X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi kciuki &&& :) może przeczucia Cię nie mylą :)

    Mart hehe to tak trochę sprzeczne podsumowanie lekarza :D bo jak tu nie myślec jak sie codziennie patrzy na wykres :)


    Powodzenia dziewczyny :* działąjcie jak Wam serce podpowiada :)


    My dzisiaj mamy wazny dzień , jak nie zemdleje do wizyty to będzie dobrze

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    MałaMi kciuki &&& :) może przeczucia Cię nie mylą :)

    Mart hehe to tak trochę sprzeczne podsumowanie lekarza :D bo jak tu nie myślec jak sie codziennie patrzy na wykres :)


    Powodzenia dziewczyny :* działąjcie jak Wam serce podpowiada :)


    My dzisiaj mamy wazny dzień , jak nie zemdleje do wizyty to będzie dobrze
    trzymam za Was kciuki mocno!

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Hej dziewczynki!
    Powiedzcie mi czy to, że pierwszy raz w życiu w 4dc już mam tylko lekkie krwawienie ( normalnie jeszcze lało się mocno )to może być zasługa Ovarinu ?
    Biorę go od miesiąca i pierwszy raz mam podczas Ovarinu @ i taka zmiana....

    Może ale nie musi.... ja z ovarinem 2 cykl... i wydaje mi się (nie jestem pewna bo brałam tez dupka akurat) że skrócił mi się o jakieś 3-4 dni cykl, dla mnei dobrze bo miałam juz prawie 40 dniowe a ostatni cykl 35 dni nawet zatestować nie zdążyłam, bo ani jakichś wielkich bóli ani nic ( jak nie u mnie)...
    ja odkąd biorę ovarin na pewno u siebie zauważyłam więcej śluzu...
    dużo o nim czytałam to u wielu można było zauważyc wyregulowanie cykli, więcej śluzu... więc u mnie jakby się sprawdza ...

    Klamka82 lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Hej dziewczyny! :) pewnie się nakręcam allleee
    Dziwna sytuacja :) otóż w środę po południu zrobiłam test negatyw jak tra lala. Nigdy nie robie testów wcześniej niz @ bo zawsze przychodzi punktualnie, co mnie skusiło? ciągnięcie w pachwinach. no i w środę wieczorem śluz zabarwiony w czwartek już trochę śluzu zabarwionego więcej mówię oho rozkreca się tylko dziwne skoro w sobote/niedziele wg lekarza mam dostac @ to mnie już zawsze dość porządnie bolało, zawsze miałam 25 dnia każdego miesiąca teraz lekarz stwierdził że wczesniej. wiem wiem nakrecam się no ale tak chciałabym już to maleństwo ;)
    Ale robiłaś drugi test? Rozumiem że @jeszcze nie ma? A w ktorym dpo robiłaś test? Może jeszcze za wcześnie bylo?

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina dziękuję ;*

    Skarpeta ja brałam przed ciążą paczkę ovarinu i pół paczki miovarianu :) czy pomogło coś nie wiem , ale chwalą , że jajka lepszej jakości po tym

    Klamka82, Skarpeta lubią tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś testerki dzisiaj?

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • agusia_123 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, i niestety 1 kreska...

  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia_123 wrote:
    Tak, i niestety 1 kreska...


    :(

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny.,..nie wiem gdzie to przyczepić i piszę tutaj... tez testuje w kwietniu :) no ale słuchajcie..dzisiaj zrobiłam badania na prolaktyne i progesteron...powiedzcie co one moga wykazać? denerwuje sie troche... czy moga wybadac jakies problemy z owulacja itp? dzisiaj wyniki wieczorkiem

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia_123 wrote:
    Tak, i niestety 1 kreska...
    Przykro, ale poki @ nie jest nadzieja. Dawaj znac!

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    hej dziewczyny.,..nie wiem gdzie to przyczepić i piszę tutaj... tez testuje w kwietniu :) no ale słuchajcie..dzisiaj zrobiłam badania na prolaktyne i progesteron...powiedzcie co one moga wykazać? denerwuje sie troche... czy moga wybadac jakies problemy z owulacja itp? dzisiaj wyniki wieczorkiem
    A ktory dzien po owulacji robilas wyniki? Progesteron moze pokazac czy byla owulacja. Na pewno. Prolaktyna nie wiem co mowi, ale jak jest za wysoka mozna miec problem z zajsciem.

  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem kiedy miałam owulacje... dlatego strzelałam.. powiem ci ze byłam w prywatnym laboratorium i nawet sie nie zapytała ile dni po owulacji jestem ,... nie wiem czy to normalne zeby chociaz nie podpowiedziały cos? za tydzień okres wiec mysle ze chyba trafiłam z badaniami?

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    nie wiem kiedy miałam owulacje... dlatego strzelałam.. powiem ci ze byłam w prywatnym laboratorium i nawet sie nie zapytała ile dni po owulacji jestem ,... nie wiem czy to normalne zeby chociaz nie podpowiedziały cos? za tydzień okres wiec mysle ze chyba trafiłam z badaniami?
    W Żadnym laboratorium nie za pytają się ile jesteś po owulacji. Bo ty powinnaś wiedzieć. Polecam mierzyć temperaturę mniej więcej będziesz wiedzieć kiedy wystąpi i wtedy robisz 6/7 dni po owulacji.albo tez testy owulacyjne .
    Ja dziś tez byłam na pobraniu prywatnie i powiedzieli mi ze będę mieć dopiero w poniedziałek :(

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Nie udzielam się na waszym wątku ale.od jakiegoś czasu podczytuje i trzymam kciuki, za to żeby każdej z Was się udało zobaczyć 2 kreski na teście a następnie mieć 9 nudnych miesięcy. :)

    Ja akurat w kwietniu już nie będę testowac, może maj będzie mój ( tym bardziej że to miesiąc urodzinowy) , ale wiem że do czasu zakończenia danego miesiąca rozmawiacie na "bieżącym" miesiącu.

    U nas starania trwają już 2 lata jak narazie nic mi nie wiadomo o jakiejkolwiek ciąży. Także skierowano mnie do doktora Przybycienia i widziałam że to nazwisko pojawiało się na waszym wątku i tu mam parę pytań dot. Pierwszej wizyty u tego doktora. Ktoś coś pomoze, kogo mogę podpytać dokładniej ?

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam test owu i pozytywny wyszedł w sobote... wiec mysle ze bedzie ok...w poniedziałek niestety bym nie moga pojsc na badanie wiec musiałam dzisiaj... według testu kombinowałam :D ale czy to normalne ze prawie tydzień od owulacji a ja nadal czuje kłucie jajnika? hmm...nigdy tak nie miałam ....

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również testowałam i 1 kreska :( fakt faktem to dopiero 9 dzień po owu więc do terminu @ jeszcze jakieś 4 dni no ale miałam nadzieję że chociaż jakiś cień cienia a tu nic :(.

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    długo sie starasz?? ja dopiero 7 miesiecy albo aż.... 9 lat temu tez pół roku sie starałam...zaszłam ale poroniłam....po 3 miesiacach znowu zaszłam... i blzniaki :D i dopadł mnie znowu instynkt macierzyński.... moze ten wiek... starość nie radość...oo kurka...ale miałam dziwne uderzenia w brzuchu...buuu teraz chyba szukam pierwszych objawów ciazy hehe...

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 jeśli pytanie do mnie to staram się prawie 2 lata ;).

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    Agulaa30 jeśli pytanie do mnie to staram się prawie 2 lata ;).
    troche długo ... a nawet bardzo jak dla nas starających... i jest jakas przyczyna ?

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko idealnie ale u meza za mało plemniczków niestety.

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ