X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania
Odpowiedz

Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania

Oceń ten wątek:
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald gratki :)
    tylko nie opuszczaj nas, zagladaj do nas chociaz czasami

    emerald_m lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, Pati dobrze mówi-nie opuszczaj nas.
    Wątek i tak słabo przędzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2016, 14:58

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za gratulacje i dobre słowa :) Jakoś na razie więcej mam obaw niż radości.
    Hcg w 11 dpo tylko 21.60, dodatkowo od wczoraj mam lekkie plamienia. Mam deja vu,z tej utraconej ciąży. W poniedziałek i środę idę na beta hcg żeby zobaczyć jak przyrasta. Jak będzie dobrze, zacznę się cieszyć. Póki co, nie mówię nawet mamie, bo by się zamartwiała.
    Wie mąż i Wy tu na forum.

    A spontan był dobry, żołnierze zawiani, ale znaleźli drogę do domu. Do roboty dziewczyny, czekam na fioletowej, ale na razie nie dołączam do żadnej grupy. Zaglądam do Was, kibicuję i czekam :)
    Która kiedy testuje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2016, 15:19

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do snu, faktycznie się sprawdził. Ciekawe, czy będzie dziewczynka? Boję się tak wybiegać myślami, boję się mieć córkę. Zafiksowałam się na dwóch synów. Głupia ja.

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki są super. Jakby mi się trzecia trafiła to będę przeszczęśliwa ;) Imię już mam - Paulinka ;)

    Kushina lubi tę wiadomość

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zostało jakieś 9/10 dni do testowania o ile @ nie przyjdzie szybciej. Po cp ten czas jest dla mnie ciężkim czekaniem i zaczynam się coraz bardziej stresować. Zaopatrzyłam się w testy o tej wykrywalności 10. Z tego co zrozumiałam jakby coś było na rzeczy to jakbym zrobiła teściora to może już coś wyjść z tego chyba, że coś źle jednak na ulotce zrozumiałam. Ktoraś takie testy robiła?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym robiła test kolo 16 kwietnia :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śliwka w czekoladzie wrote:
    Dziewczynki są super. Jakby mi się trzecia trafiła to będę przeszczęśliwa ;) Imię już mam - Paulinka ;)
    No, ładnie Paulinka :) Ja od dawna myślę o Karolince lub Dorotce, mam też inne typy. Ale te dwa to czołówka ;)

    Zakrecona, robiłam test o czułości 10mlU wczoraj ( pink test, wyszedł negatywny) przy total hcg z krwi 21.60. Myślę, że można próbować testować 10-12 dpo, bo w galerii widziałam, że wielu dziewczynom udaje się wykryć tak wczesną ciążę sikańcem. Przy ujemnym teście i braku @ zawsze można zatestować ponownie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2016, 22:46

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W aptece Pani oświeciła mnie, że testy strumieniowe są o wiele czulsze od płytkowych

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 wrote:
    W aptece Pani oświeciła mnie, że testy strumieniowe są o wiele czulsze od płytkowych
    Serio? Ja zawsze jakoś stawiałam na płytkowe. A tłumaczyła to jakoś, czemu tak jest?

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    No, ładnie Paulinka :) Ja od dawna myślę o Karolince lub Dorotce, mam też inne typy. Ale te dwa to czołówka ;)

    Zakrecona, robiłam test o czułości 10mlU wczoraj ( pink test, wyszedł negatywny) przy total hcg z krwi 21.60. Myślę, że można próbować testować 10-12 dpo, bo w galerii widziałam, że wielu dziewczynom udaje się wykryć tak wczesną ciążę sikańcem. Przy ujemnym teście i braku @ zawsze można zatestować ponownie ;)

    To mnie zmartwilas bo mam dokladnie ten sam test :( czuje sie jak jakas sierotka marysia teraz...dopiero co jestem po ovu a mam tysiac cionrzowych objawow...moj leb mnie wykonczy, macie sposob zeby odciac glowe od reszty ciala?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2016, 22:55

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona, niestety nie wiem jak to zrobić. W moim przypadku chwilową ulgę przynosiło testowanie, nawet jak test negatywny :)
    Niektórym bardzo szybko pokazuje ciążę, więc może tak być i u Ciebie. Zresztą z całego serca tego Ci życzę :) A że masz objawy to super. Może coś się kluje ;)

    Ja nadal czekam na radość. Jutro i w środę robię betę i to będzie chwila prawdy.

    Śliwka, ja się będę bardzo cieszyć z córeczki. Z synka też, tylko niech się zdrowe urodzi. Boję się, bo nie znam instrukcji obsługi dziewczynki ;) No i względy praktyczne. Dla chłopca mam wszystko.
    No i sama zawsze byłam chłopczycą. Di dziś mam wokół siebie więcej facetów, z którymi się rozumiem. Z drugiej strony mam też świetny kontakt z mamą. Cudowna byłaby taka relacja z własną córką.

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald, plamisz jeszcze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2016, 11:16

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald mam nadzieję, że już nie plamisz i wszystko jest ok :) Ale to jestem zdziwiona, że test ciążowy wyszedł negatywny. Myślałam, że one jednak są dość dokładne. Koleżanki robiły nawet przed terminem miesiączki i wychodziła blada druga kreska ale widoczna :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Zrezygnowalam z testowania, co ma byc to bedzie. Korzystam z pieknego dnia na rowerze w lesie cos pieknego.
    Emerald trzymam mocno kciuki za betowanie!
    A co do płci dziecka to ja bym chciala blizniaki - parke ;) za jednym zamachem ;) a tak na serio to chyba bym wolala miec niespodzianke ale pewnosc ze jest zdrowe

  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Zakrecona, niestety nie wiem jak to zrobić. W moim przypadku chwilową ulgę przynosiło testowanie, nawet jak test negatywny :)
    Niektórym bardzo szybko pokazuje ciążę, więc może tak być i u Ciebie. Zresztą z całego serca tego Ci życzę :) A że masz objawy to super. Może coś się kluje ;)

    Ja nadal czekam na radość. Jutro i w środę robię betę i to będzie chwila prawdy.

    Śliwka, ja się będę bardzo cieszyć z córeczki. Z synka też, tylko niech się zdrowe urodzi. Boję się, bo nie znam instrukcji obsługi dziewczynki ;) No i względy praktyczne. Dla chłopca mam wszystko.
    No i sama zawsze byłam chłopczycą. Di dziś mam wokół siebie więcej facetów, z którymi się rozumiem. Z drugiej strony mam też świetny kontakt z mamą. Cudowna byłaby taka relacja z własną córką.

    Co do obsługi dziewczynki służę pomocą i liczę na rewanż odnośnie chłopca w razie co :P

    Mnie test plytkowy zawiódł raz, przy drugiej ciąży. Pamiętam, że miałam w ten dzień imprezę firmową. Więc wiadomo % .Byłam może 2-3 dni przed @ . Zrobiłam test, nie czułam ze mogłabym być w ciąży bo tylko jeden jedyny raz kochalismy się bez zabezpieczenia. Ale dla pewności zrobiłam, żeby wiedzieć czy mogę napić się drinka czy nie. Wyszedł negatywny (pamiętam, że byłam rozczarwana) no i na imprezie zaszalałam. A potem okres nie przyszedł... Zrobiłam drugi test i wyszła blada kreska. Potem beta potwierdziła ostatecznie.
    Różnie z tymi testami bywa. W tym miesiacu chyba od razu zrobię betę, albo zaczekam aż @ nie przyjdzie do 18 dpo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2016, 19:07

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nadal plamię. Troszkę, ale jednak. Dziś lub wczoraj powinnam mieć @ więc mam nadzieję, że to dlatego.
    Na teście o czułości 25 mlU był cień cienia, ale po południu na 10mlU blada kreseczka. Jutro idę na betę, ale na test też sobie siknę. Mam nadzieję, że kreska będzie wyraźniejsza. Ehhhh.

    Śliwka, jak dasz radę poczekać z testem to czekaj. Ja w sprawach cionszowych jestem świruską :)

    Dobre nocy kobietki, idę trochę popracować. Przestanę na chwilę rozmyślać.

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow!

    Wpadłam poczytać dzisiaj a tu taka wiadomość. Gratuluję emerald :)
    Pamietaj że to jest inna ciąża, inny zestaw komórek więc nic nie musi sie powtórzyć. Domyślam się że się stresujesz, mnie takie obawy tez by dopadły... ale to nic nie zmieni, trzeba pozytywnie myśleć i czekamy na rozwój wydarzeń, będzie dobrze!

    Ja jestem w 12 dc i ten cykl bez tabletek. Dzisiaj chcę zatestować owulacyjnym, ale chyba nic z tego nie będzie bo suchości mam straszne. Cholera wie jak organizm się teraz zachowa po odstawieniu tych tabsów.
    Miałam nadzieje że wskocze na tory przepełnione płodnością a póki co jadę po samych podkładach kolejowych :)

    Pozdrawiam serdecznie.

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Wow!

    Wpadłam poczytać dzisiaj a tu taka wiadomość. Gratuluję emerald :)
    Pamietaj że to jest inna ciąża, inny zestaw komórek więc nic nie musi sie powtórzyć. Domyślam się że się stresujesz, mnie takie obawy tez by dopadły... ale to nic nie zmieni, trzeba pozytywnie myśleć i czekamy na rozwój wydarzeń, będzie dobrze!

    Ja jestem w 12 dc i ten cykl bez tabletek. Dzisiaj chcę zatestować owulacyjnym, ale chyba nic z tego nie będzie bo suchości mam straszne. Cholera wie jak organizm się teraz zachowa po odstawieniu tych tabsów.
    Miałam nadzieje że wskocze na tory przepełnione płodnością a póki co jadę po samych podkładach kolejowych :)

    Pozdrawiam serdecznie.
    niby duzo osób mówi ze po odstawieniu tabsow szybko sie zachodzi w ciąże, takze trzymam mocno kciuki!

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Niestety nadal plamię. Troszkę, ale jednak. Dziś lub wczoraj powinnam mieć @ więc mam nadzieję, że to dlatego.
    Na teście o czułości 25 mlU był cień cienia, ale po południu na 10mlU blada kreseczka. Jutro idę na betę, ale na test też sobie siknę. Mam nadzieję, że kreska będzie wyraźniejsza. Ehhhh.

    Śliwka, jak dasz radę poczekać z testem to czekaj. Ja w sprawach cionszowych jestem świruską :)

    Dobre nocy kobietki, idę trochę popracować. Przestanę na chwilę rozmyślać.
    jak tam twoja dzisiejsza beta?
    plamienia czesto w ciąży występuja w datach, w ktorych miala byc @

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ