Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 23 lutego 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    A ja nie jestem owulacyjnym Flakonikiem, miało być party z Alexis, a jest wygazowane przeterminowane piwo niepasteryzowane :P

    Ciekawe czy tak jak nasze prababki czuły, kiedy rzeba rzucić motykę, zostawić ziemniaki i zabrać się za rodzenie, czy tak samo czuły, że trzeba koniecznie iśc na siano, bo się opłaca? :D Matko, jakże dawały sobię radę bez wspaniałego algorytmu wyrysowującego kreskę ciągłą bądź przerywaną, bez punktów za objawy. No i błagam, wyobraźcie sobie taką prapraprababkę w 1800, która rozmawia z koleżanką o serduszkowaniu, a nie o chędożeniu ;)
    A monitoring robi jej gin z opaską na oczach ;)

    Cytrynka_, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17073 27201

    Wysłany: 23 lutego 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar gratuluję awansu w pracy<3 Zazdroszczę wyjazdu;)
    Swoją drogą dobrze Ci idzie to nie przebywanie na forum i wypłynięcie z wiru staraczek -sraczek. Realizujesz się i spełniasz marzenia... a my tu gnijemy i plotkujemy o Jakupach tak jak plotkowaliśmy w tamtym roku :p

    preg.png
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 23 lutego 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadacie o jakichś flakonikach, a ja nic nie jarzę.
    Chyba rzeczywiście muszę przyśpieszyć tempo nadrabiania. ;)

    U endo na chwilę obecną wszystko w porządku, mam tylko zrobić przeciwciała żeby wykluczyć Hashimoto. Tylko teraz patrzę i napisała mi na kartce tylko anty TPO. A co z anty TG, nie trzeba?

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17073 27201

    Wysłany: 23 lutego 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma80 wrote:
    Gadacie o jakichś flakonikach, a ja nic nie jarzę.
    Chyba rzeczywiście muszę przyśpieszyć tempo nadrabiania. ;)

    U endo na chwilę obecną wszystko w porządku, mam tylko zrobić przeciwciała żeby wykluczyć Hashimoto. Tylko teraz patrzę i napisała mi na kartce tylko anty TPO. A co z anty TG, nie trzeba?
    Zrób jedno i drugie ,bo nie raz wychodzi ,że jedno jest podniesione a drugie nie, a nóż ty zbadasz to co nie podniesione ;) jak robić pełną diagnostykę, to robić pełną :)

    preg.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 23 lutego 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    A monitoring robi jej gin z opaską na oczach ;)
    A ona jest w 15 halkach i przepieknej sukni ;)

    zwei_kresken, kattalinna, Katarzyna87, pepsunieczka, aleala lubią tę wiadomość

  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 23 lutego 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma80 wrote:
    Gadacie o jakichś flakonikach, a ja nic nie jarzę.
    Chyba rzeczywiście muszę przyśpieszyć tempo nadrabiania. ;)

    U endo na chwilę obecną wszystko w porządku, mam tylko zrobić przeciwciała żeby wykluczyć Hashimoto. Tylko teraz patrzę i napisała mi na kartce tylko anty TPO. A co z anty TG, nie trzeba?

    Bo antyTPO częściej wychodzi podwyższone u ewentualnych przyszłych haszimotów ;) Pani doktÓr przeprowadziła szybką kalkulację tego, co się bardziej opłaca. Możesz zrobić sobie antyTG też, są osoby, które antyTPO mają w normie, a antyTG podwyższone i hashi jak stąd do Tokio, ale są w mniejszości.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 22:37

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17073 27201

    Wysłany: 23 lutego 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozbudzacie moją wyobraźnię,a to dla mojego dziedzica może okazać się niekorzystne zupełnie jak jedzenie wiesiołka w 2 fazie cyklu i picie naparu z liści malin ;) uciekam spać. Dobranoc :)

    preg.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 23 lutego 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwei ja tez sie zastanawiam jak to kiedys wyglądało. I chyba moj B. Mnie uswiadomil. Bo on jak sle paczki do siebie to podpaski tez wrzuca dla siostrzenic i bratanic i mowi ze one sie tam o to beda bily. Bo u nich takie dobro drogie. I trzeba sobie radzic inaczej. A mamie zawsze szczoteczke i paste do zebow i krople do oczu. Zastanawiam się czy nie udziwnia czasami. Ale jak ogladam reportaze o tamtej czesci swiata plus dodaje jego poziom wiedzy to mysle ze tam kobiety maja przesrane...
    Chociaz ich suknie mi sie meeeega podobaja...

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 23 lutego 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    Bo antyTPO częściej wychodzi podwyższone u ewentualnych przyszłych haszimotów ;) Pani doktÓr przeprowadziła szybką kalkulację tego, co się bardziej opłaca. Możesz zrobić sobie antyTG też, są osoby, które antyTPO mają w normie, a antyTG podwyższone i hashi jak stąd do Tokio, ale są w mniejszości.
    Na przykład ja :) mam podwyższone antyTG, a antyTPO jest w normie. Więc Emma też popieram żeby sprawdzić :)

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 23 lutego 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczaki! To z najbliższą krwią badam anty TG. Zawsze miałam anty TPO i w normie. Niby wyniki trójcy ok i usg też ale trza dmuchać na zimne.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 23 lutego 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Zwei ja tez sie zastanawiam jak to kiedys wyglądało. I chyba moj B. Mnie uswiadomil. Bo on jak sle paczki do siebie to podpaski tez wrzuca dla siostrzenic i bratanic i mowi ze one sie tam o to beda bily. Bo u nich takie dobro drogie. I trzeba sobie radzic inaczej. A mamie zawsze szczoteczke i paste do zebow i krople do oczu. Zastanawiam się czy nie udziwnia czasami. Ale jak ogladam reportaze o tamtej czesci swiata plus dodaje jego poziom wiedzy to mysle ze tam kobiety maja przesrane...
    Chociaz ich suknie mi sie meeeega podobaja...
    polubiło mi się samo... Ale w sumie lubię za suknie i za to, że pomaga bliskim. My często zapominamy, że to co dla nas normalne, dla kogoś może być nieosiągalne. Dobrze, że czasem ktoś przypomni. Można się stuknąć w łeb, przestać marudzić i zacząć się cieszyć z tego co się ma

    Emma80 lubi tę wiadomość

    age.png
  • emilanka Autorytet
    Postów: 4200 2968

    Wysłany: 23 lutego 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.youtube.com/watch?v=IGJNdTH1gcA Tosz to ja ni mam pojęcia czy się śmiać czy płakać. Którą to ostatno bolał ząb? :D Cionsza to - jak nic

    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

    IG: dinozaur_nieplodnosci
    you tube: ciazooporna

    PCOS, insulinooporność, hiperinsulinemia poposiłkowa, hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy, hiperandrogenizm (zbyt wysoki DHEAs androstendion), nietolerancja glutenu, mleka krowiego, mutacje: MTHFR 1298ac, Leiden, PAI, DTRR, nieszczelne jelita...
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 23 lutego 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam stronę Ciekawostki Historyczne. Tam jest sporo artykułów na tematy seksu, higieny, ginekologii, itd. w dawnych czasach. W dodatku piszą dość ciekawie i w oparciu o źródła :)

    Edit: O innych ciekawostkach historycznych też piszą ;) Ja za historią nigdy nie przepadałam, a to czytam z ciekawością.

    O, np.: http://ciekawostkihistoryczne.pl/2014/10/26/historyczna-szkola-rodzenia-osobliwe-porady-sprzed-czterystu-lat/

    http://ciekawostkihistoryczne.pl/2014/02/05/czy-nasze-prababki-uzywaly-podpasek-higiena-w-przedwojennej-polsce/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 23:08

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 23 lutego 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt tez tak mysle. Mi nie do pomyslenia jest zycie bez podpaski. A jednak sa tacy co musza tak zyc. I to w calkiem cywilizowanym swiecie (maja iphony, samochody, internety) w duzym miescie.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 23 lutego 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczku nie lubie. Mialam sie wczesniej polozyc a teraz bede czytac. Czego uczono moja prababke na lekacjach wychwania seksualnego (o ile chodzila do szkoly)



    Edit. Ale zesccie zamilkly.

    Doczytalam i dosluchalam (na youtube) ze kiedys wibratory byly na korbke. Z checia bym taki zobaczyla. Ktora wie gdzie jest jakieś muzeum seksu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 23:49

    Maczek lubi tę wiadomość

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 24 lutego 2016, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Pradze jest niestety nie zwiedziła :(

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 lutego 2016, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo. W Pradze powiadasz? No to juz wiem gdzie ja swoje wakacje bede spedzac. Musze tylko z moim sie rozmowic. I jakos go naklonic. Albo zabrać kolezanke.

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 24 lutego 2016, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierz swojego! Praga to piękne miasto, chce jeszcze raz pojechać.

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 24 lutego 2016, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Paryżu też jest :)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 lutego 2016, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzma tylko moj nie koniecznie bedzie chcial zwiedzac takie muzeum. On z tych wstydliwych.

‹‹ 1713 1714 1715 1716 1717 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ