X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania
Odpowiedz

Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nie robię tego bo to strata kasy dla mnie. Raz spróbowałam to 3 z 5 były intensywnie pozytywne...Emerald to rozbieg masz już przed tym właściwym cyklem. Ciekawe co ja będę miała za dwa tyg. Może spróbuję test 10dpo jak temp się utrzyma kto wie...chociaż się na nic nie napalam bo mam wątpliwości czy z właściwej strony jajo poszło

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie działamy jeszcze. Nie wiem czemu ale tknęło mnie by zrobić ostatni raz i wyrzucić bo nigdy mi te testy nie wychodziły. No i proszę. Szok. Być może jak dotąd robiłam o zbyt późnej porze. Sama nie wiem.
    Ruszamy w kwietniu, tak jak ustaliliśmy. Póki co bardzo rozsądnie staram sie jeść. Mierze cukier kilka razy dziennie i wiem co mi podnosi a co nie. Chyba nawet coś tam udało mi sie schudnąć. Więcej się ruszam i staram się jeść więcej witamin. TAK więc w pewnym sensie ruszyłam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie zazdroszczę bo ja to się nie mogę zabrać za zdrowe odżywianie. Chipsy, pizza na dowoz, piwo tak dobrze smakują i żelki ooooo. Dobrze by było się opanować i schudnąć trochę bo mi taki brzuch wywalilo że się do nóg zgiac nie mogę

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro już kwiecień :):):)

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, nie było mi łatwo. Odstawiłam cukier. Przez pierwsze dwa tygodnie permanentne rozdrażnienie i ból głowy. Jak narkoman. Piję tylko zieloną herbate, wode i kawę z mlekiem gorzką. Wiadomo,że nie jesteśmy w stanie wykluczyć całkowicie cukru, bo mnóstwo rzeczy ma go w składzie aczkolwiek ja się staram jak mogę, bo wiem że muszę skoro chcemy mieć dziecko. Jeśli chce mi sie cos słodkiego, to pije herbate ze stewią. Owoców nie odrzuciłam całkowicie, tylko niektóre, bo mają też cenny wpływ na nas a przecież maja cukier. Cały czas uczę się swojego organizmu, by wiedzieć na co mogę sobie pozwolić a na co nie.
    Mam cel ;) on mi przyświeca :)

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald, następnym razem się uda, zobaczysz :)

    Marzymisie, gratuluję wytrwałości :) Ja od dzisiaj rzucam słodycze i wracam do ćwiczeń bo niestety przez egzamin sobie odpuściłam. A do tego jeszcze mąż bym chory i się od niego zaraziłam :/

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio mnóstwo tych choróbsk się wokół kręci. Co chwila ktoś zakatarzony, podziębiony.
    Dziś słonko świeci, może zła pogoda odejdzie w końcu a my wszystkie z entuzjazmem i zapałem zaczniemy działać. :)
    Ciesze się, że już kwiecień. W końcu nastał ten miesiąc :)

    Życzę miłego dnia.

    Piątek, piąteczek, piątunio :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był ciężki piątek, a nawet cały tydzień całe szczęście, że już zaczynam weekend.

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aacia, to chyba Ty pytałaś o sny przepowiadające ciążę. Dziś taki miałam. Śniła mi się ta aktorka, co grała żonę Złotopolskiego :D Gładziła mój brzuch i powiedziała, że tu mieszka mała dziewczynka ) D
    No ciekawe.

    Też ciągle gadam, że muszę jeść zdrowo i ćwiczyć. I na gadaniu się kończy. Marzymisie, podziwiam szczerze :)

    Mamuśka, dzięki :)

    Śliwka, co u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2016, 16:36

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    ja tam nigdy nie robilam testów owulacyjnych, dlatego, ze owu na pewno nie przegapie, bo my z ukochanym mamy wysokie temperamenty i serduszkujemy codziennie,
    od zaprzestania brania tabletek nadal moje cykle są nieregularne jak 8 lat temu przed zaczeciem ich brania, na razie moje cykle trwały 35 i 32 dni, kolejne tez pewnie podobne bedą,
    ja odżywiam się raczej zdrowo :) biorę masę suplementów przy moim mthfr są wskazane i ćwiczę juz ponad 6tygodni, cwiczę srednio 20dni na miesiąc,

    odliczam miesiace do lipca, powinnam na poczatku lipca miec @ a potem staranka...

    a wam zyczę juz bardzo owocnych cyklów :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2016, 16:54

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati chwila moment i będzie lipiec i się zacznie ;-)

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj czas szybko leci

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam na chwilkę, bo jestem w szczerym szoku. Tak dla spokoju poszłam dziś na hcg z krwi. Właśnie przyszedł wynik - 21.6. Jest ciąża :) Cieszę się, ale i boję, bo wiem, że różnie może być. Trzymajcie kciuki.

    ZakreconaŻona, werni, marzymisie, śliwka w czekoladzie, pati87 lubią tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Emerald! Super wiadomosc:)

    emerald_m lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald! Coś wspaniałego! A jednak! o ja o ja! Dobry spontan był :)

    emerald_m lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sen u Ciebie się spełnił :) gratuluję :*

    Mi się niestety nie sprawdzają sny

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze! Ale świetna wiadomość z rana. Gratuluję :) teraz ruszy machina dwóch kreseczek mam nadzieje, Emerald przetarła nam szlaki :)

    Ale super Kochana. Siedzę i zacieszam do telefonu :)

    emerald_m lubi tę wiadomość

  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald gratuluję. Wspaniała wiadomość.

    Przepraszam, że się nie udzielam, ale postanowiłam się trochę zdystansować. Starań nie porzucamy. Pragnienie jest silniejsze niż wątpliwości.
    Poza tym komputer mi padł, a z komórki średnio wygodnie dział ovu. Niemniej jednak czytam regularnie i swoje 3 grosze czasem dorzucę :)

    Emerald spokojnej ciąży życzę i szczegółowych relacji :P

    emerald_m lubi tę wiadomość

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald, piękna wiadomość :D Życzę Tobie dużo spokoju i oczywiście szczęśliwego rozwiązania :)

    Dziewczyny, musimy się zabrać do pracy, aby dotrzymać Enerald towarzystwa ;)

    werni, emerald_m lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :)

    emerald_m lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ