X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 8 września 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widzialam ,kolejna wizyta moglaby byc za tydzien ale ja nie pojade -raczej- choc bardzo jestem ciekawa.
    W pl bede dopiero okolo 13 pazdziernika.
    Tu w Szwecji za ciaze uznaja 12 tydzien dopiero.

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peps ja jestem na urlopie ale w czwartek za tydzień mogę Ci wysłać ze dwa listki 100 dowcipnej, jakieś 30 sztuk albo i więcej jak dobrze policzę. Dawaj znaka na priva.

    Edyta
    Mogę więcej bo w środę wieczorem mam wizytę to wyłudzę receptę.
    Ile tylko potrzebujesz to Ci wyślę.Ale niestety dopiero za tydzień jak wrócę do domu :(
    Dupka tez gdzies znajdę jakbyś chciała takich dragów

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 20:12

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 8 września 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba też mam ale mogę sprawdzić dopiero rano jak Madzia wstanie. Jakby co napisz mi swój adres na pw od razu rano Ci wyślę. Dobranoc
    Edit. Chwale się sypialnia...:)
    95e6da79e25a12b6med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 21:14

    Baronowa_83, Basik122, Emma80, emaj lubią tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 8 września 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziekuje juz mam...pozdrawiam

    ojejku, kattalinna, emaj lubią tę wiadomość

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 8 września 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:53

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 8 września 2016, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani bezwładny, ani żuczek;). Tutaj po kilku sekundach od ułożenia na poduszce. Chcial popatrzeć w okno
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c6c26fafd838.jpg

    A dzisiaj nabił sobie pierwszego guza no sie dwa razy obrócił i spotkał ścianę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 23:42

    emaj, Blondik, Basik122, pepsunieczka lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 02:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak nie sa bezwladne. Ja przezylam szok ostatnio bo moje dziecko bylo bardzo ruchliwe od samego poczatku w wieku miesiaca lezqlq w lezaczku i juz sie interesowala zabawkami a mamy sesje zdjeciowa jak miala 1.5miesiaca to raczki podnosila do zabawek i gadala do nich i w ogole mega ruchliwe dziecko. A na spotkaniu chustowym poznalam 2 dzieci. Jedno miesiac to myslalam ze ten osesek ma dopiero z tydzien. Oczka caly czas zamkniete kwililo i w ogole jakhy dopiero sie obudzilo. Drugie 3.5miesiaca. Lezac na podlodze poruszalo tylko glowa. Nic nie gadalo nic wie nie wiercilo. Ja myslalam zawsze ze dzieci sa takie jak Liwia i Wladek a nie takie ciapciaki ;p

    A tak serio do siedzenia to co robia dzieci ro nie jest siedzenie. To sie nazywa podciaga ktore najpierw zaczyna sie za rece a potem z barkow sie dzieci podciagaja. Zwykle z pozycji pollezacej i to jest normalny etap rozwoju rozpoczynajacy sie w wiemu ok 3miesiecy. Wladek ma juz 4 miesiace. Liwia w tym wieku w krzeselku robila to samo juz potrafila sie podciagnac sciagajac barki jak byla w pozycji pollezacej i utrzymac pozycje siedzaca juz przez chwile a co do prawdziwego siadania na podlodze to dopiero teraz usiadla ale od razu bez trzymanki. Nie bylo tego etapu przesciowego gdzie dziecko siada i sie podpiera ale powiedzmy ze siedac ze stania nauczyla sie wczesniej i miala czas pocwiczyc siedzenie.

    Edek; to wszystko mnie zainspirowalo zeby przejrzec zdjecia. Liwia jak miala 4 miesiace pierwszy raz miala baaardzo bliskie spotkanie z kotem, i powoli sie przemieszczala do smoczka zeby go zlapac do tego cuda robila jakby chciala latac. Nie wspomne o komunikadji ze mna. Moje dziecko juz w wielu 2 miesiecy doszlo do wniosku ze rozmowa z mama jest fajniejsza niz z zabawkami ;p nawet pisalam Baronowej czy to normalne ze nie chce juz sie bawic zabawkami rylko woli ze mna gadac ;)

    A co do siadania mam kolezanke ktorej corka jest mlodsza od Liwii o kilka dni i ona filmik raczkujacego-siadajacego i wstajacegp dzieck mi wyslala jakies miesiac temu. Jej corka miala niecale 5.5miesiaca. Wiec dzieci niektore potrafia jeszcze szybciej wszystko ;)

    A te przebywajace ze starszymi dziecmi to juz w ogole. Ja mam kolezanke z ktora codziennie spedzam po kilka godzin. Mq corke 11 miesiecy plus spotkanja chustowe co tydzien w grupie duzej ilosci mam i dzieci w wieku 10-14 miesiecy. Widze sama jak Liwia duuuzo powtarza po tych dzieciach. Naprawde duzo sie uczy. Chociazby siedzi i raczka sobie przejezdza po ustach i wydaje wtedy dzwieki bo jest fajnie. Od kilku dni przybija piatke,i robi papa do taty jak wychodzi z domu. Nie wspomne o cudownych lepkich buziakach ktore daje tylko kobietom ;p tuleniu sie do maminego brzuszka i tak usupiania, samoobsluga cycka, wstawanie przy meblach i wiele innych. Szczerze dopiero teraz czuje ze jestem mama a nie jakas tam opiekunka zajmujaca sie dzieckiem. Potrzebowalam takiego zachowania ze strony dziecka ktore by mnei wyroznialo na tle innych ludzi by poczuc sie kims wynatkowym ;)


    Boze ale sie rozpisalam chyba ziemniaka trzeba strzelic ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2016, 03:17

    Impresja, kattalinna, emaj lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 9 września 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga kreska coś źle zrozumiała

    410a29b35b39f42dmed.jpg

    zem3qps6in5tddof.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 9 września 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt za 2 dni się obruci na prawidłowe miejsce :-)

    Blondik, Impresja lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo chciala tworzyc z ta pierwsza plus ;)

    Maczek lubi tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 9 września 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektóre dzieciaki są w tym wieku żuczkami, choć jeśli bezwładnymi, to bym się już o nie martwiła. A inne szaleją. Każde ma własne tempo. Chociaż przyznam, że o chodzących półroczniakach pierwsze słyszę. Zawsze 10 msc to już było wcześnie, a nawet 12-miesięczne dziecko, jeśli jeszcze nie chodzi, nadal jest w normie.

    Blondik lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na spotkaniu poznalam dziewczyne ktorej dziecko 6.5miesiaca i samo juz chodzilo.

    Noo dzieciak mojej cioci mial pol roku i byl kalo ruchliwy. I to tez bylo w normie (konsultowane przez lekarza) Jego spokojnie samego mozna bylo na lozku zostwic i on die bawil tym co mial w zasiegu reki. Nic wiecejm

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 września 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobno miałam piec jak chodziłam w łóżeczku. Tadek tez szybko zaczął bo chyba jak 8. Jak dziewięć zrobil pierwsze kroki bez trzymania

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo u mnie tez tak szybko bylo. Siostra na pewno 8 miala jak sama bez trzymanki chodzila. Ja z 10. Brat chyba najpozniej bo 11 ;)

    Co do wieku na chodzenie to i znam dzieci poltora roczne co dopiero zaczynaja stawiac pierwsze kroki i to tez jest w normie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2016, 09:52

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 9 września 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja (podobno!) biegałam mając 10 miesięcy...
    Chyba od razu włączyłam wyższy bieg.

    ciri22, Baronowa_83, kattalinna, Impresja lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 9 września 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Katt za 2 dni się obruci na prawidłowe miejsce :-)
    nie będzie więcej sikania to się nie dowiem :P
    ciri22 wrote:
    Bo chciala tworzyc z ta pierwsza plus ;)
    no utworzyła ;) na początku była mega mocna ta krecha, ale zanim wpadłam na zrobienie zdjęcia to zbladła ;) teraz jest już tylko biel wizira

    zem3qps6in5tddof.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 9 września 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem kiedy chodziłam, ale podobno jak miałam 1,5roku to dało się ze mną dogadać po polsku :-) Tzn ja gadałam, a reszta robiła co im mówiłam :-)

    ciri22, Baronowa_83, Basik122, Blondik, kattalinna lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 9 września 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Test ci chyba zwariował od zbyt dużego stężenia chabety we krwi ;-)

    Ale jeśli kapała na niego krwią, to zupełnie bez sensu ;)

    ktosiowa, kattalinna lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 9 września 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwalę się :D:D:D
    TSH: 1,09, w lipcu: 3,57, 19 dzień z euthyroxem :D

    ciri22, Blondik, kattalinna, Impresja lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! ;D


    Boze to jeden z tych mega goracych dni gdzie na sama mysl o wyjaciu z domu sie poce. Dziecko spi caly dzien. Pierdole nie wychodze ;p

‹‹ 2339 2340 2341 2342 2343 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ