Pomimo serduszek codzień lub co drugi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2018, 23:07

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    Karmelkovaa nic a nic. Cycki tylko bolały ale czasem tak miałam przed @. Okres się spóźnial ale tym też się nie przejelam bo mam mega nieregularny. Raz pół roku nie miałam.
    Nie spodziewałam się bo staraliśmy się rok i już straciłam nadzieję, nie analizowalam niczego bo myślałam, że i tak nic z tego nie będzie.
    Teraz też się staram nie doszukiwać niczego i pokornie czekam na @, biorę lute więc jak nie przyjdzie to poprostu zatestuje. Czasem tak wcześnie objawów nie ma, ale osobiście wierzę w przeczucie. Teraz tak miałam, wiedziałam, że nic z tego. Pomimo serduszek codzień lub co drugi...


    Ból piersi to tez jakiś objaw :) a ile przed @ ?
    Ja nie lubie czekać jak nic nie czuje straszne zrezygnowana jestem a czas się wlecze , bym nawet nie zwracała uwagi gdyby nie leki a tak mam ich dużo i nie byle jakie i tym bardziej żal , że tyle wysiłku a nic ;/

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa nie pamiętam właśnie ale wydaje mi się że zaczęły boleć chwilkę przed terminem lub nawet po. Też jestem zrezygnowana, wyć mi się chce czasem bo myślałam, że za drugim razem będzie łatwiej a tu guzik prawda. U mnie tej owulki ewidentnie nie ma. Poprzednia ciąża trafiła mi się jak slepej kurze ziarnko. Dostałam lute na 6 miesięcy by cykl wyregulowac, a jak przez ten czas nie zajde to będę dalej kombinowac... Czekanie jest najgorsze :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 08:47

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się coś popierdzieliło po tych poronieniach i nie wiem kiedy się uda bo wszystko hula a tu nic ;/ no ale nie ma tragedii dopiero drugi cykl mam nadzieje ze do pół roku zajdę , tyle , że dołujące jest to wszytsko z miesiąca na miesiąc
    Dobra stymulacja i owulka będzie u Ciebie :)

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa nie ma co myśleć na zapas ;)
    Ja w pierwszą ciążę zaszłam w 10 cyklu starań i w tym ostatnim sobie wszystko odpuściłam i zaskoczyło. ;)
    Dzień dobry :*

    katepr lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Inkas87 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się od 12 cykli i nadal nic :(

    http://www.fabrykamateracy.info/
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko jak się w 4 ciąże zaszło za pierwszym razem no raz za 4tym zaszłam , to nie bardzo bym chciała żeby się to przeciągało w czasie , bo już wgl tragedia dla mnie , bo nie chce mieć dodatkowych przeszkód jeszcze wystarczy , że nie wiadomo czy kiedykolwiek donosze ... no ale nie mamy wpływu na nic :/ na razie stymulacja jeszcze z 4 razy max potem przerwa ...
    Przykro mi dziewczyny , że tak długo czekacie :<

    A tak wgl to tak mnie piekąco rwie prawy jajnik i pachwina , że aż dziwnie , że się cos obudziło ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 09:45

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też prawy jajnik się skromnie zaczął odzywać. Bardzo słabiutko ale może się zdecydował. No ale jestem jaką spokojniejsza, chyba wrzuciłam na luz niech się dzieje co chce.

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina ile dpo jesteś ?ja w tym cyklu jakoś też , wiadomo jak coś będzie przykro ale no co zrobić trzeba czekać na nowy cykl i starać się dalej ;) ogólnie zainteresowana jestem jak to u innych kobiet te objawy się pojawiają stąd moje pytania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 09:53

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    17dc jeszcze przed. W sobotę 19dc jadę na usg czy coś wyszło z tego. Pecherzyk urósł przez 2doby tylko 2mm. U mnie musi właśnie ruszyć owulacja. Tamten miesiąc miałam pierwsza od kiedy jestem stymulowana. Ale też było to w okolicy18dc.
    Czekam spokojnie.

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj znac po podglądaniu :) u mnie dzis 21dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 10:37

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dam jak będę miała datę ( Albo i nie) kiedy jakieś testowanie.

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam kciuki aby jednak owulacja była :) &&&

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Tylko jak się w 4 ciąże zaszło za pierwszym razem no raz za 4tym zaszłam , to nie bardzo bym chciała żeby się to przeciągało w czasie , bo już wgl tragedia dla mnie , bo nie chce mieć dodatkowych przeszkód jeszcze wystarczy , że nie wiadomo czy kiedykolwiek donosze ... no ale nie mamy wpływu na nic :/ na razie stymulacja jeszcze z 4 razy max potem przerwa ...
    Przykro mi dziewczyny , że tak długo czekacie :<

    A tak wgl to tak mnie piekąco rwie prawy jajnik i pachwina , że aż dziwnie , że się cos obudziło ;p

    Kurczę ja zajść nie mogę, nigdy nie widziałam drugiej kreski.. Ty zachodzisz ale ciąża się nie utrzymuje... I tak i tak nie dobrze :(
    Heh.. czemu życie jest takie okrutne..
    Powodzenia i dużo siły życzę. Mam nadzieję, że niedługo wszystkie będziemy mieć tutaj suwaczki ciążowe ;)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 29 marca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak źle i tak nie dobrze :< Wszystko jest niesprawiedliwe i ja tego nie kumam czemu tak się dzieje :/
    Powiem ,tylko że 2kreski po stracie lub po kilku już nie cieszą tak samo wszystko jest inaczej :< człowiek czeka na ten pozytywny test a jak już jest , to myśli jak długo...

    Mam nadzieję , że wszystkie w końcu zakropkujemy i donosimy ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 11:15

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f8505b8d62ed.png

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8187ff29620c.png

    Dziewczyny mój wykres jakiś taki dziwny jest teraz. Dla porównania wkleilam styczniowy. W lutym było podobnie. Chodzi mi bardziej o temperatury po owulacji.
    Może za dużo rozkminiam ale ten z teraz jest taki płaski. Co myślicie? To duphaston ?

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 29 marca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina nie pomogę ,byc moze leki jakoś wpływają na temp . ja nie mierzę tempki bo dla mnie to dodatkowy stres , a i tak wiem kiedy owulacja bo mam monit . Poza tym nie raz wykres jest ksiązkowy a ciąży brak , czasem nie ciekwy a ciąża jest i się w to nie bawię .
    No ale tez kobietom pomaga

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie stresuje ale rozkminiam te temperatury niepotrzebnie :/
    No nic. Czekam do świąt i chyba sikne sobie dla sportu

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 29 marca 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co rozkminiać i myślec nad temp .
    Siknij, a co :) ja tez dla sportu , bo nic się nie zapowiada ;/

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa ja czekam tez na jakieś objawy a ze narazie nic nie widzę to się nie ludze. W pierwszej zaczęłam wstawać w nocy siusiu tyle ze myslama xe to pęcherz przeziebiony a nie ze ciąża. Choć było to jakoś w terminie @ dopiero. I jakoś 12/13dpo był taki skok ze mi piersi urosły ale ze zawsze rosły przed @to zero reakcji. Teraz nic się nie dzieje szczególnego.

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ