X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania
Odpowiedz

Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania

Oceń ten wątek:
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka tu cisza. ..

    Mam pytanie, może któraś coś doradzi.
    Chce zrobić prolaktyne z obciążeniem. W którym dniu cyklu powinnam wykonać badanie?
    W necie różne sprzeczne informacje :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzy chyba miedzy 4 a 7 dc. Na pewno w 2 fazie cyklu wzrasta, dobrze jest trzymac nerwy na wodzy przed badniem bo wyjdzie masakra.

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, dzięki.
    Robiłam niedawno i w 1 fazie miałam ok 20, czyli blisko górnej granicy natomiast w 2 fazie cyklu miałam chyba ponad 40 przy normie 20parę. Wiem,że wzrasta w drugiej fazie ale chyba nie powinna aż tak nie?

    Tak sobie siedzę i myślę, jutro spodziewam się @. W następnym cyklu walczę jeszcze bardziej.
    No i tym razem nie dam się zbyć gin.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze mialas jakies stresy/nerwy i to moglo bardzo wplynac na wynik badania. Ja od roku biore dostinex bo ja mialam masakryczne wyniki. Jezeli miescisz sie w granicach i masz normalnie ovu to bym prl nie ruszala bo moze Twoj organizm ma taka urode.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2016, 21:38

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówisz?

    Jak robiłam w 2 fazie cyklu,gdy wyszła wysoka, faktycznie miałam stresy. Cykle..Hmm wahają się od 27-30, ten jest dłuższy, dziś 32 dzień cyklu, wydłużył się.
    Poprzedni niby był bezowulacyjny.

    Zakręcona, ale ja nigdy nie robiłam z obciążeniem i pomyślałam,że może warto ?

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Moze mialas jakies stresy/nerwy i to moglo bardzo wplynac na wynik badania. Ja od roku biore dostinex bo ja mialam masakryczne wyniki. Jezeli miescisz sie w granicach i masz normalnie ovu to bym prl nie ruszala bo moze Twoj organizm ma taka urode.

    Może masz rację. Dam sobie jeszcze trochę czasu,poczytałam na ten temat.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo opinii jest na temat prl z obciążeniem. Jedni mówią ze nie warto robić bo i tak to nic nie daje a drudzy ze warto. I wes tu człowieku kogo się słuchać. Ja przez ten weekend ledwo żywa. Ten tydzień będzie spokojniejszy.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli sie bada pierwszy raz to lepiej sprawdzic z obciazeniem jak reaguje organizm. A pozniej jak sie leczy podwyzszone, albo znacznie wyzsze wartosci to mozna robic juz bez obciazenia.

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Zakręcona, jeszcze o tym może pomyślę. Już sama nie wiem.
    Póki co dopadła mnie chandra. Wszędzie gdzie człowiek nie spojrzy kobiety z brzuszkami albo wózkami, ciągle gdzieś się o uszy obija, że jakiś bąbel na świat przyszedł...

    Mamy czerwiec, a na zewnątrz zimno i mokro, nic tylko pod kocem się schować.

    Mój plan na resztę dnia jest taki, że nic dzisiaj nie robię,leżę do góry brzuchem... idę się wykąpać, zrobię sobie gorące kakao i wskoczę pod koc z jakąś książką i mam gdzieś wszystko wokół.

  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie, ja też mam ostatnio jakiś gorszy czas...
    Zaczęło się, jak na fb kuzynka mojego Męża wstawiła zdjęcie nowonarodzonej córeczki ;( Tak jakoś przykro mi się zrobiło. Ta kuzynka brała ślub w zeszłym roku (2 miesiące przed nami) i teraz na rocznicę ślubu już będą we trójkę.
    My 15 sierpnia mamy naszą rocznicę i co? I NIC. Termin porodu miałam mieć na początek sierpnia, ale nie wyszło... I wątpię, że do sierpnia nam się uda zobaczyć II kreski :/
    Tak jakoś obojętnie podchodzę do starań w tym miesiącu.

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że u każdego zamiast letniej chęci działania są wątpliwości i podły nastrój. I chyba właśnie wynika to z tego, że wszystkieciężarówki reraz widać, z wózkami też chętniej chodzą...W majucjak byłam u gin to kazała się stawić za pół roku jak się nic nie wydarzy. Mam czas do listopada i coraz większy strach, że się nie uda.

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Widzę, że u każdego zamiast letniej chęci działania są wątpliwości i podły nastrój. I chyba właśnie wynika to z tego, że wszystkieciężarówki reraz widać, z wózkami też chętniej chodzą...W majucjak byłam u gin to kazała się stawić za pół roku jak się nic nie wydarzy. Mam czas do listopada i coraz większy strach, że się nie uda.
    u mnie tez byle jaki nastroj od niedzieli, i jest chyba przez to co napisalas :(

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, głowa do góry :) Starania to powinien być miły i przyjemny czas :) Może mi się łatwo mówi, bo nie mam jakiś złych doświadczeń z poronieniem itd. Nie mniej jednak ja się nie nastawiam. W sumie cały czas się waham, czy to dobry czas, tym bardziej, że mam ogrom pracy, do zrealizowania plany z budową domu, za wysoki wynik prolaktyny no i tsh :/ Ale stwierdziłam, że jak się uda, to się uda. Nie stresuje się, a może los sprawi mi miłą niespodziankę :D

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze mamuska ze niedługo rozpoczynasz starania. Ja to jeszcze na @ musze poczekac pewnie z ponad 3tygodnie. A potem starania :)

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny można dołączyć ?
    Strania zaczeta od stycznia , ale 5 miesiący były to takie zaniedbane , od tego cyklu staramy sie na pełnych obrotach :)

  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy xBUMx w naszym skromnym gronie :)

    xBUMx lubi tę wiadomość

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa dziękuje :)
    Dużo jest podonych wątków i nie wiadomo g dzie mnie przygarna :P


  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xBUMx wrote:
    Hej dziewczyny można dołączyć ?
    Strania zaczeta od stycznia , ale 5 miesiący były to takie zaniedbane , od tego cyklu staramy sie na pełnych obrotach :)
    Witamy :)

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy :)
    Tez staram się nie wpaść w depresję. Gdy nie możemy się starać. W lipcu ma przyjechać do mnie to może uda mi się go namówić na badanie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Werni :)
    Miło, że się odezwałaś ;) Jak Twoja praca? I jak dajesz radę w PL? Do lipca już niedaleko :) Zobaczysz, ani się obejrzysz a Twój mężczyzna już będzie z Tobą.

    werni lubi tę wiadomość

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ