Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 02:23

    klz920mm8wuzprdr.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    A moja beta <0,1. i znów nici z tego. Luty to w ogóle mogę pewnie odpuścić chyba że mój zacznie swój kurs po owulce to wtedy jest szansa.
    kama szkoda, ale główka do góry, luty jest miłosnym miesiącem, więc może i plony będą bogatsze :).

    perelka89 lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na razie 1 dzien :D ale szczerze mówiąc zrobiłam betę bo miałam okazję :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli mogę sie dowiedziedc czyli na ciąze ile powinien ten wskaźnik miec??

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama, oj szkoda. No cóż, po prostu trochę dłużej tu z nami pobędziesz - w naszych Nowych Nadziejach ;)

    perelka89 lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko. Wiedziałam że tak będzie. Chętnie tu z Wami posiedze :)

    Helen, perelka89, Lianna lubią tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 02:23

    klz920mm8wuzprdr.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama dopóki nie ma @ jest nadzieja :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom. Moja tempka jak zwykle wariuje i se idzie w górę by sobie potem perfidnie pójść w dół! tak było w zeszłym miesiącu. Głupi okropny organizm!

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIKK wrote:
    jesli mogę sie dowiedziedc czyli na ciąze ile powinien ten wskaźnik miec??

    Pytasz o bete?
    Wg mojego labo dla kobiet w ciąży we tygodniach powinna wynosić >5,8

    KASIKK lubi tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ciekawe wlasnie ;-)

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jakoś tak dziwnie :D Halo!!!???!!!

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he he ja wlasnie juz wczoraj spałam :) a dzis tylko na chwilkę bo na 10 do pracy sie szykuję pozniej sie odezwe miłego dnia !!

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    A ja wróciłam wczoraj wieczorem z monitoringu z wyraźnym zaleceniem: zielone światło, działać przez weekend :D

    W ogóle mój gin jest takim optymistą, że jak stamtąd wychodzę, to szczerze wierzę, iż jest super i musi się udać. Szkoda tylko, że zwykle dość szybko dopada mnie szara rzeczywistość...

    No nic, udanego weekendu :)

    Helen lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka jak tam plany na weekend? Dziś z moim jedziemy do znajomych, mają po nas przyjechać.

    perelka89 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj do roboty na prawie 10 h. Mam nadzieje wytrzymać bo gardło mni cholernie boli, nie mam siły, i łeb mi pęka :P

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja dopóki nie mam gorączki na zwolnienie nie idę.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypiłam herbatę z sokiem malinowym, mleko z miodem :)
    Wyjątkowo cieplej ubrałam się na spacer z psem :D do pracy też się cieplej ubiorę :)

    perelka89 lubi tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 02:23

    klz920mm8wuzprdr.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki plan :D
    Dziś tylko jeszcze jedziemy do moich rodziców. Babka mandarynkowo-migdałowa w piekarniku :)
    Ja już więcej mam nie przychodzić na monitoring, czyli nie będę miała potwierdzenia, że pęcherzyk pękł :( ale wyniki progesteronu z poprzedniego cyklu mam piękne, najwyraźniej owu była. No i nie widać żadnych torbieli, więc pewnie pękają...

    Kama, trzymaj się ciepło, dbaj o siebie. To zdradliwa pogoda!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2015, 12:03

    perelka89 lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ