X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, pamiętam jak raz zrobiłam duże zakupy i stwierdziłam, że przejdę sobie z nimi dla sportu pół miasta piechotą, zamiast wsiąść w autobus. Doszłam do bloku już tak zmachana, że masakra, a tu winda nie działa, bo awaria prądu. W dodatku usuną usterkę za 5-6h O.o I tak dylałam 14 pięter w górę, myślałam, że zejdę po drodze. A po południu wraca Stelaż z uśmiechem na twarzy "Przesada, jaka awaria, już wszystko działa". Myślałam, że go uszkodzę :P

    Cytrynka_, marzusiax lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem cos o tym;p u mnie ostatnio bylo tak samo ;D i smieje Ci sie w twarz ze jak to nie jest tak zle ;p

    Impresja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri i nie przywaliłaś?
    Bo ja to miałam ochotę :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj iest notorycznie przeze mnie bity bo za duzo sobie pozwala ;D trzeba chlopw trzymac krotko ;D jeszcze tylko nie wypracowalam zdolnosci walenia na seks zeby byl. Mysle ze to musi byc jakis specjalny guzik ktorego jeszcze nie odkrylam ;D


    Zarcik ;)

    Cytrynka_, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój teraz ma fazę żarcików na temat tycia w ciąży.
    Ostatnio Kung Fu Panda oglądaliśmy.
    No zgadnijcie, którą postać będę przypominać :P
    Się uśmiałam... ło ho ho.

    Dagn_, ciri22, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj do tej pory ma takie zarciki...

    Kolezanka mnie na pilates namawia dla matek z dziecmi. Chyba wreszcie jest szansa ze sie gdzies zapisze bo samej to juz mialam dawno sie zapisac na jakies cwiczenia ale mi nie idzie...

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porcja dobrych wieści ;)
    Mam za 2h do odbioru lutkę :)

    I zgadnijcie, kto gotuje bób, ha! :D :D :D
    Mrożony, bo mrożony, ale nie można mieć w życiu wszystkiego ;)

    kattalinna, emaj lubią tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj malo co zartuje. Taki troche mruk z niego. Ale jak sie umie podejsc to sie smieje. Tylko ze to zawsze z czyjejs inicjatywy musi byc.


    Ogolnie to wczoraj trafilysmy z mama na festival teatrow ulicznych. Temat adopcja.
    4 doroslych chlopow w pampersach wypchanych jakby tydzien ich nie zmieniali ;) i opiekunka troche taki tyran z niej. Pokazywali swoje wdzieki. Jaki silny, jaki uzdolniony. Smiechu co nie miara. Na koniec sie zbuntowali. Wsadzili ja do kubla na smieci. Ale jak ona sie z niego wygramolic chciala to takie miny puszczala. A wszyscy sie smieli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyt, u mnie drugi biegun.
    Trzeba wyraźnie, kilkukrotnie zaznaczyć, że się chce na poważnie pogadać, bo inaczej wszystko jest przerywane żartami, co chwilę. Czasem mnie to rozmiękcza ;) A czasem wk... :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to wkurwia. Bo na mojego nie dziala tekst ze teraz chce powaznych rozmow. Wszystko zakonczone i przerywane smiechem. Rece mi czasem opadaja.

    Impresja lubi tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emaj, z tym Duracelem to teraz tak mam ;)
    Muszę chyba separację jakąś zarządzić.
    Za bardzo kreatywna się robię :P


    Co do lipcówek... na takim publicznym forum nietrudno trafić na kogoś, kto - delikatnie mówiąc - irytuje. Na początku po cichu zajrzałam sobie na Belly i jakoś mnie nie zachęciła ta atmosfera. Tam na lutówkach/marcówkach/kwietniówkach jest jednak zlepek przypadkowych dziewczyn (w zbyt duzej ilości w przeliczeniu na jeden wątek), a nie grupa ludzi, którzy już się znają - jak tutaj. Zupełnie inaczej. Jakoś na razie sceptyczna jestem. Może niesłusznie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra ja na marcowki zagladam regularnie ale jakos sie nie wypowiadam, w ciagu ciazy i do dzis moze z 6 razy zabralam glos jak chcialam o cos spytac albo cos. A tak to podczytuje od czasu do czasu ale mnie nie nastraja do rozmow ta ekipa.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emaj, Impra a skąd Wy te duracele bierzecie? Ja niby nie narzekam, ale jakby tak powera dostał bym nie narzekała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam proga z apteki. Ale dziwne te korki na zamówienie O.o Są w takich silikonowych foremkach w kształcie pocisków :P Coś jak foremki na lód :P Ujowo się to wyjmuje. 10 min mam w środku i coś mam wrażenie, że piec zaczyna, heh. Całe szczęście, że Duphaston do odbioru w środę w Pl, więc za jakieś 10 dni powinien być u mnie. Kamień z serca, że się to jakoś ogarnąć da :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też ma teraz duracela ;) Chętnie by się przystawił i ja bym kurcze nie miała nic przeciwko, a tu tymczasem celibat i szklanka wody zamiast :P

    Impra, dobrze, że masz tego proga.
    Ja się na fiolecie w ogóle nie odnalazłam - zbyt łatwo burzył mi moje "zen" ;)

    Impresja lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Emaj, Impra a skąd Wy te duracele bierzecie? Ja niby nie narzekam, ale jakby tak powera dostał bym nie narzekała.
    No u nas objaw cionszowy jak nic ;)
    Całą lutealną kijem musiałam odganiać, nawet to, że chora z gilem do pasa chodziłam go nie zniechęcało. Jak nigdy. I to trwa nadal. Albo nawet przybiera na sile O.o Że już nie wspomnę o radości z cyców jak donice ;)

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to nowość. Ja nie wiem, Emaj, jak Ty dajesz tak radę permanentnie :D

    A o lipcówki też mi o testerki chodziło - że trafiasz na taką cholerę, jak tam dzisiaj. Dlatego nie spieszno mi na Belly, bo wydaje mi się, że na fioletowej jeszcze większa koncentracja takich akcji może być.

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:48

‹‹ 2270 2271 2272 2273 2274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ