X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania
Odpowiedz

Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania

Oceń ten wątek:
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 28 marca 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem skąd. Spadek nastroju totalny. Chyba właśnie przez te wątpliwości... Czy to na pewno dobry pomysł, teraz często jestem zmęczona ciągłym "mamo, mamo" na służbie 24/h. I zawsze tylko mama. Mąż owszem też stara się udzielać, ale mama jest naj i zawsze jak coś potrzebują to najpierw mama. No i nie ukrywam, że mąż nie ma tyle cierpliwości co ja do dzieci. Szybko się irytuje, co z kolei mnie doprowadza do szału i wtedy właśnie myślę, że to nie dobry pomysł z 3 dzieckiem.

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 28 marca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym już widzę te komentarze... 3 dziecko, patologia, wpadka, bo 500+, a "nie daj Boże" 3 dziewczynka, olaboga, nie wiedzą co to antykoncepcja... Itp itd.

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 28 marca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliwka, akurat opiniami innych bym się nie przejmowała. Wiem, że ludzie tak myślą, ale prawda jest taka, że ludzie gadają i będą gadać zawsze. Ja mam w pracy kolegę, który chce mieć 4 dzieci. Zawsze o tym mówił i ja to np w pełni szanuję :) Także widzisz nie każdy chce mieć jedynaka czy dwójkę dzieci ;) Myślę, że to musi być decyzja Twoja i męża. Jeśli się wahasz, to może warto jeszcze chwilę poczekać, dać sobie czas, by się upewnić, że to jest dobra decyzja :) A Wasze córeczki ile mają lat ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2016, 22:06

    emerald_m, marzymisie lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 28 marca 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliwka, Mamuśka dobrze gada! Na innych nie ma się co oglądać. Własne szczęście się liczy.
    A wątpliwości rozumiem. Też je miewam, mimo, że mam jedno dziecko. Poczekaj na jutro/ pojutrze. Może coś się wyklaruje.

    No i po Świętach. Fajne były, szkoda, że to tylko 2 dni. Teraz czekam na Majówkę.

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 28 marca 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Śliwka, akurat opiniami innych bym się nie przejmowała. Wiem, że ludzie tak myślą, ale prawda jest taka, że ludzie gadają i będą gadać zawsze. Ja mam w pracy kolegę, który chce mieć 4 dzieci. Zawsze o tym mówił i ja to np w pełni szanuję :) Także widzisz nie każdy chce mieć jedynaka czy dwójkę dzieci ;) Myślę, że to musi być decyzja Twoja i męża. Jeśli się wahasz, to może warto jeszcze chwilę poczekać, dać sobie czas, by się upewnić, że to jest dobra decyzja :) A Wasze córeczki ile mają lat ?

    Mają 4 i 6 lat.
    Zdanie innych zawsze mało mnie obchodziło, ale wiem że teraz nie uniknie przykrych, krzywdzacych sądów na temat mnie i mojej rodziny.
    Sama nie wiem czego chce. Z jednej strony pragnę bardzo trójki dzieci, wiem, że będę dbać i kochać najlepiej i najmocniej jak potrafię , wiem, że dam radę wszystko ogarnąć, ale nie wiem czy będę w tym wszystkim szczęśliwa, czy gdzieś po drodze nie zgubie własnego ja. I będzie już tylko mama. A żona, kochanka, kobieta, pracownica, pasjontka sportu, pięknych wnętrz? Czy będzie na to czas, siła i chęci?

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 29 marca 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliwka
    Nie patrz na to co inni będą mówić.
    Trzeba żyć własnym życiem i własnymi marzeniami.

    emerald_m lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliwka w czekoladzie - a ile masz lat? Moze warto w Twoim przypadku poczekac jeszcze te 2-3 lata az dziewczyny beda troche starsze i bardziej samodzielne? A Ty zdążysz złapać troche oddechu:)
    Najlepiej wyslij męża z dzieciakami na spacaer, sama weź gorącą kąpiel i przemysl o czym tak naprawde marzysz i czego Ty pragniesz. Powodzenia:)

    emerald_m lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliwko Ty sama musisz wiedzieć czego Potrzebujesz czy podołasz kolejnym obowiazkom. Chociaż ja uważam, że im więcej dzieci tym babeczka jest lepiej zorganizowana. I tego się trzymam bo chce mieć 4 dzieci :)

    emerald_m, Kushina, werni lubią tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 29 marca 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliwka 4 i 6 lat to ani dużo ani mało. Może warto jeszcze trochę poczekać. Wiem, że potem ciężko wrócić "do pieluch". Nie mniej jednak będzie Ci łatwiej, jak dzieci będą bardziej samodzielne, a Ty wtedy będziesz mogła bardziej się skupić na maluszku :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 marca 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po świętach jak ten czas leci..
    Jestem w połowie cyklu i na luzie.

    Powodzenia w nowych cyklach dziewczyny.

    Co do włosów podobno mi dobrze w blond. W tamtym roku miałam później przeszłam na ciemny blond teraz od kilku miesięcy mam ombre. Ale tak zrobiłam by było jak najbliżej naturalnego koloru bo chce żeby mi włosy trochę odpoczely od farby. Później może się przefarbuje na blond. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 30 marca 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    czyżby pierwszy raz w życiu wyszedł mi pozytywny test owulacyjny? Pomóżcie swoim obiektywnym okiem, bo ja sama nie wiem.Nigdy ta kreska nie wyszła mi tak wyraźna jak dziś. Zawsze takie bladziochy wychodziły, że zgłupiałam. Zrobiłam od niechcenia, bo zalegają mi w szafce.

    https://zapodaj.net/7117e12d64fef.jpg.html

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 30 marca 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu chyba lepiej widać :
    https://zapodaj.net/a1f4967c1765e.jpg.html

    unadarcy lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 30 marca 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jest pozytywny.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Tu chyba lepiej widać :
    https://zapodaj.net/a1f4967c1765e.jpg.html

    Si! pozytyw po byku! :)

    marzymisie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, mi nigdy nie wyszla az tak mocna ta druga kreska ;) Zawsze jest jednak minimalnie bledsza od kontrolnej.

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 31 marca 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kushina, też nigdy nie miałam tak wyraźnych kresek, dlatego nie wiedziałam czy to w końcu jest pozytywny test czy ja już sobie wmawiam.
    Pierwsze co, to pomyślałam że napiszę do Was. Później ochronęłam, spojrzałam trzeźwym okiem i nie miałam wątpliwości.

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 31 marca 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliwka, nie patrz na to co ludzie powiedzą, bo za ileś lat to właśnie Wasze dzieci usiądą z Wami do wigilijnego stołu. Juz ze swoimi rodzinami. Będzie głośno, radośnie i rodzinnie a Ty pomyślisz-jak dobrze ze mamy siebie...
    Może argument ten słabo do Ciebie przemawia
    ale ja tak często myślę. Marzą mi się uroczyste święta, pełne rodzinnego ciepła a im większa rodzina tym lepiej ;)
    Masz wątpliwości, to normalne. Świadczą o odpowiedzialności i rozwadze.
    Ludzie (jeśli już tak sie Przejmujesz) zawsza gadali, gadają i gadać będą ale czy przez takie paplanie warto rezygnować z marzeń o większej rodzinie? Głowa do góry. Prawdą jest, że muszą mieć potwornie nudne życie skoro gadają o Twoim. Ty na szczęście nie musisz sie zajmować życiem innych, bo Twoje jest wystarczajaco ciekawe i satysfakcjonujące , a jego sensem są właśnie Twoje pociechy.

    werni lubi tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 31 marca 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeśli się postarasz, to nie zgubisz swojego własnego ja w tym wszystkim. Może teraz póki dzieci sa jeszcze małe, tak Ci sie wydaje, ale ja myślę że wystarczy chcieć. Kochana, nadal będziesz żoną, kochanką, pracownicą i pasjonatka sportu i wnętrz tylko o wiele bogatszą ;) Wierzę w to! :)

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justina, test pozytywny :) Mi w tym cyklu też wyszedł test pozytywny i to ostatni czyli 5 :D zobaczymy jak będzie w następnym, choć sama się zastanawiam czy robić te testy ovu czy nie :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam lubię testy owulacyjne. Pokazują zawsze szczyt lh wtedy, kiedy powinien być.

    Marzymisie, działacie już?

    Melduję, że mój pierwszy, spontaniczny cykl starań to nie ten właściwy. Dziś test negatywny, no i czuję nadciągającą @. No nic, działamy dalej. Niech już kończy się ten cykl. Następne dni płodne w połowie kwietnia.

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ