Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 25 lutego 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    I teraz ciri bedzie nas w napieciu trzymac. Mowilan ze ona to thillery powinna pisac.


    A co? Między parciami ma łapać telefon w rękę i zdawać relacje na żywo? ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 lutego 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczek wrote:
    A co? Między parciami ma łapać telefon w rękę i zdawać relacje na żywo? ;)
    Noooo

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 25 lutego 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:39

    Blondik, Emma80 lubią tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 25 lutego 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczku przeciez ja jej tego za zle nie mam ;)

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    No co Ty! Ma zrobić transmisję na żywo :D
    Ooo to jest pomysł :-D

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, trzyma się! Liwia już prawie po drugiej stronie <3
    Nie życzę "szybkiego porodu", bo obawiam się, że mi przywalisz ;)


    Basik, centrum na Kubalonce z ordynatorem Tukajem znam bardzo dobrze, byłam stałą bywalczynią z diagnozą astma na oko właśnie. Leczyli mnie na zapalenia płuc... rutinoscorbinem ;) Niestety nie mam dobrej opinii. Gdybym się ich trzymała, to prawdopodobnie dzisiaj bym tego nie mogła napisać. Ale mój przypadek jest trudny, a choroba ultrarzadka. Co i tak nie zwalnia ich z wykonywania podstawowych badań jak testy alergiczne z krwi czy spirometria.
    Przerobiłam też CSK SUM Katowice, szpital płucny w Zakopanem i chyba najlepszy w Polsce IGiChP w Warszawie, ale i tak jedyne rozsądne podejście znalazłam w Rabce na oddziale bronchologii i mukowiscydozy u dr Pogorzelskiego, bo on mnie badał dokładnie, zanim leczył.
    Obiło mi się ostatnio o uszy sporo o dr Irenie Wartołowskiej, która praktycznie wszystkie dzieci leczy z astmy odrobaczaniem z rewelacyjną skutecznością. Zainteresowało mnie to bardzo.

    Edit: link
    http://zdroworodzinni.blogspot.com/2008/07/irena-wartoowska-metabolity-pasoytw.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 17:44

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17073 27199

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee dzięki za tą stronkę z inspiracjami wnętrz , dzięki niej zmieniam całe swoje wizje mieszkaniowe :D wszystko będzie inaczej niż myślałam wcześniej i dzięki temu będę miała większą kuchnie i zaoszczędzę na wybijaniu dodatkowego okna :D no i więcej miejsca znajdzie się w łazience ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 17:38

    nick nieaktualny, Yousee lubią tę wiadomość

    preg.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona już nas prawie tydzień trzyma w napięciu.

    ps. Dziewczyny, jaki jest sens testowania w 10 dpo?
    Uświadomiłam, że jutro M ma urodziny i szczać mi się zachciało...

    Wróć!

    Uświadomiłam sobie, że M ma urodziny w 10 dpo i szczać mi się zachciało....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17073 27199

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Ona już nas prawie tydzień trzyma w napięciu.

    ps. Dziewczyny, jaki jest sens testowania w 10 dpo?
    Uświadomiłam, że jutro M ma urodziny i szczać mi się zachciało...

    Wróć!

    Uświadomiłam sobie, że M ma urodziny w 10 dpo i szczać mi się zachciało....
    A szczaj sobie , jak nic nie wyjdzie to po prostu zatestujesz później jeszcze raz;) LWD to podstawa pamiętaj o tym :D

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem leję na patola w 10dpo, ale to zakrawa o masochizm.
    Nie lej! Czekaj! Serio ;)
    Ciesz się imprezą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 17:54

    ktosiowa lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Ona już nas prawie tydzień trzyma w napięciu.

    ps. Dziewczyny, jaki jest sens testowania w 10 dpo?
    Uświadomiłam, że jutro M ma urodziny i szczać mi się zachciało...

    Wróć!

    Uświadomiłam sobie, że M ma urodziny w 10 dpo i szczać mi się zachciało....
    Mi wyszlo 9 dpo

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa a u ciebie jak tam? Jutro do domu? Czy sie cos zmienilo?

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Mi wyszlo 9 dpo
    Mi też.

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w 10 dpo, z popołudniowego sika. Tylko że ja wtedy nie wiedziałam, że to jest 10 dpo ;)

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak szybko nie testowałam, a jak testowałam tak wcześnie to nic nie wychodziło... Ktosiowa, jak chcesz to sikaj :)
    Baronowa a Ty kiedy wychodzisz?

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiedźmaMaKota wrote:
    Mi też.

    Bo jak ma coś wyjść to raczej wyjdzie w tym 10 ;)

    ktosiowa lubi tę wiadomość

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Ciri, trzyma się! Liwia już prawie po drugiej stronie <3
    Nie życzę "szybkiego porodu", bo obawiam się, że mi przywalisz ;)


    Basik, centrum na Kubalonce z ordynatorem Tukajem znam bardzo dobrze, byłam stałą bywalczynią z diagnozą astma na oko właśnie. Leczyli mnie na zapalenia płuc... rutinoscorbinem ;) Niestety nie mam dobrej opinii. Gdybym się ich trzymała, to prawdopodobnie dzisiaj bym tego nie mogła napisać. Ale mój przypadek jest trudny, a choroba ultrarzadka. Co i tak nie zwalnia ich z wykonywania podstawowych badań jak testy alergiczne z krwi czy spirometria.
    Przerobiłam też CSK SUM Katowice, szpital płucny w Zakopanem i chyba najlepszy w Polsce IGiChP w Warszawie, ale i tak jedyne rozsądne podejście znalazłam w Rabce na oddziale bronchologii i mukowiscydozy u dr Pogorzelskiego, bo on mnie badał dokładnie, zanim leczył.
    Obiło mi się ostatnio o uszy sporo o dr Irenie Wartołowskiej, która praktycznie wszystkie dzieci leczy z astmy odrobaczaniem z rewelacyjną skutecznością. Zainteresowało mnie to bardzo.

    Edit: link
    http://zdroworodzinni.blogspot.com/2008/07/irena-wartoowska-metabolity-pasoytw.html
    Robiśmy Maksowi 2 razy badania na pasożyty i był czysty. Robił nawet badania na mukowiscytoze, a badania alergologiczne miał z krwi i skórne. Moja Pani pulmonolog jest starej daty lekarką i oprócz spirometri zlecala chyba wszystkie możliwe badania. Z tym że małemu dziecku nie wszystko da sie zrobić. Na szczęście teraz juz nie ma ataków astmy za to ma wiecznie chore zatoki o uszy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez wyszlo 9dpo i to z wieczornego szczocha takze szczaj! Co Ci szkodzi;*

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik, polecam, bo warte przeczytania. Sama miałam ujemne testy na pasożyty, a ta lekarka opisywała, że to częste i mimo wszystko leczenie i tak działało. Mam płuca wręcz sterylne, ze skąpą naturalną florą i chyba niebawem sama przetestuję profilaktyczne odrobaczanie. Dla mnie infekcje wirusowe i przeziębienia to bardzo duże ryzyko zapalenia płuc, więc byłoby super,gdyby to odporność podniosło. Strasznie wirusówki ostatnio łapię. :(
    W dodatku lekarz z USA, badający skuteczność tradycyjnych metod leczenia, również poleca odrobaczanie i dodatkowo ostrożne odtruwanie z metali ciężkich. Kusi mnie, żeby się z nim skontaktować i jeszcze z jedną inną kliniką w USA, która jako jedyna na świecie operuje takie przypadki jak mój.

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Yousee dzięki za tą stronkę z inspiracjami wnętrz , dzięki niej zmieniam całe swoje wizje mieszkaniowe :D wszystko będzie inaczej niż myślałam wcześniej i dzięki temu będę miała większą kuchnie i zaoszczędzę na wybijaniu dodatkowego okna :D no i więcej miejsca znajdzie się w łazience ;)

    Morwa cieszę się że sie przydało :)

    Ciri trzymam kciuki i przesyłam dobre myśli.

    Ja dzis wsunęłam kebaba i mam piękna ciąże spożywcza :D

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
‹‹ 1724 1725 1726 1727 1728 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ