X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WINNY KARNAWAŁ... czyli styczeń z przymrużeniem oka
Odpowiedz

WINNY KARNAWAŁ... czyli styczeń z przymrużeniem oka

Oceń ten wątek:
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł laski,

    Hej, to prawda, że teraz badanie nasienia to podstawa. Każdy z czterech lekarzy mnie o to pytał. A staramy się dopiero dwa cykle, bo dwa kolejne byłam/jestem na lekach z zakazem prokreacji :P Powiedziałam mojemu, że to nasza wspólna sprawa, ja co chwilę upuszczam krew, rozkładam nogi, łykam tabsy, a dla niego to tylko 5 minut "zabawy" ;)
    No i się zgodził. Ale zaliczyłam wtopę. Znalazłam lab, do którego mogę dowieźć próbkę, umówiłam się z laborantką na konkretną godzinę. Były obostrzenia. Próbka musi być przechowywana w temperaturze ciała, czas dowozu jest ograniczony, potem nie ma co badać. I wiecie co?

    Kobitka się spóźniła! teraz chce mi się śmiać jak pomyślę, że stałam na mrozie grzejąc armię własnym ciałem :D jak minął przepisowy czas, poszłam do domu. Wysiłek zmarnowany. A teraz musimy odczekać po łyknięciu tabsów :P

    Myślę, że każdy facet się boi zobaczyć swoje wyniki, ale przecież w większości przypadków armię łatwo naprawić suplami, czasem tylko potrzebny jest zabieg. Zresztą do zapłodnienia jest w sumie potrzebny tylko jeden sprytny plemniczek. Jak jest wynik badania, to wiadomo jakie suplementy ustawić, żeby mu pomóc w drodze do celu ;)

    Kobitki, trzymam kciuki za Waszych facetów :D

    kattalinna, Ania_84, JoHanna lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt :D w diagnostyce przyjmują próbki :) rano musisz go uwieść... tralala zabawa tu i tam... on strzeli a Ty ciach w kubeczek! szybciutko się ubieramy i zawozimy do badania :) u mnie jest to do godziny 10 rano bo o 10 zabierają wszystkie próbki do lab. Później to dopiero koło 13 i 16. Ale jak go dopadniesz np. o 8 to idealna sprawa :D tylko musi być jakiś czas abstynencji... chyba 5 dni? to najlepiej po owu go weź z zaskoczenia.

    Moja koleżanka też tak miała, że chciała chłopa na badania ale on nie nie i nie... w końcu dopadła go... zamiast kubeczka... usta :P a potem wypluła do pojemnika na mocz :D haha :D ale... wyszły problemy, 2 miesiące suplementacji i w ciąży

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letty, nie wiem, jak u Ciebie, ale w labach, w których pytałam, próbka musi być dowieziona do pół godziny od akcji ;), a drugim do godziny ;) inaczej wynik może być niewiarygodny. Ale wszystko jest to zrobienia... na cztery ręce :P

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 11:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letty wrote:
    Katt :D w diagnostyce przyjmują próbki :) rano musisz go uwieść... tralala zabawa tu i tam... on strzeli a Ty ciach w kubeczek! szybciutko się ubieramy i zawozimy do badania :) u mnie jest to do godziny 10 rano bo o 10 zabierają wszystkie próbki do lab. Później to dopiero koło 13 i 16. Ale jak go dopadniesz np. o 8 to idealna sprawa :D tylko musi być jakiś czas abstynencji... chyba 5 dni? to najlepiej po owu go weź z zaskoczenia.

    Moja koleżanka też tak miała, że chciała chłopa na badania ale on nie nie i nie... w końcu dopadła go... zamiast kubeczka... usta :P a potem wypluła do pojemnika na mocz :D haha :D ale... wyszły problemy, 2 miesiące suplementacji i w ciąży
    no nie do końca tak jest zabko, jesm masa obostrzeń, na pewno nie da sie tego zrobić podczas sexu, ani nawet po oralu itp, pojemniczek jałowy, zero innych bakterii niż jego, pytog umyty i generalnie, musi to zrobić sam, bez Twojej pomocy.

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 11:48

  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam się nie znam bo nie mój nie badał :-) a ta historyjka to koleżanka opowiadała jak to jej się udało zajść :-)

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 11:48

    Vesper, kattalinna, Marta.83, letty, bar lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W naszym wypadku dowożenie próbek w żaden sposób się nie sprawdzi więc pozostaje tylko akcja na miejscu. Teraz jestem po dwóch piwach i trzech wściekłych, wracam do domu i spróbuję taką akcję live przeprowadzić ;)

    Vesper, emaj lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, rozmawiamy o tym badaniu nasienia jakby to był jakiś mega wyczyn ! prawie jak przeszczep serca ! a facet musi sie tylko chwilę spiąć i po sprawie, cackamy się z nimi, szukamy kliniki z dowozem próbki, a same poddajemy się katrogom, aby tylko wyszło...

    Vesper, JoHanna lubią tę wiadomość

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dzięki bogu poszedł po wskazaniu mojego gina bez zająknięcia. Bał się, bo obawiał się wyników i tym się spinał. Ale dumna jestem z niego, bo sam mi przypominał o badaniu, musiałam go tylko umówić, bo nie lubi rozmów telefonicznych:P

    Łatwo mi powiedzieć bo nie miałam tego problemu, ale Marta.83 ma rację - za bardzo cackamy się z tymi naszymi facetami.

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 11:48

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nie ma nic przeciwko badaniom, tylko stresuje go trzepanie trola w miejscu publicznym :P Więc ja tą próbkę zawiozę, luz blues :P

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 11:48

    Vesper lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    łooo mnie nie było :)
    ale musiałam być pewna ze i na styczen sie załape :D

    dzis zaczyna sie panienka czerwony powóz nadchodzi :D

    wiec miedzy 28-31 grudnia wstrzykujemy armie ;)

    planowany test 14 stycznia ;)


    co do badania nasienia ;)
    na szczescie mój sam powiedział ze jak razem sie staramy to razem zaczynamy .. no coz było by fajnie pieknie bo od razu wiedzielibysmy ze pustego "wora" i salamon nie naleje ;P
    al niestety pan dr uwazał że brak plemnikow mozna zataic i wciskac kit ze to wina infekcji :P

    pózniej to juz nastepne badania to był wybór to co zamówic ci salke z wiatraczkiem na dzondra / z miła pania na recepcji czy przytulny 1x1 z ludzmi obok :D

    emaj, przyszła mama 2 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, ale mam dziwne wino. Dobre jest bardzo, bo ja ogólnie za winem nie przepadam, poświęcam się pijąc je:P A to wytrawne i wchodzi jak woda. Tylko język barwi na czarno:D i usta:)

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka wrote:
    Kurczę, ale mam dziwne wino. Dobre jest bardzo, bo ja ogólnie za winem nie przepadam, poświęcam się pijąc je:P A to wytrawne i wchodzi jak woda. Tylko język barwi na czarno:D i usta:)
    a mój maz grzeszy i do wytrawnego dodaje cole ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 11:48

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu,

    Serdecznie Wam kibicuję, życzę Ci, żeby inseminacja się udała i żebyście zostali rodzicami w 2016 roku <3

    Czasem Cię czytuję, masz zupełnie nieprawdopodobną wiedzę na temat żołnierzy :D

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Mnie Ovu nauczyło pić wino :D Ale fakt, usta i zęby mam później jak trup wyciągnięty z rzeki.

    Ania zapisuję Cię na 14 i mocno trzymam kciuki!

    my jak zaczelismy po slubie starania to całe wino któe dostalismy i było w barku ..a było tego multum . poszło :D

    ehhhhh .. przydadza sie choc cholernia sie boje .. pierwszy raz od 3 lat .. mamy realna szanse.. :)
    no i tylko jeden strzał :D hihi bo juz przesadzone to nie wyjdzie odkładamy na IVF wiec dopeiro po kilku miesiacach IVF :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ