X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania
Odpowiedz

Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania

Oceń ten wątek:
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 24 marca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona, a dlaczego nie jesteś zadowolona? Mocno rozjaśniłaś? Może to kwestia przyzwyczajenia się?
    Też myślę o rozjaśnieniu włosów na wiosnę. Miałam już jasne kiedyś i wiem, że średnio mi pasowały, ale strasznie mnie korci żeby tak o jeden ton było jaśniej + jakieś refleksy może. Potrzebuję zmiany.

    unadarcy lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald bo nie do końca równo wyszło...rozjasnienie nie jest duże jakby było jednolicie to byłoby ok. Ja lepiej wyglądam w ciemnych ale myślałam ze na wiosne/lato będzie lepiej jak będą jaśniejsze. Pochodzę 2/3 tyg z czymś takim a potem pozniej coś wymyślę.

    Wasze zdrowie za święcenia jajek ;) swój podły nastrój zapijam martini i jest mi dużo lepiej.

    unadarcy lubi tę wiadomość

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 24 marca 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, ja tak zapiłam, że starania uskuteczniłam wcześniej, bo złapałam sławetny luz w doopie ;) A jak już poszło raz, to trzeba było poprawić :D Pij to martini i działajcie <3
    Też właśnie lepiej mi w ciemnych, ale tok myślenia podobny do Twojego, że wiosna/ lato to jasne jakoś tak pasują.

    unadarcy, ZakreconaŻona lubią tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 24 marca 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i żeby nie było, że żulers jestem, 3 lata nie piłam, więc teraz niewiele mi do szczęścia trzeba ;) Dziś jednak sączę karmi.

    unadarcy lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 24 marca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od niepamiętnych czasów mam swój naturalny kolor włosów, bo ostatni raz farbowałam przed ślubem czyli prawie 2 lata temu. Z natury jestem szatynką. Już Kasia czas jemu chciałam zrobić sobie pasemka, ale strasznie wypadały mi włosy, więc się wstrzymałam :) Teraz sobie obiecałam, że jak zdam egzaminy, to w nagrodę pójdę do fryzjera ;)

    unadarcy, Nanna lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 24 marca 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziemy jasnowłose mamuśki :D

    unadarcy lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Wpadłam żeby pożyczyć Wam cudownych świąt :)

    Ja zaczynam starania, jajka bede święcić i w święta i po świętach :D Może nawet do Bożego Narodzenia.. mam nadzieje że nie!!! :)

    Ja też postawiłam na zmiany, z długich czarnych, mam czekoladowe krótkie :)

    ZakreconaŻona, emerald_m, werni lubią tę wiadomość

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 25 marca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakreconazona
    Może zrób sobie plukanke na włosy.

    Ja się najlepiej czuje e czarnych włosach. Kiedyś z czarnego przeszlam na jasny blond, miałam 2 razy zdejmowany kolor i po 2 zdjęciu je rozjasnilam. Nie dość że blond mi nie pasował to wygladalam jak gimnazjalistka :)
    Także ja moich czarnych włosów raczej nigdy nie zmienię no może na starość na jakieś pasemka blond z czarnymi :)

    unadarcy lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)
    M. przy śniadaniu stwierdził, ze mam ogarnąć włosy jeszcze dziś bo domowej roboty pasemka nie wyglądają za korzystnie. Więc zbieram ogon i lecę po farbę. Come back ciemne włosy :D tak się będę lepiej czuła :)
    Unadarcy ja jajka już świece co by dobrze uswiecone były :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 09:53

    unadarcy, emerald_m lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam teraz rozjasnionych kilka pasemek na tych czekoladowych włosach, są takie ni to blond ni rude - pierwszy i ostatni raz! Poczekam na podcinanie końcówek jakieś 2 miechy (bo chce czarnego się pozbyc) i wtedy jednolity kolor sobie zrobie.
    Ale wiem jak jest, kobieta zmienną jest, może mi się odwidzi... :)

    Zakręcona tylko uważaj żebyś nie prześwięciła, bo jakby nie było jajca to delikatna sprawa :D :D Powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie siedzę z farbą na głowie. Czekoladowy kolor włosów to mój kolor. Szkoda, ze nie mam takiego z natury...

    Na razie nie czuje jajka tak jak zwykle przed ovu mnie któraś strona bolała nie wiem czy to po hsg mi się tak zrobiło czy to cykl bez ovu :(

  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 25 marca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja blondynka z natury. Ale w gimnazjum szalałam - rudy, czerwony, czarny... czego to ja nie miałam na głowie. z wiekiem na szczęście zmądrzałam i wróciłam do swojego koloru. Jakieś półtora miesiąca temu rozjaśniłam na gołębi blond, ale źle się czułam w takim jasnym, szczególnie, że mam lekko różową cerę, wyglądałam jak prosiaczek :D Dlatego przyciemniłam na naturalny blond i tak jest dobrze.

    U mnie jajka już pomalowane, w domu ogarnięte. Zrobię jeszcze dziś szarlotkę, bo mi jabłka zalegają i niedługo tylko do wywalenia będą.

    A potem relaks przy winku - trzeba oblać dwie nieudane sprawy:
    1. dostałam okres (plamienie narazie, ale tempka spadła drastycznie)
    2. mąż starał się o nowa pracę i właśnie dowiedział się, że odpadł na ostatnim etapie :(

    Zmiany nie dla nas w tym miesiącu.

    Wesołych Świąt dziewczyny - wiecie czego Wam życzę ;)

    ptak-dziecko.gif

    werni lubi tę wiadomość

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliwko fatalne wieści trzymam kciuki, żeby kwiecień był dużo lepszym miesiącem.

    Moje farbowanie nieudanych pasemek było też nieudane. Teraz trzymam kciuki, żeby mi włosy nie wypadly

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 25 marca 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliwka, może jeszcze nie wszystko stracone. Trzeba wierzyć. Jak nie, to z pewnością w następnym miesiącu się uda. Dziewczyny, życzę Wam wesołych Świąt. Przede wszystkim zdrowych, spędzonych w rodzinnej atmosferze no i spełnienia marzeń, zwłaszcza tych związanych z maluszkiem. Aby wszystkim Wam udało się zajść jak najszybciej i urodzić zdrowe pociechy :D

    werni lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 25 marca 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Śliwka, może jeszcze nie wszystko stracone. Trzeba wierzyć. Jak nie, to z pewnością w następnym miesiącu się uda. Dziewczyny, życzę Wam wesołych Świąt. Przede wszystkim zdrowych, spędzonych w rodzinnej atmosferze no i spełnienia marzeń, zwłaszcza tych związanych z maluszkiem. Aby wszystkim Wam udało się zajść jak najszybciej i urodzić zdrowe pociechy :D


    Oj, oby lepiej stracone, bo właśnie otworzyłam drugiego browara :P :D :P :P

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 26 marca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliwka, zawsze możesz powiedzieć, że świętowałaś ciążę ;) Hi hi :)

    Dziewczyny, wszystkiego dobrego na te Święta :) Abyście wszystkie szybko i szczęśliwie spełniły swoje marzenia o maluszku :D

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 26 marca 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za życzenia.

    Każdej z osobna i wszystkim razem życzę wesołych, radosnych i pełnych miłości Świąt oraz spełnienia najskrytszych marzeń, owocnych starań i zdrowych, pachnących bobasków! :)

    unadarcy lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • Aciaa Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 27 marca 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się wieczornie :)

    Coś spać nie mogę jak nie jeden to drugi jajnik boli :/

    Czytam Was ale coś weny nie mam ...

    Mogę wam doradzić ewentualnie że jak rozjaśnianie w domu włosy to dodajcie większą ilość szamponu do rozjasniacza i najpierw na długość a 10min przed zmyciem na odrost jeżeli jest taka potrzeba :)

    Dzisiaj i wczoraj taką piękną pogodą a my w domu tzn wczoraj prawie dwie godz na pogotowiu a dzisiaj tylko na zastrzyk córka chora :/

    Aciaa
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 28 marca 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie totalne zniechęcenie do wszystkiego i znowu wątpliwości czy 3 dziecko to dobry pomysł ... ;(

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 28 marca 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliwka, a skąd u Ciebie ten zły humorek?:) Ja Tobie niestety nie doradzę bo planuję maksymalnie dwójkę dzieci i w sumie nigdy o 3 nie myślałam ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ