X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeej Wiedźmy, my już od poniedziałkowej nocy w domu! Ufff.

    kattalinna, Blondik lubią tę wiadomość

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczku ale Ci panowie lubia mnie. Choc nijak nie wiem dlaczego.


    Wiedzma weeeee czemu slonca nie przywiozlas?


    Co tu tak cicho?


    Gdzie jest Ala?
    Aaaaaaalllllluuuuu!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzma jak tam?

    Wlasnie gdzie Ala? Wywoluje do odpowiedzi!

    U nas zeby. Dalszy ciag... Dol plus gora najprawdopodobniej...

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się ostatnio zastanawiałam, co u Ali.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala chyba nas opuściła po aferze z okazji Saxy :(

    zem3qps6in5tddof.png
  • Kasita Przyjaciółka
    Postów: 104 22

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,

    Wywrozcie mi, prosze...

    Co myslicie o moim wykresie? Czy owulacja byla 22-ego dnia (jak to wyznaczyl Ovu) czy moze 26-ego dnia cyklu?
    Czy jest szansa, pomimo negatywego testu ciazowego (wykonanego dzisiaj rano)?

    985dc456623c8bbc6379709c34074d34.png

    Kasita
    16.11 - krio-transfer 5-dniowej blastki
    05.12 - pozytywna beta
    15.12 - bicie serca :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasita wrote:
    Czesc dziewczyny,

    Wywrozcie mi, prosze...

    Co myslicie o moim wykresie? Czy owulacja byla 22-ego dnia (jak to wyznaczyl Ovu) czy moze 26-ego dnia cyklu?
    Czy jest szansa, pomimo negatywego testu ciazowego (wykonanego dzisiaj rano)?

    985dc456623c8bbc6379709c34074d34.png
    Polecam cofnąć się na moment do pierwszego postu na pierwszej stronie wątku ;)

    emaj, Blondik lubią tę wiadomość

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ryby nad morzem są takie dobre. ..mniam.
    Katarzyna w ciąży? Coś przegapiłem czy źle rozumuje?

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o Katarzynę, mającą już Maję, to nic mi nie wiadomo o jej ciąży. I ona pewnie też nic o tym nie wie ;)

    kattalinna, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:49

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasita wrote:
    Czesc dziewczyny,

    Wywrozcie mi, prosze...

    Co myslicie o moim wykresie? Czy owulacja byla 22-ego dnia (jak to wyznaczyl Ovu) czy moze 26-ego dnia cyklu?
    Czy jest szansa, pomimo negatywego testu ciazowego (wykonanego dzisiaj rano)?

    985dc456623c8bbc6379709c34074d34.png
    Kasita, my tu na poważnie nie zajmujemy się wykresami, w tym celu proponuję udać się na wątek "pomogę w interpretacji wykresu" czy jakoś tak. Ale zerknęłam na Twój i po mojemu na dwoje babka wróżyła. Samo of też nie jest pewne. Gdyby nie śluz płodny, występujący później to bym obstawiała ten 22. Pytanie czy to Twój pierwszy cykl z pomiarem temperatury, jeśli nie, to jak to wyglądało we wcześniejszych? Jakie są Twoje subiektywne odczucia, może jakieś inne objawy, poza tymi, które zaznaczyłaś? Teoretycznie test w obu przypadkach powinien wyjść już pozytywnie, ale to też nie jest regułą. Czasem druga kreska pojawia się bardzo późno. Na Twoim miejscu powtórzyłabym test albo, jeśli czujesz, że to Twój szczęśliwy cykl, od razu poszłabym na betę. Źle to nie wygląda, trzymam więc kciuki :) z drugiej niestety strony, takich ładnych wykresów widziałam już dziesiątki, z czego część u siebie, więc wiem, że potrafią nakręcić i namieszać w głowie. Niemniej jednak życzę powodzenia :)


    Impresja, Ty opowiadaj co u Was :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no ładnie:) dowiaduje się z of, że jestem w cionszy:p

    Co do fasolki, mam w planach robić w przyszłym tygodniu. Komu wysłać? :)

    emaj, kattalinna, Basik122 lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta, dzięki za zainteresowanie. U nas mdło dzisiaj ;) Ale to zapewne wina tego, że wrzucam w siebie co popadnie, mieszam dziwne rzeczy i od poniedziałku jestem na progu. Jutro powinna wyruszyć do mnie paczka z Duphastonem i może to będzie lepsza opcja, bo ten dowcipny na zamówienie, co tutaj kupiłam, to jest taki glicerynowy strasznie i ani tego cholerstwa nie da się łatwo z silikonowej foremki wydostać, ani jakoś fajnie w sobie przetrzymać ;) Także chodzę i chlupoczę :P

    Poza tym mam strasznego lenia, gdzie nie klapnę, tam zasnę. Okropnie nieproduktwna się zrobiłam i jakoś tak mi z tym średnio. I w połączeniu ze Stelaża Duracelem straszny kontrast się robi ;) Tak, tak, w ogóle mu nie przeszło :D Aaaa, no i mózg mi gąbczeje, ale to już wiecie ;)

    Nadal nie dociera do mnie, że to się dzieje...
    Ciągle mnie gryzie, że trzeba było rodzinie powiedzieć, bo to dużo za wcześnie.


    P.S. Cyt, odbierz sobie priva ;)

    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:49

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Katta, dzięki za zainteresowanie. U nas mdło dzisiaj ;) Ale to zapewne wina tego, że wrzucam w siebie co popadnie, mieszam dziwne rzeczy i od poniedziałku jestem na progu. Jutro powinna wyruszyć do mnie paczka z Duphastonem i może to będzie lepsza opcja, bo ten dowcipny na zamówienie, co tutaj kupiłam, to jest taki glicerynowy strasznie i ani tego cholerstwa nie da się łatwo z silikonowej foremki wydostać, ani jakoś fajnie w sobie przetrzymać ;) Także chodzę i chlupoczę :P

    Poza tym mam strasznego lenia, gdzie nie klapnę, tam zasnę. Okropnie nieproduktwna się zrobiłam i jakoś tak mi z tym średnio. I w połączeniu ze Stelaża Duracelem straszny kontrast się robi ;) Tak, tak, w ogóle mu nie przeszło :D Aaaa, no i mózg mi gąbczeje, ale to już wiecie ;)

    Nadal nie dociera do mnie, że to się dzieje...
    Ciągle mnie gryzie, że trzeba było rodzinie powiedzieć, bo to dużo za wcześnie.


    P.S. Cyt, odbierz sobie priva ;)

    bałam się, że zaraz przeczytam, że do przełknięcia też kiepska ta lutka :P


    Emaju, rozjechały się wszystkie i cisza. ale może chociaż nowe sikanie patykowe po tych urlopach będzie ;)


    ED: pisanie na szybko w pracy powoduje dziwne pomieszania w postach ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2016, 11:49

    zem3qps6in5tddof.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:49

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wino pijesz?

    Czemu Cię rozłożyła?

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zagwozdke. Dostalam sie do szkoly na jezyk. Na popoludnie (czyli tak w srodku dnia) na 3 dni w tygodniu. Moja szefowa nie chce slyszec o zadnych ustepstwach czyli zeby sie uczyc musze zrezygnowac z pracy. Nie chce byc na utrzymaniu mego a jednak znalezienie pracy to nie jest jakas prosta sprawa jak sie ma ograniczone dni (w tym nie znam planu lekcji jeszcze wiec nie wiem ktore to dni). Mam miesiac by sie zastanowic. Bo szkola rusza 31 sierpnia.
    Ni uja nie wiem co robic.

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzmy potrzebuje pomocy :( Mój organizm walczy z dziedzicem :( Obudziłam się z gorączką, i wziełam paracetamol. Zrobiłam test po 10 siku i 3litrach wody (Ridż miał być wczoraj), bo znowu mi temp skoczyła i chciałam wziąść proszka. Co ja mam zrobić? 37,7 to niby nie dużo, ale ja źle to znoszę. Nie wiem jak sobie pomóc :( Mogę wziąść jeszcze jeden paracetamol? Nie chciałabym zaszkodzić :(

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paracetamol, IMO, mniej zaszkodzi potencjalnemu dziedzicowi niż taka gorączka (w moich kryteriach to już galopująca jest). Ale niech się jeszcze dziewczyny wypowiedzą :)

‹‹ 2273 2274 2275 2276 2277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ