X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zdałam sobie sprawę ze mija 35 dzień cyklu. Rano sobie robiłam test ovu. Pozytywny.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyt, ale że Alexis tak późno? Czy cionszę wykrywasz? :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt co parę dni sobie Alexisowe robie. I wcześniejszy był negatyw przed mamy przyjazdem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cały czas od Ridża były negatywy a teraz pozytyw? Czy nie testosowałaś do przyjazdu mamy, wtedy negatyw, a teraz pozytyw? Przy drugiej wersji to może Dziedzica wykrywa :D

    Mam problem z tymi alexisowymi patykami, bo mi tłuściochy kilka dni wychodziły. Cionszowy patyk też szybko tłuste krechy pokazał (wcześniej mnie w ciula robił), a Dziedzic jednak z tych leniwych. Także logika zawodzi :)

    Tylko szyjka nie łgała ;)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra robiłam od Ridza co 3-4 dni. Ostatnio byla taka bledziutka kreska jakby troche mocniejszy cień. A dziś konkretny pozytyw. Ale ze wzgledu na mamę celibat jest. Więc lipa.

    Edek w tamtym cyklu tez jakoś tak mialam pozytyw. I wtedy szyjke badałam i mi sie pokrywalo. Teraz szyjki nie badam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 00:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 03:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyt, coraz dłuższe te cykle masz. Wiem, że standardowo ciężko się leczyć w Twoich rejonach, ale co z klinikami leczenia niepłodności? Może tam by Ci je wyregulowali nieco? Ciężko się tak fajnie wystrzelić w tej sytuacji. Może masz dostępne jakieś pakiety badań prywatnie? Ja z tych wysyłkowych zadowolona jestem, wiarygodnie to wygląda. Szkoda czasu nieco i nerwów przede wszystkim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 04:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry! Ja juz stoje na przy stanku zeby wrocic do domciu. Zostawilam Mloda ze stelazem a sama pojechalam do innej dzielnicy do mojej mamy do przychodni zrobuc morfologie i zelazo.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się spóźnię do pracy, szwagierka mi łazienkę zajęła... Wczoraj wyszła o świcie to myślałam, że dziś też i zonk. Grunt to komunikacja w rodzinie ;)

    Z pozytywnych wieści, nie licząc dzisiejszego dnia, do urlopu pozostały tylko trzy :D poproszę o upały od 14 ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej ej a ja chce od 6 sierpnia upaly! ;D do 15 ;p

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie chcę upałów w ogóle. Weźcie je sobie gdzieś daleko ode mnie ;)

    WiedźmaMaKota lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra... Moze nie upaly bo na plaze nie wyjde ale slonecznie i cieplutko ;) takie 20stopni w cieniu jest spoko.

    Maczek, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Cyt, coraz dłuższe te cykle masz. Wiem, że standardowo ciężko się leczyć w Twoich rejonach, ale co z klinikami leczenia niepłodności? Może tam by Ci je wyregulowali nieco? Ciężko się tak fajnie wystrzelić w tej sytuacji. Może masz dostępne jakieś pakiety badań prywatnie? Ja z tych wysyłkowych zadowolona jestem, wiarygodnie to wygląda. Szkoda czasu nieco i nerwów przede wszystkim.
    nie stać mnie na prywatne badania tu. Tak zwyczajnie. Pieniądze pakujemy w mieszkanie teraz. Jesienią do pl lecę i tam sie pobadam. No i koniecznie muszę wrócić do diety. Wtedy było lepiej.

    Edek. A klinika leczenia niepłodności nie jest moim marzeniem. Naczytalam sie o nich za dużo. Pchaja na iui i ivf co póki co nie jest moim marzeniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 09:56

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Dobra... Moze nie upaly bo na plaze nie wyjde ale slonecznie i cieplutko ;) takie 20stopni w cieniu jest spoko.

    O, tyle to tak :)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra poszlo priv do Ciebie ;)

    Jedziemy nad jezioro. Caly samochod. Mamy grilla, kurczaka, baraninke i warzywka ;) bedzie pysznie.


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Edek. A klinika leczenia niepłodności nie jest moim marzeniem. Naczytalam sie o nich za dużo. Pchaja na iui i ivf co póki co nie jest moim marzeniem.
    mnie nie pchali ani na iui ani na ivf, chociaż wyniki miałam fatalne i z taką myślą tam poszłam. Kliniki leczą, złe rzeczy czytałaś :)
    Ale fakt, wymagaja zrobienia badania nasienia, bo bez tego ani rusz.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku nawet tu na watku z uk sa wlasnie dziewczyny z kliniki. Zadna nie była leczona specjalnie jakos. Nawet przy poronieniach nie bylo specjalnych badan (choc polskie badania wykazaly nidprawidlowosci).
    W Polsce kliniki moze i lecza. Ale tutejsze to raczej watpie.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczek wrote:
    Ja nie chcę upałów w ogóle. Weźcie je sobie gdzieś daleko ode mnie ;)
    zabieram pod ukraińską granicę, także dogadamy się ;)

    ps. też chcę duracelka... tymczasem urlop dupa zbita bo nad jezioro wpadnie ridż :/

    zem3qps6in5tddof.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może zamiast Ridza czeka Cię urlop bez % ;)

    ojejku lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam w domu ogląda jak idzie mężowi. Jak nic bede u rodziców do wrzesnia. Masakra.


    U mnie tabletki azalia zabily cala chęć na jakikolwiek seks. Ale jeszcze tylko 3 miesiące i zegnajcie hormony.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paradoks antykow :P
    Bierzesz, żeby uprawiać seks, kiedy chcesz, a przez nie nie chce Ci się go uprawiać wcale ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
‹‹ 2271 2272 2273 2274 2275 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ